|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 9:35:03   
katee
Vaney: jaz Žan Luko še nič ne mažem s kremo z ZF, ampak tudi razmišljam, da bi ga začela. Doma imam od Mustele z ZF 50, kar se mi zdi zelo veliko. Bom P poklicala in vprašala za nasvet in ti napisala.

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 9:36:17   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: vaney




Nana, tebe sem si čisto drugače predstavljala, ko si napisala, da se ne maraš slikat, pa sem pogruntala, da si v bistvu prav lušna mamicauser posted image , tako da se ne rabiš bat fotoaparata.

mala pikica in katee, vedve sta si pa malo podobni ali se pa samo meni zdi zaradi blond lasuser posted image




Mislim da si zamenjala Katte in Nanouser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 9:38:49   
Anchikaa
Dan.

Klepetka kako ste fletni na slikicahuser posted image
Upam da bo naša mala mis tudi tak pridna 17.5. ko imamo krst.

Mi smo se včeraj tudi samo potepali,smo mogli izkoristit ko je bil tak lep dan.Malo še pa grema zdaj tudi ven.Bog ve kakšno bo popoldne.

Včeraj sem delala bananine rezine in punce to morate probat naret,ker je super odlično.Skoraj je sfalilo,kljub temu da nas ni bilo doma.

Naša mala je začela tolčti pa cukat svoje špilike na igralnem mostu,prav zanimivo jo je pogledat kak se jezi.
In danes je nastala tale slikica...

user posted image

Lepo se imejte in uživajte dan.

LP,
Anchikaa


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 9:42:31   
katee
Evo, sem že klicala in P je rekla, naj se krema z ZF kar uporablja, vendar moramo paziti, da je brez umetnih barvil, vonjav in konzervansov in ZF mora biti okoli 30.
Tudi sredstva proti komarjem se lahko uporabljajo, vendar ne namažeš kože otroka (da ne bi dal rokice v usta in da ne pride do kakšnih alergij), ampak pošpricaš obleko ali voziček. Tudi sredstva za v vtičnico lahko uporabljamo, ampak morajo biti izven dosega rok.


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 9:53:27   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: vaney




Nana, tebe sem si čisto drugače predstavljala, ko si napisala, da se ne maraš slikat, pa sem pogruntala, da si v bistvu prav lušna mamicauser posted image , tako da se ne rabiš bat fotoaparata.

mala pikica in katee, vedve sta si pa malo podobni ali se pa samo meni zdi zaradi blond lasuser posted image




Mislim da si zamenjala Katte in Nanouser posted image



Medve si pa res nisva podobni! Ali pač?


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 9:58:45   
Sunny Morning
Pri nas smo spet standardno spali od 20.00 do 4.30, potem pa še do 9.00. Sem že čisto navajena, da je treba okrog 5.00 vstat in mi sploh ni panika. Sem se pa kar navadila, da grem najkasneje ob 23.00 spat, ker drugače je prehudo. Je pa fora, da je zadnji obrok pred spanjem že tako zmatrana, da sredi obroka, ko poje ene 80 ml, kar dol pade in ni šanse, da bi še kaj pojedla. Je prav smešna.

TRIŠ pri nas ni šanse, da se zaspi v (mi mu pravimo) "komandnem" user posted image  centru. Glih zdaj je notri in tako maha z rokami in nogami, da se kar prah dviga. user posted image  Pa vriska kot, da je na veselici. user posted image  Včeraj se je kar obešala na igrače in se je vse uvijalo. user posted image

klepetka prav lušni ste na slikah. Lana je prava princeska. Ti si se tudi fletno zrihtala. Te že celo večnost hočem vprašat, pa vedno pozabim. A je tebi prišla kakšna frizerka frizuro naredit, predno je prišel predsednik Türk na obisk, ker si bila za eno, ki je pravkar rodila, ful zrihtana?

IZVIRNO SPOROČILO: katee
Evo, sem že klicala in P je rekla, naj se krema z ZF kar uporablja, vendar moramo paziti, da je brez umetnih barvil, vonjav in konzervansov in ZF mora biti okoli 30.

Super informacija, ker jaz jo bom tudi začela mazat. Sva jo v soboto pustila na balkonu (sonček ni sijal direktno) ampak ima tudi malo rdeča lička. Pa še vsi mi pravijo, da je bleda. user posted image  Za kreme, ki so pa več kot +30 sem jaz slišala, da so te že kar škodljive in da so ti faktorji malo za lase privlečeni. Najbolj realni so ravno ti okrog +30. Škoda, da Mustela nima ZF 30. Bova morali v nabavo v Nm (a meni težko user posted image ).

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 10:00:10   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: katee
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
mala pikica in katee, vedve sta si pa malo podobni ali se pa samo meni zdi zaradi blond lasuser posted image


Mislim da si zamenjala Katte in Nanouser posted image


Medve si pa res nisva podobni! Ali pač?

Meni sta tudi mala pikica in katee zelo podobni, še posebno, ko imata obe spete lase.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 10:01:27   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Anchikaa



Včeraj sem delala bananine rezine in punce to morate probat naret,ker je super odlično.Skoraj je sfalilo,kljub temu da nas ni bilo doma.





Je to recept iz tednika.Te sem že probala in smo jih tudi zmlatliuser posted image .Prav lepa je tale tvoja princeska ,pa vidim da je velik dobrovoljček

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 10:04:15   
katee
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

Škoda, da Mustela nima ZF 30.


Je rekla P, da Mustela ima ZF 30, čeprav se tudi meni zdi, da ga nima.


_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 10:09:57   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning


TRIŠ pri nas ni šanse, da se zaspi v (mi mu pravimo) "komandnem" user posted image  centru. Glih zdaj je notri in tako maha z rokami in nogami, da se kar prah dviga. user posted image  Pa vriska kot, da je na veselici. user posted image  Včeraj se je kar obešala na igrače in se je vse uvijalo. user posted image





Si me pa zdejle nasmejalauser posted image .Jaz pa sem dala zdeaj golaž kuhat in medtem ko sem pripravljala je zaspal.



(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 10:18:26   
vaney
Triš, jaz nimam Klemnauser posted image , ampak Anžeta.

Avatar bi pa že zdavnaj zamenjala, pa ga ne znamuser posted image user posted image user posted image

Nisem zamenjala Nane in male pikice, katee in mala pikica se mi res zdita podobniuser posted image

Zdaj pa greva ven, se beremo kasneje.


_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 10:19:00   
Anchikaa
Ja Triš iz tednika je ja.Sem mislila da more bit to ful dobro pa je res.Samo jaz sem delala z čokoladnim pudingom,ker mi vanilijev ni lih najboljši.
Ko bo sezona jagod bom probala z jagodami naret.

Zdaj pa res pičima ven,samo nekaj piha ko hudič.

LP,
Anchikaa

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 10:25:25   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Triš, jaz nimam Klemnauser posted image , ampak Anžeta.

Avatar bi pa že zdavnaj zamenjala, pa ga ne znamuser posted image user posted image user posted image

Nisem zamenjala Nane in male pikice, katee in mala pikica se mi res zdita podobniuser posted image

Zdaj pa greva ven, se beremo kasneje.



Da vem Vaney oprosti danes vse mešam tudi Katee in .... pa saj ni važno.Trije otroci vsak me vleče na svojo stran vmes kuham in sem na RR.Očitno tole vse ne bo šlo,zato greva sedaj še midva venuser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 11:32:12   
majra
Sploh vam več ne morem sledit user posted image  Par dni me ni gor, pa se ful zgodi vmes!

Brala bom zvečer, sem se samo prišla pohvalit, da je v soboto krst uspel. Katja je bila ful pridna, samo potem na kosilu je imela že vsega poun kufer, je imela skos 5 glav nad sabo, in je postala mali tečko. Zato mi je pa včeraj cel dan prespala.

Sem pa v soboto končno naredila iz mojega user posted image  poštenega moža in ga oženila user posted image
Tako, da sem sedaj ponosna gospa ...
Sva se končno spravila ozakonit najino koruzništvo in ker nimam rada veliko ceramonije okoli mene, je bil krst idealna priložnost za to.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 12:04:42   
Anchikaa
Tak mi2 sma nazaj.Je bil cajt za jest pa sma se spokali not.Zdaj sem jo dala spat,ker je to njena ura za opoldanski spanec in če ga ni je mali tečkec.user posted image

Oooo, Majra čestitam,da si postala gospa.Kar vse v enem.Mi2 sma tut o tem razmišljala pa se nisma za to odločla,je reko moj da bi pol bla samo ena čaga,on pa rajši dve naredi.Sicer pa nevem kdaj boma mi2 nehala koruzo papat,enkrat že.Mi je že malo noro da se on pa mala isto pišeta,jaz pa ko en izven serijski.

Jaz pa danes ne rabim kuhat,ker je še od včeraj ostalo in mi je to tak super.Zato pa več tu gor visimuser posted image user posted image .
Malo še pa bomo mogle naret 2 del,smo pridne ni kajuser posted image user posted image .

Se še oglasim kaj.

LP,
Anchikaa

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 12:05:18   
ursalara
Čaw čvekice je tako lep vreme zunajuser posted image da smo kar večinoma v naraviuser posted image !Včeraj je tudi meni RR nekaj štrajkal ne vem kaj je bilouser posted image ,smo pa včeraj imeli tudi kar veliko obiskov in smo naredili en piknik super smo se imeli!user posted image
Nana Klemnu povej da ga bo čakalo še veliko čestitk od mene in Lareuser posted image me pa veseli da sem bila enkrat tudi jaz prva!user posted image
Vse punce ki ste se dobile na čvekih ste prav luštne lepe slikice!user posted image     user posted image
Tudi tiste ki ste prilepile slikice vaši otročki so prav luštni!user posted image user posted image
Klepetka lepe slikice!user posted image user posted image







_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 12:58:47   
TRIŠ
Majra ja ČESTITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM.Si me prav šokirala s tole novicouser posted image .Sedaj pa vem zakaj ni bilo časa za čvekuser posted image .Na vajini skupni življenski poti pa vama želim srečo obsijano z ljubeznijouser posted image .Upam da bomo deležni kake slikiceuser posted image

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 13:27:50   
katee
Majra: čestitke še iz moje strani!!! 

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 13:38:18   
mala pikica
Pozdravček, čvekice user posted image

Me samo včeraj ni bilo tukaj, pa vam že ne sledim več. Najprej vsem skupaj in vsaki posebej hvala za vse čestitke in lepe želje user posted image Smo se napraznovali in z mamico tudi nadelali. Pa še Gašper je bil siten, tako da sva se malo menjali na vsake toliko.

Moram vam povedat, da sem bila z Gašperjem pri zdravniku, spet zaradi njegove kože. In zdravnica pravi, da imamo verjetno atopijski dermatitis user posted image Sicer lažjo obliko, pa vseeno. Samo močno upam, da ne bo šlo v kaj hujšega. Kolikor sem brala, zna biti stvar kar huda. Kaj več pa zaenkrat ne vem, moram še malo na forumu prebrati, kaj pravijo tiste, ki imajo s tem izkušnje. Moramo kar pridno skrbeti za nego kože, pa zaenkrat moramo počakati še z uvajanjem GH. Sem pa vesela, da nam je P dovolila piti jabolčni sok razredčen z vodo, ker nam res ni uspelo spraviti niti kapljice tekočine v Gašperja. No, danes pa nam je le uspelo, je sokec kar z veseljem spil user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
mala pikica in katee, vedve sta si pa malo podobni ali se pa samo meni zdi zaradi blond las

Meni sta tudi mala pikica in katee zelo podobni, še posebno, ko imata obe spete lase.

Zdaj ne bo več težav s podobnostjo, si več ne morem speti las user posted image Bom zvečer poiskala kakšno slikico od včeraj.

majra čestitke!!! user posted image user posted image user posted image Kako pa to, da nam nisi nič povedala? Je bila verjetno veliiika skrivnost user posted image Pa kakšno slikico bi rade videle user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 13:58:52   
NadjaB
Hojla,

tako čvekate, da vam tudi jaz več ne sledim. Občasno še prebiram...pišem pa bolj malo. Veliko smo zunaj ali pa pri mojih in delamo...

Uživajte.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 14:52:52   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

nana,Sem se pa včeraj ,če verjameš ali ne ,na krstu spomnila ,ko je bila Lana kot nevesta ,na Klemena.user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image  Si si že zamišljala kajne,Lana v dolgi beli obleki,Klemen s frakom...user posted image user posted image

Sem videle ja zvečer da je šel Sebastjan ven,me zanima kako in zakaj...mislim,pa da samo tako pogreša svojo deklico in ne zdrži več notri. Sem pogledala album iz krsta,Klepetka.Lana je pravi cukerček,a ni lepo ko je tako velika,da že vse opazuje??

katee,lepa slikica med rožicami,oba sta prav luškana.

IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

o marija ,zdajle sem dala slike v album ,jih pogledala in na prvi ter zadnji sliki zgledam tako ,kot da bom koga ugriznilauser posted image user posted image


user posted image user posted image Danes ga pa serješ,prav dobro si videti,vsa zrihtana s frizuro za umret...,vsi zrihtani v nulo...user posted image

Intruder,glej da se nam res pridružiš naslednjič na kavici!

Klemenn je bil do zdaj zunaj oin na balkonu,zdaj pa v igralnem centru in v posteljici gleda svoj vrtiljak,jaz pa moram biti hitra,da mu ne postane prej dolgčas.

Triš,sem ti že rekla,da sem opazila tvoj nov avatar?!

IZVIRNO SPOROČILO: katee

Včeraj je vsem RR nagajal. Sem skoraj znorela, ker cel večer nisem mogla priti gor.



Jaz tudi!!!user posted image

Katee,na štajerskem bo pa lepo vreme,pa v sredo zna tudi bit lepo,sem poslušala napoveduser posted image .Povsod slabše,le na štajerskem bo lepše!user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Vaney AVATAR KLIČE PO SPREMEMBIuser posted image tegale kužka bi lahko nadomestil Klemenov nasmehuser posted image



Se strinjam,samo Vaney nima Klemna??!!user posted image user posted image

Grem gledat,da se mi ne bo kura zažgala...

Ne,je še bleda,samo bo pa dobra,ko bo pečenauser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

IZVIRNO SPOROČILO: vaney


Nana, tebe sem si čisto drugače predstavljala, ko si napisala, da se ne maraš slikat, pa sem pogruntala, da si v bistvu prav lušna mamicauser posted image , tako da se ne rabiš bat fotoaparata.

mala pikica in katee, vedve sta si pa malo podobni ali se pa samo meni zdi zaradi blond lasuser posted image




Mislim da si zamenjala Katte in Nanouser posted image



Triš,kaj hočeš reči,da jaz pa nisem lušna mamica??user posted image

Vidim,da ste že zgladile dileme in napake naše mamice triš!
 
majra,vse čestitke ob vajini poroki!!!
 
ursalara!user posted image Bom povedala Klemnu,da bo od tebe dobil še veliko čestitk in da si se prva spomnila nanj.

mala pikica,upam da tole s kožo ni kaj hujšega in da bo vse ok.

Pa povejte,če nimamo lepega vremena ali kaj!Super je!










_____________________________

:))


(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 15:07:07   
TRIŠ
Triš,kaj hočeš reči,da jaz pa nisem lušna mamica??
 
Nana veš da si najlepša mamicauser posted image

Mala pikica upam da se tole z kožico porihtauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 15:08:34   
TRIŠ
Nana danes bi pa k tebi prišla na kosilouser posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 15:10:21   
TRIŠ
Mi smo že jedli golaž in pire ,sedaj pa čakamo še atka da mu damo papicouser posted image .

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Sončki januarčic 2oo8
28.4.2008 15:14:01   
nana35
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

Nana danes bi pa k tebi prišla na kosilouser posted image


Ti kar pridi,kura je itak preveč za dva.Piščanec no.Bo pa naš Paki dobil nekaj vstran,naš veliki kuža!

_____________________________

:))


(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?