|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.1.2008 19:52:55   
kjava
Pišuka ste me zrajcale, da bom še jaz začela hujšat user posted image  Me prav zanima, če bo tole vzpodbujanje tukaj dovolj velika motivacija.
Shujšala bi rada pa ene 5kg za začetek.

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.1.2008 20:08:03   
smrka
Jest bom tud zacela.. pa naj bo z 7.1. -------------------------- zeljena zguba 20 kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.1.2008 20:09:37   
tejčica
Še ena, že kar izkušena user posted image , hujšarca na raportu. Po 90 dnevni ločevalni sem hujšala že z Odločnimi in potem Vztrajnimi, med drugim krogom zanosila. Po porodu sem že hujšala, tudi z Jovo na novo, pa vmes poniknila in spet pridno nabirala kilograme.user posted image  Upam da to rundo pripeljem do konca. Izgubila bi rada 20 kg. Kdaj pa začnem, pa je odvisno od zdravja. Nameravala sem štartat jutri, pa me trenutno kuha vročina, tako da bom najbrž počakala do 7.1. da se pocajtam. Bomo videli kako sem bom počutila jutri.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.1.2008 20:44:44   
Anonimen
Danes še zadnjič zagriznem v kruhek in mesek in olivce. Jutri pa grizem le še kolena.user posted image

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.1.2008 20:46:55   
Strawberrie Cherrie
še 3ure in 15minut do 3.1user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.1.2008 20:47:16   
tjaga
Ej drage dame, kako pa bo s telesno aktivnostjo? Midva z možem sva se hecala, da bova vsak dan plesala rock n roll, pa polke, bodo šle kilce še hitreje dol. user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.1.2008 20:49:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga
Ej drage dame, kako pa bo s telesno aktivnostjo?

Torek in četrtek imam fitnes.user posted image  Drugače pa zvečer kakšna telovadba in raztezanje, pa bo.user posted image

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.1.2008 20:54:39   
*pepelka*
 - 338 KG
[/quote]

Pa še mojih -10 dam zraven in jih je že -348

Dajmo punce, saj nam bo uspelouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.1.2008 21:13:30   
Serendipity
user posted image  Super - More the merrier!

Jaz bom začela JUTRI (jah, danes je bilo potrebno še ''pospraviti'' ostanke user posted image )

IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Ej drage dame, kako pa bo s telesno aktivnostjo? Midva z možem sva se hecala, da bova vsak dan plesala rock n roll, pa polke, bodo šle kilce še hitreje dol. user posted image user posted image

  1. 2 x / teden pilates
  2. 1 x / teden TAE BO
  3. vsaj 5 x / teden daljši sprehodi
  4. orbitrek (upa, da se ne bom začela dolgočasit po 5 minutah...)
  5. ammm... tisto ta najslajše...user posted image oz rock'n roll ali pa polka, ali pa raztezanje ... user posted image user posted image

Go girls!

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.1.2008 22:17:50   
sonjah
Jahhh no... jest sem sicer kr pridna montijevka in mi je uspelo zgubit že 11kg, ampak sm zatajila v zadnjem mesecuuser posted image jutri pa spet zares dalje!
Dajte me na seznam, punce. Izgubiti moram namreč še precej kilogramov.
Srečno vsem!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.1.2008 22:30:46   
frufru
A obstaja kakšna dieta, kjer čokolada ni prepovedanauser posted image user posted image user posted image user posted image . Ker če je, pol sem zravenuser posted image  Bi bilo fino it 4 kile dol, samo mi ne rata.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
2.1.2008 23:07:35   
metkica1
Sem že v nizkem štartu pred začetkom user posted image

Danes sem se še full najedla bifteka, sira, pečenke...najmi  user posted image

Jutri pa manj žri. Upam, da mi rata, po prvem porodu sem shujšala 20 kg, tokrat ne rabim toliko (sem bila bolj pridna) user posted image
Kritična točka je pri meni telovadba, na steperju se nabira prah, jutri ga pobrišem in začnem, pa kakšni trebušnjaki bi bili dobrodošli.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 0:37:31   
lelaval
A obstaja kakšna dieta, kjer čokolada ni prepovedana . Ker če je, pol sem zraven Bi bilo fino it 4 kile dol, samo mi ne rata.


Ja -ločevalna -vsak 4. dan ješ za večerjo sladico, po sladici pa še čokolado.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 1:13:27   
t_t_y
Pripišite prosim še mene.
Sem že večkrat hujšala nazadnje po 90D 13 kg, samo je po drugem porodu ostalo velikooo preveč in je treba zadevo končno ponovit - jutri namreč spet začnem delat in se mi zdi, da je to v kombinaciji z novim letom kar primeren dan.

Pišite mi recimo 23 kg - pa prosim držite pesti, da mi tokrat uspe.
Ja, držala se bom pa 90D.

lp

_____________________________

Naša dva sončka Luka (29.04.05) in Alja (18.12.06) nas presenečata vsak dan znova.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 7:19:08   
Anonimen
Dobro jutro baletke user posted image
Komaj sem našla vago, ki sem jo skrila  sama pred seboj.Kmalu bi me kap kaj so naredili prazniki in veseli december.user posted image
Moj jedilnik danes( beljakovinska)

Z: 3.kivije
M: košček manj mastnega sira
K: zelenjavna juha s koščki piščanca
M:navaden jogurt
V:zelenjavna juha, ki bo ostala od kosila

Po 18.uri nič.Pa veliko tekočine.

Uspešen dan vam želim user posted image

(odgovor članu t_t_y)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 7:31:30   
katjes
Jaz sem pa že z 1. štartala dieto - manj žri, pa po 18. nič v usta. Pa moram reči, da sem bila kar pridna, včeraj pa me je še napadla viroza in sem celo noč preživela na wc. Danes zjutraj pa sem stopila na tehtnico - groza - se mi tudi 1 kg ne pozna, pa sem že en dan tešč. SRANJE!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 7:41:41   
tjaga
Dobro jutro,
sem že tretjič začela pisati, pa nimam kaj pametnega povedat (kot da kdaj imam user posted image ). Tehtnica ne kaže niti kilce več kot pred prazniki (pametno, pametno).
Ravnokar pijem kavo, potem pa zajtrk in malo orbitreka. Za malico imam pripravljen jogurt, za kosilo bom tako kot Kind lady zelenjavno juho z mesom, popoldan nekaj od sadja in za večerjo sir. Tak je plan.
Moram pa še v lekarno, da kupim magnezijevo sol, da se malo sčistim jutri. Menda pomaga. Nisem še nikoli, bomo videli.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 7:52:39   
sonjah
Jutrouser posted image user posted image user posted image !
No, pa gre spet zares!user posted image Moj jedilnik danes:
Z: 4 mandarine, jogurt+ovseni kosmiči
M: jabolko
K: pasulj
M: mandarine
V: jajčna omleta (verjetno) z gobicami

Pa 2 litra čaja z limono sem si tud že skuhala, da ne pozabim pitiuser posted image user posted image

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 7:54:00   
orhideja75
o hudiček!
me je skoraj kap, ko sem zjutraj stopila na vago. sedaj pa sledi 14-dnevni postuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 7:54:04   
tjaga
Pa 2 litra čaja z limono sem si tud že skuhala, da ne pozabim piti


To moram pa jaz še narediti. Sicer bom spet brez tekočine.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 8:12:04   
jer.za.
Se vam še jaz pridružim pri hujšanju, od danes naprej. Izgubila bi rada 10 kg, ki so ostali po dveh porodih.

Zaenkrat ne bom ubrala nobene diete, ampak bom črtala prehrano po 18.00 uri(moja najhujša razvada je bila praznenje hladilnika po 20.00 uriuser posted image user posted image ), pila bom velikoooooooo nesladkanih čajev in vode, gibanje-sprehodi, kombinirani s tekom in leg-magic vsaj trikrat tedensko. Vsaj enkrat tedensko tudi trebušnjaki.

Trenutno imam 70 kg, višina 162 cm.
Višek kg je okoli trebuhauser posted image user posted image user posted image .

Mojster Miha pravi:BOMO ZMOGLI?BOMO JA!!



(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 8:14:59   
pikica36
pozdravljene!

do zdaj sem vas samo tako na hitro preletela, zdaj pa je skrajni čas, da se vam pridružim.
včeraj zvečer sem stopila na tehtnico, ker sem po parih dneh oblekla kavbojke... in user posted image katastrofa, kaj so naredili prazniki oz. kar cel december. tehtnica mi je pokazala 5 kg več kot je moja običajna težauser posted image user posted image user posted image

no, punce če me sprejmete med vas bi se vam pridružila in sicer
je moj cilj izgubiti 6-7 kg.
moja teža je zdaj 62.5 kg moj cilj pa je 55-56 kg.
vidim da vas večina hujša po tej ločevalni dieti. jaz bom poskusila po dieti zeleni slap, ker sem enkrat že in se je izkazala za zelo uspešno.
no, danes je prvi dan......začela sem z vodo, in danes pijem cel dan samo vodo, mogoče kak korenček, ker moram najprej spucati vso svinjarijo iz telesa.

upamo da nam bo uspelo

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 8:18:45   
katjes
Magnezijeva sol - mogoče to deluje kot odvajalni čaj?

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 8:41:36   
natasaom
dobro jutro.jest mam za zajtrk en velik jabolk,kosilo ogromna skleda solate z jajčkom..večerja tud solata..za malco pa še ne vemuser posted image

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 8:44:22   
ljiljana
evo, pripisite se men, jaz sem vceraj zacela z locevalno. imam 74 kile in bi rada prisla vsaj do 67, kar je za mene idealno. upam, da ste me dovolj motivirale, da uspem 3 mesece locevati.

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?