|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montažna hiša
10.1.2008 18:02:29   
Dadi
Aja površina kleti pride cca 70 kv.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Montažna hiša
13.1.2008 13:59:36   
Piškotka~
Mi smo 2 meseca v montažni Lumarjeviuser posted image

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Montažna hiša
13.1.2008 18:22:21   
Colicka
O super, Piškotka! In kako se počutite v novi hiški? Povej kaj več, ste vzeli 4. gradbeno, na ključ ...?
Midva sva pa včeraj dobila Projekt za gradbeno dovoljenje (PGD), jutri pa naprej v napad! - še zunanji priključki, soglasja, plačilo soglasij (predvsem komunalni), potem pa gradbeno hehe!!!

za vse ostale pa sledijo vprašanja v naslednjih dneh, ko malo naštudiram dobljene papirje in me bodo predvsem zanimale kakšne cene in pa kje ste kupovali tisti, ki ste hišo zami dokončevali! :)

Dadi. Midva sva v bližini Domžal - pol najbrž ne bi prišli, sicer pa jaz samo rabim predračun, sicer sem že dogovorjena za klet, ampak bi vseeno rada 3 predračune, da potem imam mirno vest ...



_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Montažna hiša
13.1.2008 19:43:32   
joma
Nam se ravno dela Marlesova hiška. Pred prazniki je bila pokrita, zdaj se znotraj obdeluje. Gradbeno dovoljenje smo dobili septembra 2006.

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Montažna hiša
14.1.2008 9:40:39   
Colicka
Joma, katero ste pa vzeli? :)
Kakšen je občutek? :) :) :)
A ste jo vzeli na ključ? Al jo zdaj samo zdelujete?

Colicka


_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Montažna hiša
17.1.2008 14:47:46   
joma
user posted image  Prehod na novo letnico me vedno zmede. Gradbeno sva dobila septembra 2007, v istem mesecu so nama naredili dovoz, v oktobru in novembru še temelje s kletjo, prvo ploščo in zidano garažo. V decembru so nama postavili hiško, da je bila pred božičem pokrita in zaprta. Zdaj se dela nadaljujejo (instalacije, čaka še gletanje sten, centralno ogrevanje, tlaki,...)
Občutki so mešani, malo živčnosti, malo veselja, spet skrbi, a veliko manj, kot če bi zidali. Do poznega popoldneva naju ni doma, tako da si velikokrat z baterijo, utrujena ogledujeva, kaj se je premaknilo.
Nisva vzela čisto na ključ, ampak kombinacijo po najinih željah, kar pri njih ni problem (instalacije da, pleskanje da, parket ne, notranja vrata ne,...
Aja, imamo tip VALIDO, nekoliko spremenjen, z garažo.

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Montažna hiša
18.1.2008 10:15:29   
Colicka
Kakšne barve bo vaša hiška oz. je??? :)
najina bo rumena ...


_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Montažna hiša
18.1.2008 13:05:18   
joma
Rumena user posted image  ...bo. Ker je bila montaža pozimi, ne delajo zaključnega sloja fasade do 1. aprila. Sicer bi v tem času že bila taka.

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Montažna hiša
18.1.2008 13:33:58   
Colicka
O to sem pa rbalav najini pogodbi ja ...no najina se bo postavljala juniaj tako da ...

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Montažna hiša
18.1.2008 14:01:44   
joma
Colicka, podrobneje sem ti našo gradnjo opisala na ZS, upam, da dobiš, ker se mi je vmes "obesil" računalnik ravno pri pošiljanju. Če nimaš, napišem še enkrat, ker mi je vse zginilo.

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Montažna hiša
30.1.2008 17:06:40   
tea
Ali katera pozna podjetje Hiša Juting? Mi smo šele v fazi zbiranja ponudbe in tako pač brskam po internetu in iščem vse mogoče. In vmes sem zasledila to podjetje, me pa malo begajo njihove ceneuser posted image

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Montažna hiša
1.2.2008 15:43:33   
Colicka
Midva sva naštudirala Juting ... ti ga odsvetujem!
Res je najcenejši, ampk ko boš brala njihvo pogodbo, boš videla koliko stvari ni noter vštetih (od ureditve grabišča, Wc ...) in nakoncu verjetno cena ne b bila več ugodna + tega oni ne delajo enakega sistema kot npr. jelovica , marles ampka delajo tako, kot so ti veliki proizvajalci delali včasih ...delajo ne s celimi stenami ki ti jih pripeljejo, ampak sestavljajo 120 cmx120 cm plošče drekt na gradbišču in zaradi tega v stenah nimajo vnaprej vgrajenih samogasnih cevi za elektritko, ampka moraš nalicu mesta stene rezat in dajet noter štrom ipd.
Odločitev je tvoja ...

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Montažna hiša
1.2.2008 21:54:38   
joma
Se strinjam, tudi midva sva prišla do podobnih ugotovitev. Ravno ti manjši kosi sten nama niso bili všeč, glede trdnosti in toplotnih mostov, ker je tam prekinjena izolacija. Najina najdaljša stena pri Marleski je dolga dobrih 11m in je bila postavljena v enem kosu.
user posted image Napredujemo - napeljali so nam razvode za centralno, imamo radiatorje, kmalu izolacija tal in estrihi user posted image .

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Montažna hiša
2.2.2008 9:05:58   
tea
Dekleta haval za odgovore, saj se mi je zdelo, da tu nekaj ne štima. Njihove ponujene cene preveč odstopajo od ostalih.
Lep dan, tea

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Montažna hiša
3.2.2008 14:12:12   
Tinky
MIdva sva tik pred podpisom pogodbe, odločila sva se pasivno hišo pri Lumarju - na ključ.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Montažna hiša
4.2.2008 12:03:22   
Miška76
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

MIdva sva tik pred podpisom pogodbe, odločila sva se pasivno hišo pri Lumarju - na ključ.


Koliko časa pa čakaš, da skleneš oz. podpišeš pogodbo? Aja, ali mogoče veš , koliko časa Lumar postavlja montažni objekt?Hvala, za odgovor.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Montažna hiša
4.2.2008 12:41:33   
Tinky
Miška76, imaš zs.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?