|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rolo kuhinjska omarica
2.2.2008 19:20:00   
Seven*
Vem, sem že spraševala. Sprašujem še enkrat. Kje se tole dobi ceneje???

Nekaj takega rabim:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/20060559


Je kje ceneje, ker tale cena se mi zdi ubitačna. user posted image

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rolo kuhinjska omarica
2.2.2008 19:27:43   
eya
Mah, ti svetujem, da ne gledaš samo na ceno, ampak tudi na kvaliteteto, da se ne boš potem pritoževala, ko se bo zatikala.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rolo kuhinjska omarica
3.2.2008 11:16:52   
Anonimen
Načeloma so cene rolo omaric od 500 € dalje, tako da je ta od Ikee kar ugodna. Je pa res to, kar je rekla Eya.

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rolo kuhinjska omarica
3.2.2008 18:33:10   
Meggi
Za kak namen bi pa to imela?

     Mene trenutno muči ena omara za čevlje, bi mogla bit dost velika,. pa ne preveč globoka, pa seveda lična.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rolo kuhinjska omarica
4.2.2008 9:30:37   
Skabi
Če prav razumem naš račun za kuhinjo, je rolo omarica z alu rolojem, velika 120x60x35, stala 204,47 €.  Kuhinjo sva kupila pri Panlesu, rogaška (imajo trgovino v Celju). Tisti razstavljeni modle se ni čisto nič zatikal. Prodajajo tudi posamezne elemente.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rolo kuhinjska omarica
4.2.2008 15:24:26   
Annny
Seven, mislim, da boš težko našla kje cenejšo od te Ikeine..jaz bi jo kar vzela.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rolo kuhinjska omarica
4.2.2008 15:45:25   
robinzon
Ceni ni visoka, glej, da bo dosti globoka. Imam globino 42 cm in multipraktk glih za glih not spravim. Če pride na kuhinjski pult je dobro, če je čim globja.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?