|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 104 105 [106]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.3.2008 9:57:03   
Pikica5
Čestitke Blustar lepo nosečnost in zdrvega user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
9.3.2008 9:59:33   
aqua77
Blustar, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Iskrene čestitke!!!!!!!!
Bravo tudi za atija!!!!!!!!! Uživajta v sladkem pričakovanju malega škratka!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: M ne pričakujemo februarja!!
20.3.2008 16:47:20   
ataner
Pozdravljene!

Erin - tebe se najbolj spomnim, saj smo si stale ob strani že od M ne pričakujem oktobra! Verjetno ste me že malo pozabile, ker sem vas kar "zanemarila", vendar ni bilo namerno. user posted image
Vidim, da je himna ostala enaka. user posted image
Odločila sem se, da se vam malo javim, saj sem vam dolžna! user posted image
Nosečnost poteka dobro, zelo hitro rastemo namreč.
Upam, da vas je ta čas čimveč zagledalo lepe +!!!!

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 104 105 [106]
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 104 105 [106]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




previjanje
tinchek1980

Ali vam mož/partner pomaga in previja dojenčka?

da, skoraj vedno (30%)

da, pogosto (35%)

le izjemoma (28%)

nikoli (8%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!