|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: socialna!
16.12.2007 22:45:42   
Anonimen
Jao, popularno je biti anonimen, ha? Jaz bi pa tak rada vedela, kdo je "brez dlake na jeziku", da pove Nivess, kar ji želi.. Seveda pod anonimnim user posted image

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: socialna!
16.12.2007 22:48:49   
malecka
Ja ene se pa res obnašajo kot kure. To je ciljano na zlato nivessuser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: socialna!
16.12.2007 22:48:57   
filipina
Jaz mislim, da če si anonimen ni nič slabega, ker se pač nočeš nikomur zamerit, ampak poveš svoje mnenje, brez da te potem skozi nekdo napada in se spravlja nate, kot se nenehno nivess na nestrpno! Jaz nikoli nisem ano, ampak me to ne moti.

_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: socialna!
16.12.2007 22:51:09   
Anonimen
Sicer pa vse se vrača vse se plača. Tudi ona še bo prosla za pomoč tu na forumu in me zanima kak se bo počutila ko jo bo katera tak pohodla. Vsem puncam, ki pa ste res pravi user posted image  pa polagam na srce: ostanite takšne kot ste, ker z svojimi nasveti full pomagate! super steuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: socialna!
16.12.2007 22:53:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

NEVEM ZAKAJ TAKŠNIH KOT SI TI NIVESS, NE ODSTRANIJO IZ FORUME IN DAJO NEKAM MED NEKAKŠNO PLEME IZ PRAGOZDA, KER OČITNO NISI ZA MED LJUDI.
UBOGA ZEMLJA, KAJ VSE NOSI NA SEBI......



user posted image user posted image user posted image user posted image .

Nivess res je enkrat sem odprla temo, ker sem se želela izpovedat in potolažit. Ker sem bila obupana in nisem imela nikogar kot pa RR, sem solze potočila tu na forumu. Hvala bogu se je tista situacija uredila in sedaj teče življenje naprej. Ampak, ker sma s partnerjem spet v slepi ulici sem za nasvet povprašala tu na RR, zato če nimaš odgovora na to temo in nemoreš pomagat pol umolkni. Jaz sem prosila za nasvet ne pa za žaljivlke, ki so letele na mene in moje kolegice tu na RR. Zato ti polagam na srce da to svojo negativno nastrojeno osebnost usmeriš v druge stvari ne pa tu na forumu, ker s temi tvojimi izjavami samo človeka še bolj pohodiš.



Ajde, ti jutri napišem kaj pametnega+lepega, zdaj se mi ne da. Grem na uho.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: socialna!
16.12.2007 22:54:54   
natalia
za vse prisotne: smajli, ki zavija z očmi.

Meni se pri vsem tem smili samo otrok.


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: socialna!
16.12.2007 23:00:31   
Anonimen
ja otrok je res bogi.user posted image  škoda, ker se ne  njegova mamica ne zaveda kak malemu s tem ravnanjem škodi.

(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: socialna!
17.12.2007 8:07:09   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

ja otrok je res bogi.user posted image  škoda, ker se ne  njegova mamica ne zaveda kak malemu s tem ravnanjem škodi.


Saj mu ne škodi samo mama. Tudi ostali , ki mu, se očitno tega ne zavedajo.

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: socialna!
17.12.2007 8:25:20   
Teya*D.
No, ne vem če drži ampak vem, da je sosedi snaha delala neke probleme in še jih z otroci pa je poklicala socialno, so prišli ven preverit pa še zdaj hodijo! Je pa res, da je čissto drug primer kakor pri tebi nestrpna, tako da javita socialni potem pa vama bodo tako oni svetovali dalje. Mama oz bivša od tvojega je potem takem pravi user posted image . Otrok pa sem mi res smili, ker tukaj najbolj trpi prav on.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: socialna!
17.12.2007 8:35:50   
Lepotica
Glede na to kakšna je baje ta bivša, se stiki z otrokom zagotovo ne bodo rešili samo na csd. Poleg tega pa je se csd velikokrat sploh ne posveti problemu tako kot bi se mogla. In nestrpna verjemi mi, da sama ne boš mogla rešit problema. Tvoj partner bo moral malo drugače zarobantit, da ga bo bivša resno jemala in nehala s tem kar praviš da počne. Sam kako d ji socialna ni vzela otroka, če tako grdo ravna z njim? Zakaj jo tvoj ne prijavi?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: socialna!
17.12.2007 8:41:13   
Anonimen
Kako pa mi lahko vemo kakšna je bivša? Po pisanju nekoga, ki se počuti ogroženo?
Ljubosumna ženska zna tako lagati in si izmišljevati stvari, da sama sebi verjame.

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: socialna!
17.12.2007 8:43:52   
Lepotica
Khm khm- BAJE!!

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: socialna!
17.12.2007 9:07:28   
maruškaŠ
Nivess nesramna gor al pa dol - povedala je pa tist kar si nas večina misli - sam mogoče na malo bolj grob način.

Gre za to, da tisto kar si prejšnjič potožila, nestrpna, glede 'situacije' z bivšim - ni bla samo ena situacija, ki se je morala rešit. Ampak si odkrito povedala, da dela s teboj kot s smetjo, istočasno ti verjetno mal nalaga kako in kaj dela bivša z njim in v končni fazi si ti jezna na bivšo, on pa se ti smili in se mečeš po kolenih zanj. In čeprav te je že nevemkaterič zapustil in se vrnil k bivši, si ga očitno spet vzela nazaj, ko si je premislil.

In on se od časa do časa vrača k bivši, pa mal k tebi, pa mal k bivši, pa mal k tebi. In še zdej mi ni jasno katera ima nižjo samozavest in katera je v teh situacijah bolj pokvarjena. Vsekakor pa sta obe skrajno neumni, da se mečeta za takšnim luzerjem.

In kot je že ena rekla - najbolj ubogi je pa otrok, ki mora živeti razpet med 3 odrasle otroke.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: socialna!
17.12.2007 9:09:33   
Lepotica
Nestrpna razumeti moraš, da ti ne želimo nič slabega. Mislim, da si nobena od vaju ne zasluži takega ravnanja.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: socialna!
17.12.2007 9:32:51   
mojca*
....user posted image
sicer ne sledim dnevno, a ko sem nazadnje brala, nestrpna, se je tvoj "dragi" vrnil k mamici tega otroka......že tretjič, četrtič...?user posted image user posted image

in ste ga popljuvale in ploskale in ugotavljale da je tako bolje, da nisi več z njim...
glej, premlada si za take probleme ( nisi nekje napisala da jih imaš 20?)
raje študiraj kje najti fajn kolegice in družbo, kam iti čez vikend ven in se zabavat....ne pa o nadzoru socialne....

moje mnenje, ne me zbombardirat ( saj vem, da je to zdaj moda, pa vseeno user posted image .....)

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: socialna!
17.12.2007 10:07:17   
Mešamdrek
nestrpna, se je tvoj "dragi" vrnil k mamici tega otroka......že tretjič, četrtič...?


To tudi meni zdej ni jasno,a sta spet skupaj?user posted image

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: socialna!
17.12.2007 10:11:31   
Lepotica
Ja pobotala sta se po nekajurnih pogovorih.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: socialna!
17.12.2007 10:21:34   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Ja pobotala sta se po nekajurnih pogovorih.


Uff,hitro je šlo.user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: socialna!
17.12.2007 10:24:11   
Lepotica
Dobra je, da ima moč, da vse to lahko odpušča. Men bi šlo preveč živcev, še posebej, če partner ne bi zarobantil tko k treba.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: socialna!
17.12.2007 11:42:59   
jogina2
Nivess res je enkrat sem odprla temo, ker sem se želela izpovedat in potolažit. Ker sem bila obupana in nisem imela nikogar kot pa RR, sem solze potočila tu na forumu. Hvala bogu se je tista situacija uredila in sedaj teče življenje naprej. Ampak, ker sma s partnerjem spet v slepi ulici sem za nasvet povprašala tu na RR, zato če nimaš odgovora na to temo in nemoreš pomagat pol umolkni. Jaz sem prosila za nasvet ne pa za žaljivlke, ki so letele na mene in moje kolegice tu na RR. Zato ti polagam na srce da to svojo negativno nastrojeno osebnost usmeriš v druge stvari ne pa tu na forumu, ker s temi tvojimi izjavami samo človeka še bolj pohodiš.

res žalostno da se nimaš s kom pogovorit in sprašuješ vse na forumu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: socialna!
17.12.2007 12:06:42   
sneška_
Nestrpna ne vem kako lahko živiš v takem odnosu z partnerjem takšnem kakor ga imaš. Iskreno sem brala tvojo temo prej pa zdaj in zdaj mi nič jasno.

Prvo tvoj fant ali partner kakorkoli je sam pri sebi nima razčiščeno kaj hoče pa mislim da tudi ti.

Otrok je njegov in njen in to rabijo oni izrihtat.

Daj punca kje ti je samozavest.Saj vem da v vsakem odnosu ima probleme ampak tole kar vi imate pa res mi ni jasno.Enkrat je z njo, enkrat s teboj spet pol z njo.Jaz ne vem kako to prenašaš.

Res da je Nivess to povedala na malo grob način ampak se strinjam z njo.

Ampak Nivess je Nivess.

Otroček mi se smili najbolj od vseh.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu jogina2)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: socialna!
17.12.2007 12:11:06   
natasaom
dobro bi bilo slišat vse plati te limonade.men tud nebi bilo prav fino,če bi se ena ljubica vtikala v mojega otroka.pa ne vem kje imate pamet,da takole begate otroka..tvoj je pa za moje pojme en jolbe.
se strinjam z nivess

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: socialna!
17.12.2007 12:14:08   
Lepotica
Natašaom a nisi ti kao stala nestrpni ob strani? Mislim še na prejšnjih temah o njej.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: socialna!
17.12.2007 12:16:21   
Mešamdrek
Pravi moški zna narediti red! Zna poštimat odnose z bivšo,s sedanjo predvsem pa z otrokom.In ja,pravi moški se zna tudi odločit med svojimi čustvi in ne bega iz enega stolčka na drugi predvsem pa ne naseda nekim "grožnjam".

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: socialna!
17.12.2007 12:17:27   
Lepotica
Zgleda d je tak tip moškega, ki rad sedi na več stolih.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?