|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: socialna!
17.12.2007 19:20:48   
Strawberrie Cherrie
kolk je pa kaj star tvoj pubec?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: socialna!
17.12.2007 19:20:55   
Anonimen
ne skupaj sma tak kot treba biti. Preko neta niti malo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: socialna!
17.12.2007 19:21:35   
Anonimen
28

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: socialna!
17.12.2007 19:21:38   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

OKA! mojemu je v tolažbo to da malega večino vzgajata starše od bivše. Vsekakor imata za to vso spoštovanje, ker sta do malega res najboljša. Da bi moj zaprosil za skrbništvo bi bilo bolj težko izvedljivo saj dela ruski turnus. 2 ni dela 2 dni fraj in kam naj pol da tista dva dni otroka? Na csd-ju je bil že večrat ne danes prvič.



lej,sej se ni treba opravičevat.pa če bi tvoj policaj zares hotel dobiti skrbništvo za malega,bi se boril zato.bi pa ruski turnus spremenil v evropskega..pa če bi bila ta bivša zares že prej zdravljena na psihiatriji,bi imel 90% možnosti,da otroka dobi..
ti pa tud rabiš eno trdo roko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: socialna!
17.12.2007 19:23:19   
Anonimen
ti meni povej kako lahko on spremeni ruski turnus?

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: socialna!
17.12.2007 19:24:46   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

OKA! mojemu je v tolažbo to da malega večino vzgajata starše od bivše. Vsekakor imata za to vso spoštovanje, ker sta do malega res najboljša.

Ja res lepo, da je tvojemu v tolažbo, da ga vzgajata starša od bivše, sploh oče, ki je v tej zgodbi videti kot mafijski capo, ki je vzgojil psihopatsko hči in vse skupaj mirno prenaša in celo podpira. Ja, tudi jaz bi bila potolažena, če bi vedela, da mojega otroka  vzgaja tak človek. Saj ni važno kaj bo čez nekaj let.
Daj prosim preberi malo kaj si pisala o bivšem tastu!

Da bi moj zaprosil za skrbništvo bi bilo bolj težko izvedljivo saj dela ruski turnus. 2 ni dela 2 dni fraj in kam naj pol da tista dva dni otroka?

A nima on ene super duper mame in eno še bolj super punco. Če bi tebi bilo res toliko do otrokovega varnega življenja in njegovega srečnega otroštva (in ne toliko do osiranje ene bivše), potem mislim, da bi bilo edino normalno, da bi za otroka v dneh, ko bi bil on odsoten skrbela ti ali pa babica. Veš vse se da, in tole s službo je en tak za lase privlečen odgovor, da bi bilo bolje, ko ga sploh ne bi zapisala.

Na csd-ju je bil že večrat ne danes prvič.

Ja, potem pa je res storil vse za otrokovo srečno otroštvo, kapo dol!


Pa še en nasvet za prihodnje pisanje: naslednjič poskrbi, da bosta vidva izpadla kot odgovorna osebka, ki se borita proti psihopatski in nevarni bivši in njeni mafijski družini, ne pa kot en navaden slabič in zmedena in od ljubosumja zaslepljena ženska. Mogoče pa bo takrat zgodba malo bolj verodostojna.


< Sporočilo je popravil oka -- 17.12.2007 19:26:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: socialna!
17.12.2007 19:25:03   
Strawberrie Cherrie
no, poglej, pri 28letih mora imet človek določene stvari razčiščene v glavi. sploh pa policaj, ki se s tako ali drugačno situacijo dnevno srečuje. in mislim, da bi večinoma ''policajev'' v taki situaciji znala odreagirat, ne pa da bi v avtomobilu sedela kot ena spužva, nekdo bi pa kričal nanj, metal v njegov avtomobil cigarete in istočasno jokajočega otroka vlekel iz avtomobila. če kaj drugega ne, bi poklical policijo (kako patetično!!!), da bi stvari na,licu mesta uredili, kajne?
ker nič od tegale mi ne gre skupaj. ne poznam ateka, ki bi takšno situacijo in verbalno nasilje dovolil nad seboj in/ali svojim otrokom.



(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: socialna!
17.12.2007 19:25:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

ti meni povej kako lahko on spremeni ruski turnus?


user posted image   Ti se raje pozanimaj kak lahko ti spremeniš tega škisa za pravega škifa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: socialna!
17.12.2007 19:25:22   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

ti meni povej kako lahko on spremeni ruski turnus?


kot oče samohranilec lahko,zakaj ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: socialna!
17.12.2007 19:26:56   
mama54
Veš kaj pa mene zanima? Ti praviš, da se tala kriminalna drama vleče že nekaj časa in kot si nam predstavila gospo bivšo, je ta okolju nevarni psihopat, nepredvidljiva oseba, zmožna vsega, tudi umora, cela njena družina je pokvarjena bolj kot italjanska mafija... Zanima me, po kaki logiki (če je zgodba seveda resnična) je tvoj najdražji, ki je btw, labilen, srčkan in dobrodušen policaj, ki te ljubi bolj kot vse na svetu (celo tako zelo, da ima celo isti slog pisanja in izražanja kot ti-ja res sta kot eno) dopuščal, da njegovega otroka vzgaja takšna oseba? Poglej, v primeru, da greva z mojim narazen in da se jaz spremenim v tako osebo kot naj bi bila tale bivša, sem gotova, da v roku nekaj dni (če ne kar ur) ostanem brez otrok in na opazovnju na psihiatriji skupaj s kazensko ovadbo.
Kak človek je to (in tudi ti), ki se po dolgem času spomni, da obstaja CSD in še takrat raje, kot da bi vprašal za polno skrbništvo nad otrokom vpraša kako je z nadzorovanjem pri predaji otroka . Ma daj no mir no, vsak pravi moški in pravi oče bi se boril za svojega otroka, da bi ga rešil iz krempljev take harpije. V vsej tej kolobociji (seveda če je resnična) sploh nista pomembna vidva ampak otrok, ki ima na eni strani več kot psihopatsko mamo na drugi pa očeta, ki je en navaden nesposoben slabič. Ne vem kdo koga tule vleče za nos: ti nas ali pa tvoj labilni policaj tebe in za dobro nekega triletnega otroka upam, da ti vlečeš nas.


Pod tale post se podpišem,ker se popolnoma strinjam z "oko".

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: socialna!
17.12.2007 19:28:52   
Anonimen
žal je pameten in se ne spušča na njen nivo. Ne grozi, ne žali ne dela škode in ni nasilen. Ja mogoče pa se da uredit da bi si lahko uredil delovni čas kot samohranilec. To se bo treba čimprej pozanimat. Hvala ti.

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: socialna!
17.12.2007 19:30:05   
Anonimen
hahaha nivess prav bedna si. Ne ponižuj ker jaz tebe tudi ne. Ok? Pa se obnašaj v skladu s pravili na RR.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: socialna!
17.12.2007 19:30:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

žal je pameten in se ne spušča na njen nivo. Ne grozi, ne žali ne dela škode in ni nasilen. Ja mogoče pa se da uredit da bi si lahko uredil delovni čas kot samohranilec. To se bo treba čimprej pozanimat. Hvala ti.


Ti se kr čimprej pozanimaj, obvezno user posted image  Le kaj bi brez tebe ta nesrečnež.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: socialna!
17.12.2007 19:31:04   
natasaom
pameten je pa res,ja!
vici od policajev ne obstajajo-ker je vse resnica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: socialna!
17.12.2007 19:31:30   
mama54
moj je policaj 2 leti. Od bivše foter je tik pred penzijo ( tudi policaj) za sabo ima vso policijsko postajo xxxxx in najboljšega kolega kateri je komadir. Kateri mu je že zrihtal eno kazen na lepe oči z 625eur+ 41eur. Zaradi česar se moj zdaj toži.



In tvoj spet ni nič kriv, revež?
Bom malo povprašala sina,če pozna na PP takšnega "dobrotnika"od tvojega,ker je moj sin tudi policaj v MB.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: socialna!
17.12.2007 19:32:12   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

žal je pameten in se ne spušča na njen nivo. Ne grozi, ne žali ne dela škode in ni nasilen. Ja mogoče pa se da uredit da bi si lahko uredil delovni čas kot samohranilec. To se bo treba čimprej pozanimat. Hvala ti.


ne bi jaz ravno rekla, da je med najbolj brihtnimi, če sedi kot miška tiho v avtomobilu, medtem ko mu psiho ženska vleče njegovega lastnega otroka iz avtauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: socialna!
17.12.2007 19:35:47   
Anonimen
ker je moj sin tudi policaj v MB.


O pa mi smo someščani user posted image  

(odgovor članu mama54)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: socialna!
17.12.2007 19:36:52   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: socialna!
17.12.2007 19:39:14   
mama54
O pa mi smo someščani


Nivess,lepouser posted image .

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: socialna!
17.12.2007 19:43:48   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

žal je pameten in se ne spušča na njen nivo. Ne grozi, ne žali ne dela škode in ni nasilen. Ja mogoče pa se da uredit da bi si lahko uredil delovni čas kot samohranilec. To se bo treba čimprej pozanimat. Hvala ti.


Pa saj nihče ne pravi, da mora v njo metati cigaretne ogorke, ji groziti z izgubo službe in batinami ali pa se dreti nanjo. Lepo odkoraka na svoje delovno mesto, poda prijavo, odkoraka na CSD in pove vse kar si ti povedala tukaj. Mislim, to pa je že skoraj na nekem pametnem nivoju mar ne? Boljši izgovor prosim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: socialna!
17.12.2007 19:45:19   
Strawberrie Cherrie
Nato vse tiho je bilo

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: socialna!
17.12.2007 19:47:34   
Anonimen
to je že storil. In mu je gospod na CSD povedal da se bodo poskusili pogovorit z njo. Po pogovoru je 2 tedna stanje vzdržno pol pa spet jovo na novo. In je danes spet šel na CSD. In je gospod rekel spet da se bodo poskusili še 1x pogovorit z njo in če nebo boljše se bo šlo preko sodišča.

(odgovor članu oka)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: socialna!
17.12.2007 19:51:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nestrpna

to je že storil. In mu je gospod na CSD povedal da se bodo poskusili pogovorit z njo. Po pogovoru je 2 tedna stanje vzdržno pol pa spet jovo na novo. In je danes spet šel na CSD. In je gospod rekel spet da se bodo poskusili še 1x pogovorit z njo in če nebo boljše se bo šlo preko sodišča.



Nestrpna, klik, klik, evo ideje za tebe in odličnega novoletnega darila za tvojega user posted image  Kaj ko bi ga presenetila, mu zavezala oči, in odkorakala skupaj na sodišče? Tile razgovori na CSD niso glih bli kaj koristni kaj? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: socialna!
17.12.2007 19:59:16   
Anonimen
ne nivess res niso pogovri bili koristni. Najboljše da vas poslušam pa pustim da fant to reši. Ker jaz hočem nekaj pomagat pol pa tak na koncu jaz najebem. Res je čas da se sam znajde. Vedno pa mu res z njegovo mamo neboma mogle kazati po kateri poti naj hodi. Čeprav želima le najboljše. Za malega in za njega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: socialna!
17.12.2007 20:00:10   
Strawberrie Cherrie
Zakaj pa bi morali 28letnemu človeku kazati po kateri poti naj hodi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?