|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
27.2.2008 17:12:09   
jabi babi
aja mam še eno vprašanje ;ali so vsi testi enako učinkovit¨i?nekatere pravijo da je najbolj točen CB??
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
?

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 2576
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
27.2.2008 18:14:09   
sončnica24
Ja ta cb test bi naj pokazal nosečnost že prvi dan izostanka oz. tudi z večernim urinom, ker pri ostalih bi naj delal test z jutranjim urinom pa ne takoj prvi dan izostanka

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 2577
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
27.2.2008 18:32:33   
tasa.m
No mene pa je obiskala user posted image . Tako, da grem v novi krog, no jutri bom že boljše volje.

user posted image

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
27.2.2008 18:35:56   
*Mišika*
tasa.m - sj bo bolje, bomo pa zato drug mesec gledale pluskeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... dočakala sva svoj plusek ...

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
27.2.2008 18:56:12   
Anonimen
tasa.m - ti se kar najokaj, potem pa v nove boje! Želim ti, da jo marca pa res ne bo!

(odgovor članu *Mišika*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2580
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
27.2.2008 19:02:39   
neyka7
ojla punce! Jaz se javljam po dolgem časuuser posted image . Ni bilo nič časa od prejšnjega tedna...tudi brati vas nisem mogla, ker sem imela poln urnikuser posted image , tko da nič ne vem kaj je novegauser posted image .
Moram vam povedati, da me pobarvajte na živo MODRO barvo...user posted image  se je ulila med vikendomuser posted image . No, gremo pa v nove boje...  
Vsem, ki jih je obiskala user posted image , enga velikega user posted image , vse ki ste pa zagledale user posted image , pa lepo nosečnost in zdravega user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2581
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 9:46:30   
sharona
živjo punce :)

sem nova in sem vas že malo brala - v glavnem teme o ovulaciji, zdaj pa se vključujem v vašo družbo, ker vas bom najbrž kaj rabila ... včeraj mi je test pokazal + user posted image  (sicer imam res srečo, nama je ratalo v prvo)

prvi znaki ... to bi napisala, ja, k vem, da je mene tud to najbolj zanimalo:

- boleče prsi (cele)

- bolečine v trebuhu kot pri PMS

- zdaj pa še hud glavobol


upam, da bo vse ok ...

držim pesti za vse ostale, ki še čakate :)



(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 9:47:03   
lunica 85
ANONIMNA:čestitke in čim manj slabosti

TAŠA.M: ne obupaj in se vidmo v marcu skupaj za napad v roza barvo

ČETUDI BOSTE DELKALE TEST CB GA RAJE DELAJTE ZJUTRAJ SAJ JE TAKRAT NAJVEČ TEGA HORMONA KER ČEZ NOČ POČIVAMO,ČEZ DAN PA VBEDNO NEKAJ DELAMO IN SE TI HORMONI PORABLJAJO Z URINOM.ZATO RAJE VSE TESTE DELAJTE ZJUTRAJ S PRVIM URINOM

(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 9:50:59   
lunica 85
NO SHARONA TO JE PA RES VESELA NOVICA DA SI SE PRAVKAR VPISALA IN ŽE +.ŽELIM TI VELIKO LEPEGA IN DA BI SEDAJ NAVIJALA ZA NAS KI SI ŽELIMO ZAGLEDATI TA MAGIČNI+.VSE NAJ NAJ IN ZDRAVEGA user posted image

(odgovor članu sharona)
Neposredna povezava do sporočila: 2584
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 9:54:50   
sharona
hvala :) tudi jst držim pesti zate lunica ;)

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 2585
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 9:57:02   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sharona

živjo punce :)

sem nova in sem vas že malo brala - v glavnem teme o ovulaciji, zdaj pa se vključujem v vašo družbo, ker vas bom najbrž kaj rabila ... včeraj mi je test pokazal + user posted image  (sicer imam res srečo, nama je ratalo v prvo)

prvi znaki ... to bi napisala, ja, k vem, da je mene tud to najbolj zanimalo:

- boleče prsi (cele)

- bolečine v trebuhu kot pri PMS

- zdaj pa še hud glavobol


upam, da bo vse ok ...

držim pesti za vse ostale, ki še čakate :)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sharona)
Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 9:58:23   
spps
ž
IZVIRNO SPOROČILO: tasa.m

No mene pa je obiskala user posted image . Tako, da grem v novi krog, no jutri bom že boljše volje.

user posted image


tasa.muser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
upam,da si danes že boljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image sedaj pa med marčevske borkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 10:13:54   
tasa.m
Hvala vam punce, res te super user posted image user posted image user posted image , sem dons poklicana G pa so me naročili šele 3. aprila, ker se bojim, da imam kakšne ciste, imela sem neke vodne izcedke user posted image , če se bodo pa še pojavljali, pa lahko pridem prej user posted image .  Ko bo minila user posted image , pa gremo spet v akcijo user posted image  in bo spet lušten user posted image .



_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 10:19:29   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa.m

Hvala vam punce, res te super user posted image user posted image user posted image , sem dons poklicana G pa so me naročili šele 3. aprila, ker se bojim, da imam kakšne ciste, imela sem neke vodne izcedke user posted image , če se bodo pa še pojavljali, pa lahko pridem prej user posted image .  Ko bo minila user posted image , pa gremo spet v akcijo user posted image  in bo spet lušten user posted image .



ja,upam,da je zdravstveno stanje ok-pr men je že skoraj user posted image  konec,pol pa akciijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 2589
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 11:07:08   
Arual
Živjo.

Jaz je kao jutri ne bi prIčakovala, ampak vem da je ne bo. Mi je G sprožil ovulacijo že skor na koncu cikla. Sem jemala klomifen od 16. dne cikla dalje. Tako da sedaj čakam, da se ne prikaže nekje marca. Tako da me lahko zbrišete.
lp 

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 2590
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 11:40:28   
srecna_zvezda
Zdravo punce!

Ker imam obcasne motnje na internetu(se ne priljucuje) se vam oglasam sele sedaj. Hvala vsem ki ste drzale pesti zame, vedar me je danes obiskala user posted image  tako da... ta mesec nic ne bo. Ni mi vseeno, nisem pa tudi prevec razocarana,saj sem nekako globoko v sebi tudi to pricakovala. Zaenkrat bom ustavila konje, in bom samo navijala za vas, sama pa se bom posvetila sluzbi,ki jo nastopim v pon. Potem pa cez kake tri mesece bom pa se spet vam pridruzila in takrat intenzivno zacela v nizkem startu z bojem za user posted image .

Anonimna tebi pa zelim srecno user posted image  in zdravega user posted image ! CESTITAM! user posted image  
Sedaj pa se vse ostale dajte narest test in nas razveselite!user posted image

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 2591
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 11:44:46   
Anonimen
Neyka, srečna zvezda user posted image

Sharona - tebi pa čestitke! user posted image user posted image user posted image Moji prvi znaki za user posted image so tudi bili glavoboli, ki so do nekje 20. tedna umirili.

(odgovor članu neyka7)
  Neposredna povezava do sporočila: 2592
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 11:45:19   
Tiki55
IZVIRNO SPOROČILO: tasa.m

No mene pa je obiskala user posted image . Tako, da grem v novi krog, no jutri bom že boljše volje.

user posted image

user posted image user posted image user posted image . Taši, držim pesti za marec!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 2593
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 11:48:48   
lunica 85
naj te ta user posted image ne spravi v slabo voljo.Vedno ni pravi trenutek za tisto kaj si želimo.Kot tudi pri meni ni bilo leto in pol.sedaj pa upam da bo.No bo ko bo pravi čas zato in upam da kmalu.Bomo držale pesti da se potem čez tri mesece odločita z dragim za user posted image ,da bo šlo brez zapletov in da se boš lahko čim lažje in hitreje vključila v službo ki te čaka.Saj pravijo da je bolje met prej redno službo ptem je pa prostor za user posted image ,saj ga moreš imeti s čim preživljati.Zeno plačo se dandanes ne da preživet.
lp in ne obupaj saj smo me RRovke tle.držimo pesti in podpiramo ena drugo

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 2594
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 11:48:54   
Tiki55
srecna_zvezda user posted image , zate sem še posebej žalostna user posted image user posted image user posted image user posted image

Naj ti bo fajn v novi službici, pa se spet vidimo v novih bojih! Srečno!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 11:50:22   
srecna_zvezda
IZVIRNO SPOROČILO: Tiki55

srecna_zvezda user posted image , zate sem še posebej žalostna user posted image user posted image user posted image user posted image

Naj ti bo fajn v novi službici, pa se spet vidimo v novih bojih! Srečno!user posted image user posted image user posted image



Hvala ti Tiki55 upam da mi bo vse ratalo-sluzba in potem takoj za tem user posted image ! Tebi pa tudi res mocno iz srca zelim da cimprej zagledas user posted image  da se bomo lahko veselile s teboj!!! Pa saj bom tu da lahko navijam za vas!

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 12:12:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

IZVIRNO SPOROČILO: Tiki55

srecna_zvezda user posted image , zate sem še posebej žalostna user posted image user posted image user posted image user posted image

Naj ti bo fajn v novi službici, pa se spet vidimo v novih bojih! Srečno!user posted image user posted image user posted image



Hvala ti Tiki55 upam da mi bo vse ratalo-sluzba in potem takoj za tem user posted image ! Tebi pa tudi res mocno iz srca zelim da cimprej zagledas user posted image  da se bomo lahko veselile s teboj!!! Pa saj bom tu da lahko navijam za vas!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 12:20:49   
emina83
dan!


tasa, srecna_zvezda, neyka,user posted image user posted image user posted image , ne dajte se, sej bo kmalu bolje! držim pesti, da se vam vse super izide!!!


sharona tebi pa čestitke in svaka čast, da sta z user posted image uspela že v prvo! čim več takih še!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 12:24:42   
sharona
hvala punce za čestitke in lepe želje in tako lepo dobrodošlico, res :)

vsem želim, da čimprej ugledate + ...


emina: ja, res je bilo hitro ... ampak imamo to nekako v familiji ... babica, mami, teta, sestrična ... vse v prvo :D 

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
28.2.2008 12:25:42   
emina83
aja, še to

jabi babi s testi je pa pri men blo tkole: v prvi  user posted image sem delala baby check( v taki zeleni embalaži), zdej sem pa najprej delala kr enga levega iz muellerja, mislim da je bil njihove znamke, danes pa še spet baby check, sam da sem si potrdila + user posted image user posted image user posted image

tko da jaz tudi mislim da je boljše test delat z jutranjim urinom, tko kot so že ostale punce povedale!

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?