|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 16:42:18   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
glejte oni denarja imajo , za knjigico in še kaj...pa sploh ni to problem, problem je v tem , da se delajo kao ful mislimo na vašga otročka..in potem tako. Saj kot sem napisla na začetku , lizika, kinder jajčko le da je iz srca....

Če ti je res pommebno, le da je iz srca potem naj bo tudi tvoje dejanje iz srca. Torej zadržiš, ne zadržiš; poveš, ne poveš; ni pomembno. Pomembno je le, da karkoli boš naredila da bo to iz tvojega srce in ne iz želje po "okoriščenju", "maščevanju", "kaznovanju", ali "dokazovanju" kako boljša si. Ampak le dejanje iz srca. Ko boš to naredila, pa čeprav morda ne bo lahko, to bo tisto pravo darilo tvojemu srcu. Torej karkoli boš naredila, jih NE SME NIKAKOR IN NITI NAJMANJ PRIZADETI.


No, da vidimo, kaj bo res prišlo iz tvojega srca.

In to ni izzivanje, ampak priložnost, ker verjamem da bo iz tvojega srca prišlo dobro.
.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 16:50:41   
jade1
z sploh ne bi komplicirala in razglabljala zakaj in kako. Poklicala bi mamico in rekla, da so se najbrž zmotili v darilcu in prinesli darilce od njihovega otroka in povedala, kaj v knjigici piše in da so notri boni. Sploh pa ne bi bila užaljena, zakaj le? Vsak se lahko zmoti. Lahko,d a že imajo enako knjigico pa kaj če jim 2? Moji otroci so tudi dobili za božička 2 knjigici, ki ju že imata in jih bom podarila naprej. Enako je s čokoladami. Če domim 20 čokolad za otroke za praznike pa 5 kil kave in 20 buteljk pa ja ne bom zdaj to vse doma šparala, ker je bilo pač podarjeno, bom dala naprej. Se mi zdi brezveze zdaj iti kupovati drugo čokolado, če kam grem tiste, ki smo jih dobili pa šparat.
Moja sestrična je za poroko dobil 3 toasterje in 4 likalnike pa ne vem kaj še vse dvojno ali trojno in ona je vsešparala, ker je bilo pač darilo. Jaz bi ali prosila, če lahko zamenjajo ali podarila napre. Pač nisem občutljiva za tako stvar.
Za poročno darilo sva odenih dobila celo tisto mašino za druš delat pa je bila že uporabljana, ker so se poznale pikice od sadja. user posted image  Še fajn je spucal niso pa dali naprej. Ampak nisem bila užaljena niti sem kaj rekla, se pa še sedaj z možem smejeva na ta račun, pač sem spucala pa je pa kaj pol, nisem občutljiva na take stvari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 17:06:08   
mika
glejte oni denarja imajo , za knjigico in še kaj...pa sploh ni to problem, problem je v tem , da se delajo kao ful mislimo na vašga otročka..in potem tako. Saj kot sem napisla na začetku , lizika, kinder jajčko le da je iz srca....

pa daj nehaj no....če bi bilo tole kar si napisala bi pa jokala, da imajo toliko denarja pa so kupili samo kinder jajčko. dobil je lepo darilo, posvetilo zbriši, bone porabi za malčka in ne delaj  ljudem sramote. sploh ne veš razloga zakaj je bilo tako in se zgražaš. mogoče bi jih vprašalauser posted image  in doživela neprijetno presenečenje.

jaz sem tako kot lukrecija in kot je napisala, tud jaz prmaknem kanal ko se nekdo na tv-u sramoti, ne pa da bi nekoga v realnem življenju ponižala.

lahko, da so vedeli katera knjigica je noter in so jo podarili naprej. zakaj pa bi odvijali, če je lepo zavita in 'vedo' kaj je noter. lahko pa da so pomotoma zavili otrokovo knjigico, namesto tisto, ki je bila namenjena tvojemu otroku....možnosti je veliko. ne vem pa zakaj jih je treba imenovati idiote, cepce, tepce, pa kaj vem kaj vse, ko sploh ne veš zakaj je tako izpadlo.....

in po vsem tem si upaš trdit, da bi bila zadovoljna z liziko dano iz srcauser posted image . pa ne mi reč, da ti tega nisi ti pisala.... nikjer nisem zasledila, da bi napisala, da nisi takšnega mnenja, kot so nekatere komentirale in vzganjaš užaljenost naprejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 17:47:59   
Anonimen
Meni je pa to tako čudna...podarjati naprej podarjena darila user posted image .

Ne vem, no...če mi je kaj odveč, ponavadi dam naprej s pojasnilom, da sama tega ne rabim...sploh pri kakšnih sluzbenih daril se zna to zgoditi, ker so tipizirana. Ne dam nikoli naprej buteljke vina ali šampanjca; za čokolado itan ni blema....user posted image .

V tem primeru ne vem, kaj bi storila...

In meni bi vse skupaj precej lepše izpadlo, če bi npr. rekli, da to knjigico že imajo, da nimajo denarja za nova darila,...ali kaj resničnega. Ne pa se tkole (verjetno) naredit Francoza...user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 20:35:10   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Čaki, čaki-Zdej boš šele dol padla: meni je nerodno celo takrat, kadr se nekdo osramoti npr. na TV-ju. Jst rajši prestavim kanal, kot pa da gledam kakšna budala izpade.



Hvala, zaradi tebe sem zdele polila kakav po pižami in tipkovnici user posted image !

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 20:38:51   
Anonimen
Mič RR jas pa lih buteljke in šampanjce dam naprej, zakaj pa ne, če jih pa ne spijemo.Zakaj bi  morala kupit novo buteljko, če pa jo imam doma??Pa še dost jih poznam,ki to delajo pa kaj.. Tole za malega od anonimne pa je res malce nerodno,da niti sami ne vejo točno kaj podarjajo..

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 20:41:38   
Anonimen
Ne vem....meni je čisto mimo, dajati naprej....pač tiste podarjene buteljke čakajo na dobre domače čase user posted image . Buhteljne bi pa tudi sladko pojedla :).

Ne, če dam naprej, povem, da sem dobila, a ne rabim....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 20:41:44   
Anonimen
Sem pa slišala, da je enkrat, že nekaj časa nazaj, nekdo od nekoda, ki je bil slučajno po poklicu zdravnik, dobil v dar eno bonbiniero. Pa je potem ugotovil, da je bila za papirjem nekako skrita kuverta z markami ...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 20:44:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Ne vem....meni je čisto mimo, dajati naprej....pač tiste podarjene buteljke čakajo na dobre domače čase user posted image . Buhteljne bi pa tudi sladko pojedla :).

Ne, če dam naprej, povem, da sem dobila, a ne rabim....


Jaz pa dam včasih kakšno novoletno darilo naprej, če je kakšno tako, da se mi sicer zdi v redu, ampak mi pač tega ali ne jemo ali kaj takega. Letos je npr. tašča dobila darilo svojega bivšega moža.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 20:50:43   
Anonimen
Ne vem....meni je čisto mimo, dajati naprej....pač tiste podarjene buteljke čakajo na dobre domače čase .


Men se jih je v dveh letih nabral 63 flaš!
Ko sva se vselila so nosil, za nov let, za roj. dan....vina pa ne pijeva. Neki smo jih na žurkah porabl, sam minimalno.
In itak da sm jih letos pol razdala. Kam hudiča nej jih pa drgač dam. So mi pol shrambe zasel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 21:19:45   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Joj, nerodna situacija. Možnih je sicer več scenarijev, da so recimo zamenjali darila in dali vašemu otroku napačnega, sedaj jim je pa nerodno, da bi vam to rekli... Čeprav je posvetilo na ime njihovega otroka in za RD? Hmmmm, potem to že ni to. Ampak da niti tolk niso bli firbčni, da bi vsaj odvili in pogledali, kaj je not...Tega pa jaz ne razumem. user posted image





Pa saj tukaj ne gre le za firbec. A ne zahteva bonton od nas, da darilo odpremo pred tistim, ki nam ga prinese?! Tako da tudi anonimne ne razumem, da ni odprla darila (ali pa njeni otroci) pred tistim, ki ga je prinesel.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 21:26:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne vem....meni je čisto mimo, dajati naprej....pač tiste podarjene buteljke čakajo na dobre domače čase .


Men se jih je v dveh letih nabral 63 flaš!


A nikoli ne spijeta kozarca vina....user posted image ? Pa bi jih nekaj šlo....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 21:29:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne vem....meni je čisto mimo, dajati naprej....pač tiste podarjene buteljke čakajo na dobre domače čase .


Men se jih je v dveh letih nabral 63 flaš!


A nikoli ne spijeta kozarca vina....user posted image ? Pa bi jih nekaj šlo....user posted image


Ne.
Ne vem zakaj nihče pira ne prneseuser posted image ....tist bi zginu hitrouser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 21:30:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne vem zakaj nihče pira ne prneseuser posted image ....tist bi zginu hitrouser posted image


Zdaj veš...raje gajba...kot tiste kao pregrešno drage buteljke...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 21:36:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne vem zakaj nihče pira ne prneseuser posted image ....tist bi zginu hitrouser posted image


Zdaj veš...raje gajba...kot tiste kao pregrešno drage buteljke...user posted image user posted image


Ja sej bom začela to prakticirat, sam da se še ostalih 26 buteljk rešimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 22:50:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Sem pa slišala, da je enkrat, že nekaj časa nazaj, nekdo od nekoda, ki je bil slučajno po poklicu zdravnik, dobil v dar eno bonbiniero. Pa je potem ugotovil, da je bila za papirjem nekako skrita kuverta z markami ...user posted image

Si me zdele spomnila, da je od mojega sestrična dobila v službi za darilo parfum, in ker se ne parfuma, ga je enostavno zabrisala v smeti. Še dobro, da jo je njena mama prepričala, da naj vsaj povoha, kakšen je, da bo vedela, ker ko je odprla parfum, je našla not 50 ali 100 mark.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 23:01:58   
Anonimen
Nisem brala vseh strani, samo a niste pri njih odprli darilo al kako? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 23:06:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Una je tud cokolado z denarjem dala naprej...


Kako hudiča daš pa lahko denar v čokolado, brez da jo odviješ? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 23:08:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Una je tud cokolado z denarjem dala naprej...


Kako hudiča daš pa lahko denar v čokolado, brez da jo odviješ? user posted image


Ja madona no. Čist simpl. Tam k je papir skupej zlepljen na četrt zložen bankovc not porineš. Jst zmeri tko darilo dobim od stare mame. Je pa videt da je keš not, sam pogledat treba.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 23:09:30   
Anonimen
Eh, pa ne moreš tist umaazn denar tlačit notr h čokoladi, ki je pojest. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 23:12:48   
Anonimen
Me kar glava boli, ko pomislim, kolk enih butelk je blo pr nama letos od poslovnih partnerjev. user posted image  Pa ne samo vina, so bile še medice, borovničke...svašta. In hvala bogu sva v večini to spucala. Vse tisto, kar je bilo pa direktno reklamno od poslovnega partnerja, pa sva obdržala zase. Pa še tega je res ogromno.
Sama pa daril ne podarjam naprej, ker mi vsako zase nekaj pomeni.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: podarjanje darila naprej
3.1.2008 23:15:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Eh, pa ne moreš tist umaazn denar tlačit notr h čokoladi, ki je pojest. user posted image


Ja in kk nej jst to 80let stari ženici razložimuser posted image
Pa itak je spodej še v folijo zavita tak dauser posted image

Pa tisti k ste tko proti dajanju naprej vina ipd.....a mi lhku ktera namigne kaj nej z njim počnemuser posted image
Mislm a je bulš da ga vržem v smetnjak k da ga dam zravn darila enmu. Sej nikul ne nesem sam vina. Pa v bistvu bi isto flašo kupla in jo dala nekomu. In v čem je fora da pol ne smem vzet tiste k jo mam že doma?
Mislm resno mi ni jasno kam dajete pol te flaše tisti k vina ne pijete. K vinske kleti pa glih nimam namena narest.
V stanvanju pa tud ne mislim skladiščit flaš. K če bi šlo tko naprej lahko eno sobo za flaše rezerviram.


< Sporočilo je popravil karin24 -- 3.1.2008 23:16:18 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 7:39:37   
NATAŠI
pri tej stvari je problem tudi to, ker tisti ki so podarili to darilo naprej tvojemu otroku sploh niso vedel, kaj jim je nekdo poklonil da bi se mu lahko zahvalili. Jaz bi se jim zahvalila za knjigo in bon, vrnila pa nebi. Le dala bi jim v vednost kaj so prinesli

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 9:38:57   
Anonimen
Evola rešeno. Tehnofilu hvala za namig. Mika tebi pa le to : ne sodi ostalih po sebi, eni smo resnično veseli kinder jajačka,  pa še malo boljše si preberi moje poste, nikjer se nisem strinjala s tistimi, ki so jih imenovali tepci in še kaj.

(odgovor članu NATAŠI)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: podarjanje darila naprej
4.1.2008 9:44:56   
Anonimen
Pa tisti k ste tko proti dajanju naprej vina ipd.....a mi lhku ktera namigne kaj nej z njim počnem
Mislm a je bulš da ga vržem v smetnjak k da ga dam zravn darila enmu. Sej nikul ne nesem sam vina. Pa v bistvu bi isto flašo kupla in jo dala nekomu. In v čem je fora da pol ne smem vzet tiste k jo mam že doma?


Ej, samo gruntam, kaj pa če bi jiih dala, če imate kje v bližini kakšnega klošarja? Sem se prav ob tej temi zdajel spomnila, da bi jaz "mojemu" tudi lahko eno flašo nesla, tako, podarjeno, ki je nihče doma ne konzumira. Bolje kot dnar. Sem jih pa ravno danes sanjala moje klošarje, grozne sanje so bile in se si rekla, da jim moram kkšen evro stisnit. Bom šla potem ven, pa da vidim, če so tam kot vedno. In ja, karin, pri nas so se nekateri že navadili, da prinsejo pivo namesto vina.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?