|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice 2007-2.del
3.1.2008 17:46:29   
felicia
Evo sem odprla novo temo, ker nas bodo zaklenili kmalu. Bom seznam sem prenesla.

SEZNAM MAJČIC user posted image


user posted image
  

1) 27.04.2007 petrinja user posted image Matevž (PDP 08.05.2007)
2) 29.04.2007 Ančka1     user posted image Tevž (PDP 02.05.2007)
3) 29.04.2007 Putka       user posted image Katja (PDP 08.05.2007)
4) 29.04.2007 Juniorkauser posted image Nelson (PDP 04.05.2007)
5) 01.05.2007 Rožica81  user posted image Nace (PDP 01.05.2007)
6) 01.05.2007 kjava       
user posted image Erika (PDP 04.05.2007)
7) 02.05.2007 kristi79     user posted image Anže (PDP 29.04.2007)
8) 03.05.2007 petra a user posted image  Tjaša (PDP 17.05.2007)
9) 05.05.2007 BabyGirl   user posted image Hana
10) 06.05.2007 AjdaN    user posted image Ana (PDP 08.05.2007)
11) 07.05.2007 Eca user posted image   Dorian (PDP 07.05.2007)
12) 10.05.2007 Kaya2007user posted image Kaja (PDP 08.05.2007)

13) 13.05.2007 Afnicauser posted image Lan,user posted image Lana(PDP 12.07.2007)
13) 14.05.2007 Indy       user posted image  Mark (PDP 10.05.2007)
14) 16.05.2007 Rogljiček
user posted image Reya (PDP 16.05.2007)
15) 16.05.2007 sugar     user posted image Vall  (PDP 23.05.2007)
16) 19.05.2007 Bambina user posted image Griša (PDP 09.05.2007)
17) 19.05.2007 Tejč    
user posted image Maša (PDP 17.05.2007)
18) 20.05.2007 Felicia  user posted image Uroš (PDP 21.05.2007)
19) 21.05.2007 Majchi
user posted image Lana (PDP 20.05.2007) 
20) 22.05.2007 lex     user posted image Alina  (PDP 22.05.2007)
21) 24.05.2007 dodi
user posted image Vida,user posted image Vilma (PDP 25.05.2007)
22) 25.05.2007 petea  user posted image Rok (PDP 23.06.2007)
23) 26.5.2007 Cappy96 user posted image
Lana (PDP 22.05.2007)
24) 26.05.2007 petrazg  user posted image Anže (PDP 24.05.2007)
25) 28.05.2007 iwa      
user posted image Ema (PDP 25.05.2007)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 20:29:00   
felicia
evo pa smo mi tudi na drugem delu tako da se preselte vse z majčic no1 na drugi del, ker je tema zakljenjena.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 20:31:34   
kai1
Sem že tu!

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 20:37:27   
dodi
Hojla,no pa so nas res zakleniluser posted image user posted image  še dober da ste nas preselili sem.
Naši otročiči že spijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz pa sem danes tudi ful zmatrana in  bom prav kmalu šla spat.

Zaenkrat smo še zdravi,upam da čim dlje in da ta veliki ne prinesejo kake bacile iz šole.ker potem bomo pa imel bolnišnico na koncu vasiuser posted image user posted image

Cepljenja pri 9 mesecih ni,je samo posvetovalnica,vaganje,velikost in tisti glupi testi(a prime rozinco,a preloži stvar iz roke v roko...) cepijo pa jih pri 12 mesecih v ramo MMR,cepivo ki je na osnovi jajc in v kolikor je sum na alergijo na jajca,(žan je bil alergičen na jajca) ga cepijo na pediatrični in ga potem še nekaj ur opazujejo in če ni reakcije lahko gre domov...uf sem zatežila

lepo se imejte,dodi

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 20:37:28   
lex
jaz tudiuser posted image
zaradi mene lahko ostane tako kot je, ker se že itak lovim - majčice 2007, julijke 2008 pol pa na tem forumu odprem julijke na nosečnosti pa majčiceuser posted image user posted image  s februarčicami pa ne klepetamo več toliko - ni več časauser posted image user posted image oz. se ne spreminjajo več tako drastično

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 20:49:09   
tejč
žIVJO,

evo, hrbet bolje!user posted image  Sicer me še štihne, če se narobe premaknem, drugače ok.
Danes sem šla sprobat, če bom loh avto peljala jutri, ko moram po Ajšo v vrtec..smo šli po fasngo kar v KR, je moj hotu Qlandijo videt in smo srečali Rožcouser posted image user posted image user posted image ...

Mal sem out, kaj se menite, grem za nazaj brat...

_____________________________



http://www.moj-album.com/uredi/tejc/7435703/



(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 20:51:27   
petra a
jst sem tud kle

mi2 se bova naročili za cepljenje-pri 9.mesecu...ne vem kako to, da vi nimate cepljenjauser posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 20:52:33   
petra a
uuu,tejč,ti kr,smo ti dost čtiva prpravle

samo da je hrbet boljš

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 20:55:38   
Majchi
No evo, pa smo še me v 2. delu. Avgustovke imajo že tretji del odprt. Le kaj tok govorijo?

Lex, kako je bilo na NS? Ste se nagledali male pikice? Ja, julija bomo pa me že vse po službah, ti boš pa naokrog z bušijem sopihala in spet odštevala, tako kot lansko letouser posted image . Ti kar zavidamuser posted image .

Kai, a je Anže že kaj boljši? Vidim, da se kar dobro in odločno znajdeš v situaciji. Te prov občudujem. Anže je tvoj prvi otrok, a ne?

Lukrecija, res lepo, da si se mal oglasila. Načeloma te spremljam na drugih forumih, ampak tuki je čist neki druzga. Smo izbrali isto ime za naše punčke. Kako je pa tvoji ta veliki ime?

Petra a, lušne slikce. Ful mi je všeč, da se tko zorganizirate in kar greste. Pri nas to žal ne laufa tko. Je moj take sorte, da mu je vse bedno in dolgočasnouser posted image . Vedno izgovori, da bo dež, pa da piha, pa da... Mislim, saj tud gremo naokrog, ampak vedno jaz dajem pobude, delam plane, prepričujem, na koncu je pa itak vedno lušno.
A boš Tjašiko kaj k frizerju peljala? Tejč je men se zdi že 2x Mašo ostrigla. Kakšni laski res!

Filmčka še vedno ne znam gor naložit. Putka, nič mi ni jasnouser posted image , sem bolj butara za te stvari. Rogljiček, kako si pa ti to naredila?

Kjava, ko sem se jaz ravnala po Montignacu (btw, v ponedeljek spet začnem), je tudi želja po sladkem skoraj popolnoma izginila. Ne vem, mogoče zarad pravilnih kombinacij. 70% čokolada je pa zelo dobra od Gorenjke Mistika. Drugače je tud men user posted image .

Feliška, jaz imam za Lano samo še eno tisto plenico za plavanje. Glih še za v ponedeljekuser posted image . Bo kar mogla zdržat.

Sabja, dobrodošla! A se na mamini čvekalnici tud mame tkole po mesecih dobivajo in čvekajo?

Rogljiček, glede ustnice si sploh ne predstavljam, kaj in kako misliš. Kot je že Putka rekla, je pri nas jeziček problem, ampak tudi to le redko vpliva na tazvoj govora. Ravno v ponedeljek imamo poseg, pa lahko vprašam še za tvoj primer. Samo mal bolj mi razloži, da bom vedla, kaj misliš.
Drugače imamo pa mi spet posvetovalnico pri 9ih mesecih + cepljenje. Torej od 6 do 9 ne bo nič pregledana.
Rozine tudi Lani niso nikoli dali, pa imamo kar lušno zdravnico, ki se precej zavzame.
Zobarja smo pa imeli kakšnih 14 dni nazaj.

Bambina, kaj naj rečem? Fuuul dobr, da ste končno brez zdravil. Si kar mislim, kako si vesela. Griša je sedaj že večji in s tem bolj varen, kar se teh težav tiče, refluks pa tudi izzvenevauser posted image . Pa bravo za zobekuser posted image !

Uf, sem se razpisala. Ampak sem mogla na vse odgovorit, ker zadnje čase mal premal čvekam.






(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 20:58:35   
kaya2007
u dodi, še dobro da imamo tebe, ki imaš toliko izkušenj, da nam lahko poveš kaj se dogaja na pregledih in podobne zadeve! user posted image  a pincetni prijem preverjajo? kaja že dela na tem, me je dons uščipnila user posted image

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:01:23   
rožica81
Čer user posted image

Kako ste praznovale? Midva z dragim sva se zbudila malo pred polnočjo, si voščila, pol sva šla pa prav hitro spat. Nace je pa pokanje lepo prespal user posted image

Smo šli pa tudi mi naslednji dan na sonce user posted image  Smo bili v Kopri in Izoli, pa nismo imeli fotoaparata sabo (my mistake), so nas pa kar posneli user posted image  Tako da imamo lep spomin na 1. januar 2008 user posted image
Tejč, prav luštna družinica ste user posted image  Pa ful sem vesela, da smo se videli user posted image

Mi pri 9-ih mesecih nimamo cepljenja, naslednje je pri enem letu, kot je napisala dodi. Pa tudi midva greva na Jesenice, bo cepljen pod nadzorom. Pa še naročit ga moram na kontrolo za alergije. Sej sploh ne vem, ali je alergičen na jajce ali ne. Se mi zdi, da ni kake bistvene spremembe, če se jaz malo prekršim user posted image

Sedaj se psihično pripravljam na pisanje diplomske. Me je danes že tašča spraševala, kdaj bom začela. Meni se pa ne daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image  Ampak bom tele dni en dan zalaufala. Najprej si moram pa en plan narest, pa vsaj približno zamisliti, kako bom tole spacala. Putka, a ti že kaj pišeš magistrsko?


(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:03:14   
petra a
no Majchi,hvala za potrditev glede cepljenja,da nam spet butec izpadla...ja, tud jaz sem jo že 2x postrigla, pravijo da naj do 1.leta ne bi otroci hodili k frizerju,bomo še morali malo počakati...pri nas je ravno obratno kot pri vas, sem jaz tista,ki bi skoz doma čepela,pol se pa pustim prepričati,itaq je pa pol tko kot si sama napisala-luštno...sej dokler nisem imela faksa,sem pa sama priganjala

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:06:13   
rožica81
Za vse, ki ste bolni... Čim prej se pocajtajte user posted image

Bambina, super za Grišo user posted image   user posted image   user posted image  Samo, da je bolje

Sej res, Nacetu ven kuka že 4. zobek, 5. se mu pa kmalu pridruži user posted image  Danes sva se prvič z zobno ščetko igrala user posted image  Sem mu kupila en kompletek v dm-u, pa se je ful smejal, ko sem mu tisto malo ščetkico v usta dala, pa ga mal žgečkala user posted image

Še eno fotko probam prilepit kar semle...


(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:08:56   
rožica81
Ah, ne gre. Jo bom pa v album dala user posted image

(odgovor članu rožica81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:09:53   
kai1
Tejč, me veseli, da je hrbet bolje.user posted image user posted image Vem, da je to zelo hudo. Jaz imam bolj probleme z vratom. Zadnji mesec mi , pa spijo 3 prsti na levi roki in komolec. Mislim, da je to iz hrbtenice.

Majchi
, ja, Anže je moj prvi otrok. No, moram reči, da se za enkrat kar znajdem
( mal mi pomaga moja šola).
Kam pa si peljala Lano k zobozdravniku?
Jaz sem tudi danes začela prehranjevanje po Montiju. Ali boš napisala kak recept, saj imaš mal več izkušenj?! jaz še nisem prav dobro preštudirala knjige.

Bambina, bravo za zobekuser posted image user posted image user posted image . Lepo, da se zdravstveno stanje izboljšuje.user posted image Otroci, ki morajo jemati te praške oz. zdravila so zelo bogi.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil kai1 -- 3.1.2008 21:13:46 >

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:10:19   
petra a
Gorenjska rožca-ti se le sprav,pa taščo presenetuser posted image ...dost si mela pauzeuser posted image

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 21:21:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petra a)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:24:50   
lex
rožica jaz imam pa še strokovnega za naredituser posted image  pa sem rekla, da začnem v ponedeljek, ker ima Aleks še danes in jutri počitnice. ne daaaaaaaaaaa se mi - se bova bodrili ok?user posted image

nuhalna je bila superuser posted image  meritev je bila 0,16cm (Alina je imela 0.19 cm). not smo prišli kot ena četica, ker smo vsi 4je šli gledat ta malega članekauser posted image , je bila ordinacija v sekundi polna. aleks se je najedel bombonov na mizi dohtarceuser posted image , Alina je cvilila in ploskala od navdušenjauser posted image , midva z atijem sva bila pa vsa blažena ko je rekla, da je vse OKuser posted image . PDP mi je ostal, čeprav so meritve (vsaka zase) pokazale PDP od 5.7 do 8.7, tak da takrat 1x bo žeuser posted image . Saj veste obseg glave, trebuščka, stegnjenica,.... velik je že 6,7 cm in 77g tehtauser posted image .
tako kot ve zavidate meni ko bom še doma, tako zavidam jaz vam, ker sem tip, ki bi kar naprej letal okoli, teko zdržim doma in pogrešam alo službo. Še sreča, da hodi Aleks v vrtec, da grem tej pa tej na kavico tja in ga počakam, da se naspiuser posted image , jaz pa se načvekam. aja pa še VROČE bouser posted image julija, bom ko en vlak pihala okoliuser posted image .

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:27:54   
Putka
Že cel dan me računalnik zaj..., zdaj pa sploh ne morem dol do konca strani priti. Dodi še preberem, potem pa ne morem doluser posted image Preklinjam naglas, ni vzgojno.

Ja, meni je tudi ok, da Majčice ostanemo, ker že itak včasih k nosečkam klikamuser posted image

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:39:59   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi
Ful mi je všeč, da se tko zorganizirate in kar greste. Pri nas to žal ne laufa tko. Je moj take sorte, da mu je vse bedno in dolgočasnouser posted image . Vedno izgovori, da bo dež, pa da piha, pa da...
Hvala enako. Za naslednji teden sem ga ene 2x vprašala, če bi šel, ali naj pokličem... Pa je nekaj jamrat začel, pa tam ni nič za počet, kaj če bo slabo vreme... In valjda sem ga kregala, a ne zna enkrat mal navdušenja pokazat. No, me je sredi stavka prekinil, ja gremo, gremo...

Si sploh ne predstavljam, da bi dobil eno sebi podobno. Pač bi vsak vikend doma presedel in tv gledal. Pri mojih starših je isto - mami vedno povod da, k sreči se očeta da vsaj prepričat. Nekaj let nazaj je doma ostal, mami pa sama s kolegicami naokoli. Boljš z drugimi kot pa doma.

A se kaj vidimo, vsemajsko januarsko srečanje? Pa ne naslednji teden, no, vsaj torek in sredo ne.

katja zaspana, joka, lahko noč.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:46:09   
rogljicek
Jaz si pa kar pod favorites dam našo temo, da jo mam skoz na dosegu roke. Pa na vsake toliko časa obnovim, da sem vedno na koncu naših klepetov. Pa še nikol nisem zašla.

Majči, jat sem filmček shranila na shrani.si. MOgoče imaš malo prevelik fajl in ti ga zaradi tega noče uploudat. Preveri težo, verjetno gre do določene velikosti.
Glede Reyine kožice je ful težko razložit kako to zgleda. Ampak je ful mesnata, ampak če ne vpliva na govor, potem ne bomo kompliciral. Glede kožice pod jezičkom. MOja sestra naj bi jo mela in so rekli, da lahko vpliva na govor, vendar niso nikoli ukrepali in danes kljub temu nima nobenih problemov.

Rožica, Ančka- vidve sta oziroma bosta peljali bejbke k zobozdravniku? H komu, poznata koga u redu?

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:47:54   
Majchi
Putka, mene isto RR zafrkava. Do Dodi pride, potem se pa vleče ko čreva. Pa od Rožice Naceta ne morem do konca pogledat zarad tega. Sem pa opazila, da je fuuul Rožici podoben, srček mali.

Lukrecija, razsvetli me, prosim, lahko tud na zs. Bolj, ko si razbijam bučo, manj mi je jasnouser posted image .

Prejle sem začela prva v ta 2.delu pisat post (takoj za feliškinim seznamom), ko sem ga pa potrdila, vas je blo pa že najmanj 5 vmesuser posted image . Sem se pol še sama ustrašla te klobase.

Lex, čestitke za dober rezultat na NSuser posted image !

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:49:16   
indy
Čer.

Evo tut mene tukaj.
Sem prov vesela, da me ne vrže ven, tale net jeuser posted image .Upam, da mi uspe do konca napisat.

Tejč sem vesela, da ti popuščajo bolečine.user posted image
Kako pa je s Cappy se že nekaj časa ni javila a ne?

Pri nas je bil danes Mark taka tečka, da sploh nisem vedela kaj naj z njim delam. Potem pa je očka prišel domov pa smo se napokali v avto in skupaj šli v Medvode. Seveda je v avtu takoj zaspal, doma pa ne spat, ne ležat, ne sedet, ne v hodalcah, ne nikakor, plazit se pa tut še noče tečka mala.user posted image

Uglavnem zdaj spi, jaz oz. pralni stroj pere, sušilc suši,zlikala velikoooooo perila- vse.user posted image  Očka je še v delavnici, jaz pa zdaj tukaj visim.

Felicia ni panike če boš rabla kopalno pleničko ti jo bom jaz oz. Mark dala, ker jaz sem pa kupila cel paket od 10-?do ne vem kolk kil.user posted image puzablauser posted image

 Majchi tebi pa želim sedaj mirno porodniško, ker si brez lokala.Vem da boš prosti čas itak porabila za Lano in tako je tudi prov.

Zdaj grem pa pod tuš, pa pred tv.

Nočko

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Majčice 2007-2.del
3.1.2008 21:55:11   
rogljicek
Ja, Lex super user posted image

Pa februarja skor verjetno prideva. Najverjetneje že prvi teden februarja, jaz moram bit v komisiji za izbiro logota in slogana za čebelarsko zvezo Slovenije. Pediatra imava 19., vmes bom pa poskušala stisnit še zobozdravnika.

Pa upam, da se tudi majčice kaj vidimo. Mogoče v Kranju user posted image ?


Aja, Putka, praviš, da Katja kriči in je bolj jokava. Takrat, ko je Reya zbolela, je bilo isto. Skoz je hotla bit v naročju, pa pozabila je veščine, ki jih je obvladala. Je rabila kakih 10 dni, da je prišla na stari tir.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 22:04:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Majchi)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?