|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8
23.4.2008 22:04:42   
obrigit
En lep pozdrav po malo dalšem času.
Malo me je začel čas prehitevat in nekako nisem utegnila priti do pc-ja.
Prebrala pa vas bom malo kasneje,ker se vidi da je aprilsko vreme in ste malo več noter user posted image .

Naša Špelca se je začela na glas smejati in sma z user posted image  cela medena in happy. Moram rečt da je pravi smeško in najbol aktivna je zjutraj.

Jaz sem ji nohte na nogah že strigla enkrat , na rokah pa ji moram itak dva krat na teden.

Prav lepi ste na slikicah ni kaj.

Zdaj pa vas grem malo prečekirat da bom vedela kaj je novega

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Sončki januarčic 2oo8
23.4.2008 22:07:16   
klepetka
nana,tudi jaz sem malo prej gledala oddajo o tisti deklici .In ja ,res si je za zamislit zraven.user posted image

aja, Domen in Lana sta pa danes uspešno prestala poziranje pri foto.user posted image user posted image
Tako da v petek moram dati osebne delat ,če hočemo iti kaj na morje .Ker jaz sem tako naštimana ,da če takoj ne zrihtam kar morem ,bom sigurno pozabila


_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Sončki januarčic 2oo8
23.4.2008 22:07:57   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka
 alfabeta;kolk sta prisrčna tvoja dva cukrčka.Ampak sine ima pa res lepe očke ,take zapeljive.Koliko je pa star?

In dobro vem ,kako komaj čakaš da bo ta teden mimo in vse priprave z njim ,ekr sem jaz na istem.Saj bo ,še par dni


4 leta je bil februarjauser posted image .

Bo minilo. Moram pa malo pojamrati. Sem namreč malo žalostna. Imam namreč 30.let v soboto in smo združili (na mojo željo) praznovanje skupaj s krstom. Za sorodnike. In bo moj rojstni dan spet nekako minil "tako mimo". Kot vsako leto. Jaz za vse organiziram, potem pa name pozabijo. No, saj se spomnijo, voščijo, pridejo k nam na dom, jaz jih povabim, čeprav bi sami tudi prišli, ampak nikoli ni nobenih presenečenj, ali pa ... Jaz vedno to delam za ostale. Pa sploh ne gre tukaj za darila, ampak za mala presenečenja. Mah, malo sem depresivna.user posted image  Bom raje nehala, da ne bo kdo narobe razumel.

Čao

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Sončki januarčic 2oo8
23.4.2008 22:08:56   
vaney
čer.

midva sva pa imela danes zanimiv sprehod. sva šla že ob 10.30 s kolegico na sprehod, nas je dobil dež in sva "moraliuser posted image " na kavo, potem sva šla k tašči po oprano perilo (nam je šel grelec na pralnem strojuuser posted image ), tam se je naš gospod najedel in pokakal (kot vedno pri taščiuser posted image ), potem sva šla pa še po njeni vasi (kjer imam kar nekaj kolegic in znankuser posted image ) na sprehod in srečala kolegico z vozičkom, pa sva srečali drugo kolegico in bla bla bla (voziček pa 10 cm naprej, 10 cm nazajuser posted image ), na koncu sva pristali pri tretji kolegici z dojenčkom in se nalivali z brezkofeinskim kapučinomuser posted image . domov sva pripeketala ob 16.30user posted image . naš gospodič zdaj spi.

Anže mislim, da še nima nobene lise, tako da ne znam pomagat.

nohti; na nogi še nisem strigla, sem se pa nasmejela, ker je mala pikica postavila en kveščenuser posted image user posted image user posted image (ful simpatično zveni).

zdaj je pa čas, da se spravim spat, ker je kveščen, kaj bo ponočiuser posted image naš gospod se je namreč odločil, da bo spet 1-2x na noč jedel in to spet 150mluser posted image , meni je pa že zdaj takooo težak in me prav hrbet in križ bolita. sploh lupinici+Anže me ubijata. A ve jih še nosite okrog v lupinici ali kar samo user posted image vzamete in greste z njim? jaz ga ne bom več nosila v lupinici, ker ima okrog 7kg+lupinica 3-4kg +torba in mi je pretežak.

ps: Anže se zahvaljuje za čestitkeuser posted image

jao, spet bluzim...naj me že ena spodi spatuser posted image

nočka


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Sončki januarčic 2oo8
23.4.2008 22:14:15   
vaney
alfabeta, nič ne bomo narobe razumeli, jaz te čisto dobro razumem. ker se meni pogosto dogaja isto. na vse se spomnim, vsem prinesem kakšno pozornost, obožujem presenečati ljudi, ker mi je najlepše gledati nasmejane ljudi po moji zaslugi, ampak kaj, ko večina ljudi tega ne zna vračat in potem, ko sem jaz na vrsti in nič, sem žalostna in si mislim, zakaj neki se jaz trudim za druge, ko se pa drugi ne za meneuser posted image ampak bo minilo...pa ti se kar potoži, zato pa smo tukajuser posted image

grem grem grem...nočkauser posted image


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Sončki januarčic 2oo8
23.4.2008 22:17:14   
mala pikica
klepetka ti kar pošlji user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Sončki januarčic 2oo8
23.4.2008 22:20:19   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

alfabeta, nič ne bomo narobe razumeli, jaz te čisto dobro razumem. ker se meni pogosto dogaja isto. na vse se spomnim, vsem prinesem kakšno pozornost, obožujem presenečati ljudi, ker mi je najlepše gledati nasmejane ljudi po moji zaslugi, ampak kaj, ko večina ljudi tega ne zna vračat in potem, ko sem jaz na vrsti in nič, sem žalostna in si mislim, zakaj neki se jaz trudim za druge, ko se pa drugi ne za meneuser posted image ampak bo minilo...pa ti se kar potoži, zato pa smo tukajuser posted image

grem grem grem...nočkauser posted image



Ja, čeprav ne gre za to, da nekaj prinesejo. Bolj me moti to, da sem za vse za okrogle praznike pripravila oreng fešte, pa skrite goste, pa razna "surprize" med samo gostijo,... Ko imam pa jaz nekaj takega, pa vsi sicer pridejo itak na krst potem pa usput kao, lej čestitam, tuki maš daril in to je to. Me kdo sploh razume? Ni nič drugače kot za 21, 22,23,.... Čeprav je 30.samo enkat. Mah, grem spat, bo jutri nov dan in bom lepše pogledala zjutraj pa bo vse drugače.

Ajdi, Alfa bejš spat!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Sončki januarčic 2oo8
23.4.2008 22:25:32   
klaja
Na hitrco samo sporočam mere naše princeske:
59 cm in 5905 gramov.

Cepljenje je dobro prestala, malo je zajokcala, potem pa je tako grdo gledala pediatra, kot da bi mu hotla rečt, ja kaj si mi pa naredu!?

Sem vas malo preletela in prebrala, vendar mi sedaj ni najbolj, da bi še  kaj več pisala, ker sem utrujena.
Pa v soboto gremo spet na en krst in moram še nabavit darilo oz. ga dat aranžirat.
Martinca bomo se pa po krstu po vaših koncih potikali, saj imajo rezervirano pri Škrlecu (pri ta spodnjem), si tam kje blizu doma?

Grem zdaj spat,  ker bo še prehitro čas za vstajanje, sem namreč pridna in se vsak dan vstanem ob 5-ih, da  lahko še kaj postorim, preden se moji dve punci zbudita.

Nočka!

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Sončki januarčic 2oo8
23.4.2008 22:27:54   
Lunca1
Alfabeta to je žal vedno tako, da potem kar mal skoz padeš. Pa ponavadi je vedno tako, da vedno isti delajo in pripravljajo. Enim pač ene stvari pomenijo več in se potem bolj trudijo, drugim pa ne in potem smo taki kot si ti, zaradi tega malo prizadeti. te čisto razumem. Bi morala na vabilo napisat krst in 30-letnica. Evo se strinjam z Vaney.


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Sončki januarčic 2oo8
23.4.2008 22:28:52   
Lunca1
Klaja a pri vas pediater cepi. pri nas to delajo sestre.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Sončki januarčic 2oo8
23.4.2008 22:46:46   
klepetka
Lunca ,pri nas tud cepi pediater.

mala pikica
,sem poslala.

vaney,sta pa imela z Anžetom danes aktivni dan.Nikakor vama n ibil odolgčas. Edino pametnouser posted image user posted image

sani
,mi lahko,lepo prosim ,še enkart pošlješ?!SEm naredila prostor v nabiralnikuuser posted image
hvala ti.

zdaj pa še ena sveža slikca ;upam da se še spomnimuser posted image

user posted image


_____________________________



(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Sončki januarčic 2oo8
23.4.2008 23:13:50   
aurora6
Aja, danes je moj spil 85 ml čaja. Pa naj mi še kdo reče, da otrok ne potrebuje drugega kot mleko.
Moja že skoz čaj pije od drugega meseca.........


(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 7:26:50   
klepetka
jutro
danes sem pa očitno prva.

POnudim eno kavico  in piškotek za vseuser posted image .

Nimam itak kaj pametnega za povedat ,samo to ,da je danes našo  Lano luna dajala od spredaj in od zadajuser posted image .Zbujala se je menda vsako uro,in punca bi ,če bi bilo po njeno ,spala ali na rokah ali pa nič.Zdaj pa spi še od pol šestihuser posted image

saj ne vem ,al ipa imam spet kakšno krizo z mlekom in da je bila lačna .Pojma nimam.


_____________________________



(odgovor članu aurora6)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 7:43:57   
nana35
Dobro jutro!

Klepetka,nisem te še hotela pohvalit glede napak,ker nočem da se prehitro razvadiš in pokvariš.user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

2.)če bom dost v recepciji  na računalniku in seveda na RR,me bodo označili za resno odvisnicouser posted image



Se sekiraš?user posted image
In superuser posted image za poziranje pri fotografu!Super slika naše bodoče snahe!user posted image

Alfabeta,sem mislila,da je tvoji sinek starejši,mi tako deluje na sliki.
Oh,Alfabeta,res se mi smilišuser posted image ,izgleda da boš morala naredit neko veliko čago,pa posebaj čisto zase.Vem,da je to tvoja okrogla obletnica in bi rada da ti ostane v lepem spominu.Sicer pa ti bo,ker bosta krstila svojo punčko,kajne?
Ne bit žalostna,saj bo mimo in bo spet vse ok.Ali pa te morda še čaka kako presenečenje??
vaney,vidva pa sta včeraj res uživala,se naklepetuljila,ti si se nabila s kofeinom in kapučinom brez...user posted image

Meni se pa zdi da moj Klemen ne bo več dolgo pasal v lupinico,imam tako ki paše na voziček in se mi zdi,da ne bo več dolgo šlo.En kratek čas še bo lahko spančkal notri med vožnjo,potem pa gotovo.Še dobro,da imam kak voziček na rezervi...

lunca,tudi pri nas V Mb cepi pediatrinja,vsaj mojega Klemna je cepila.








_____________________________

:))


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 7:53:49   
klepetka
IZVIRNO SPOROČILO: nana35
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

2.)če bom dost v recepciji  na računalniku in seveda na RR,me bodo označili za resno odvisnicouser posted image



Se sekiraš?user posted image



niti ne preveč ,malo pa že .user posted image user posted image




_____________________________



(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 7:54:10   
klepetka
IZVIRNO SPOROČILO: nana35


Meni se pa zdi da moj Klemen ne bo več dolgo pasal v lupinico,imam tako ki paše na voziček in se mi zdi,da ne bo več dolgo šlo.En kratek čas še bo lahko spančkal notri med vožnjo,potem pa gotovo.Še dobro,da imam kak voziček na rezervi





pa saj je že velik fant,ki bo kmalu pobegnil iz vozička,ne pa da bo spaluser posted image


_____________________________



(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 8:11:59   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica



katee jaz bi na tvojem mestu resno razmislila o nakupu instant interneta user posted image Prave zasvojenke smo... user posted image




definitivno si ga bom nabavila. Veš kaj je to več kot 3 mesece brez RR in brez vas? Si ne znam predstavljati.


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 8:18:30   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

IZVIRNO SPOROČILO: nana35


Meni se pa zdi da moj Klemen ne bo več dolgo pasal v lupinico,imam tako ki paše na voziček in se mi zdi,da ne bo več dolgo šlo.En kratek čas še bo lahko spančkal notri med vožnjo,potem pa gotovo.Še dobro,da imam kak voziček na rezervi





pa saj je že velik fant,ki bo kmalu pobegnil iz vozička,ne pa da bo spaluser posted image



To pa imaš tudi prav...

_____________________________

:))


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 8:20:05   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: mala pikica



Še z moje strani en 'kveščen' user posted image Kaj imajo vaši sončki kje kakšno znamenje? Gašperju se na trebuščku dela takšna temna lisa, se mi zdi, da je vsak dan bolj temna. Kaj druga pa še zaenkrat nima. Kdaj pa se začnejo delati te rjave pikice? Midva z dragim jih imava polno.

Pa še en 'kveščen' user posted image  user posted image Kaj je že katera strigla nohtke na nogicah?




Znamenja Žan Luka nima še nobenega, tudi pikice nobene. _To po moje kasneje pride.

Nohtke na nogi : jaz sem mu enkrat samo na palčku odstrigla, ampak sedaj mu moram pa na treh.

nana: tudi jaz sem gledala tisto oddajo. A ni boga? Da se ti zmeša, res.

klepetka: hvala za kavo, ampak če hočem, da bo kaj ućinka, si jo grem raje kar sama narest.user posted image user posted image


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 8:20:45   
katee
o nana, ti si tudi že tukaj! Dobro jutro!

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 8:35:56   
martinca
pozdravljene!

lunca, Luka že zdaj obvlada ribico.user posted image ali kako še že temu reče, mislim da smo to vajo delali v OŠ pri športni vzgoji.

anchikaa, ti le pridi na obisk. samo boš moral prit v Zgornje Partinje, ker tam sem jaz doma.user posted image imam jaz tudi dobro turo za sprehod. ti si pa na slikah čist mami podobna. se mala pikica, mi zdi da bolj kot pa atiju. vsaj kolkor sem te lahko tak po slikah vidla in enkrat v avtu.

te vam jo bom pa pokazala, če že tako hočete. sam tu čist drugače zgleda kot pa je v resnici. ker tu se ne vidijo bleščice. pa še frizura bo drugače na poroki kot pa tu. tu ko si greš pomerjat pa ti kar tak na "frjuks" naredi frizuro.user posted image
dobrodošli komentarji in kritike.
user posted image
user posted image
user posted image

mala pikica, odgovor na prvo vprašanje, Patrik še nima nobenega znamenja pa jih ima jaz tudi polno, Uroš pa malo manj. pojma pa nimam kdaj se začnejo delat. sedaj pa še odgovor na drugo vprašanje, jaz sem mu že na obeh pallčkih strigla ene dvakrat, pa enkrat sem mu že sredinčke strigla. pa je to misija nemogoče pri nas, ker ima tak male prsteke pa še miga potem non stop z nogico da ne moreš stričt.

nana, jaz nisem gledala, me je prej zmanjkalo. tak da je moral še Uroš Patrika nahranit.user posted image

klaja, veeš da sem tam blizu doma. to je samo ene par hiš stran od mene. Kaj pa boste tam praznovali?

lunca, Patrika je tudi P cepila.

zdaj pa grem mal po trgovinah.
pa pa



(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 8:37:35   
limma
mala pikica, jaz pa šele danes vidim tvoj avatar user posted image  Krasen je!!
nana, res si pridna, da si že toliko naklepetala user posted image

alfabeta - ne vem, kaj naj ti napišem, ampak po navadi je zmeraj tako.. če se trudiš, si pozoren in druge razveseljuješ, je to samoumevno, redko kdo pa se spomni to vrnit.. jaz tudi vse pokličem za RD, grem na obisk, pošljem čestitko ali sms (odvisno, kako blizu smo si), pa od nekaterih za svoj RD nikoli ne dobim niti sms-a.. ker pač rečejo "jaz nisem za datume in pozabim".. zato pa pametni pišejo, a ne? user posted image  Pa ne bit slabe volje, te bomo me razveselile v soboto user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 8:54:33   
limma
Hvala, klepetka, jaz sem ravno pri piškotih (domaćici) - ne enemu, mnogo tehuser posted image  in beli kavi user posted image  
To je že moj drugi "zajtrk", mi smo spet že od 3.40 budni user posted image  Ne vem, kaj je to za ena moda zadnje čase... pa še user posted image  je šel ob 5h na eno službeno pot, tako da nisem mogla še kakšno urco spat user posted image user posted image
Vidim, da še obvladaš lepljenje fotk user posted image  Bom morala še jaz malo potrenirat user posted image  Lana je lepotička, mene velike očke čisto očarajo... nana, Klemen ima res luštno nevestico user posted image

Nohtkov na nogi še nismo strigli, ampak bo počasi treba, na roki pa jih strižemo na par dni.
Midva sva tudi polna lepotnih pikic, Neža pa jih zanekrat še nima.
martinca - prelepa nevesta boš user posted image  Že zdaj si tako nasmejana, kaj šele bo na dan D user posted image  Bleščice se vidijo, vsaj jaz jih vidim, mogoče se mi pa samo od sončka tako blešči user posted image user posted image  A boš imela še kaj ogrnjeno čez ramena? Za vsak slučaj, pa v cerkvi bo najbrž mrzlo... skrbim zate kot ena mamkauser posted image Vidiš, alfabeta, tak pa postaneš, ko imaš enkrat na prvem mesto trojko user posted image  zato se ne sekiraj, če bo "šlo kar mimo".

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 9:43:03   
martinca
limma, poročila se bova 9.8. tak da po mje takrat ne bo mrzlo in me ne bo zeblo v cerkvi. imela bom tako kot je na sliki. samo ta šlajer, ki je zapet v laseh bom imela čez rame, da se malo zakrijejo. pa še to blago je tako bolj hladno da mi ne bo prevroče poleti. meni je tudi full všeč bila. sem se v njo zaljubila na prvi pogled. mi je pri njej všeč to ker je zadaj po hrbtu tudi ene par trkcev, da mi mal zakrije "špeheca ki mi je ostal od otroštva"user posted image user posted image . malo heca mora bit.

no zdaj pa res grem po trgovinah.

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Sončki januarčic 2oo8
24.4.2008 10:05:31   
piba
Zdravo punce.

Eno kratko vprašanje. Kaj pomini vročino za naše 3 mesečne srčke. Je to 37.5 v ritki ali 38 v ritki.

Hvala, Piba

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Tatu med dojenjem – je varno?
Življenje se je obrnilo na glavo, pridružil se vam je nov član. In kot mamica si želiš, da bi s tatujem za vedno obeleži...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?