|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pastorka!?
3.1.2008 12:25:53   
VERONICA
Jaz bi se pa tako rada vrnila na temo čokolade.

Jaz pogosto kupim samo eno. Dam jo v roke starejši kčeri in ona ve da jo mora RAZDELITI. Z vsemi prisotnimi.

Mislim da si že v začetku naredila napako da si mu dovolila da samo eni punčki da čokolado če delitev ni praksa v vaši družini. To da si takoj pričarala še eno ni rešitev. Tako si ga samo razvadila. Zdaj mogoče misli da boš tudi kolo pričarala še eno?

Kako pa imate sploh razdeljene finance? Mogoče on razmišlja jaz skrbim za enega otroka in ti za enega = pošteno?


(odgovor članu sinity)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Pastorka!?
3.1.2008 12:28:54   
VERONICA
Otroci od mojega moža tudi niso bili vajeni deliti. Pa sem rekla če si gdo sam kaj kupi da to mora ali deliti ali pojesti sam v drugi sobi. Ker tudi oni ne bi radi da bi jaz kaj dobrega jedla njim pred nosom pa njim nič dala.
Pa so zastopili.

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 9:37:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nisem brala drugih ker sem videla, da ste jo takoj napadle.

Anonimna jaz te popolnoma razumem. Da ti takole pripelje otroka in ga potem pusti. Tudi moj ima hčerko od prej pa jo ne šlivim pet posto.Njega ljubim, nje pa videt ne morem in je tudi nočem.Ona ni moj otrok in nikoli ne bo. Če te ima rad naj bo s teboj ne pa da hčerka pri tebi visi.

Jaz bi ji rekla naj ne hodi več, da ti ne misliš skrbeti zanjo, saj nisi njena mama.
TE 1000% podpiram in ti dam prav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Joj, kako si podla. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 9:50:31   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nisem brala drugih ker sem videla, da ste jo takoj napadle.

Anonimna jaz te popolnoma razumem. Da ti takole pripelje otroka in ga potem pusti. Tudi moj ima hčerko od prej pa jo ne šlivim pet posto.Njega ljubim, nje pa videt ne morem in je tudi nočem.Ona ni moj otrok in nikoli ne bo. Če te ima rad naj bo s teboj ne pa da hčerka pri tebi visi.

Jaz bi ji rekla naj ne hodi več, da ti ne misliš skrbeti zanjo, saj nisi njena mama.
TE 1000% podpiram in ti dam prav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Joj, kako si podla. user posted image

Ja,neverjetnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 10:11:12   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: hothien
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Nisem brala drugih ker sem videla, da ste jo takoj napadle.
Anonimna jaz te popolnoma razumem. Da ti takole pripelje otroka in ga potem pusti. Tudi moj ima hčerko od prej pa jo ne šlivim pet posto.Njega ljubim, nje pa videt ne morem in je tudi nočem.Ona ni moj otrok in nikoli ne bo. Če te ima rad naj bo s teboj ne pa da hčerka pri tebi visi.
Jaz bi ji rekla naj ne hodi več, da ti ne misliš skrbeti zanjo, saj nisi njena mama.
TE 1000% podpiram in ti dam prav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Joj, kako si podla. user posted image

Neeee, ona je sama sebi "National Treasure".

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 21:08:45   
Anonimen
Ne morem verjeti, a ko ima nekdo drugačno mišljenje, se pravi nasprotno od vašega je pa gnoj pa podlež pa škis in ostale cvetke...

Se pravi, da se je treba z vami 100% strinjati, ker drugače dobiš tak super komentar nazaj. Nikogar nisem žalila, povedala sem samo kar čutim.Ve pa me žalite in obsojate, se pravi, drugič ne smemo povedati svojega mišljenja ampak kimati vsem obstoječim. Pa s svojimi žaljivkami niste nič boljše od mene, škisa, kot pravite.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 21:16:06   
karmy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ampak Neva, to kar si napisla je bolno!!! Seveda delam razlike, saj govorim o mojem otroku in otroku mojega partnerja!!! Nikoli je ne bom enačila s svojo, ker ni nikoli bila v meni, del mene...Nisem pa je jaz dolžna vzgajat in se z njo ukvarjat, ji kuhat kosila in bit z njo, ko partnerja ni in nima časa!!!! Pa to počnem vsak vikend, torej ne govori o egoizmu in ljubosumju!?!

Nihče je ne odklanja, ker sem jaz tista, ki zanjo skrbi, koje pri nas!!! Bi pa rada malo spoštovanja in zasebnosti in razumevanja s strani partnerja, ki mi nikoli ne pove kdaj pride!!!

In če je nebi imela rada, je ne bi nikoli sprejela v svojo družino, že v štartu ne!


a ni ravno v tem fora, da imaš partnerja iskreno rad le v primeru ko ga sprejmeš kot celoto in vse kar je njegovega? tudi njegove otroke? Če ne prebavljaš njegova otroka, kaj že delata skupaj? misliš da se bo pravi oče odpovedal lastnemu otroku? user posted image

Pa še nekaj v tvojo vednost - NE je nisi sprejela v familijo pod nobenim pogojem. Gledaš nanjo kot na enega parazita, vsiljivca, nadlogo, težavo, ena usta več za nahranit...user posted image Upam, da boš to povedala svojemu možu, da te pošlje nekam v tri krasne


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 21:35:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne morem verjeti, a ko ima nekdo drugačno mišljenje, se pravi nasprotno od vašega je pa gnoj pa podlež pa škis in ostale cvetke...

Se pravi, da se je treba z vami 100% strinjati, ker drugače dobiš tak super komentar nazaj. Nikogar nisem žalila, povedala sem samo kar čutim.Ve pa me žalite in obsojate, se pravi, drugič ne smemo povedati svojega mišljenja ampak kimati vsem obstoječim. Pa s svojimi žaljivkami niste nič boljše od mene, škisa, kot pravite.


Pa saj ne morem verjet, da ti ni potegnilo... In sedaj so gospa še užaljeni... Za posrat. A si ti res tako neinteligentna, ali se samo delaš?






(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 21:37:44   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne morem verjeti, a ko ima nekdo drugačno mišljenje, se pravi nasprotno od vašega je pa gnoj pa podlež pa škis in ostale cvetke...

Se pravi, da se je treba z vami 100% strinjati, ker drugače dobiš tak super komentar nazaj. Nikogar nisem žalila, povedala sem samo kar čutim.Ve pa me žalite in obsojate, se pravi, drugič ne smemo povedati svojega mišljenja ampak kimati vsem obstoječim. Pa s svojimi žaljivkami niste nič boljše od mene, škisa, kot pravite.



ju viš....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 21:39:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ampak Neva, to kar si napisla je bolno!!! Seveda delam razlike, saj govorim o mojem otroku in otroku mojega partnerja!!! Nikoli je ne bom enačila s svojo, ker ni nikoli bila v meni, del mene...Nisem pa je jaz dolžna vzgajat in se z njo ukvarjat, ji kuhat kosila in bit z njo, ko partnerja ni in nima časa!!!! Pa to počnem vsak vikend, torej ne govori o egoizmu in ljubosumju!?!

Nihče je ne odklanja, ker sem jaz tista, ki zanjo skrbi, koje pri nas!!! Bi pa rada malo spoštovanja in zasebnosti in razumevanja s strani partnerja, ki mi nikoli ne pove kdaj pride!!!

In če je nebi imela rada, je ne bi nikoli sprejela v svojo družino, že v štartu ne!


V prvem postu sem te še razumela.....zdaj te pa več ne.

Namesto da bi iskala rešitev, kako najti najprej skupni jezik z možem in kako lepše živeti, iz tebe veje toliko jeze, da človek ne more verjeti...ampak kakor si boš postlala, tako boš spala :).

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 21:45:04   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne morem verjeti, a ko ima nekdo drugačno mišljenje, se pravi nasprotno od vašega je pa gnoj pa podlež pa škis in ostale cvetke...

Se pravi, da se je treba z vami 100% strinjati, ker drugače dobiš tak super komentar nazaj. Nikogar nisem žalila, povedala sem samo kar čutim.Ve pa me žalite in obsojate, se pravi, drugič ne smemo povedati svojega mišljenja ampak kimati vsem obstoječim. Pa s svojimi žaljivkami niste nič boljše od mene, škisa, kot pravite.


Oja, si žalila. Žalila si:
- pastorko (njo itak na celi črti, ker se ti očitno gravža, je ne preneseš)
- moža (ker en del njega ne ljubiš, oz. ker so ti njegovi geni za ne prenest)
- vse mačehe, ki se trudijo,(ker jih je najbrž sram, da obstaja kdo ki razmišlja kot ti, pa jih morda polsedično kdo v isti koš s tabo daje)
- vse mame, (ki zaupajo svojim ex možem, da bodo lepo skrbeli za njihove skupne otroke, ker izpadejo neodgovorne, da dajo otroka bivšemu, saj obstaja možnost, da bo otroku tako, kot mu je pri tebi)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 21:47:29   
Anonimen
A se splača sploh ukvarjat s tole anonimno? user posted image Ker mene je minilo tole brat že par strani nazaj...

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 22:39:59   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne morem verjeti, a ko ima nekdo drugačno mišljenje, se pravi nasprotno od vašega je pa gnoj pa podlež pa škis in ostale cvetke...

Se pravi, da se je treba z vami 100% strinjati, ker drugače dobiš tak super komentar nazaj. Nikogar nisem žalila, povedala sem samo kar čutim.Ve pa me žalite in obsojate, se pravi, drugič ne smemo povedati svojega mišljenja ampak kimati vsem obstoječim. Pa s svojimi žaljivkami niste nič boljše od mene, škisa, kot pravite.



To pa  presega že vse meje človeškega razuma.Ubogi otrok.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 23:08:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne morem verjeti, a ko ima nekdo drugačno mišljenje, se pravi nasprotno od vašega je pa gnoj pa podlež pa škis in ostale cvetke...

Se pravi, da se je treba z vami 100% strinjati, ker drugače dobiš tak super komentar nazaj. Nikogar nisem žalila, povedala sem samo kar čutim.Ve pa me žalite in obsojate, se pravi, drugič ne smemo povedati svojega mišljenja ampak kimati vsem obstoječim. Pa s svojimi žaljivkami niste nič boljše od mene, škisa, kot pravite.


Misli si kar hočeš. Sam sram je lahko tebe, mene pa, zato ker sem ti napisala, da si podla, ne. Ti lahko še enkrat povem, ja podla si. user posted image  Pa jaz vsaj nisem anonimna. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Pastorka!?
4.1.2008 23:11:16   
Anonimen
Še to, ne upam pomisliti, da bi šla z mojim narazen, on pa si najde tako user posted image  (sem prijazna, pa te raje ne imenujem), ki bo sovražila mojega otroka. user posted image  Če bi njega ljubila, o otroku nikdar ne bi mogla misliti kaj takega. A svojih pa najbrž še nimaš, kajne? Ker če jih pa maš.... bogi, bogi otroci.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Pastorka!?
7.1.2008 18:48:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Še to, ne upam pomisliti, da bi šla z mojim narazen, on pa si najde tako user posted image  (sem prijazna, pa te raje ne imenujem), ki bo sovražila mojega otroka. user posted image


Tole sem razmišljala včeraj zvečer. Si raje ne predstavljam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Pastorka!?
7.1.2008 20:20:22   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Poleg tega mož dela velike razlike med najino in njegovo hčerko. Na najino veliko kriči, jo tudi udari, na starejšo pa nikoli, vedno jo objema in ji vse dovoli.
Sem res samo tečna ali me katera razume?


Ne nisi tecna. Si pa smotana. In ti dovolis da jo udari user posted image  In da dela razlike user posted image


veš da ga tako prtisnem, da bi se na Bahamih znašel, če bi se dotaknil mojega otroka...

ne dovolim, da se sploh kdo krega na njega...ok...saj je še mali..ampak ne bo noben kričal na njega-niti očka njegov ne...

jaz pa lahk...če žeuser posted image  res..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Pastorka!?
19.1.2008 13:10:53   
Skratek46
Ampak Neva, to kar si napisla je bolno!!! Seveda delam razlike, saj govorim o mojem otroku in otroku mojega partnerja!!! Nikoli je ne bom enačila s svojo, ker ni nikoli bila v meni, del mene...Nisem pa je jaz dolžna vzgajat in se z njo ukvarjat, ji kuhat kosila in bit z njo, ko partnerja ni in nima časa!!!! Pa to počnem vsak vikend, torej ne govori o egoizmu in ljubosumju!?!

Nihče je ne odklanja, ker sem jaz tista, ki zanjo skrbi, koje pri nas!!! Bi pa rada malo spoštovanja in zasebnosti in razumevanja s strani partnerja, ki mi nikoli ne pove kdaj pride!!!

In če je nebi imela rada, je ne bi nikoli sprejela v svojo družino, že v štartu ne!


Meni se zdi, da ima Neva pravuser posted image user posted image user posted image :-meni so otroci zakon.Jst čuvam non stop otroke od sosedov,raznih prijateljev in mislim, da če bi imel moj partner otroka od prej in bi ta otrok rad hodil k meni, bi bila vesela,ker bi to pomenilo, da mu/ji je pri nas lepo.
Res ne razumem kako so nekatere ženske lahko tako hladne.Sama razmišljam o posvojitvi enega otroka-imela bi enega svojega in enega posvojenega-partner se popolnoma strinja in mislim oz. sem prepričana, da ne mo nikakeršne razlike.
Poglej si malo v srce in boš morda videla kakšen greh delaš. Otroci so samo otroci in sama bi morala sprejeti tega otroka.
Grdo-res je grdo slišat take komentarje...Brez besed.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Pastorka!?
19.1.2008 16:12:32   
mama54
 
x

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Pastorka!?
19.1.2008 16:13:49   
mama54
Meni se zdi, da ima Neva prav :-meni so otroci zakon.Jst čuvam non stop otroke od sosedov,raznih prijateljev in mislim, da če bi imel moj partner otroka od prej in bi ta otrok rad hodil k meni, bi bila vesela,ker bi to pomenilo, da mu/ji je pri nas lepo.
Res ne razumem kako so nekatere ženske lahko tako hladne.Sama razmišljam o posvojitvi enega otroka-imela bi enega svojega in enega posvojenega-partner se popolnoma strinja in mislim oz. sem prepričana, da ne mo nikakeršne razlike.
Poglej si malo v srce in boš morda videla kakšen greh delaš. Otroci so samo otroci in sama bi morala sprejeti tega otroka.
Grdo-res je grdo slišat take komentarje...Brez besed.


Se popolnoma strinjam.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Pastorka!?
8.2.2008 10:56:24   
damjanai
le kako bi reagirale  če  bi bile  v njeni koži? jst jo popolnoma  razumem

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Pastorka!?
8.2.2008 12:22:42   
NINA977
čist mimogrede....mogoče ne toliko na post od prve anonimne, ampak na vse ostale...  noben otrok ni lastnina!... tudi vaš "lasten" ne.... vsi otroci so naši otroci!...pa tudi, če so sosedovi, partnerjevi, bratovi, ....

lp

(odgovor članu damjanai)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Pastorka!?
8.2.2008 19:13:50   
mama54
čist mimogrede....mogoče ne toliko na post od prve anonimne, ampak na vse ostale... noben otrok ni lastnina!... tudi vaš "lasten" ne.... vsi otroci so naši otroci!...pa tudi, če so sosedovi, partnerjevi, bratovi, ....

lp

(odgovor članu damjanai



Lepo povedano. Se popolnoma strinjam.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu NINA977)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Pastorka!?
8.2.2008 20:28:45   
atanja
Ne vem, sam jaz sem bolj razbrala iz prvega posta da ima anonimna probleme s partnerjem ne z otrokom-drugače bii otrok  to čutil in ne bi več hodil k njim...

In res nisem začutla da ona ne mara otroka. Če bi bil mož malo bolj fer do nje potem najbrž tudi nenajavljen otrok ne bi bil problem...
A mož je pa ok ker gre takrat ko ve da bo njegova hčerka prišla k njim....

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Pastorka!?
9.2.2008 9:02:08   
mateyka
Ne vem, sam jaz sem bolj razbrala iz prvega posta da ima anonimna probleme s partnerjem ne z otrokom-drugače bii otrok to čutil in ne bi več hodil k njim...

In res nisem začutla da ona ne mara otroka. Če bi bil mož malo bolj fer do nje potem najbrž tudi nenajavljen otrok ne bi bil problem...
A mož je pa ok ker gre takrat ko ve da bo njegova hčerka prišla k njim....


se strinjam. in to je bilo tud vprašanje (ali je tečna, ker jo moti način kako ji otroka pušča v varstvo - in ne varstvo samo. citiram: Večkrat sem skušala možu povedati, da mi mora povedati, kdaj pride, če jo potem pazim jaz, ne pa da jo kar naenkrat zagledam na vratih, pa mi pravi, da sem tečna.... Sem res samo tečna ali me katera razume?).
po moje je ime teme (nepravilno izbrano imho) povzročilo tak negativen odziv - ker namiguje na problem s pastorko (ona je samo vpletena oseba), čeprav je to v bistvu problem s partnerjem..
tko da anonimna, jaz te razumem. men bi bil tak način nesprejemljiv, da mi moj mož kr spusti otroka (bilokerga - tud mojga) "v naročje" in mrkne k kafra.. jaz pa recimo moram k frizerju al pa na telovadbo, zdravniku.. tuki se gre za princip - kako te oseba, ki te ljubi (in ti njo) tretira. vsaj zame je to tako.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?