|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 13:03:38   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Jaz se pa mleku v kavi ne morem odpovedat, zato bo ostalo tako kot je. Namesto sladkorja dam sladilo ali pa še tega ne. Same kave pa ne morem piti. Mi jeuser posted image
frufru - a ti bi meni dala pol svojega, ali bi vzela pol mojega?
Pol je boljš, da namesto sladila daš en oblaček mleka. Jaz ti dam ves moj kruh v zameno za vso tvojo čokoladouser posted image

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 13:05:55   
jer.za.
Jaz sem ravno z enega "gira" po centru Ljubljaneuser posted image user posted image user posted image . Sem mogla službeno nekaj nest  na drug konec Lj, sem ubrala eno tako hitro hojo. Čez eno uro pa še hitra hoja do železniške, tako da nekaj gibanja je že.

Sem pa do sedajle pojedla 4 mandarine, pa spila eno kavo. Brez kave ne gre, jih bom pa omejila z zdajšnjih štiri na dve na dan. Minimalno sladkane, z malo mleka.

Me je pa ravno user posted image  klical, je rekel da bo danes za kosilo fižolova juha pa palačninke. Bom jedla vse, potem pa nič več-edino kakšno jabolko pozno popoldan, če bo res huda kriza.

A bo katera kaj v savno hodila? Jaz hodim 1x mesečno, in pri tem bo ostalo tudi naprej.

Grem zdej še malo delat pa še pol litra vode si odpret.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 13:10:35   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

[. Jaz sem prebrala pa vibrator. user posted image user posted image user posted image



pa le nisem edina user posted image


user posted image user posted image  jaz očitno tudi ne user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 13:13:29   
kai1
PA ZAČNIMO z dieto.


Ali  boste pisale tudi kaj boste jedle čez dan? Jaz bom hujšala po montignacu.
Ali bomo tudi spremljale tedenske rezultate?

jedilnik;
Z: jabolko, jogurt, musliji ( nesladkani)
M: kapučin brez sladkorja
K: solata, rižota
V:še ne vem

srečno

(odgovor članu ljiljana)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 13:17:25   
mayy
Jaz se vam tudi pridružujem. Začela sem danes z ločevalno dieto, moram dol spravit 10 kilogramov. Danes sem spila le kapučino, sadja nisem jedla bom jutri, za kosilo bo piščanec in zelenjava, za večerjo enako. Bom poskusila jesti po jedilnikih v knjigi.
Kar se pa tiče miganja bom pa začela v ponedeljek, orbitrek, pa še en CD imam od cindy- preobikujte svoje telo, upam da ga bom user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 13:21:15   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

a krvavico lahko jem?


Ne smeš.user posted image  Ponavadi je v krvavicah ješprenj ali riž ali kaša. Potem je isti šmorn, če ješ zraven kruh.

Lahko pa ješ klobase. Kranjske.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 13:21:18   
kai1
Se oparavičujem glede tehtanja, prej nisem vsega prebrala.
Tehtanje torej v ponedeljek.

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 13:23:43   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

a krvavico lahko jem?


Ne smeš.user posted image  Ponavadi je v krvavicah ješprenj ali riž ali kaša. Potem je isti šmorn, če ješ zraven kruh.

Lahko pa ješ klobase. Kranjske.user posted image


aha..kaj je not sicer vem,ampak nisem pomislila na to..kranjske se bojo pa šele delale..tako,da danes jem jajca pa solato.
hvala

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 13:24:53   
birdy
No, jst sem tačela z montijem. Za zajtrk sem jedla dve pomaranči, 3 (majhne) polnozrnate žemlje, papriko in jogurt. Ja, sm se ornk nabasalauser posted image
Dol moram sklatit 18 kil. Cifra na vagi pa kaže odločno prevečuser posted image  74 kil. Pa sem jih mela že sam 72, pa sem se očitno čez praznike ful zredila, ajajaj.
Držte se, pa zvečer naj vas bo čimveč tuki gor, takrat bom mela pa krizouser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 13:28:55   
Naty*Taja
Madona, tole je pa taka turbo tema... a boš folgala vse zapisovat natassa77?user posted image
Aja, kaj če bi dopisala še kako katera hujša, da vemo katere spremljat in dobit ideje za naš stil klatenja kilogramov?
Jaz sem pridna in lepo Montignacam, rekreacija bo pa verjetno sankanja s tamalčkoma, ko prideta domov... Pa aerobika dvakrat na teden,pa verjetno še kdaj vmes doma.  Se pa že kr boljš počutim, ko tri dni normalno jem in nisem napihnjena.
Tak da tudi mena Levalin tiramisu sploh ne gane. grem raj na kak košček črne čokolade, ki je ne moreš več pojest! Glede tehtanja in merjenja, od mene ne boste  dobile podatkov, ker se zaradi motivacije kak mesec ne bom tehtala! Me lahko mine, če se vmes ustavi, kar pa itak da se vsake toliko časa. Se bom raj prej in pol slikala...grem zdej kr slikco narest, da ne shujšam prehit in potem ne bo realno user posted image .
Frufru - pri Montignacu lahko vsak dan poješ malo čokolade, sam mora bit 70% - ima Gorenjka ful dobre, al pa v Hoferju je tudi ena dobra!
Taška30 - kam pa greš na aerobiko? Sej si ti z naših koncev, a ne?

Grem se zdej slikat...user posted image




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 13:29:59   
Anonimen
Natasaom, žal mi je za krvavico.Še pomislila nisem, da je notri ješprenj.Se vidi, da jih bolj malo jem.user posted image

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 14:00:48   
metkica1
Spila sem dve kavici z malo mleka, pa eno jabolko sem pojedla.
K:špageti in solata
M:jogort
V:Tuna (brez kruha)

Hujšam po sistemu manj žri.  Pa da vidimo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 14:03:55   
Lucija8
Ojla!
Jaz imam tudi željo izgubiti 10kg. Začela sem danes, zaenkrat še pridna.
Lp
Lucija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 14:11:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lucija8)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 14:16:53   
Sash
No, da se javim. Danes sem začela svojo dieto. Samo ko sem zjutraj stopila na vago user posted image user posted image user posted image nisem mogla verjet svojim kilom...Moram spravit vsaj 25 kil dol, da pridem na prejšnje kilograme. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
No motivacija je na višku, želja po lepši postavi pa tudi, saj me ti šlavfi okoli telesa prav nervirajo. Potem pa grem še malo na orbitrek pa bo.
Punce jaz vem, da bomo zmogle ..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 14:27:57   
nejcko
Madonca, ste naklofale enih strani, zgleda, da res pol rr-ja hujša.user posted image No, jaz sem ugotovila, da moram shujšati samo 5-6 kg, ker se je čez praznike zgodil očitno čudežuser posted image . Sem včeraj vsa prestrašena na vago stopila, napihnjena kot balon od vsega prazničnega žretja, in glej ga - ČUDEEEEEEEEEEEEEEEEŽ!

Aja, uradno pa še nisem začela hujšatiuser posted image

(odgovor članu Sash)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 14:29:03   
Strawberrie Cherrie
nejcko, sej jst se med prazniki tut nisem zredilauser posted image , sam mi je še od poroda ostalo nekaj za dol spravit. trenutno jem prepečenec,da vsaj nekaj grizljam??!user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 14:30:04   
tjaga
Nejcko, kaj sva potem midve sploh jedli? Ker meni tudi ni šlo nič gor. user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 14:46:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tjaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 15:22:37   
Pobalami
Helou. še mene zraven štejte.

Ne bom izbrala nobene diete (sem bila na 90-dnevni pa mi ni bilo vredu) ampak bom jedla manj slabe hrane, zvečer čim manj. Pa s kolegico sva se zmenili, da se v fitnes vpiševa (pa tudi, če samo 1x na teden).

Moja slabost je čokolada, pa to da jem junk food ko pridem domov in sem lačna ko volk. Si moram jedilnik sestavit.

Samo še tisti sladoled v zmrzovalniku pojem, pa merci čokoladke, ostale čokolade bom pa šenkala. Potem jem pa samo še 70%.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 15:43:01   
kjava
Dons smo še tok zagnane, me prav zanima, kaj bo čez en teden user posted image

Jest sem se odločila za montignaca. Sem šla v nabavo po zelenjavo, polnozrnate testenine, rjavi riž, pa še 30 kg polnozrnate moke za kruh sem kupila. Ni mel manjše pakunge, bo pa za dlje user posted image
Telesna aktivnost je pri meni na nuli, mogoče bo zdaj bnolje, ker ma tašča roko v gipsu, pa bom še namesto nje kaj naredila.

Z:sok pomaranče, 2 jajci
K:makaronflajš (kokr tok po montiju)
V: še ne vem

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 15:57:19   
dory
o suffer, jst sem dones pojedla samo musli za fruštk,..do kosila pa še nism pršla..bom čez pol ureuser posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 15:57:54   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

K:makaronflajš (kokr tok po montiju)


To pa kolkr vem ni po Montiju. Morš ločevat B in OH.

Evo, ap da se še jaz javim. Sam tolk... d še vstrajam, čeprav je minilo šele tri dni. AJa o vaganju bom pa tudi jaz malo zadržana, ker se en mesec ne bom tehtala. Bom pa takrat poročala-



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 16:14:26   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: kjava

K:makaronflajš (kokr tok po montiju)


To pa kolkr vem ni po Montiju. Morš ločevat B in OH.




AAAAAA, šit! Pa sem še neki knjigo brala in sem očitno enga glavnih načel spregledala. Ok, no pol jest začnem jutri, grem lahko zdaj potico jest user posted image

Pa dulcinea, a ne hujšaš ti že ful dolgo po montiju, kako da maš še vedno tok viška kil?

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Bomo zmogle? Bomo, ja!!!
3.1.2008 16:15:23   
Anonimen
Ne sfolgam. Naredim seznam, ko pridem domov.
Zdaj pa marš iz službe.

Aja, jedla nisem nič, ker nisem imela časa.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?