|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 10:28:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Mene pa samo zanima kakšno službo ima, da dela 20!! ur/dan? user posted image  A je zdravnik?


Bolj sem mislila, da kakšen kuhar al pa natakar, pa zdaj ko je gužva mora pač delat. ALi pa krupje  v igralnici.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 10:32:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Dec ko dec.


A ti tud poznaš samo take user posted image


Saj se ne gre o meni.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 10:33:55   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
Bolj sem mislila, da kakšen kuhar al pa natakar, pa zdaj ko je gužva mora pač delat. ALi pa krupje  v igralnici.

Krupjeji sigurno ne delajo 20 ur na dan. V to sem pa zilijon %... Gužva ali ne gužva - vseeno je 20 ur/dan precej veliko. Kako si pa lahko skoncentriran  toliko časa? 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 10:39:22   
Anonimen
Zdravniki pa delajo 20 ur vsak dan. Tako da zdravnik zihr ni.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 10:42:23   
caillou
Ne, pomoje ima pa kakšno svojo firmo ali pa dela pri privatniku cele dneveuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 10:46:47   
Anonimen
Uf, mogoče pa je božiček ali dedek Mraz, ti imajo zdaj ogromno dela? Ali pa njihov pomočnik?

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 10:53:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Uf, mogoče pa je božiček ali dedek Mraz, ti imajo zdaj ogromno dela? Ali pa njihov pomočnik?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 10:56:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Uf, mogoče pa je božiček ali dedek Mraz, ti imajo zdaj ogromno dela? Ali pa njihov pomočnik?


Mogoče je pa jelen? Včasih bi bilo res bolje kakšnega jelena imeti doma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 11:06:56   
Maleal
Ja in zakaj nista tega že v začetku porihtala,da se kdaj pa kdaj tudi on vstane?Zdaj pa mu je verjetno samoumevno,da se boš ti,zato se s tem sploh ne obremenjuje.Predlagam ti,da se včasih tudi ti nardiš malo neumno,kot tvoj partner in preslišiš otroški jok in ni vrag da se nebo zbudil,kje pa piše,da smo mame zato,da ponoči vstajamo in je vso breme na nas.user posted image Pa to ti predlagam,da nardiš čimprej,saj ko bo drugi user posted image  boš lahko znorela,če boš za oba sama.
Pojdi kak dan  ven s kakšno kolegico,na pijačo,po trgovinah,na obisk in si vzami ves dan samo zase,otroka pa mu pusti doma,šele takrat te bo znal cenit,ko bo videl kolko dela je z otroci.
Pa še ena nevmesna,kaj si razmišljala,ko si se odločla s tem tipom še za enega otroka????????

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 11:27:54   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Dec ko dec.


A ti tud poznaš samo take user posted image


Saj se ne gre o meni.


Ja .... sej tud o vseh dedcih ne ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 12:15:03   
Blejka26
sunqueen-še vedno sva skupaj.Nimaš kaj.Sedaj za praznike sva se full počla in sem spakirala,pobasala otrokein šla do mtke.A je prišel za mano..otrokom ne bi rada vzela očeta.Dolgo ga verjetno ne bom več prenašala.Sedaj sem mu dala RES zadnjo možnost

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 12:19:16   
Anonimen
otrokom ne bi rada vzela očeta


saj ga ne boš ubila, saj se bosta samo ločila.

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 12:20:57   
Teya*D.
user posted image user posted image ne ni jelen, niti božiček ali dedek mraz user posted image user posted image user posted image user posted image
ma da se morem nasmejat ste me spravle v dobro voljo....malo sem pretiravala, ko sem v tisti jezi napisala 20ur, nekje 17ur pa res. Ja po poklicu je kuhar in dela je čez glavo. Pravim, da ga razumem. Ne in nisem kar naenkrat zaklela ker se mi je pač tak zdelo, na živce mi je že šlo vse. On ne vstane, sem pustila kerokrat in hvala lepa je popizdil...da mi sredi noči nehče gnjavi še zato ker mu je težko vstat pa hvala lepa. Zakaj sem obdržala sem napisala bolj na začetku...kind lady, ja res je hotel sexat vendar takrat ko je njemu pasalo in ne meni. Zdaj pa mi povej a tebe poželenje ne mine ko se te nehče želi samo takrat ko je njemu potreba po tem drugače pa se te sploh ne dotika?in tista tema je spet zase....tisto je v moji glavi in res je....tu pri tem pa sama nisem kriva!vedno sta potrebna dva!a sem si sama naredila otroka, saj ga je hotel tudi sam zato naj mi zdaj ne jamra!In da nič ne naredim in se smilim sama sebi...pa ja....a mi je potrebno vedno skakat okoli njega in se klanjat in podobno, se derekt silit vanj ko se še pogovarjat noče včasih....mene mine res me...in če nene jaz on sploh ne. A ni lepo, da greste spat in vam partner pove da je srečen ker vas ima, koliko mu pomenite, če ne pa da vas vsaj objame da veste zakaj ste tam?lepo že a izvedljivo redko....jaz pa se tudi ne mislim nekaj silit pa metat po njem.
Kako naj kaj dosežem s pogovorom če je tako kot da govorim steni...če kaj začnem pa kar odide v drug prostor!In še takrat ko je doma spi ali pa je kje drugje...Spet bom imela pokvarjeno novo leto...mah saj...ja in se spoštujem ampak zakaj bi kar takoj odšla.Rada bi mu pokazala vraga da... vidi kako je biti sam. Da je jokal ko sem takrat šla je rekel sam...tega še jaz ne verjamem prav. Res pa je da sva takrat prvič narazen spala in tudi jaz nisem zatisnila očesa, ker sem pogrešala njegovo bližino...ne vem...saj me lahko še kaj skritizirate...vem da sem tudi sama kriva ampak kako naj to popravim??če se človek trudi pa ni rezultata?user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 12:35:47   
Anonimen
Morda bi pa poskusila tako, da ti njemu rečeš kaj lepega kadar je utrujen.Lahko, da ti bo potem vračal.
Nekateri moški niso navajeni izražati čustev, ker že pri njih doma tega niso počeli, zato mu lahko ti pokažeš kako to gre.user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 12:48:40   
Anonimen
Če se trudiš, in če ni rezultata, odidi... Kot da bi pisala o mojem bivšu glede spanja... Mene jr zbudil, šel takoj nazaj spat.. Če sem ga prosila za pomoč, je rekel, da je zmantran, in naj ne težim, ker hodi v službo... A ko bom jaz po porodniški prišla domov z dela, bom morala še otroka rihtat, on bi pa spal.. Hvalabogu sem ga znebila...

Ti se pa sama odloči, kaj je bolj vredno... Tvoja sreča ali trpljenje...

P.S. : OTROK NI SAMO TVOJ, JE TUDI NJEGOV, in on mora skrbeti za otroka, saj si ga je želel...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 12:53:48   
LoCa
ma dej, on dela 17 ur vsak drug dan, ti pa 24 ur vsak dan!!! js sicer nimam otroka, tko da ne vem, kaki so tipi glede tega (niti ženske :P), mi je pa jasno, da jih je večina lenob isto kot pri vsem drugem. ti mu moraš razložit, da to kar ti počneš je tudi delo, in da če nisi zato plačana še ne pomeni da je manjvredno. konec koncev vzgajaš otroka, halo, to je ja najtežje. ne vem, js gledam včasih uno nanny na tv3user posted image in una je tko nrdila, da je pač froce en dan prepustila možu. je tkoj poštekal zahtevnost vzgajanja. in tudi, ne vem kak oče je pol otrokom, če je al v službi, al gleda tv al pa pije. js ne bi hotla tazga moža niti očeta mojih otrok. je pa res, z napadanjem in teženjem se nikoli ni nič doseglo. ti mu moreš samo na nek kulturen način razlžit svojo situacijo in da si pač IZČRPANA. in če tega ne bo razumel te ima očitno res samo za neko služkinjo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 12:57:45   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.
Kako naj kaj dosežem s pogovorom če je tako kot da govorim steni...če kaj začnem pa kar odide v drug prostor!In še takrat ko je doma spi ali pa je kje drugje...
Ja, komunikacija je vajin problem. Saj imao vsi težave, ampak midva se vsaj pogovoriva na štiri oči. Tudi vpijem včasih, da me bolje slišiuser posted image .

Kot prvo se morata skupaj dobiti in pogovoriti. Ker sama ne boš nič spremenila. Če želita zakon in družino obdržati, potem sta potrebna oba. Verjamem, da je težko, ampak grožnje in jokanje (pa kaj če si šla za triuser posted image dni, malo frej časa zase pa rabiš) niso rešitev. Poznam take primerke, solzico spustijo in partner popusti, čez teden dni je pa spet isto.

Jaz sem si že večkrat rekla, da nočem na stara leta jokati in obžalovati. Če ti ni žal svojega in otrok življenja, potem ostanita skupaj. Sem pa prepričana, da se vsak lahko spremeni, če je volja in želja. Tisti ki drugače pravijo, jim ni do tega.

In še nekaj se vprašaj - ali je otrokom lepše v taki družini, kjer sta starša nesrečna in se ne marata. Ali ne vidijo otroci raje nasmejane in zadovoljne mamice? Če se boš imela sama rada in boš srečna, bodo tudi otroci.

Prekini prosim takle žalosti družinski vzorec, da bodo tudi tvoji otroci imeli srečno otroštvo.

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 13:12:02   
Shorty_
No moj tudi dela po 12 ur 3x na teden in kadar je doma pospravlja mi pomaga previja tudi nahrani tamalo in skuha, jaz pa naredim ostale stvari polikam....
Kar se pa vstajanja tiče je res veljalo da dokler sem bila doma sem jaz vstajala saj smo spali v isti sobi sedaj spiva midva v dnevni  in jo vsako noč on prinese jaz sploh ne vem kdaj ker podzavestno vem da jo on sliši in gre iskat zato spim naprej oziroma jo sammo pdojim in jo odnese ali pa pusti pri nama.
Glede na to da si ti noseča pa ti predlagam da določita katere dneve on vstaja in katere ti tako bo najbolj fer naprimer če naslednji dan dela samo 8 ur naj on vstane drugače ti pa tudi razdelita si opravila po tem sistemu.
Midva sva se na začetku tako dogovorila o previjanu ko pridemo iz vrtca enkrat jaz in enkrat on in je zaleglo zdaj se večkrat sam spravi zrihtat tamalo za spat. Moj potrebuje neke zadolžitve kar se otroka tiče ker ni nikoli bil v družbi otrok mu določene stvari niso samoumevne tako kot meni zato sem uporabila ta način ki se je obnesel.

Pa tudi sesanje in pomivanje je napr. njegova zadolžitev moja pa so cunje, kuhava oba in pomivava isto ostalo pa po potrebi. Probajta tako

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 13:23:37   
Anonimen
Prvo ne vem kaj spet to frazo dedc je dedc uporabljateuser posted image
Kaj so vsi dedci isti? Pa vse ženske iste?
To je men pa tko butasta prjava da ne vem al bi se začela smejat k jo preberem al jokatuser posted image
Vse v isti koš metat sam zato k majo vsi tičauser posted image

Drugo, zame to sploh ni dedc. Je ena razvajena mona k ma ženo sam za poseksat pa za čistilko in kuharco, otroke pa zato k se mu pač zdi da jih je treba met. Da bi se za kar koli od tega kej potrudu mu očitno ni. K se mu ni niti treba. Žena pa to dopušča.
Men je čist logično da je človek zmatran od službe, sam če ma moč it ven pit, ma tud moč mal časa otrokom posvetit. Matr da bi ga ven zaklenila da to dela.
Mam pa filing da hodi ven zato ker se očitno doma slabo počuti. Sej se sploh ne pogovarjate. Besedo spoštovanje verjetno ne pozna vaša hiša. Men je logično da on tebe ne spoštuje, sej tud ti ne njega.
To da bi pa šla za en dan.....otročja sta.....oba.
In ti bi šla od bajte itak sam zarad tega da ga "kaznuješ", ne zato ker ti nočeš tako živet. Sam maščevat se hočeš.
Kje je pa v tej vsej zgodbi ljubezen?
K da sta 16 let stara.

In res mi ni jasno zakaj se ljudje k se sploh ne razumejo in spoštujejo odločajo za otroke. Pride otrok, vse narobe.....gremo še enga narest, bo boljšuser posted image
Ne rešit problemov, ne se pogovort, ne neki narest da bo boljše.....dejmo še enga revčka v to spravt.
No ja, mogoč bo boljš pa tretjem....user posted image

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 13:33:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Prvo ne vem kaj spet to frazo dedc je dedc uporabljateuser posted image


Saj me ni treba vikat. Pa še enkrat: ne gre o meni. Držite se teme.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 13:35:55   
MAREC06
Mene pa sam zanima, kaj bo pa takrat, ko boš šla v porodnišnico. A takrat bo pa lahko mel otročka, al tut takrat ne? najboljš, da se že zdaj navad, čeprav bi se že zdavnaj moral.
Pa veliko sreče ti želim.

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 13:36:19   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


In res mi ni jasno zakaj se ljudje k se sploh ne razumejo in spoštujejo odločajo za otroke. Pride otrok, vse narobe.....gremo še enga narest, bo boljšuser posted image
Ne rešit problemov, ne se pogovort, ne neki narest da bo boljše.....dejmo še enga revčka v to spravt.
No ja, mogoč bo boljš pa tretjem....user posted image



ja, verjetno zato, ker mislijo, da se bo moški z otrokom spremenil na boljše - NAPAKA, toliko podobnih zgodb je že bilo, pa jih še nekaterih ni izučilo in jih ne bo nikdar user posted image .

ampak za to je zdaj prepozno, en otrok je že tukaj, drugi na poti, morala se bosta začet odraslo pogovarjat, ne pa se nadirat in si grozit - user posted image



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 13:37:10   
Gina
Se strinjam z natašo ali katera je že napisala, da nekateri moški niso glih na otroke udarjeni, da jim ni. Samo to ni izgovor za lenobo. In kakor jaz gledam tole tvojo reč, se mi zdi, da tvoj dobro ve, na katero struno pritisnit, da jo bo dobro odnesel. ko bi moral ponoči vstati, začne preklinjat in ker ga ne moreš poslušat, vstaneš ti, prav nesmiselno, ker važen je cilj, ne pa da to naredi z dobro voljo, briga te (poslušaj preklinjanje, takrat mu itak ne bo več v veselje preklinjat, ker tako ne bo mogel uspavat otroka zraven, pa ti se ne boš jezila poleg, ne bo imel poslušalcev - se bo že navadil, da bo moral npr. vsak drugi dan on vstati ponoči, saj porodniška je samo 8 dopoldnaskih ur, takrat oba delata svoj job, ves ostali čas si pa domače delo delita, ani to jasno).
Druga stvar je, da ti grozi, da bi otroka vzel. Ha, ha, ti si sama cele dneve z otrokom, celo ponoči tvoj ne spi pri vama, on pa bi ti vzel otroka, če tebe eno noč ne bi bilo? Oslarija nepopisna - ti ji pa verjameš - kako ti pa lahko kar otroka vzamejo?user posted image  Prvo kot prvo moraš svojega naučiti, da bo malo več sam z otrokom, zato pojdi ven vsak drugi dan, vsaj za 3 ure, da se navadi. pa kadar ti take spušča ponoči, popokaj že zjutraj šila in kopita, pa pojdi za dušo v šoping za vse dopoldne, ne moreš ga še nagradit zraven. Brez otroka seveda. Se bo naučil odgovornosti. Kaj ti pa more, če to narediš? On itak deluje po sistemu nasilnega dejanja. Naredi po svoje in ga nič ne briga. Zakaj bi tebe moralo? Začne z njegovo strategijo. Ko prideš domov ga vprašaj, zakaj ni skuhal in se uleži na kavč, ter malo zaspi, saj boš zihr utrujena od sprehoda. Pa ne nasedaj več njegovim fintam. Če ti pa še kdaj reče, zakaj si .....la, pa tisti hip spusti otroke njemu v naročje, se obrni in se pojdi shladit na izlet, ker če ne bi mu jaz lahko kaj v glavo vrgla na tvojem mestu.
A veš, če še kar ne bo boljše, ti svetujem, da greš proč od njega. Niso vsi deci isti, angel in ostale imajo prav.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 13:38:38   
kai1
Moj tudi cele dneve dela- ravno tako v gostinstvu. Vendar tudi kdaj ponoči vstane, nahrani, previje otroka, se igra z njim. Občasno, pa če je ponoči zelo hudo, tudi dopoldan za ene 2h vzame otroka, da se jaz malo spočijem.

Mislim, da se morata pogovoriti in se smeš samo popuščat, kajti ko boš imela 2 otroka boš pregorela. Poleg tega bodo verjetno vse tvoje travme " prišle za tabo".

srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 13:47:27   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Prvo ne vem kaj spet to frazo dedc je dedc uporabljateuser posted image



.... ker jim to ni fraza, tako zgleda res mislijo user posted image  whatever. Tema je o enem partnerskem odnosu med dvema. Ne pa o dedcih ( ali ženskah ) na splošno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?