|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 14:22:02   
Anonimen
pa drugače ni slab človek....kaj vem kaj mu je!


Ni slab clovek??? Menda si se zatipkala kajneda???
Ker jaz s takim clovekom ne bi zdrzala niti 1 dan kaj sele da bi se odlocila se za enega otroka... takoj ko si videla kako je bi si morala priskrbet zascito.Ampak po toci je prepozno zvoniti!!!In pa tuljenje in popizdevanje nic ne nuca, naredi glih kontra, ali ga moras tako kot so ti svetovale okrog prinest da se sam ne bo vedel, da si ga... Ali pa se poskusi lepo kulturno pogovorit..postavi svoje zahteve in ce ne pa pojdi k starsem..Saj slabse ze ne more bit.Ce te ima rad bo ze prisel za tabo, ce pa ne je pa tud bolje a ne... Poleg tega ti bo mama verjetno bolj v pomoc sedaj ko nujno potrebujes tudi pocitek...



(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 14:45:47   
lelaval
Moj tudi cele dneve dela- ravno tako v gostinstvu. Vendar tudi kdaj ponoči vstane, nahrani, previje otroka, se igra z njim.


Evo - pri nas je isto. Se je že zgodilo, da tamale sploh nisem ponoči slišala, ko je jokala - mi je zjutraj povedal. In ob takšnih situacijah je njemu samoumevno, da bo to naredil , ne pa mene zbujal.




_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 15:25:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.

user posted image user posted image   Ja po poklicu je kuhar in dela je čez glavo.



Sem točno vedla. Zdaj pa samo še reci, da je tak, malo močnejši oz. debelejši no, pa da dela v eni manjših gostiln, pa ti povem, kdo si. user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 15:37:52   
Anonimen
Ne vem zakaj se samo po partnerju udarja? Ali mislite, da on ne bi imel nič za povedat?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 15:38:40   
Teya*D.
Ah jaj ah...
bolj berem bolj se mi zdi skupaj en velik nesmisel da sem pisala sem...sem se prenaglila!
Dragi je klical po telefonu, se lepo opravičil in rekel da bo pogovor zvečer!
Oooo al binca a misliš da me poznaš?dvomim da....svet je res majhen ampak tako mali pa tudi ne.Ne ni majhna, je kar velika kočicauser posted image .
Sicer pa kaj sem še hotela rečt....tam sem brala še eno drugo temo, da delamo iz muhe slona ali karkoli pač...ja včasih je res ampak ne vem kako se počutijo tiste, ki imajo resne probleme pa nekatere napadejo kot morski psi ( ni mišljeno za vse). A jaz sem napisala, da dragi hodi ven vsak dan...hm...napisala sem da je za kolege vedno čas, takoj ko je treba, za družino pa manj, pa tudi kava ne izpade ob popoldnevih. Kar nimam proti...da pije vsak večer?hm če sem to napisala jaz pa sem se res kresnila in zatipkala.Pa kdo je rekel da je drug bil načrtovan?mal boljše treba prebrat....hja!ne vem ena napisala da teh tem nebo več brala ker ji grejo na živce ali kaj podobnega...kako če ti grejo na živce potem še sploh odgovarjaš...
Vsaka familija ima bleme, tudi pri nas je enkrat moglo spokat....
In prosim, ko bom naslednjič pisala za kak nasvet me ne pljuvat in povezovat z marsičem....ni potem čudno da menjajo punce nicke in pišejo anonimno...jaz pa nisem pisala anonimno in ne nameravam....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 15:41:50   
Anonimen
Dragi je klical po telefonu, se lepo opravičil in rekel da bo pogovor zvečer!

No, vidiš, da ni treba takoj kufrov pakirat.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 15:42:23   
Anonimen
Zdaj pa res ne vem, ali sem čorava, da nikjer nisem prebrala, da bi kdo po kom pljuval?
Nekatere enostavno ne prenesejo resnice in pričakujejo samo, da se jim prikimava in pove kako so uboge.
Če pa nekdo napiše nekaj kar jih boli, ker je res, potem je pa to pljuvanje.

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 15:42:30   
Anonimen
Glej, danes praviš je redi za pogovor. Daj otroka spat, kaj dobrega pripravi za pojest, lahko sam malo narezka, ne zdaj kuhat ne vem kaj, ker če je kuhar, itak ni lačen. No, tako se meni zdi. Povej mu, da ga tisti pir, ki bi ga spli s prijatelji, čaka doma. In ga odprita, spijta, če ne bo dovolj še enega, lepo se malo pomenita, bog ne daj vsega, ker je tega tu mač za en večer, pol se pa probajta malo dotaknit en drugega, pa itak da poseksat. Pod smrekco paše seksat, če jo imaš v drugem prostoru kot otrok spi. Pod smrekco je eno tako posebno vzdušje. No, probaj tako narest, pa nič nergat, ko pride, čisto nič, danes ne, boš kakšen drug dan.

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 15:43:48   
Anonimen
Ocitno da le ni vse tako kot si najprej napisala.Me veseli da se bosta pogovorila in upam da bo od besed tudi kaj dejanj...

srecno...

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 15:50:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zdaj pa res ne vem, ali sem čorava, da nikjer nisem prebrala, da bi kdo po kom pljuval?
Nekatere enostavno ne prenesejo resnice in pričakujejo samo, da se jim prikimava in pove kako so uboge.
Če pa nekdo napiše nekaj kar jih boli, ker je res, potem je pa to pljuvanje.


No, tole je pa tud res... sicer ne vem ce ravno v tej temi ampak,velikokrat sem zezasledila, da nekatere ne prenesejo drugacnega mnenja..

Za tale konkreten primer bi jaz rekla, da jo pac tip okrog vrti in ji malce zapiha na duso ona pa popusti. ampak ce njej tako pase,potem je dobro tudi za nas.
Vsaka od nas ima svoja nacela in vsaka od nas tolerira pac tisto kar se njej zdi uredu...
Jaz vem da zgoraj opisanega gospoda ne bi...
Njej pares zelim da s prijaznim pogovorom poskusi,kaj doseci in da bo od besed in obljub tudi kaj uresnicenega...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 15:58:01   
Teya*D.
Kind lady nisem mislila da so mene pljuvale ampak mislila sem nasplošno. Je pa res da sem tam noter zasledila sebe...no itak da je vseeno ampak razkuri me da je ena oseba napisala -ne vem nicka-da nebo več brala ker se ji zdi bedno...zakaj potem odgovarja na poste ki jih pišemo....mišljeno je nasplošno...to mi dvigne dekl....in sprejemam vsa mnenja, tudi negativna ker ta so še bolj realna in resnična ponavadi...a če bo katera kaj resnega napisala jo bo pa ena taka čisto pobila...jaz sem tak vedla kaj me čaka ampak bila sem tak jezna da bi lahko bruhala ogenjuser posted image user posted image user posted image user posted image !
Nep, nebomo nič pakiraliuser posted image user posted image user posted image !Se mi ne da me je minlo! Jap pogovor bo vsekakor in jutri imam prost dan user posted image user posted image user posted image user posted image ! Kako lepo....user posted image Al bina če kaj spijem potem bom spala takojuser posted image user posted image nisem že doooolllggooo pila in se me takoj prime! Lepo se mi zdi že to da se je opravičil in priznal, da je naredil narobe, ker to je po moje najtežje...naredit napako in je ne priznat...Jaz pa tak vem, da sem kriva, ki sem pravi hormonski zmaj!user posted image user posted image
**** seveda da ni vse tako kot je prvo napisano potem bi morala napisat cel življenjepis ampak kot ste prej pisale vidiš samo slabo nič lepega in nasploh sebe 'popolnega' tisti čas....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 16:03:05   
Anonimen
Teya*D, samo, da ti je lažje.Danes se pa pocrkljajta in uživajta.To vama želim tudi v prihodnje.
Samo, da ne bo ponoči potres, ker je zunaj premrzlo.user posted image user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 16:20:39   
Anonimen
In potem sta živela srečno do konca svojih dni...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 16:26:22   
anarabarbara
Nisem vsega brala, ampak jaz imam občutek, da gre za eno tako plusminus razmerje. Nekako tako kot nasilni moški, ki pretepe ženo, potem je pa 1 mesec ves sladek, dokler se spet ne spomni in se mu "utrga". Iz vsega, kar si napisala (brala sem samo tvoje poste), bi ti jaz svetovala, da se začni čedalje bolj osamosvajat v razmerju (delaj stvari, kot da ga ni, ne pričakuj njegove pomoči, hkrati pa ne pucaj njegove svinjarije) in se počasi pripravi na odhod. Hormoni gor ali dol, tip se je navadil hodit po tebi in razen če ti to paše, boš morala nekaj zelo korenitega izvest (en dan pri mami ne bo dovolj, poleg tega pa bo v taki situaciji tebi brez njega bolj hudo kot obratno). Sama mislim, da je dolgoročno najboljša rešitev ločitev od njega. Otroke pa sodišče praviloma dosodi materi (na srečo). Pa ne ga puščat samega s tamalimi, preveč tvegaš!!!!!!!!

_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 17:21:29   
Teya*D.
IN REŠILI SMO ŠE ENO TEŽAVO!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anarabarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 17:22:09   
Teya*D.
tepel me pa res ni in misliš da bi pustila?ni šans...
pogovor in to da imam jutri fraj dan je predlagal sam...skratka ne bom razgljabljala vsega...nauk je da je ugotovil da je n aredil napako in se opravičil in da je trenutno pod stresom,živčen zato je tak...povsod!saj tak hudo pa tudi ni da bi morala pa takoj it...ne tepe me...pomaga mi, ko ga 'piči' torej ko vidi da jaz ne morem, da mi treba pomagat!Jaz pa sem pač občutljiva in si vse jemljem k srcu...
PONAVLJAM DA VSE NASVETE PREBEREM IN HVALA ZA NJIH VSEM!!!!
Ampak napisala sem da me moti to, ne samo na moji temi, da ene kar napadejo pa sploh prav ne poznajo vsega...s tem ne ciljam na sebe ampak pri drugih temah...včasih je treba tudi malo premislit predn se kaj napiše a ne...
in nasvet! ne pisat ko ste v jezi najprej se ohladit, ker potem nastane to kar je pri meni nastalo....
Pa prosim, ne obračat mojih besed....ker potem pride ven čisto nekaj drugega, kar pa sploh ni res!
anarabarbara a ti tako hitro obupaš, da takoj odnehaš in kar odideš, ko ti nehče stopi na žulj?Jaz se maximalno trudim in dokler ne sprobam vsega in da je res povsem konec ne odneham!
Enkrat je moglo počit tudi pri nama, toda midva se bova zmenla, čeprav me kdaj ni poslušal me pa tokrat bo...ali pa me je ampak je samo odšel v drug prostor, včasih sem tudi dobila odgovor iz kopalnice ko sem v kuhni govorila na glas kot da vadim abecedouser posted image user posted image user posted image user posted image ... ma pustimo to....

(odgovor članu anarabarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 17:36:42   
Anonimen
Teya*D...

Poglej tukaj nas je vse sorte ljudi..in kot sem ze napisala imamo vsaka svoje meje.Kaj si dovolimo in kaj ne..
Tudi partnerske zveze so vsaka drugacna...
Jaz naprimer takega obnasanja kot si ga zapisala v prvem postu ne bi tolerirala niti en dan...ti pa si malce bolj potrpezljiva...

Pravis da odkar se je rodil ni se enkrat vstal in sel porihtat otroka... Koliko casa pa je to??
In vse te mesece si pripravljena pozabiti za par lepih besed... Ne!! Lepo se pogovori z njim in mu razlozi da tako ne bo slo in da si opraviceno jezna...
Saj je na poti se eden in potem bo se huje...
Moras se res zavzeti zase!!! Ker drugace bo cez par dni spet isto. To je vse kar bi jaz zelela komentirat...pa brez zamere.



(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 19:58:31   
Teya*D.
Malo sva se narobe razumele pa ni frke...
Naj pojasnim še to da SAMO PONOČI ne vstaja, podnevi ni problem kdaj pa kdaj vstat in tamalo popedenat...
Je pa zato tak že cel teden ker je utrujen od dela, živčen itn..aAMPAK KER MI TEGA NI POVEDAL PREJ PA NE MOREM ZVOHAT...
Sama sem problem že rešla in upam, da ko bo katera imela kakšnega bo tudi našla uspešno rešitev!
Še enkrat se zahvaljujem vsem za nasvete!
In ne, pri meni ne reši situacije par lepih besed...Za to zgodbo je še kar nekaj stebrov, zakaj in zato ampak o tem pa res nebi tukaj! V glavnem da klapa zdaj...In tudi kot sem napisala, da je super človek, vendar da ne vem kaj mu naenkrat je....To pa sem odkrila danes....
Res sem prehitro začela s pisanjem!


LEP POZDRAV!   


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 20:08:27   
caillou
 Včasih v besu res preveč hitro izrečemo nekaj, kar kakšen drug trenutek ne bi. Lepo da sta se zmenilauser posted image .
In povod za mojo temo na forumu je bilo čisto nekaj drugega. Pa saj sem nekje celo zapisala kaj. Daleč od tega, da samo ti in tvoji problemiuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 20:10:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.

Malo sva se narobe razumele pa ni frke...
Naj pojasnim še to da SAMO PONOČI ne vstaja, podnevi ni problem kdaj pa kdaj vstat in tamalo popedenat...
Je pa zato tak že cel teden ker je utrujen od dela, živčen itn..aAMPAK KER MI TEGA NI POVEDAL PREJ PA NE MOREM ZVOHAT...
Sama sem problem že rešla in upam, da ko bo katera imela kakšnega bo tudi našla uspešno rešitev!
Še enkrat se zahvaljujem vsem za nasvete!
In ne, pri meni ne reši situacije par lepih besed...Za to zgodbo je še kar nekaj stebrov, zakaj in zato ampak o tem pa res nebi tukaj! V glavnem da klapa zdaj...In tudi kot sem napisala, da je super človek, vendar da ne vem kaj mu naenkrat je....To pa sem odkrila danes....
Res sem prehitro začela s pisanjem!


LEP POZDRAV!   




Ja vcasih se prenaglimo....
Sam da bo vse uredu, srecno ti zelim...user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 20:20:58   
scubadiver
Teya*D upam da sta res zrihtala. Sem vesela. Srečno vama želim user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 21:29:48   
Anonimen
Čez en teden bo isti, kruto, ampak resnično. 

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 21:35:46   
riders
IZVIRNO SPOROČILO: Teya*D.

Naj pojasnim še to da SAMO PONOČI ne vstaja, podnevi ni problem kdaj pa kdaj vstat in tamalo popedenat...
Je pa zato tak že cel teden ker je utrujen od dela, živčen itn..aAMPAK KER MI TEGA NI POVEDAL PREJ PA NE MOREM ZVOHAT...



Tudi moj mož je bil tak, ko sva imela majhne otroke. Delal je 12 ur dnevno, včasih skočil s prijatelji še na eno pivo, ponoči pa pričakoval, da bom jaz popedenala otročičke. In sem jih...Mal mi je bilo sicer neumno, ampak sem si mislila, saj dela cele dneve, naj bo vsaj ponoči frej...In otroci so zrasli, jaz sem bila mogoče malo bolj tečna, ampak počasi se vse umiri...najhuje je, ko so majhni, čeprav zmeraj poslušam - majhni otroci, majhne težave, veliki otroci, velike težave. S tem se jaz ne strinjam, meni je bilo precej težje, ko sta bila majhna.

Kaj ti hočem povedati? Da je treba pač kdaj tudi potrpeti, moški (ne vsi, seveda) dejansko mislijo, da si na porodniški in ti je lepo. Pa saj na en način ti je res. Ko bo treba spet v službo, bo najbrž težje. Ampak takrat boš vsaj mirne duše lahko rekla, naj vstane on, ker imata zjutraj oba službo. Pa slejkoprej otroci tudi začnejo spati ponoči. Ne boš verjela, ko so najstniki, lahko spijo celo do 12h! user posted image  Takrat boš pozabila, kako je bilo težko, ko so bili majhni. Verjemi, splača se user posted image

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 23:34:31   
natalia
Čez en teden bo isti, kruto, ampak resnično.


ja, mislim, da res. in ti se zdaj ven vlečeš... no, pa saj je tvoje življenje, vso srečo!


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu riders)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Besna sem kot lev!!ve??
30.12.2007 23:37:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Čez en teden bo isti,


Jst tud tko mislim.
Če slučajno kdo ni štekal mojga citiranja pravljicuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?