|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:27:07   
petra a
IZVIRNO SPOROČILO: Putka


Petra a, ti imaš pa spet neke izgovoreuser posted image .


jah, sej sm vedla da bom neki tazga fasala...a pa so izgovoriuser posted image ...bi šla pa raj po četrtku u tivoli,a? pa še znal bi se zgodit, da bom v pon. mogla na pogreb očeta od moje dobre prijateljice user posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:38:05   
petra a
gledam kolk stvari ma naša ta mala,pa to je nenormalno velik,pa kar še kupujeva, če je pa vse tok srčkano in luštnouser posted image

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:44:57   
vanesa24
Zdravo. Mene pa zanima, ce mate tko pridne otroke,da lahk tok klepetate po RR? K pr moji Kristinci moram bit skos aktivna. Ce mi cez dan zaspi za eno uro skupi sm dobra. Bravo user posted image vasim otrocickom , ce so bol pridni ko moja. Zdajle mi trenutno spanckaze dobrih deset minut aleluja.

Zanima me kdaj gredo vasi otrocicki spat zvecer? K moja je zadnje tri tedne ratala pravi ponocnjak!! Zaspi mi sele po polnoci, pa se to jo morva kr namatrat(seveda z igranjem), da zaspi. Seveda, zjutrej bi mi pa spala tud do enajstih.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:45:51   
Putka
Lahko se pa v petek dopoldne v Tivoliju dobimo. Če je že decembra propadlo, pa je lahko januar bolj uspešen.

Pa sej sem se hecala glede izgovorov. Če si bolna to ni hec. Ampak glede učenja/pisanja nalog pa je izgovarjanje, ker se to meni dogaja.

Rožica, mentorca pride 15-ga iz Vietnama, pa nameravam do takrat pripravit nov predlog naloge. Ampak naredila nisem pa še ničuser posted image .

No, torej:

petek, 11.1.2008 ob 11h v Čolnarni

Putka
petra a

< Sporočilo je popravil Putka -- 4.1.2008 14:48:35 >

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:48:15   
kai1
Danes naš maliuser posted image sploh noče spat in tudi ne jest.

Prejle sem pa čist ponorela. Sem dobila ene plenice iz Hoferja, pa so danes že 2x spustile, tudi blatouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sam preoblačim ga še.
Sam stran jih bom še vrgla.
Očitno so pamperske res najboljše. Ali imate ve še kakšne dobre plenice, poleg pamperskuser posted image



(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:49:27   
vanesa24
petra a- jst mam pa tako sreco, da mi ni treba kupovt stvari za tamalo, k mi drugi prnesejo za darila. Pa se pred kratkim sm se porocila in so mi za tamalo toliko cujnc prinesli, da lahko sm stojim in gledam. Je pa res, da so dandanes tako lepe oblekice se posebej za puncke.

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:50:29   
Putka
Vanesa, jaz sem iz izkušenj vedela, kakega dojenčka moram naročituser posted image . Katja spi čez dan 2-3x, včasih tudi po 2 uri (pa ne 3x2 uriuser posted image ). Zdaj je spet v postelji, sem jo skopala in nahranila, pa jo je zmanjkal.

Če ti hodi tako pozno spat, jo je treba zjutraj zbudit. Ne pustit spat do 11h. Imam prijateljico, ki je bila s tamalo doma zaradi bolezni (tista alergična, sem že pisala o njen). No, punčka je hodila spat ob polnoči, 1h zjutraj, seveda sta bila oba starša izčrpana. Ampak dopoldne sta jo pa pustila spat do 10h, 11h, še nekje pri 3h letih je bilo tako. Ko sta jo začela prej zbujat, se je ura spanja prestavila na 22.zvečer.

Par dni je hudo, ker je zaspana in sitna, ampak ob polnoči je absolutno prepozno.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:52:37   
kai1
vanesa,  Anže gre spat od 19.00- 20.00 enkrat. Včasih je pa že prej čist zakomiran Čez dan spi 2x po 1-1,5 ure. Zjutraj se zbudi okoli 6.00, dobi flašo, nato na potegne še mal tam do 8.00.



(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:53:17   
vanesa24
kai 1- tud pamprske spuscajo. Se posebej ce je pokakana in ko se polula gre vse mimuser posted image . Al pa ce spi na boku je velikokrat tudi poplavauser posted image .

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:55:15   
kai1
Tudi to se nam je že zgodilu pri pamperskah.user posted image user posted image
Kakšne imate izkušnje z mullerjevimi?

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:55:57   
petra a
Putka-evo, brez izgovorov, men je vredu,kje se pa dobimo?...a je vredu pri bazenih, al kje pri čolnarni...pišuka, a 11-ega je petek,ja sej pol mam pa izpit v sredo-9....****tišuser posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:56:09   
vanesa24
putka- sva glih danes zacela s tem. Zbudila sva jo ob 8-ih.Tko, da bomo vidl kako bo zvecer. Pauser posted image user posted image user posted image  bravo za tvojo Katjo, da spi tudi po 2uri.

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:57:20   
petra a
vanesa-tud moja dobi velik za darila, ampak mami (še bolj kot oči,ta jo bolj nazaj drži) pa kupuje in kupujeuser posted image

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:58:27   
vanesa24
IZVIRNO SPOROČILO: kai1

Tudi to se nam je že zgodilu pri pamperskah.user posted image user posted image
Kakšne imate izkušnje z mullerjevimi?



Baje so vredu. Moja sestra je rekla, da jih full pohvalijo. Mam namen jih probat. Sm moram najprej pridet in najdt pot do Mullerja.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 14:58:38   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: petra a

gledam kolk stvari ma naša ta mala,pa to je nenormalno velik,pa kar še kupujeva, če je pa vse tok srčkano in luštnouser posted image
Razen če ne misliš imeti še par otrok, ti svetujem da malo racionaliziraš. Jaz bi tudi pol štacune kupila, potem mi je pa tako hudo, ko npr. oblekico iz Okaidija 2x obleče, pa jo dam v škatlo. Zdaj kupujem kar rabimo, ponavadi parkrat na leto Vesni komplet garderobo nabavim, ker hitro raste. Si naredim seznam kaj rabim (6 trenirk, 2 jopici, 10 parov štumfov..) in nabavim, pa pazim da gre vse skupaj in se lepo kombinira (in da je temno, ker je bolj packa). K sreči bo Katja veliko ponosila.

Sem ugotovila, da nakupovanje kar povprek (sploh za baby-je ki res hitro rastejo) ni ekonomično. Imam v omari lepe lakirane rdeče čeveljce Geox (si lahko mislite koliko so bile), katere je imela Vesna na nogah točno 3x, se pravi vsakič me je koštalo ene 15€user posted image

In tako ali tako oblačimo mamice otroke vedno v iste stvari.

Aja, na razprodajah pa zdaj kupujem tudi vnaprej, ker vem kakšen stil ima Vesna in kaj največ nosi, pa imam tudi kakšno stvar za 8 let. No, zadnjič sem bombažno jopo po letu iz omare povlekla, je Okaidi in je za 8 let. Pa je Vesni čisto prav.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 15:01:34   
vanesa24
petra a- sej jst bi ji tut sm moram se zadrzat k mamo mal financne krize in sm full vesela k kej dobim.

A mogoce kdo pozna koga kprodaja rabljeni stolcek za hranjenje?

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 15:03:23   
kai1
Anže se vedno ne spi. Sedajle se igra. Semšla prejle pogledat, če je vse v redu, da je pokrit, itd., a lejga mulo, sedi na drugem koncu posteljice in se zabava. Ko me je zagledal se mi je začel pa smejat.user posted image user posted image In potem bodi pa hud????
Danes je spal samo 1 urco. Ja spet bo ponoči slabo spaluser posted image mali. Bomo že preživeli.
Drugač pa, vročina mu je padla in je že precej bolje.

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 15:07:24   
kai1
Vanesa, poglej na bolha.com, drugače so pa Ljubljani komisijske trgovine; Smrkoli in Mulc sta na Celovški, Šparovček se mi pa zdi da je v Medvodah.

< Sporočilo je popravil kai1 -- 4.1.2008 15:09:48 >

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 15:07:34   
vanesa24
z oblekicami imam sreco. Vec ali manj imam sposojenega od sestrine hcere( trenutno stara 18 mesecev). Tisto kar kupim ali dobim gre pa itak naprej v sposojo k bratrancevi hceri (3mesece). Tko, da so vec ali manj oblekice v uporabi.

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 15:10:45   
petra a
vanesa-ja tale dnar,poznam...mi smo si ravno v celoti opremili 2-sobno stanovanje,pa še v najemu smo,ampak se ne smem pritoževati, prav lepo živimo,res je da sva bolj skromna in na ta račun veliko prišparava,ampak nam nič ne manjka,se imamo prav lepo, če dobro premislim,res

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 15:11:24   
vanesa24
A mi lahko katera pomaga? Jst bi vam pa zelo rada poslala slikico od moje Kristince pa mi je nerata. Ami poveste kako jo poslem?user posted image

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 15:17:35   
vanesa24
IZVIRNO SPOROČILO: petra a

vanesa-ja tale dnar,poznam...mi smo si ravno v celoti opremili 2-sobno stanovanje,pa še v najemu smo,ampak se ne smem pritoževati, prav lepo živimo,res je da sva bolj skromna in na ta račun veliko prišparava,ampak nam nič ne manjka,se imamo prav lepo, če dobro premislim,res

Sej medva nisva nic na boljsem. Kupila sva novo stanovanje, ga opremla,............. so pa zdej pufi, racuni in ta hrana- te drazitveuser posted image , pa se za tamalo mlek,..........nam gre kr tezko. Sm jst gledam na pozitivo. Pravim si : Bo ze prisel cas, ko bo bolje. Morva pa gledat, da ne kupujeva nepotrebnih reci. Patut kakrsno koli kopanje v bazenih nam ne pride v postevuser posted image . Priznam bi pa zelo rada sla.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 15:32:01   
petra a
IZVIRNO SPOROČILO: vanesa24

IZVIRNO SPOROČILO: petra a

vanesa-ja tale dnar,poznam...mi smo si ravno v celoti opremili 2-sobno stanovanje,pa še v najemu smo,ampak se ne smem pritoževati, prav lepo živimo,res je da sva bolj skromna in na ta račun veliko prišparava,ampak nam nič ne manjka,se imamo prav lepo, če dobro premislim,res

Sej medva nisva nic na boljsem. Kupila sva novo stanovanje, ga opremla,............. so pa zdej pufi, racuni in ta hrana- te drazitveuser posted image , pa se za tamalo mlek,..........nam gre kr tezko. Sm jst gledam na pozitivo. Pravim si : Bo ze prisel cas, ko bo bolje. Morva pa gledat, da ne kupujeva nepotrebnih reci. Patut kakrsno koli kopanje v bazenih nam ne pride v postevuser posted image . Priznam bi pa zelo rada sla.


ja,zdaj mi je pa prav hudo...punca,glavo gor, bodi vesela, največje bogastvo je tvoja družinica,pa upam da ste zdravi, pa celo svoje stanovanje imate,olala,srečnica...mi še dolgo ne bomo v svojem...pa mi smo tud splaval brez tečajev, a ne!, tudi naši otroci lahko...pa lahko si srečna, da si s starši,sestro in ostalo žlahto tako lepo pomagate,kaj ni to lepo?!Upam da ti bo zdaj malo lažje.user posted image

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 15:32:48   
rogljicek
Kai, jaz uporabljam kombinirano pamperske in mullerjeve- ponoči pamperske, podnevi vedno muller in sem full zadovoljna. NIkol mi še niso spustile, menjam pa na približno 3h, seveda včasih se zgodi, da pozabim, pa vseeno zdržijo.

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Majčice 2007-2.del
4.1.2008 15:34:48   
rogljicek
Vanesa, pejt na shrani.si, pa tam uploudaj fotko, potem pa dej ctrl v tam in pejt na RR in naredi ctrl c in ola.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?