|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 17:53:40   
TRIŠ
Katee z Žan Lukom pa sta prav lepa med rožicamiuser posted image

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 23:40:02   
Lunca1
Mala pikica in Soos vse naj naj.

user posted image

Klemen vse naj naj.

user posted image

He he Triš, a se je revček utrudil od dela. user posted image


(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Sončki januarčic 2oo8
27.4.2008 23:55:54   
nana35
Danes(je še danes!)smo se cel dan potepali in sem šele zvečer prišla do računalnika,potem pa je RR nekaj štrajkala in ni šlo,verjetno je katera druga tudi opazila.Šele zdaj mi je končno uspelo,čeprav nisem imela nobenega upanja,pa sem vseeno poskusila.In bila prijetno presenečena da dela!

Klemen je bil priden cel dan,smo bili v parku in smo se srečali z veliko znanci,tudi z Intruder-spet,kajne?In to kar 2x.Še 1x pa bi skoraj piliuser posted image .

klepetka,hvala za kompliment,nisem suha,nisem pa debela.Zdaj sem "že" na 66 kg,čeprav sem šla rodit z 85,5kg.user posted image Zanosila sem pa s 65kg,tao da je še 1kg do začetne teže.Ampak jaz si je ne želim,ker sem bila prej bolj suha,tako da bi želela vsaj do 60kg.In nema domačice za mene!

mala pikica!!user posted image user posted image vse Naj Naj!!!!
soos!!Vse najboljše ob  rojstnem dnevu!!user posted image user posted image
Se vama opravičujem,da nisem bila bolj zgodnja ampak ni bilo časa.

ursalara,Klemen se zahvaljuje za čestitke,posebno tebi,ker si se prva spomnila nanj!!

Pa seveda tudi vsem ostalim!!

Triš,klepetka ne morem verjeti,da sta pa vidve na mojega sončka pozabili

in na njegov 4.mali rojstni dan...user posted image



Lahko noč.

_____________________________

:))


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   [Brisano sporočilo]
28.4.2008 7:01:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nana35)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 7:02:30   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: nana35



Zdaj sem "že" na 66 kg,čeprav sem šla rodit z 85,5kg.user posted image Zanosila sem pa s 65kg,tao da je še 1kg do začetne teže.Ampak jaz si je ne želim,ker sem bila prej bolj suha,tako da bi želela vsaj do 60kg.In nema domačice za mene!



user posted image user posted image user posted image si res karakter.Nana nisem pozabila samo na tvojega sončka.Sem pozabila še na svojega ko so mu vsi čestitali sem se spomnilauser posted image .Ja saj pravim da sem pozabljivka.Veš jaz drugače čestitam mamicam malčki pa bodo dobili čestitko za 1.svečko.user posted image Drugače je tega zame preveč.Ampak mu želim pa tebi in njemu vse najlepše in najboljše.user posted image Si mi naredila kar malo slabo vest tako da bom sedaj vsak dan čestitalauser posted image .No danes pa ni nikogar in ne jutri ki bi praznoval..


Sem že pri koncu.Se vidi da včeraj ni delala stran ringarajeuser posted image


(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 7:07:21   
TRIŠ
user posted image KLEMEN VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ MINI 4.ROJSTNI DAN
                                
Kaj praviš mami zdej sem se pa potrudila,a?
user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 7:31:53   
aurora6
Joj spet me ni blo gor celo večnost in spet sem zamudila ceu kup obmesečnic ter rojstnih dnevov. No tako bom naredila malčkom vsem skupaj čestitke za obmesečnice.
Vama Mala pikica in Alfabeta PA ŽELIM VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 7:44:35   
nana35
Triš,sem ti naredila slabo vest?user posted image Saj to je bil namenuser posted image !Malo heca...
Si se res potrudila s čestitko,tako da je Klemen kar zacvetel ob pogledu nanjo!!user posted image

In to je to!

_____________________________

:))


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 7:52:20   
dašabina
vsem malim slavljenčkom za nazaj do danes vse naj naj za obmesečnice
user posted image

smo še mal utrujeni od feštanja, tako da upam da ste vsi ok.
Se slišimo...

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 7:53:24   
klepetka
ojla

samo na hitrco se vam javljam ,Preletela sem vas samo na hitrco in

nana, ma  če verjameš ali ne ,nikakor nisem včeraj  pozabila na Klemena ,amapK včeraj nas do popoldne ni bilo nič doma ,zvečer pa nisem mogla na RR ,ker je pisalo nekaj serevr al nekaj takega,skratka spet ni  delal RR.Sem se pa včeraj ,če verjameš ali ne ,na krstu spomnila ,ko je bila Lana kot nevesta ,na Klemena.user posted image user posted image

zato ,KLEMEN ,VSE NAJ NAJ TI ŽELIVA Z lANO  ZA MINI ROJSTNI DAN,ČEPRAV Z ENODNVENO ZAMUDO ,AMPAK ZATO NIČ MANJ IZ SRCAuser posted image user posted image user posted image

Aja, pa si vidla ,da je šel Sebastjan iz BB prostovoljni iz hiše?!

 TRIŠ, ma vam se pa dogaja ,ste imeli pa res zanimiv obisk.

katee,res si rožica med rožicami ,da o Žan Luki  sploh ne govorim.Za danes sem imela v planu tisto našo kavico;sem vama s Sani  mislila včeraj zvečer napisat,pa mi je spet net štrajkal.SE zmenimo za jutri ali sredo?če bo lepo vreme?

sani ,si potem tudi ti za eno kavo?



No ,mi smo krst uspešno prestali(no ,Lana).Imeli sm osuper vreme,bilo je res lepo.Smo imel ipotem kosil ona eni turistični kmetiji.Bom dala zdaj enepar slikc v album.GEslo bo pa  klepetka.

lep dan





_____________________________



(odgovor članu aurora6)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 8:23:11   
TRIŠ
   AJDA IN LANA

Komaj se otrok rodi,
angel že ob njem stoji
in za varstvo in pomoč
spremlja ga čez dan, vso noč.

Zvesti angel zlatih kril
zvrhan je nebečkih sil,
ko nedolžnega srca
veselita se oba.



< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 28.4.2008 8:25:01 >

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 8:23:23   
klepetka
o marija ,zdajle sem dala slike v album ,jih pogledala in na prvi ter zadnji sliki zgledam tako ,kot da bom koga ugriznilauser posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 8:23:29   
martinca
pozdravljene!

limma, ko je meni Patrik pokašljeval sem v Mullerju kupila en tak termoforček ko je z blagom obložen(fli) in sem mu tistega dala en večer pa prsi gor, pa mi drugi dan ni več pokašljeval. tak da če to poskusiš.
dolenjke in belokranjke,
full lepa slika.

nana, prišparaj Domačico za mene ko pridem danes na obiskuser posted image

triš, full lepe slikice. Mali Žan pa se je res utrudil pri igranju v igralnem centru.

zdaj pa grem k nani na obisk.

lp



(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 8:28:13   
TRIŠ
klepetka krasne slikeuser posted image .Bo pa Lana imela veliko otrok za igranjeuser posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 8:29:41   
TRIŠ
Ta teden imam pa varstvo za mojega Žana ker imata Lana in Matic počitnice.user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 8:30:26   
klepetka
Triš ,10 bratrancev in sstričen ima Lana .Zna bit precej zanimivo in živahno ,ja ,ko se dobijo vsi na kupu.

_____________________________



(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 8:31:20   
Intruder24
pozdravljene,

mi smo imeli tak lep vikend...je prehitro minil. Smo bli cele dneve zunaj. Tudi danrs kaže lepo, samo da bova do 4 sama.
ja včeraj smo se spet srečali z lepo družinico user posted image  klemen je lepo užival za svoj 4 mini rojstni dan.

Vid ga nekaj biksa ponoči, zdaj ko smo prešaltali na 5 obrokov po 150ml, se zbudi ob 4 al pa ob 5 za hranjenje, sej potewm zaajala do 7, samo je bilo prej bolje, ko je spal v eno...upam da bodo kmalu spet ti časi.user posted image ker sem potem zelooouser posted image , ko se 1x navadiš...

res fajn, da vam malčki zaspijo kar v igralnem centru, to se še nam ni zgodilo pa dvomim da se bo user posted image  si pa želim.

Tako dolejnke kot štajerke ste prav prisrčne, no štajerke naslednjič se vam z Vidom pridruživa, da nas bo še več.

Vsem, ki praznujete vse naj naj user posted image user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 8:32:22   
klepetka
tudi jaz imam varstvo za Lano ,ja ,ta tedenuser posted image user posted image .Ravno zato bi rada izkoristila Marušine počitnice za kavico v Ljubljaniuser posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 8:47:44   
klepetka
Triš ,imaš lep  in prav zanimiv avataruser posted image user posted image

intruder,mi je zelo poznano tole večkartno nočno zbujanje,.ja .TUdi nas včasih doleti.Amapk se da  preživeti ,akjneuser posted image

martinca ,luživajta ob klepetku in kofetku z Nanouser posted image

zdaj pa čas ,da se že odpravim na UE i n na banko.Mi bodo šprej zaprli ,kakor se bom jaz kam odpravila.


_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 9:08:58   
katee
Jutro!

Včeraj je vsem RR nagajal. Sem skoraj znorela, ker cel večer nisem mogla priti gor.

klepetka: ja kako ste bili lušni včeraj! Lana je bila prava princesa. Joj, škoda, da nisi kar preko gsm poslala sporočila za današnjo kavico. Tako lep dan bo danes, jutri pa znajo biti že padavine. Lahko se pa vseeno za jutri zmenimo, kaj praviš?

Moj pikec je ravno zaspal. Sva se zbudila že ob 6.30. Sem ga hotela prepričati, da še malo potegneva, pa se ni dal. In sem morala vstati.

Lep dan vam želim!


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 9:17:07   
dašabina
Ja pa mamicam ki praznujejo , tudi vse lepo, predvsem veliko spanca...

user posted image

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 9:21:04   
vaney
dobro jutro.

midva sva se včeraj podnevi potepala in pridno nabirala kilometre (mi je žal, da nisem že na začetku dala števca gor), zvečer pa rr ni delal, tako da se tudi jaz nisem mogla oglasit.

Klemen, vse naj naj še za najzajuser posted image user posted image user posted image

Ajda in Lana, tudi vama vse naj najuser posted image

katee, midve imava pa enak kompletek za najina fantka (zelen črtast). Je iz H&M, ne? Meni je tako srčkan v njem, kot en škrat zgledauser posted image . vidim, da ste vi tudi radi popotniki, ne? Saj je prav, kaj bomo pa delali doma v takem vremenu.

Nana, tebe sem si čisto drugače predstavljala, ko si napisala, da se ne maraš slikat, pa sem pogruntala, da si v bistvu prav lušna mamicauser posted image , tako da se ne rabiš bat fotoaparata.

mala pikica in katee, vedve sta si pa malo podobni ali se pa samo meni zdi zaradi blond lasuser posted image

Naš frajer se je pa celo nedeljo smejal na glas in vam povem, da je komplet familijo spravil v tak smeh, da smo se kar za trebuje držali. Kako je to lepo, ko vidiš, da je tvoj otrok zdrav in zadovoljenuser posted image .
A ve svoje user posted image kaj mažete s kakšno zaščitno kremico, ko greste ven? Ker Anže ima kar malo rdeča lička od sonca, pa ne vem, s čim naj ga namažem.

Grem naju zrihtat, morava it sončka pogledat...


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 9:28:42   
TRIŠ
   No moje varstvo se je že zaključilo.Sva že samauser posted image Matic in Lana se že zunaj igrata za naju pa je še prehladno.

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 9:32:18   
TRIŠ
Vaney AVATAR KLIČE PO SPREMEMBIuser posted image tegale kužka bi lahko nadomestil Klemenov nasmehuser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 9:34:24   
TRIŠ
Pogrešam pa nekaj dni že Ljubljano.Kje pa se potepateuser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?