|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 12:58:58   
kovač
Kaj naj rečem, morda postavljaš na kocko svojo družino.
Če želiš tvegati in na kocko postaviti vse na čem si gradila do sedaj, le pogumno in v akcijo. Morda se ne bo izšlo kot pred 5imi leti na samo prijateljski ravni.
Mislim, pa da vsekakor svojega moža ne spoštuješ dovolj, da se spuščaš v take stvari, ker praviš, da se je nekaj takega že zgodilo pred 5imi leti, sedaj pa spet.
Mislim, da ne znaš dovolj ceniš tega kar imaš.user posted image
Me prav zanima kako bi odreagirla, če bi ti prišlo na uho, da tvoj mož to počne kar dejansko ti delaš.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 13:18:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Karin se strinjam... zelo..

Ampak ce je samo trenutni muteljcek.. bo itak minil sam od sebe.. brez nasega vmesavanja.. kaj naj naredi in kaj ne..  pusti ji, naj odloca sama..

Ce jo nafilas s svojo izkusnjo.. in ce slucjano zadenes.. bo ok.. ampak tudi brez tega, bi bilo tko.

Ce pa slucajno falis.. kar je tudi mozno.. pa ne bo tko lusno.. za njo..

Tudi tebe sem ze slisal reci drugim, naj se ne vmesavajo.. torej se ne vmesavaj.. na tak nacin da ugibas.. kaj tole je..

Pa kaj mislis.. da bo kar prvi mesec vse pustila in sla? Ne bo.. brez skrbi.. do tega je se veliko mesecev..


To je vse res. In ni isto kot je blo pr men. Sam ona prou išče probleme, zraven pa še z izgovori mori. Pisala mu jeuser posted image  Kaj je blo pa tega trebauser posted image
Pa na kavo hodit, pa prijateljstvo špilat.
Men se pač zdi da bi blo boljš da bi to vzela kot eno izkušnjo več, sčasoma pozabila in bi blo kul, verjetno. Če jo pa v doglednem času neb minilo nej pa pol naprej urgira. Ne pa da kar rine, in rine, in rine....zraven pa še sama sebi laže da to dela sam zato ker bi z njim bila rada prijatla.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 13:25:42   
Anonimen
. Sam ona prou išče probleme, zraven pa še z izgovori mori. Pisala mu jeuser posted image  Kaj je blo pa tega trebauser posted image


To se mi zdi kot da želiš izsilit neko usodo user posted image  meni je to tak patetično. Jaz pravim vedno...če ti je nekaj USOJENO te bo našlo ob pravem času...ker roko na srce, najboljše stvari so tiste, ki so za nas usodne. Vse ostalo je brezveze...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 13:26:11   
Anonimen
Morda se ne bo izšlo kot pred 5imi leti na samo prijateljski ravni.
Mislim, pa da vsekakor svojega moža ne spoštuješ dovolj, da se spuščaš v take stvari, ker praviš, da se je nekaj takega že zgodilo pred 5imi leti, sedaj pa spet.


Obsojas jo zato, ker ne razumes..  A mislis, da je blo tko.. da ga je videla.. in si rekla.. OOO.. poglej ga.. kako lep mladenic..  v tega se bom pa zdej mal zatreskala.. ker mi je doma dolgcas.. ?!

Mislim, da ni bila tale anonimna tista, ki se ji je to zgodilo pred 5 leti.. ampak tudi ce bi bila.. bi se ji to redno dogajalo celo zivlenje.. pa to ni za obsodit.. ampak preprosto dejstvo, da ce se zgodi, da v neko vezo prodre neka druga energija (oseba) na custveni ravni.. potem ta veza ni dovolj mocna.. trdna, globoka.. in skenslas enega.. in pride drugi.. skenslas drugega.. pride tretji.. itd..
Ampak ne govorim o tem.. ce se z nekom za zabavo dol das.. in ga jutri pozabis.. to je pac samo strast.. seks.


(odgovor članu kovač)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 13:38:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

To je vse res. In ni isto kot je blo pr men. Sam ona prou išče probleme, zraven pa še z izgovori mori. Pisala mu jeuser posted image  Kaj je blo pa tega trebauser posted image
Pa na kavo hodit, pa prijateljstvo špilat.
Men se pač zdi da bi blo boljš da bi to vzela kot eno izkušnjo več, sčasoma pozabila in bi blo kul, verjetno. Če jo pa v doglednem času neb minilo nej pa pol naprej urgira. Ne pa da kar rine, in rine, in rine....zraven pa še sama sebi laže da to dela sam zato ker bi z njim bila rada prijatla.


Kaj je bilo tega treba??  Sigurno je bilo treba.. drugace se ne bi zgodilo. A ves za koliko zadev v laifu lahko reces... kaj je bilo tega treba? Metuljcki so energije.. in ne more se zgoditi prisotnost neke energije, ki je ni treba.. Svet je narejen prevec preprosto, da bi dopuscal taksne lapsuse..

Ce je tako boljs.. kot se tebi zdi boljs.. potem se bo sigurno tako zgodilo.. Sploh pa ni nujo, da je tako boljse, kot se tebi zdi boljse.. Pa pusti, da se izkusnja sploh zgodi.. ker tole zdaj je priprava na izkusnjo.. Ne oviraj njene poti, ker se ti nekaj zdi.. pusti ji svobodo..
Ce ji poves svojo izkusnjo.. jo bo vedela.. naucila pa se iz tvoje izkusnje ne bo nic... Ce bi to bilo mozno.. bi ze vsi sve znali..

Ja.. res je.. sama sebi laze.. da to dela, ker bi rada, da bi bila prijatelja.. Pa kaj potem?! Pusti ji, da do tega sama pride..
Taksne izkusnje so prevec dragocene, da bi jih bilo vredno kar preskocit.. in itak jih ne mors.. tko da lahk ji poves kar hoces.. ustavit tega kar je namenjeno ne mors.. lahko pa oviras.. lahko pa tudi pomagas.. ampak ne tko.. da sodis ali je to ok.. ali pa ni..






(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 13:42:25   
Anonimen
Sej jst ji nočem prou nič preprečit. Nej dela kar hoče.

Sem pač antiromantik, kaj čmo....tud taki mormo živetuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 14:02:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Sem pač antiromantik, kaj čmo....tud taki mormo živetuser posted image .


Ja... takoj po...user posted image  ... zaspis.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 14:06:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika
metuljčki so se spremenili v močno vez, tako da ni šanse, da bi prišli kakšni drugi, ki bi me zavedli.


jap! user posted image

Po mojem.. se ne smes zadovoljit, dokler ne najdes tega.. drugace je vse brez veze.. Ampak kaj ko ne ves, da je brez veze.. pa se tolazis s tem, da se to tudi drugim dogaja.. zato ni nic hudega, ce se je tudi tebi..

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 14:10:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Sem pač antiromantik, kaj čmo....tud taki mormo živetuser posted image .


Ja... takoj po...user posted image  ... zaspis.. user posted image user posted image user posted image


Sam po dobrmuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 14:16:06   
Anonimen
Sam po dobrmu
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Sem pač antiromantik, kaj čmo....tud taki mormo živetuser posted image .


Ja... takoj po...user posted image  ... zaspis.. user posted image user posted image user posted image


Sam po dobrmuuser posted image


Hoces rect, da obicajno ne zaspis?? user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 14:34:16   
Anonimen
Nehita smetit mojo temo no!

In še enkrat hvala vsem za vse nasvete za vse izkušnje za vse kar ste tle gor naklamfal, nekaj mi je koristil nekaj tudi ne, naredila bom pa tako kot bom, ne bom pa več o tem razpravljala ker mi je potem še težje, tako da tukaj mojo izpoved zaključujem, ker več nima smisla o tem debatirat saj moram stvari razčistit sama pri sebi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 14:37:53   
malamanja
Verjamem, da v življenju ni naključij in, da se vse zgodi z namenom.

Torej, prepusti se svojim čustvom in občutkom, stvari se bodo kar same odvijale tako, da bo prav.

Sedaj ti je hudo ker nisi z njim. Kasneje (če se bodo zadeve tako odvile) pa ti bo hudo ker boš z nim pa ne bo mogel biti tvoj. V vsakem primeru eno samo sranjeuser posted image .

Če se boš zapletla z njim (kar se sigurno boš), bo to ena lepa izkušnja iz katere se boš nekaj naučila, vendar moraš biti že sedaj pripravljena na posledice, ki bodo temu sledileuser posted image .

_____________________________

....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 14:40:16   
taja27
Tjazy a si že mel kdaj žensko, ki se je lahko popolnoma prepustila lajfu, energiji, metuljčkom ... tko kot se lahko ti? In če ja, potem verjetno ni imela povsem enake energije, misli, metuljčkov, kot ti ...? Al take niso za domov? Al so take samo za v temne kotičke, kjer lahko izživiš svojo prvinskost? A obstaja še kdo na svetu, ki bi živel v tako popolnem svetu, kot si ga nekje ustvarjaš ti? A je to sploh mogoče? Al je že vse v naprej obsojeno na golo razočaranje? A misliš, da je možno najt človeka, ki ti bo delal metuljčke še naslednjih 30 let? Imaš kak recept? A ti sploh veš, kaj je stalnica v življenju? A imaš že mogoče otroka, da bi lahko vedel, kaj je brezpogojna ljubezen?... zdejle bi lahko samo še nizala vprašanja ... in lepo bi bilo, če bi bil svet tako preprost ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 14:51:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taja27
Tjazy a si že mel kdaj žensko, ki se je lahko popolnoma prepustila lajfu, energiji, metuljčkom ... tko kot se lahko ti?



JA! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: taja27
In če ja, potem verjetno ni imela povsem enake energije, misli, metuljčkov, kot ti ...?


Je imela!

IZVIRNO SPOROČILO: taja27
Al take niso za domov?


SO.. predvsem za domov! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: taja27
Al so take samo za v temne kotičke, kjer lahko izživiš svojo prvinskost?


Ne.. za tja jih je skoda..
IZVIRNO SPOROČILO: taja27
A obstaja še kdo na svetu, ki bi živel v tako popolnem svetu, kot si ga nekje ustvarjaš ti?


JA! user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: taja27
A je to sploh mogoče?


JA! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: taja27
Al je že vse v naprej obsojeno na golo razočaranje?


NE.. vse ni!
IZVIRNO SPOROČILO: taja27
A misliš, da je možno najt človeka, ki ti bo delal metuljčke še naslednjih 30 let?


JA! user posted image   Ne samo mozno.. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: taja27
Imaš kak recept?


JA! user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: taja27
A ti sploh veš, kaj je stalnica v življenju?


prevec splosno vprasanje..

IZVIRNO SPOROČILO: taja27
A imaš že mogoče otroka, da bi lahko vedel, kaj je brezpogojna ljubezen?


JA!  2 user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: taja27
... zdejle bi lahko samo še nizala vprašanja ... in lepo bi bilo, če bi bil svet tako preprost ...


Skoda ker si nehala.. user posted image   Ni tezko odgovort.. user posted image

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 15:32:19   
taja27
eh Tjazy, če bi blo tko preprosto, kot so preprosti tvoji odgovori ... potem ne bi imela občutek, da ti še kar iščeš v življenju ... nekaj ... nekoga ... nekje ... in ne me zdej farbat, da si že vse našu ... ker ti itak ne bi verjela ... vsaj po tvojem razmišljanju sodeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 15:59:22   
Anonimen
Sej te ne farbam.. sem iskreno odgovoril..

nekaj pa vsi iscemo, cel laif..

in ja.. vcasih ni preprosto..  

(odgovor članu taja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 16:02:15   
mika
eh Tjazy, če bi blo tko preprosto, kot so preprosti tvoji odgovori ...


ja, je tako preprosto, kompliciramo ga ljudje. če bi vsi prisluhnili sami sebi, verjemi, da danes ne bi bilo toliko ločitev, toliko trpečih otrok.

jaz znam poslušat sebe, vsaj na področju ljubezniuser posted image . v najstniških letih sem imela en kup fantov, ampak z nobenim nič resnega. tako kot me je hitro uhvatila ljubav, me je tudi spustila- lažni metuljčki. ko sem pa spoznala moža (poznam ga 4dni več, kot sva skupajuser posted image )me je totalno zadelo, njega pa tudiuser posted image .
z marsikaterim od tistih fantov bi lahko zabluzila in bi danes že bila ločena, pa nisem. to ni bilo kar sem želela in sem šla naprej.

lahko je govorit o najstniških forah in nezrelosti in pošteno kritizirat žensko, ki začuti nekaj kar še ni čutila nikoli prej. če bi pa jo mož na kakršenkoli način doma zlorabljal, bi pa vse hitele z besedami, pusti ga, idi vstran.

zakaj ne razumete, da biti nesrečen v neki zvezi, ker moža ne ljubi več, enako biti nesrečen, če jo mož zlorablja. zakaj sta ti dve nesreči po vaše različni? ena potrebuje podporo, druga kritiko.

na ta način  okolica  zlorablja osebo z obsojanjem in zaničevanjem, ker išče srečo. posledice iskanja sreče so hude ravno zaradi tega.

en primer: 1. moški zaupa drugemu, da do punce ne čuti to kar bi moral. drugi mu reče:'' eh, jaz do moje tudi ne. sedaj smo že toliko stari(29let), da ne moremo čutit tega kar smo prej. oba moška sta še vedno z istima puncama imajo tudi otroke, ampak da vidiš obraz teh štirih ljudi...za zjokat, res. vdali so se v usodo, ker ne verjamejo v ljubezen. pol pa bo nekdo od teh spoznal nekoga s katerim bi lahko bil srečen, kaj pa potem?

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 16:28:53   
Anonimen
 
Se cist strinjam s temle.. user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 16:37:59   
baguSka
Bravo mika.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 17:48:11   
Anonimen
No pa da se še enkrat vtaknem v tale pogovor, če koga slučajno še sploh zanima. Tip me je postavil na realna tla se vidi da je bol zrel in bol trezno razmišlja kot jazuser posted image , hvala bogu za njegovo ženo da ima takega moža. Direkt mi je povedal da bi bilo bolje da tole kavo če bo do nje sploh prišlo pomaknjemo nekam v prihodnost, da bom takrat morda bol trezno razmišljala. Tole me je totalno šokiralo in razočaralo, ampak po moje je to le trenutni navdih in bolje je tako. Vesela sem da obstajajo v teh časih še takšni moški, ki se zavedajo da imajo doma ženo in otroke, da se s tem lahko marsikoga prizadane. Sama vem da sem bila zaslepljena od tele zagledanosti ampak tole sem potrebovala takšno direktnost, da sem se malo zbrihtala, verjamem da mi bo še nekaj časa hudo ampak čez nekaj časa bo tole zame le spomin in morda potem le pride do tele kavice.....user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 18:04:51   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs
Karkoli bo kdo napisal, modroval, v eno, drugo ali tretjo smer... ti boš nardila po svoje.


Men se zdi to precej logično .... a ni smisel nasvetov ravno v tem, da jih vzameš na znanje, sam se pa odločiš, kaj in koliko boš upošteval?
Poznam nekaj takih štorij .... take s srečnim koncem in take z malo manj srečnim. Lepo je, da je nekdo recimo pripravljen deliti izkušnjo tudi preko zs ( kot Karin recimo ), a ne gre spregledati, da svet ni črno - bel. Pomeni, če se je nekaj pri nekomu razpletlo tako, kot se je, to še zdaleč ne pomeni, da bo tudi pri anonimni enako  user posted image .

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 18:10:22   
daddy
No, torej end of story .... in tudi konec moraliziranja na temi, I guess user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 20:29:54   
Anonimen
tudi on ima doma ljudi ki jih ne želi prizadeti, tako kot jaz in to je to.

imava urejeno družinsko življenje, se mi zdi vse skupaj dolgočasnouser posted image


Kaj pa če boš prizadela sebe? S tem, ko se boš odločila za dolgočasje do "konca vajinih srečnih dni"?

Zakaj se vedno izgovarjamo na druge, koga bomo prizadeli, kaj vse bomo porušili, če poslušamo metuljčke (pa ne samo te o zaljubljenosti). Zakaj se ne vprašamo, ali s tem ne zanikamo sebe? A nismo najbolj odgovorni do sebe? A nismo sebi najbolj dolžni živeti svoje življenje in ne pričakovano in neprizadeto življenje, ki ga od nas želi okolica? Zakaj drugi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 20:31:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Jaz vem, da kaj novega ne pride, ce je staro v redu...


Pride, pride, tudi tak metuljček, ki nas samo opomni, da "imamo" nekaj starega in dragocenega....ampak to so samo metuljčki v tranzitu :)).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Moški, ob katerem sem čisto mehka...
18.12.2007 20:55:08   
taja27
Mič s temle se pa popolnoma strinjam! in ja, včasih rabimo nekaj, kar nas spomni, kako dragoceno osebo imamo ob sebi ...

in zgleda, da so tudi pri anonimni samo tranzitni metuljčki, ne glede na to, da je tranzit naredu tale gospod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?