|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko za otroška oblačila?
8.1.2008 7:37:20   
Olivija
Ne dobivamo rabljenih oblačil in ocenila bi, da porabimo tam okoli 250 EUR na sezono + oblačila, ki jih nabavi moja mami (ta ima pa zadnje čase neke "noro moderne kombinacije").  user posted image  Večino stvari dobi ta velika, nekaj pa tudi ta mičkena, kar se mi zdi tudi pravično. Potem pa vsaka dobi še po 2 para čevljev.

Za poletno sezono gre pa manj denarja, ker kratke hlače nosita tudi po 3 sezone.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: koliko za otroška oblačila?
8.1.2008 15:34:26   
Anonimen
Jaz ne pretiravam z nakupi, vsega ima dovolj, nikoli ne zmanjka za preobleci, prevec pa spet ni (da bi neuporabljeno stalo v omari)..
Koliko zapravimo? ne vem, nisem nikoli gledala..
Kupujem pa v Benettonu, Okaidiu, Prenatalu, S.Oliver in sem zelo zadovoljna. Stvari so nestetokrat preprane pa so se vedno toliko lepe, da jih vse dam sestri, ko jih nasa preraste.

Ce pa imate denarne tezave oz pac morate malo paziti na denar pa na razprodajah kupujte.. Nic ne bo narobe, ce pozimi kupite malo vecje majcke s kratkimi rokavi, ki jih bo otrok poleti nosil ali pa na poletnih rzprodajah kupite kavbojke za zimo..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: koliko za otroška oblačila?
8.1.2008 15:51:33   
Anonimen
Ce pa imate denarne tezave oz pac morate malo paziti na denar pa na razprodajah kupujte.. Nic ne bo narobe, ce pozimi kupite malo vecje majcke s kratkimi rokavi, ki jih bo otrok poleti nosil ali pa na poletnih rzprodajah kupite kavbojke za zimo..


Jaz (za enkrat) še nimam finančnih težav, in tako kupujem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: koliko za otroška oblačila?
9.1.2008 11:54:56   
VERONICA
Jaz tudi. Denar čuvam za čase ko bo otrokom res pomembno kaj oblečejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: koliko za otroška oblačila?
9.1.2008 13:14:49   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: VERONICA

Jaz tudi. Denar čuvam za čase ko bo otrokom res pomembno kaj oblečejo.



Jaz pa ne, ker je meni tudi pomembno kako sta oblečene. user posted image   Sicer pa, da ne boste mislili, naša Julija se je pri 18. mesecih vsa užaljena postavila k eni neznani ženski, ki je čakala v vrsti na blagajni, in nas tudi pogledala ni več (šli smo v nabavo za našo ta veliko). Popustila je šele, ko si je tudi ona lahko izbrala oblekico.

Samo za njene modne muhe so po moje krivi geni. user posted image

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: koliko za otroška oblačila?
9.1.2008 13:34:40   
kofetek2010
Mah, ne vem no, če ravno zastrupljamo otroke z znamkami. Se mi zdi, da je to bolj odvisno od otroka. Našemu mulcu gladko malo dol visi kaj ima oblečeno in kaj gor piše. In ga moram prav prisilit, da greva kaj novega kupit in da si gre probat. Moški pač.
Za oblečt mu kupujem v Zari, Okaidiju in Benettonu (majčke), ker imata za njegovo postavo najbolj primerne modele.
Obute pa ima itak non-stop superge, te pa po navadi izbere Nike ali Puma ali Adidas.

Tamala pa je itak pesem zase... bolj je kiči, bolj ji je všeč. Zanjo pa kupujem v Chiccotu, Okaidiju, S'Oliverju, Benettonu in do 2.let tud v Zari (trenutno ji je njihova 24m premajhna, 2-3 leta pa prevelika).
Bodije in pižame ima trenutno spet Mothercare (sem naredila v BG zalogo), žabe pa od vsepovsod, ker jih kupim zaradi všečnosti.

Pri oblečilih gledam na všečnost in kvaliteto - HB mi ni treba gledat na ceno in pojma nimam kolk zapravim, ker si nikoli nisem računala.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: koliko za otroška oblačila?
9.1.2008 14:49:29   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Kaj pa vem, nisem si računala. Samo za zimske čevlje+škornje za sneg sem dala 100eur, puhovka je bila 45eur, kombinezon 20eur, kapa+2kom/rokavice 30eur,...
Kadar mu kupujem oblačila mu običajno vzamem v kompletu. Torej hlače+majčka/pulover. Komplet tako pride ziher  30eur. V glavnem mu kupujem v Benettonu, S. Oliveru in Okaidiju. Vse je malo dražje ampak sem zadovoljna s kvaliteto. V H&M ne grem rada, ker imajo za fantke itak izbiro dosti manjšo pa še tisti pirati in smrtne glave  mi grejo na živce.  
Za pomlad še ima dve jakni, ki sta mu prav od jeseni. Kupila mu bom teniske in kakšne majčke pa spodnje perilo, ker mu majčke že ven lezejo.
Preveč?!user posted image


Tako nekako tudi jaz delam, edino v okaidi še nisem bla...vse drugo pa kot bi se zmenil :)

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: koliko za otroška oblačila?
11.1.2008 22:42:59   
Anuška79
hudo kok dajete za cune. men še na misu ne pride. sem bla najbolj hepi ko sem dobila kobinezon za tavelko za 15€ v mani znižan za 70 posto.
majčke in tak pa gledam da skor za komad ne dam več k 4€. pa še to se mi zdi drago??!!
tko da js grem kr v mano, h&m, kik diskont, takko, lidl, hofer in podobne pocenkarske štacune, ker za eno sezono da mulc prerase in pofleka mi je pa res čist tu mač dajat ne vem kok denarja! recimo v hofru sem kupla trenekrkice komplete po 8€. hlače in zg del. ne vem zakaj bi mogla za tako trenirko dat


Jaz hodim v Celovec in vedno dobim kar precej - žametke, kavbojke, trenirke v različnih barvah in z različnimi zg. deli, majice pa običajno kupujemo enobarvne in črtaste. Imamo tudi nekaj njihovih srajčk, klasičen brezrokavnik ter pulover.

Kakih mrtvaških glav in podobnih traparij ne kupujem. Še Spiderman in podobni mi gredo na živce.

Mi je pa fino, ker lahko na enem mestu kupim precej stvari, ki jih lahko po mili volji med samo  kombiniram.

< Sporočilo je popravil Anuška79 -- 11.1.2008 22:44:14 >

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: koliko za otroška oblačila?
12.1.2008 7:18:03   
Skabi
Frutka, v H&M nimajo samo tarantel in smrtnih glav za fantke user posted image .  Imajo lepe enobarvne ali črtaste majčke, takšne s prijaznimi živalmi gor, pa žametne hlače so zelo v redu. Res pa je za punčke več robe - tako kto povsod.
Enobarvnih majčk se naša dva veselita, ker vesta, da jih bosta lahko takoj porisala z barvami za tekstil in bosta imela čisto svoje. Včasih gor odtisnemo rokice ali nogice in prav lepo pride.

Iz Mane pa smo lani dobili bundo - lepo zgleda in že drugo sezono se čisto fajn in toplo nosi. Se mi ne zdi nič slabša od dražjih.


(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: koliko za otroška oblačila?
29.1.2009 10:00:44   
araseli
pozdravljene vse mamice in bodoče mamice

sem zasledila na spletni strani Maček Muri, ugodno ponudbo otroških oblačil. Priznana blagovna znamka pa še malčki so navdušeni...

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: koliko za otroška oblačila?
29.1.2009 11:02:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: polona2
Večkrat ji tudi kaj naročim od Next, ker je isto kot pri H&M, všečno in zame dosegljivo.

Polona, kako pa naročiš iz Nexta? A dostavljajo v Slovenijo? Ko sta bila moja starša lani v Londonu sta mi iz tam prinesla kombinezonček in en kompletek za iz porodnišnice ... vse tolk cort in kvalitetno in sem šla gledat, če se da kaj po pošti naročit, pa se ni dalo user posted image

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: koliko za otroška oblačila?
29.1.2009 11:42:37   
Anonimen
Po novem Next dostavlja tudi v Slovenijo http://www.nextdirectory.eu/

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: koliko za otroška oblačila?
29.1.2009 12:00:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Po novem Next dostavlja tudi v Slovenijo http://www.nextdirectory.eu/


ZAKON!!! Bogi moj osebni račun user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: koliko za otroška oblačila?
29.1.2009 13:12:24   
josephine27
Moj je sicer še mali tako da za čevlje še ne zapravljamo. Je prve pravkar dobil k se je začel na noge postavljat in mu jih je babi kupila, tako da v ceno niso vključeni.user posted image

Za ostalo pa smo porabili nekje 200 eurov z bundo ( 50 eurov), kapami, rokavicami, slinčki, žabicami in vsem skupaj.

Od znancev nisem dobila nič ker še nihče nima otrok. Ena frendica ima pa skoraj isto staro punčko tako da si nič ne sposodimo.

Ne kupujem sezonsko ampak sproti ko kaj vidim in je ugodna cena pa raje mal večjo številko. Bodije kupim v HM kar cel paket skupaj in sem kar zadovoljna. Tudi če so stokrat oprani dobro zgledajo. Drugače pa največ kupujem v C&A. Imajo lepe stvari pa zmeraj kaj ugodno dobim, dobro se ohrani pa tud večino lahko v sušilcu sušiš.user posted image Kakšno malenkost nogavičke in podobno pa gremo v Italijo na sejem k blizu živimo. Tam dobimo res kvalitetne žabce iz bombaža k po drugih moj izpuščaje dobi.

Sem par lušnih pajackov poceni tudi v Intersparu dobila ampak po večih pranjih so postali čudni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: koliko za otroška oblačila?
29.1.2009 13:28:06   
ThinkPink
Pojma nimam koliko dam denarja/sezono, ker kupujem sproti, ko kaj pametnega vidim. To pa je kar velikokrat. Npr. da na mesec zapravimo 50-100 eurov za oblačila in obutev za tamalo.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: koliko za otroška oblačila?
29.1.2009 16:37:02   
diamantina
Jaz še sicer nimam otroka, ampak bom kupovala tam, kjer so cene majhne, ker mali itak takoj prerastejo. Nekako se odločam za leclerc, mano, hofer in lidel (ob akcijah), kik ... v okaidi, s'oliver ... bom zahajala zelo redko, samo ob akcijah, če.   

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: koliko za otroška oblačila?
29.1.2009 17:43:24   
atanja
Men je lecrec zakon-razen tega da mi je odročen. ampak imajo poceni, dosti kvalitetno, pa kar res raznobarne stvari. In tam vsak v kaki drugi barvi dobim.

drugače pa kupujem malo sproti če pa vem da se bo nekja rablo in je ugodno kupim malo večjo št. Tako sem lasnko leto komplet smučarki kupila tamlamu za 26€. Nosi ga že drugo leto.

Zanima pa me kok košta poštnina če naročiš od Next.

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: koliko za otroška oblačila?
29.1.2009 17:53:28   
rija
5 euruser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: koliko za otroška oblačila?
29.1.2009 19:36:41   
atanja
Sam? jaz sem mela zdaj pošiljko ene knjige iz enga konca slovenije. Pa sem mela še odkupnino pa sem dala 6€ samo za poštnino plus odkupnina

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: koliko za otroška oblačila?
29.1.2009 20:44:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija
5 euruser posted image

Samo???? Uh, pol bomo pa resno kar precej tu kupili ... pa še nekaj ... sem videla, da imajo vse ženske čevlje do številke 43, kar je zelo zelo zelo pohvalno ... jaz imam nogo 42, pa pri nas komaj kaj pametnega dobim ... smetim, ja vem ... bom nehala user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: koliko za otroška oblačila?
30.1.2009 8:05:12   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: babylove
Koliko denarja namenite za otroška oblačila (za 1 otroka) na sezono?

Glede na to, da oba otroka hitro rasteta (3-letnik in 11-letnik) in glede na to, da oblačila (in obutev) tudi hitro uničujeta, se potrudimo, da za oblačila (in obutev) ne zapravimo veliko. Za vsakodnevna oblačila skoraj zagotovo ne damo več kakor 150€/sezono/otroka.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: koliko za otroška oblačila?
30.1.2009 9:07:42   
Mišni
Joooj, nimam pojma in najbrž bolje, da ne. Ke vem, da absolutno absolutno prevč, to je pač ena mojih obsesij, priznam.

Drugače se pa dejansko da danes za res malo denarja otroke zelo lepo oblečt. Ker kakor je zdaj obleka poceni (in hrana draga), ne vem, če je že kdaj bila.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: koliko za otroška oblačila?
30.1.2009 9:14:31   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Sam? jaz sem mela zdaj pošiljko ene knjige iz enga konca slovenije. Pa sem mela še odkupnino pa sem dala 6€ samo za poštnino plus odkupnina


ja, pri nas so pravi oderuhiuser posted image  prejšnjič sem nekaj pošiljala odkupnina okrog 100 eur pa so samo za provizijo za pošiljanje denarja zaračunali 5,1 eura....plus 5,1 eura za poštninouser posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: koliko za otroška oblačila?
1.2.2009 20:37:47   
Anonimen
Po novem Next dostavlja tudi v Slovenijo http://www.nextdirectory.eu/


O, kul user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: koliko za otroška oblačila?
2.2.2009 13:14:02   
Gordana-3
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: VERONICA

Jaz tudi. Denar čuvam za čase ko bo otrokom res pomembno kaj oblečejo.



Jaz pa ne, ker je meni tudi pomembno kako sta oblečene. user posted image   Sicer pa, da ne boste mislili, naša Julija se je pri 18. mesecih vsa užaljena postavila k eni neznani ženski, ki je čakala v vrsti na blagajni, in nas tudi pogledala ni več (šli smo v nabavo za našo ta veliko). Popustila je šele, ko si je tudi ona lahko izbrala oblekico.

Samo za njene modne muhe so po moje krivi geni. user posted image


pri 18 mesecih? user posted image  mal pa že pretiravaš, a ne?

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?