|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Mi se pa gremo tandemca 3.1.2008 10:44:35
|
|
|
|
Pikca
|
Super Pri nas je bilo skoraj čisto enako, kot ti opisuješ (do 4. mes.), le, da nisem imela problemov s preveč mleka.
|
|
|
|
|
RE: Mi se pa gremo tandemca 4.1.2008 20:40:05
|
|
|
|
rainbow
|
Bravo, raho
_____________________________
lp, rainbow Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn
|
|
|
|
|
RE: Mi se pa gremo tandemca 1.2.2008 19:26:33
|
|
|
|
Lolypop
|
Samo eno vprašanje za Raho, ker so me eni drugi temi brisali . Seven je pisala, da se mleko spreminja glede na otrokovo starost, glede na njegove potrebe. Kako pa to zgleda pri tandemskemu dojenju? A leva joška za ta starejšega, desna za mlajšega . Resnično me zanima
|
|
|
|
Sex pozicijebinyyAli vam je všeč sex pozicija številka 69? da, zelo (
58%)

ne, nikakor (
27%)

ne poznam te pozicije (
14%)
Število vseh glasov: 230Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!