|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: socialna!
17.12.2007 12:21:22   
Taula
Jaz mislim, da če si anonimen ni nič slabega, ker se pač nočeš nikomur zamerit


Aninomnost (v tem kontekstu, ki je zlorabljen) je za slabiče...pač pod nickom ploska, pod anonimnostjo pa piše kaj res misli. Je verjetno naporen tak life, če vedno lažeš ljudem.user posted image  Sicer pa to vedno delajo eni in isti reveži.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: socialna!
17.12.2007 12:24:15   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Jaz mislim, da če si anonimen ni nič slabega, ker se pač nočeš nikomur zamerit


Aninomnost (v tem kontekstu, ki je zlorabljen) je za slabiče...pač pod nickom ploska, pod anonimnostjo pa piše kaj res misli. Je verjetno naporen tak life, če vedno lažeš ljudem.user posted image  Sicer pa to vedno delajo eni in isti reveži.user posted image


Se podpišem.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: socialna!
17.12.2007 12:32:34   
Lepotica
Tako jeuser posted image

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: socialna!
17.12.2007 13:17:33   
Lepotica
Bomo vidl kaj bo njen partner danes uredil na CSD.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: socialna!
17.12.2007 13:23:23   
Anonimen
Škoda, da imajo taki ljudje, ki ne premorejo trohice empatije in sočutja do sočloveka, ki niso zmožni normalne nivojske komunikacije in ki niso zmožni pogledat dlje od svojega "prav"-a, sploh otroke.

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: socialna!
17.12.2007 13:27:40   
Lepotica
Da imajo kaj?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: socialna!
17.12.2007 13:33:49   
Taula
Da imajo otroke..saj je napisala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: socialna!
17.12.2007 13:36:24   
rija
bemtiš...en dan ne grem na partnerske, pa se že zopet vse kontra vrti...

nestrpna, pa ti si hujša od vsakega osla......ta gre samo dvakrat na led....user posted image user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: socialna!
17.12.2007 13:50:34   
Mešamdrek
nestrpna, pa ti si hujša od vsakega osla......ta gre samo dvakrat ENKRAT na led....


user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: socialna!
17.12.2007 13:51:24   
rija
user posted image user posted image user posted image user posted image  

da ne zgleda tak hudo....user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: socialna!
17.12.2007 13:56:11   
Lepotica
Ajojuser posted image

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: socialna!
17.12.2007 15:53:28   
Anonimen
Tiste ki ste menja da sem ljubosumna na bivšo vas moram razočarat. Na to bogo revo nimam zakaj biti ljubosumna. Žal ne zastopite da se z njegovo bivšo ki je že bila na zdravljenju in še zdaj neve kontrolirat živcev, ne da pogovarjat. Ona pozna samo dretje, grožnje, izsiljevanje, in delati škodo. Upam da bo mi kda uspelo jo posnet pa da bom vam lahko predvajala ta posnetek. Verjemite mi da kaj Takega boste prvič v življenju slišale. Tista ki je omenila da napihujem in da sem ljubosumna: Če imaš čas si preberi temo izgubila sem ga in tam je tudi pisal moj fant kateri je povedal vse bolj natančno. Fant je danes šel na CSD kateri so mu rekli da bodo ukrepali. Ampak da takoj pa nemorejo nič uredit. Oni se bodo poskusili z njo pogovorit, če pa nebo zaleglo pa se bo šlo preko sodišča. Osel da gre enkrat na led? Ja mogoče. Ampak midva nisma šla parkrat narzen zato, ker se nebi imela več rada ampak zaradi varnosti in okoliščin. Vem da je to vam nerazumljivo ker niste v tej situaciji. Da mojega partnerja ne razumete je tudi povsem razumljivo, ker če bi htele to razumeti bi morale slišati vse gožnje in vso izsiljevanje z strani njegove bivše. Sedaj ko se je pozanimal pri odvetniku in na socialnem in ve da mu nemorejo nič, šele sedaj si je upal normalno zadihat. Vem tžko je razumet ampak verjemite da je ituacija zelo zapletena. Sploh zato ker je on policaj in bi ga te tožbe s katerim mu na grozi spravle ob službo. Kar pa si z njegovimi krediti nemore privoščit- da ostane brez službe. Pa ne gre se samo za službo ampak še je ogromno drugih groženj, ki zadevajo njegovo in mojo varnost. Da pa mu slepo verjamem pa tudi ne drži saj mi je v četrtek dokazal ko si je šel po malega. Minuto pred tem me je poklial in me dal na zvočnik. In sem vse lepo poslušala preko telefona. Pulz mi je narasel na 200. Kakorkoli že lahko spet pjuvate po meni in kritizirate ampak vedite da delate narobe. Jaz nimam zakaj lagat sem pa tu pod temo socialna vprašala za mnenje glede določenih stvari, nisem pa pogrevala stare teme tako kot delate ene. V glavnem vem da vam je težko razumet saj bi verjetno meni tudi bilo.

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: socialna!
17.12.2007 16:06:47   
natasaom
. Sploh zato ker je on policaj



zdej mi je pa vse jasn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: socialna!
17.12.2007 16:10:51   
Taula
Če je pa res policaj me je pa strah...še svoje bivše ne zna ukrotiti, kako bo šele svoje delo opravljal.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: socialna!
17.12.2007 16:22:00   
Markova
Saj ni res pa je, al kaj?

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: socialna!
17.12.2007 17:05:08   
Anonimen
Nestrpna, tebi se dogaja več kot celi RR v celem letu skupaj. A ni to malček čudnouser posted image .

(odgovor članu Markova)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: socialna!
17.12.2007 17:06:22   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

Da pa mu slepo verjamem pa tudi ne drži saj mi je v četrtek dokazal ko si je šel po malega. Minuto pred tem me je poklial in me dal na zvočnik. In sem vse lepo poslušala preko telefona. Pulz mi je narasel na 200.



A  snemate kake nadaljevanke?user posted image

aja, sem pozabla... policaj je...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: socialna!
17.12.2007 17:13:15   
Anonimen
Oprosti, ampak dobila sem občutek, da sta vidva s tvojim veliko hujša kot njegova bivša.Mislim, da bi se tvoj partner rad znebil plačevanja za otroka, celo odvzel bi ga rad materi in jo proglasil za psihičnega bolnika.
Zdaj bi pa ti to rada posnela in okoli kazala.Ja kdo je zdaj tukaj normalen.Če bi jaz z vama dvema imela opravke bi sigurno postala živčni bolnik.Nestrpna vzemi si čas in si preberi vse svoje poste, pa če te po tem ne trešči nekaj po možganih in vidiš kakšne neumnosti pišeš, potem ti ni pomoči.
V vsej tej nadaljevanki je ubog samo otrok in to otrok od bivše, ne ti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: socialna!
17.12.2007 17:16:55   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

. Vem tžko je razumet ampak verjemite da je ituacija zelo zapletena. Sploh zato ker je on policaj in bi ga te tožbe s katerim mu na grozi spravle ob službo.




Nemogoče.Če bi bil on policaj, bi bil prvi, ki bi poznal zakone, on bi sigurno vedel, kako in kaj v takem primeru, ker bi se s tem dnevno srečeval v službi.Tako, pa kao..šele zdaj si upa zadihat?Ah, dej nehaj no...tole je pa čisto nakladanje.Pa glih zato, ker bi bil on policaj, mu bivša ne bi nič upala težit, ker je pač policaj..Kar nekaj.Kradeš čas tistim, ki ti skušajo dati kakšen nasvet in si zato čas vzamejo.Svašta...

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: socialna!
17.12.2007 17:22:53   
Barbs
Saj zadnjilč je pa napisala, da je ata od ta bivše blesave policaj, pa da ji zato nič ne morjouser posted image   mislim, bivši, ne njej... ok, ne bom več brala in pisala, ker sama sebe blesavimuser posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: socialna!
17.12.2007 17:23:53   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Saj zadnjilč je pa napisala, da je ata od ta bivše blesave policaj, pa da ji zato nič ne morjouser posted image




Aja, ne spremljam te tele novele tako podrobno...user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: socialna!
17.12.2007 17:25:13   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Saj zadnjilč je pa napisala, da je ata od ta bivše blesave policaj, pa da ji zato nič ne morjouser posted image




Aja, ne spremljam te tele novele tako podrobno...user posted image


aha, pejva raje na pir.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: socialna!
17.12.2007 17:25:33   
Strawberrie Cherrie
vsi so policajiuser posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: socialna!
17.12.2007 17:28:18   
Strawberrie Cherrie
dej,nestrpna, malo se opiši, da bomo vedeli približno, kak zgledaš. ker v telenovelah so vse na 'dobri strani' toooolkkk lepe....user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: socialna!
17.12.2007 17:28:40   
Njuškalo
Jaz sem pa kriminalistka.Kar name se obrnite, če mate kakšne težave.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?