|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: socialna!
16.12.2007 21:29:54   
Anonimen
če nima nič pametnega za povedat. Jaz sem vprašala nekaj glede socialnega


Ah daj prosim te lepo...ko boš ti kaj pametnega napisala, se oglasi. Pa ko si boš našla deda, ki bo sposoben poskrbet za sebe in otroka, se oglasi.

Ti BrankaOhisterijanka, pa se smiri malo in idi ovce štet.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: socialna!
16.12.2007 21:33:54   
BrankaO.
Zarad tebe pa že ne če ti kaj ne paše pa pejt mim mene!Pa se ne splača škoda živčkov za glupačo!Mejta se ostale lepo čavči

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: socialna!
16.12.2007 21:36:12   
Anonimen
Ti BrankaOhisterijanka, pa se smiri malo in idi ovce štet.


HALO?'user posted image  kak pa se ti obnašaš? Kje si jemaš pravico da nekoga ponižuješ tu na forumu? Če se kdo naj smiri si to samo ti pa nihče drugi! Pa daj preberi kakšno knjigo pa si razširi obzorje. Moj dragi pa te naj ne briga! Si razumela???!!! S kakšno pravico sploh gobec sučeš tu na RR? Ti boš mei pamet solila? Prosim te lepo!user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: socialna!
16.12.2007 21:37:53   
TIA22
nivess, lahko nehaš napadati ljudi. Če ti kera ne odgovarja, jo pač prezri. Ni mi všeč tvoje obnašanje. Otročje mi deluješ.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: socialna!
16.12.2007 21:43:19   
Anonimen
Mejta se ostale lepo čavči


Pozabla si klicaj na koncu, ne bodi tako površna.

(odgovor članu BrankaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: socialna!
16.12.2007 21:46:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

nivess, lahko nehaš napadati ljudi. Če ti kera ne odgovarja, jo pač prezri. Ni mi všeč tvoje obnašanje. Otročje mi deluješ.



Meni tudi ne.. ampak kar se mora mora se, žal. Ti samo glej, da ne boš naslednja.
























user posted image

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: socialna!
16.12.2007 21:46:00   
Anonimen
Mejta se ostale lepo čavči


Pozabla si klicaj na koncu, ne bodi tako površna.


NIVESS! TI PA RES NIMAŠ TREH ČISTIH V GLAVI!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: socialna!
16.12.2007 21:47:09   
Anonimen
uH NIVESS  kak se te bojimo gggrrrrrrrruser posted image user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: socialna!
16.12.2007 21:48:21   
TIA22
Nivess...brez besed, da obstajate tudi takšni brezobrazneži. škoda...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: socialna!
16.12.2007 22:02:18   
Anonimen
Sam punce, nivess ne misli nič slabega. user posted image  Ne jo zdaj napadat. Tišina vsi. Rešujte tekoči problem!!!

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: socialna!
16.12.2007 22:05:01   
Njuškalo
Ah, Nivess ga mal bluzi.Nestrpna sprašuje čisto nekaj drugega, kot ji je Nivess odgovarjala.Drugače pa...seveda se da stike urediti preko CSD.Samo to nekaj časa traja, pa ne spomnim se več točno, kako je bilo pri meni, ker nikoli ni prišlo do stikov.Po moje mora tvoj dati na CSD zahtevek za stike pod nadzorom.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: socialna!
16.12.2007 22:08:28   
Anonimen
Nivess, malo strpnosti ne bo škodovalo.. Saj vem, da ne misli nič slabega, ampak malo se le lahko obvlada, al ne? 

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: socialna!
16.12.2007 22:09:17   
TIA22


IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Sam punce, nivess ne misli nič slabega. user posted image  Ne jo zdaj napadat. Tišina vsi. Rešujte tekoči problem!!!


Vem da smo malo zabluzile, ampak malo me jezi, da vse nekaj pljuva naokrog. Če ji kaj ne paše, pa naj gre rožice nabiratiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: socialna!
16.12.2007 22:12:24   
lelaval
Ne vem, Nivess, zakaj ji teh stvari ne pišeš na ZS. A je res potrebno popolnoma vsako temo zasrat?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: socialna!
16.12.2007 22:22:35   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Ne vem, Nivess, zakaj ji teh stvari ne pišeš na ZS. A je res potrebno popolnoma vsako temo zasrat?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
se podpišem

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: socialna!
16.12.2007 22:26:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Ne vem, Nivess, zakaj ji teh stvari ne pišeš na ZS. A je res potrebno popolnoma vsako temo zasrat?


Ah daj no lelaval, te njene teme so že komedije, zdavnaj presrane. Kaj bom jaz njej pisala zs, javno je vprašala, javno ji bom odgovorila. Pa čeprav ne na njeno vprašanje, ker bi pa res blo za posrat če bi šla odgovarjat na njeno vprašanje.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: socialna!
16.12.2007 22:33:49   
Anonimen
NEVEM ZAKAJ TAKŠNIH KOT SI TI NIVESS, NE ODSTRANIJO IZ FORUME IN DAJO NEKAM MED NEKAKŠNO PLEME IZ PRAGOZDA, KER OČITNO NISI ZA MED LJUDI.user posted image user posted image user posted image user posted image
UBOGA ZEMLJA, KAJ VSE NOSI NA SEBI......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: socialna!
16.12.2007 22:39:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

NEVEM ZAKAJ TAKŠNIH KOT SI TI NIVESS, NE ODSTRANIJO IZ FORUME IN DAJO NEKAM MED NEKAKŠNO PLEME IZ PRAGOZDA, KER OČITNO NISI ZA MED LJUDI.user posted image user posted image user posted image user posted image
UBOGA ZEMLJA, KAJ VSE NOSI NA SEBI......




user posted image user posted image user posted image user posted image

Tukaj bi kvečjem veljalo, boga zemlja, ki jo nekdo tepta. user posted image user posted image

Zdaj ste pa res smešne no. Nehajte.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: socialna!
16.12.2007 22:40:36   
Anonimen
NEVEM ZAKAJ TAKŠNIH KOT SI TI NIVESS, NE ODSTRANIJO IZ FORUME IN DAJO NEKAM MED NEKAKŠNO PLEME IZ PRAGOZDA, KER OČITNO NISI ZA MED LJUDI.
UBOGA ZEMLJA, KAJ VSE NOSI NA SEBI......


jou, jou naša nivess je pa tako popolna in oh in sploh najboljša. res nima niti kanček kulture.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: socialna!
16.12.2007 22:41:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

NEVEM ZAKAJ TAKŠNIH KOT SI TI NIVESS, NE ODSTRANIJO IZ FORUME IN DAJO NEKAM MED NEKAKŠNO PLEME IZ PRAGOZDA, KER OČITNO NISI ZA MED LJUDI.
UBOGA ZEMLJA, KAJ VSE NOSI NA SEBI......


jou, jou naša nivess je pa tako popolna in oh in sploh najboljša. res nima niti kanček kulture.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: socialna!
16.12.2007 22:42:56   
Anonimen
NEVEM ZAKAJ TAKŠNIH KOT SI TI NIVESS, NE ODSTRANIJO IZ FORUME IN DAJO NEKAM MED NEKAKŠNO PLEME IZ PRAGOZDA, KER OČITNO NISI ZA MED LJUDI.
UBOGA ZEMLJA, KAJ VSE NOSI NA SEBI......



user posted image user posted image user posted image user posted image .

Nivess res je enkrat sem odprla temo, ker sem se želela izpovedat in potolažit. Ker sem bila obupana in nisem imela nikogar kot pa RR, sem solze potočila tu na forumu. Hvala bogu se je tista situacija uredila in sedaj teče življenje naprej. Ampak, ker sma s partnerjem spet v slepi ulici sem za nasvet povprašala tu na RR, zato če nimaš odgovora na to temo in nemoreš pomagat pol umolkni. Jaz sem prosila za nasvet ne pa za žaljivlke, ki so letele na mene in moje kolegice tu na RR. Zato ti polagam na srce da to svojo negativno nastrojeno osebnost usmeriš v druge stvari ne pa tu na forumu, ker s temi tvojimi izjavami samo človeka še bolj pohodiš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: socialna!
16.12.2007 22:43:27   
TIA22
Nivess, gremo spat zdaj in glej da te ne bo mora tlačila, kako se sprehajaš po pragozdu med ljudožerci...zdaj če si bolj suha, te bodo imeli za juho, če si malo okrogla za pečenko, če pa imaš slučajno sladkorno, pa boš glih za v kompot!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: socialna!
16.12.2007 22:44:13   
lelaval
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Ne vem, Nivess, zakaj ji teh stvari ne pišeš na ZS. A je res potrebno popolnoma vsako temo zasrat?



Ah daj no lelaval, te njene teme so že komedije, zdavnaj presrane. Kaj bom jaz njej pisala zs, javno je vprašala, javno ji bom odgovorila. Pa čeprav ne na njeno vprašanje, ker bi pa res blo za posrat če bi šla odgovarjat na njeno vprašanje.


Potem pa jih sploh ne beri in ne odgovarjaj - jaz naredim isto.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: socialna!
16.12.2007 22:45:01   
TIA22
nestrpna, ti pa le ne oziraj na nivess, ker ona je pač...za v pragozduser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: socialna!
16.12.2007 22:45:13   
Anonimen
Joj, sam še na grmado jo morste dat pa je .user posted image  Nehajte no.
Ona že sladko spančka. user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?