|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
SABA,KJE SI TI? + DANAŠNJE SREČANJE RAČK 14.1.2005 21:24:14
|
|
|
|
KATY&TIMMY
|
HEJ!kje si bila ti danes?:zmeden2::zmeden2:smo te čakale na :kava: v supernovi a tebe nikjer:(:zmeden2: .je vse v redu?:zmeden2::zmeden2: no,danes smo bile spacey,anajmad&pia,neva6,katja&timi:bravo::bravo::bravo: ampak je spet delal:hudicek: mister natakar:hudicek::hudicek::hudicek:zoprn kot vedno in še bolj!!!!!:hudicek::hudicek: AMPAK ME SMO UŽIVALE:bravo::bravo:in tudi Timi je poskrbel,da je imel kar nekaj dela pol:)-:)-:)-:)-:)- dogovarjale smo se da bi čez 14 dni ponovile:zmeden2::bravo: pa upam da boste vse doma (da ne boste na dopustih,ali izletih,itd......)in zdrave9nebesa,tako da se nas končno dobi v čimvečjem številu:bravo::bravo::bravo: LP,KATJA:morje::racka::morje::racka::morje:
|
|
|
|
|
SABA,KJE SI TI? + DANAŠNJE SREČANJE RAČK 14.1.2005 22:00:38
|
|
|
|
anajmad
|
saba nam je dala 2,kot zgleda.Mene zebe sedaj,ko:kuza:.Drugič pa moramo več vžigalnikov s sabo vzet,da jih bo Timi lahko metal v :kava:. en lp:morje:D.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKako povedati za nosečnost?Poglejte si nekaj najbolj simpatičnih in zabavnih fotografij, s katerimi so nekateri pari oznanili svojo nosečnost!
7 nenavadnih dejstev o spermiPoleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Zadnje s foruma
Nosečniška slabost??biba1234Ali ste imele/imate v nosečnosti nosečniško slabost?Ja, kar naprej sem bruhala-vse je šlo iz mene :( (
17%)

Ja, ampak sem malokrat bruhala (
17%)

Ja, ampak nisem bruhala (
25%)

Ja malo... (
15%)

Ne (
10%)

Ne, NIKOLI (
17%)
Število vseh glasov: 489Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!