|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spet sem tu
7.7.2008 22:38:30   
dodi
A ste mar bliz doma?
Mi se tuid mormo enkrat zapeljat do njih....samo nam nedelj zmanjka...user posted image user posted image user posted image za vse kar imamo v planuuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Spet sem tu
7.7.2008 22:43:40   
siskamiska
Ne nismo blizu doma, do njih imam točno pol ure z avtom. Ampak jaz se rada napokam v avto in grem do njih ker se super počutim v njihovi družbi.
Nam je pa res usojeno da smo se spoznali ker smo imeli isti PDP, rodili na isti dan, si v P nismo izmenjali telefonskih in se po skoraj 3 mesecih čisto naključno srečali user posted image . Pa še otroke smo krstili na isti dan, seveda spet brez da bi vedeli za datum user posted image .

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Spet sem tu
7.7.2008 22:47:35   
dodi
Pa ti nisi bla v porodnišnici prej...al kako?
Zanimivo...midve imava pa moža k jima je enako ime in sta isto po poklicu.....user posted image user posted image


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Spet sem tu
7.7.2008 22:51:28   
siskamiska
Jaz sem bila na E oddelku od 31.5 dalje, se pravi en teden. Sem bila pa v sobi 2 ali pa 3, ne spomnim se več dobrouser posted image .
Njo sem prvič vidla na EINT ko so bili naši otročki skoz skupaj po sobah. So jih že sestre na EINT poženile med sabo user posted image .

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Spet sem tu
7.7.2008 23:15:53   
Marogica
Dodi, kapo dol...user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
8.7.2008 0:17:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Spet sem tu
9.7.2008 12:07:40   
dodi
Bagi naš Nace pravi bagru bagi....user posted image user posted image user posted image user posted image in se z njim takole igra....
user posted image


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
10.7.2008 12:44:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dodi)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Spet sem tu
11.7.2008 22:10:18   
dodi
Ja,tukaj smo doma...user posted image user posted image in to je kup peska pred novo hišol,da se lahko igrajo...
Imamo veliko prostora,pa na samem smo,tako da nikogar ne motimo....pa avtomobilov ni,tako da ni bojazni,da bi kdo koga povozil...




_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
16.7.2008 9:54:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dodi)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Spet sem tu
20.7.2008 16:45:33   
svetlo
edino kar si upam reč je: občudujem vas!!! Tudi pri nas bi si želeli veliko družino, pa smo nekako "slabo" začeli (carski), pa razni dejavniki nam niso naklonjeni,  ampak se prepuščamo in poskušamo sprejeti vse kar nam pride naproti(, če pa bomo kdaj v podobni situaciji pa bom za rokav pocukala in za uporabne in praktične nasvete  prosila user posted image ) . Res ste občudovanja vredni! Pa tako kot je Nalin rekla naj bosta zdravje in sreča (pa blagoslov) vedno pri vas doma! Veliko pozitivnega!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Spet sem tu
28.7.2008 14:10:20   
zebra5
Noooooooooooooroooooooooooo!!!!!!!!!!! Carja sta z možem!!!!!!!user posted image

A vam žlahta tud kej pomaga?
Kaj pa mož dela? A je dost odsoten? A mate kej vrta? Kako nahrante vse otročke? Kaj pa avto?

Pa še neki me zanima: a ti je kdaj kkšn dohtar težil, da moraš naredit več premora med nosečnostmi (zarad maternice ipd.)? Baje nej bi si telo mal odpočilo med dvema nosečnostima.

Fantastični ste in ne ozirajte se na morebitne zlonamerne komentarje!!!

Jz sem šele 2. noseča, stara pa že 32user posted image ! Po taprvem porodu sm mela kr neki gin. težav, ampak zdej mislm, da bi šlo še v tatretjeuser posted image  Joj, kaj pa strije, povešene dojke itd.? Kakšne trivialne misli, a neuser posted image ?

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Spet sem tu
28.7.2008 15:47:04   
dodi
Ojla!

Spet se malo oglašam...čakam,da se mali dve zbudita....

Takole,...hvala vsem za spodbude in pohvale...

Pa še malo slik,nekaj jih moram pa še naložit,pa mi čas kar ugre...

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu zebra5)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Spet sem tu
31.10.2008 23:00:24   
Anonimen
Kapo dol, dodi! Tako lepa, velika družinica, tako zdravi in luštni otroci- to si lahko samo želiš. Super starša sta! Kr zrem v vaše fotke- adijo pamet- kr zavidam vam vso rečo. Vsaka čast!

Vse dobro vam želim še naprej!!!

Mislim, da te moja (bodoča)  tašča pozna, če ste iz Železnikov(vsaj moj dragi pravi tko).

(odgovor članu dodi)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Spet sem tu
17.12.2008 13:25:33   
tatam
Hojla!Draga Dodi,sem ravno na mon-u prebrala,da spet pričakujete in me radovednost mantra-sorry. Kdaj pričakujete??Kak vam je pa sedaj uspelo samo enega naredit user posted image ??
Pa seveda iskrane čestitke!!!!!!!!!!Tudi mene občasno še prime kaka misel,ampak bo ostalo pri tem!Te pa občudujem,da imaš moč in da si upaš!Bravo mami!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Spet sem tu
20.12.2008 19:27:36   
dodi
Hojla!

ŠELE ZDAJLE PREBRALA TALE POST...user posted image sorry...

Rok imam junija in ja,tokrat nam je uspel samo en...
Za enkrat je vse super in upam,da tako ostane do konca.
Na NS nisem šla,bom pa šla k Cerarju na morfologijo in potem k dr.Tulovi na 3/4D UZ...sva že vse dogovorjeni...no,datuma še nimava...

Vsi se dojenčka zelo veselimo in komaj čakamo,da spet začnemo pripravljat cunjice...al bodo modre al roza pa še ne vemo...

Tale december je res nor in povem vam,da se mi zdi,da ima včasih dan enostavno premalo ur,da bi človek naredil vse kar ima v planu....

Hvala za čestitke!


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Spet sem tu
21.12.2008 14:21:37   
Vrtnica79
user posted image user posted image user posted image  bravo Dodi, res da imaš toliko energije za novega user posted image ! Lepo user posted image  še naprej.

Kako pa Božiček nosi darila k vam ko vas je toliko? Jaz imam "samo" dva user posted image user posted image , pa skoraj bankrotiramouser posted image





_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Spet sem tu
21.12.2008 16:43:36   
dodi
Pri nas Božiček ne nosi daril.
Mi imamo samo enega dobrega decemberskega moža in to je Miklavž...ta prinese,kar si otroci res želijo in takrat res skoraj bankrotiramo.
Otroci nimajo ne vem kakih želja...vsak eno igračo in potem še Miklavž sam odloči,kaj kdo potrebuje da mu prinese.Obvezno pa je zraven pismo...ki naj bi bilo povzetek vsega kar so dobrega in kar so slabega storili v preteklem letu...pa letos jim je napisal,da dobijo bratca ali sestrico...in vsi so bili zelolo veseli.
Zdaj kar naprej sprašujejo koliko je že velik in koliko časa ga bo treba še čakati.
Jp...luštno se imamo...


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Spet sem tu
24.12.2008 19:44:23   
dodi
V prazničnem šopku želja, Vam pošiljam
BELE SNEŽINKE - prinašalke miru in prijateljstva;
SONČNE ŽARKE - srčnosti in poguma, ter
RDEČE JABOLKO za radosti življenja.

Vesel Božič in blagoslovljene praznike


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Spet sem tu
12.1.2009 14:11:16   
Anonimen
Dodi imaš res prečudovite otroke. Vsaka ti čast user posted image user posted image user posted image  jaz sem trenutno še brez otrok, vendar jih imam imeti željo malo več. V mislih imam številko 4 :) Sploh ne vem  kaj naj rečem. Želim ti da bi nosečnost potekala brez težav, da bi rodila zdravega otročka, da bi bili doma vsi zelooo zdravi in da bi bil še kakšen :)

(odgovor članu dodi)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Spet sem tu
19.1.2009 16:39:10   
dodi
Hvala lepa! user posted image

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Spet sem tu
14.7.2009 18:39:13   
soncek.djukelica
naj ti tudi jaz čestitam!user posted image user posted image user posted image Res svaka čast tebi in tvojemu možu!user posted image user posted image user posted image
kako je pa z novim dojenčkom?
se pa strinjam z teboj, primarij Cerar je res super!

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Spet sem tu
20.8.2009 9:16:00   
pikceva
Kako je  kaj fenomenalna mamica?

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Spet sem tu
5.11.2009 22:58:41   
dodi
Čer!

Evo,da se vam javim po dolgem dolgem času...

Mi smo vredu,zdravje nam zaenkrat še služi...mali Oskar pridno raste,ima že 4,5 mesece in je priden dojenček.Že od srede avgusta mi prespi celo noč...od 19 pa do 5,6 ali celo 7....se samo dojiva,je pravi veseliček.

Poletje nam je prineslo dve smrti v moževi družini...umrla sta mu dva brata,en se je smrtno ponesrečil v gozdu star 27 let,nato pa je po točno 4 tednih umrl še drugi brat,ki je bil hudo bolan....

Takole...imamo žalostne in vesele trenutke,ki jih je treba preživeti na svoj način...in treba je iti dalje in ohranjati lepe spomine...

Še ena slikca...al pa dve... user posted image user posted image

Naš Oskar...
user posted image
user posted image

Pa VIDA in Vilma..
user posted image

Pa še vsi..
user posted image

< Sporočilo je popravil dodi -- 5.11.2009 22:59:43 >


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 124
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?