|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spet sem tu
21.12.2007 22:53:28   
Majchi
Vau! Dodi, res si izjemna!
user posted image

(odgovor članu mpotocn)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Spet sem tu
21.12.2007 23:01:24   
Putka
Tvoja porodna zgodba me je pa do solz spravila. user posted image tudi za Vido in Vilmo, da sta bili pridni in zdravi. Ter donošeni in zelo veliki. Kakšen trebuh si pa imela, pri takšnih dvojčicah?

In me veseli, da je kdaj kakšna pohvala prim.Cerarju, ki je res strokovnjak da mu ni para.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Spet sem tu
21.12.2007 23:10:32   
Jančika_
Uh, tole pa je družinauser posted image . Dodi, carja sta s tvojim možem.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Spet sem tu
21.12.2007 23:42:40   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Toliko dvojčkov v eni družini za eno žensko je zelo poredko.


Res ste ena velika družina. user posted image user posted image user posted image  En ograbek otrok bi rekla moja stara mama, ki jih je imela 7. user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Spet sem tu
21.12.2007 23:52:48   
Anonimen
Kar na jok mi je šlo, ko sem prebrala porodno zgodbo.. Res si zlata oseba... Vsaka čast... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Spet sem tu
22.12.2007 0:11:28   
dodi
No tri žehte so pospravljeneuser posted image user posted image user posted image
avaesela sem,da sem svojo zgodbo lahko sedaj delila z vami,kajti tega vse do poroda ni vedel nihče razen moža,zdravnice(moje ginekologinje) in moje najboljše prijateljice.Hvala Bogu,da imam takega moža,da me posluša,tolaži in bodri.Otroke sem proti koncu nosečnosti za vsak slučaj pripravljala,da bodo mogoče dobili bratca ali sestrico,ki bo drugačna kot oni...
Zelo sem vesela in zelo sem hvaležna tistemu tam zgoraj,da se je vse srečno izteklo....
Zdaj pa res grem v mižule,preden se katera zbudi

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Spet sem tu
22.12.2007 0:42:11   
kjava
Uf, brez besed. user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Spet sem tu
22.12.2007 16:02:15   
katra55
Res si občudovanja vredna oseba  user posted image user posted image user posted image . Čestitke za tako veliko družino in za lepi in zdravi dvojčici.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Spet sem tu
22.12.2007 16:58:19   
LIDJOČKA
user posted image user posted image  Uh, to pa je izkušnja! Pa sem mislila, da sem jaz težko nosila in rodila moji dve user posted image  user posted image , sadaj pa vidim, da skoraj ni primerjave s tvojo izkušnjo. Res bravo Dodi. To, da te občudujem, pa tako že veš! user posted image user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Spet sem tu
22.12.2007 23:55:00   
barbi g
Iskrene  iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  zate in za moža. Dobra sta! Ko vidim tvojo družino, se mi zdi moja naenkrat napram tvoji samo družinica,čeprav imam tudi jaz eno malo večjo user posted image  in dve malo manjšiuser posted image  user posted image . Pa sem res firbčna kako zmoreš vse ? Meni vsak dan sproti zmanjkuje časa za vse ponarediti ,samo zvečer  si vzamem kdaj  malo časa zase,če prej ne zaspim .
Želim vam veliko zdravja !
Lahko noč.





(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Spet sem tu
23.12.2007 9:09:20   
Bety upa
Dodi....uf, ti si SUPER MAMA!!!user posted image user posted image user posted image

Samo še napiši, koliko si stara, pa da skompletiram sliko.....

Jaz imam tudi otroke zelo rada....

(odgovor članu barbi g)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Spet sem tu
23.12.2007 9:15:56   
dodi
33 sem bla 25 avgustauser posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Spet sem tu
23.12.2007 10:45:53   
Afnica
Ne morem verjet, 33? Uh, pridna, mlada pa toliko otrok. user posted image  Super.  Jaz mam še 10let časa, da naredimo 8 otrok. user posted image  Če bi skoz duplo delali bi blo na easy. user posted image

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Spet sem tu
23.12.2007 10:49:54   
Anonimen
Uauuuu, carica si, da vse to zmoreš :)):

(odgovor članu dodi)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Spet sem tu
23.12.2007 21:53:39   
NAVT
Dodi in očka: BRAVO!!!
Poznam pa občutek, ko ti ta drugega dvojčka obračajo. Našo Nežo so tudi poskusili obrniti - z notranjim in zunanjim obratom, ko je naredila Brina malo placa. Sem pa jaz utrpela kolateralno škodo - premaknjena simfiza.

Bravo še enkrat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Spet sem tu
24.12.2007 14:04:17   
dodi
user posted image

TO SMO PA na dan krsta 8.7.2008

user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Spet sem tu
25.12.2007 17:34:33   
bonci
Dodi super mama si! Tudi očku vse pohvale! user posted image
Čestitke!user posted image user posted image user posted image Zelo simpatična družina. Ali imata kaj pomoči, ali vse delo zmoreta sama?

Midva bova najina kričača krstila spomladi, ko bo malo bolj toplo. Smo večinoma skoz nekaj prehlajeni.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Spet sem tu
26.12.2007 7:09:24   
Naty*Taja
Kaj naj rečem, če sem pa brez besed! Super mama, super ata in super družina! Res ČESTITKE za vse tole! Tak ste luštni. Pa glede na leta, še ne boste nehali, a?
A obstaja kje natečaj za naj družino, da vas pofočkamo vse z RR-a?
Revija Mami, kje si?, da nagradiš takle pogum.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu bonci)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Spet sem tu
26.12.2007 7:33:24   
blue sky
Dodi, ti si pa res ena super mama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Spet sem tu
26.12.2007 8:26:45   
Anonimen
Občudovanja vredni ste.Kapo dol.user posted image

(odgovor članu dodi)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Spet sem tu
26.12.2007 9:09:18   
sayuri
Dodi, jaz vas res občudujem. Pa tkoooo ste luštni.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Spet sem tu
26.12.2007 18:10:35   
dulcinea
ČESTITKE za tako lepo družino. Vsa čast obema, mamici in očku.  user posted image  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Spet sem tu
26.12.2007 23:08:03   
zima07
Ja, prav res...Kapo dol...user posted image user posted image user posted image

Se kaksen tvoj post preberem pa sploh ne bom nikoli vec jamrala (imam "sele"eno user posted image )...

Lusni ste, zares user posted image  !!!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Spet sem tu
31.12.2007 16:28:44   
Pia73
Uf, kapo dol pred vama z možem! Ste pa res dobri!!! Čestitam! user posted image user posted image user posted image



Upam, da imate kakšno pomoč,.........

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Spet sem tu
1.1.2008 20:38:48   
nektarina
Niti jaz ne bom več jamrala, ko mi otroka delata preglavice, sploh zdaj ko sta oba prehlajena in se eden ne pusti, da bi mu očistila   nosek in oči. REs si super.. BRAVOOO
PA srečno tebi in družinici.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?