|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2008
10.2.2008 20:06:19   
Miška75
user posted image user posted image čestitke, čestitke še z moje strani!user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Oktober 2008
10.2.2008 20:07:35   
NastyGirl
Hvalauser posted image
kar se tiče pa moje user posted image , sva meli kr na iste datume M in na isto časovno obdobje. Se pravi, zadnjo M sem imela 8.1., moj cikel je na nekje 32 do 33 dni, več ti pa ne vem povedatiuser posted image
Gre za mojo prvo user posted image in se še učimuser posted image

Aja,pa še rok imava na isti datumuser posted image 15.10.,ne?

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Oktober 2008
10.2.2008 22:02:51   
*talcy*
ohjoj saj res ... pol smo ap midve enako user posted image  user posted image user posted image user posted image .... ja jaz sem upisana da imam PDP 18.10. ma se mi zdi da je par dni prej ...bomo videli kaj bo rekla G. v sredo ...sicer ne bo še nič videt bo treba verjetno še mal počakat ma bo...kdaj imaš pregled??

(odgovor članu NastyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Oktober 2008
10.2.2008 22:18:30   
blanka1
četitke vsem novim user posted image in lepo nosečnost user posted image user posted image user posted image .
Vidim, da vas je kar nekaj ki smo prvic user posted image . Mislim da se bomo se kar veliko pogovarjale!
Uživajte in upam da brez slabosti!

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 7:10:06   
sarcy21
IZVIRNO SPOROČILO: *talcy*

svečka...jaz sem zračunala tvoj PDP pa mi je pokazalo 26.9....kako si računala?

drugače pa vidim da nas je kar neki k imamo PDP približno enak....user posted image user posted image user posted image

škorpjonka...kako pa da imaš konec meseca PDP? koliko časa siuser posted image ?


Hehe na moj rojstni dan


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 7:11:34   
sarcy21
Hehe sedaj smo pa že 3 okoli 15.10 user posted image

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 7:12:55   
sarcy21
Me veseli da se je naš seznamček kar malo povedal vse novim nosečkam čestitam 

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 9:29:17   
sandrca
Ojla punce,

vzamete še mene v vaš klub??

Pred eno urco, sta se tudi meni po vseh sumih in znakih na babycheck-u pokazali dve črtici. Tole bo naš tretji user posted image in tretja user posted image .
Zadnjo M sem imela 2.1., torej sem si nekako naračunala PDP 7.10.

Trenutno imam še malo mešane občutke, ker je bilo "nepričakovano" user posted image . Zanosila sva ob zaščiti - izstopiti eno postajo prej. user posted image user posted image user posted image No, pa saj ne morem reč, da nisem vesela, sam mal sem še v šoku user posted image user posted image

Popoldan pokličem gin, da dobim datum prvega pregleda.


_____________________________

http://sandrcap.moj-album.com/

http://mojeigrarije.blogspot.com/

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 9:53:13   
Pikica5
Jutro oktoberčice moje user posted image

kako ste kaj?

Sandrica in vse ostale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz danes kličem G, brrr prav nič mi ni, jaz po 4 pozitivnih testih še vedno kompliciram user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep dan vam želim

(odgovor članu sandrca)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 10:32:05   
smeja2
jaz tud, jaz tud :)
Ne morm verjet....ful mešani občutki.
Prejle sm nardila test in je jasn + user posted image user posted image

Doma imam še enega škratka, ki je septemberček 2005.
Zadnj M sem 9.1. tko da sm jaz tud tam okol 15.10.
Drgač mi ni nič slabo...mogoče malo, pa še to verjetn zarad psihe :)
V prvi nosečnosti je blo vse ok!!
Sam zdej upam, da se ne bo tak velikan rodil, ker Tim je imel 4,5 kg user posted image
Glede špikanje pa vam ni treba nič skrbet! Čim manj se sekirite pa bo vse ok!
Aja a jemlete folno kislino?Jaz bom mogla zdej v nabavo pa ne vem kaj nej si kupim?Kakšen predlog?
lp
Maja


(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 10:50:13   
Pikica5
Smeja2 čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 10:51:15   
vianne
Pozdravljene moje oktoberke!!! Kako ste? Počutje je verjetno O.K.
Jaz sem O.K. Na momente čutim topo bolečino kot pred m. drugih znakov pa nimam. Edino prsa mi "nihajo" ... enkrat so bolj boleča in bolj polna predvsem v večernih urah, zjutraj pa so moje "stare" joškice. A se vam tudi tako dogaja?
Glede folne kisline sama uporabljam tifol. Sem se odločila zanj ker ima samo folno kislino brez drugih vitaminov. Manj kemije boljše je, vsaj zame in skušam ostale vitamine pridobiti s sadjem in zelenjavo. Ga pa zaužijem 2 x na dan in sicer zjutraj in zvečer. Se bo pa verjetno vsaka po svoji pameti odločila in tako je tudi prav.

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 10:53:27   
NastyGirl
Pozdravček, drage moje oktobrčice!

full, full sem vesela, da se nabiramouser posted image in držim pesti za vse vas.
Midva sva že v 5. tednuuser posted image

Se kaj drugače počutite?

Pikica5, črtica je črticauser posted image In vse, ki ste na istem:)

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 10:55:57   
vianne
Jaz bi samo preverila če računam prav. Tedne nosečnostu računam od prvega dne zadnje m., ki sem jo imela 10.01. in sem si izračunala, da sem v 4t in 5d. A mislim prav?

(odgovor članu NastyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 10:56:28   
Pikica5
Kolikor vidim skor vsako boli trebušček na čase, potem zgleda da je to res normalouser posted image  mene še edino skrbi tisti rjavi izcedek od soboteuser posted image

Jaz sem tudi v 5 tednu, še malo pa gremo v šestega user posted image


(odgovor članu NastyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 10:57:40   
Pikica5
Vianne jap prav imaš user posted image

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 11:07:31   
smeja2
ja sej verjetno je res najbolj samo tifol jemat
v prvi nosečnosti sm ga jemala pa ga bom tud zdej verjetn
se strinjam s tabo - čimmanj kemije!!!

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 11:11:06   
NastyGirl
meni je dala v lekarni nek Tifol z dodanimi vitamini. Joj, načeloma ne verjamem v te stvari, teta od mojega (sestra na prodniškem oddelku) pravi, da je to modna muha...No, jem pa vseeno vsak dan eno.

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 11:33:03   
škorpion
Ojla!

Da se vam na hitro javim. Jaz nimam nikakršnih znakov nosečnosti tako da mislim da smouser posted image , kajti naredili smo že 3 teste pa je pokazalouser posted image .

sveča: ti si spraševala zaradi dvigovanja, moja hčera je težka 10 kg in kaj naj naredim drugega kot da jo dvignem, saj je komaj stara 5 mesecev. Kar se pa tiče tvojega PDP pa sem zračunala6.10 imam pa takšno tabelo kot G. Tako da mislim da je točno. Najbolj točno pa ti povedo na nuhalni če boš šla. sanje2; jaz tudi še nisem začela jemati folne kisline bom pa začela takoj ko se posvetujem z G. Kupila pa bom najbrž tifol tako kot pri prvi user posted image .

vianne; po mojih izračunih si ti sedaj v 5 tednu in PDP je 18.10

(odgovor članu NastyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 11:37:08   
*talcy*
....o punce vidm da ste se kar razpisale ....
sandrca.....smeja2....najprej čestitke vama user posted image user posted image user posted image  bravo....

...drugače ...??ja glede tifola ga jaz tud pijem zdaj mesec dni .... ko sem bila prvič user posted image  mi je dala G neki bolj močenga podobno tem tabletam pa se ne moram spomnit kako so že bile ..... no itak se je pol slabo končalo user posted image  .....
tokrat bo bolje user posted image user posted image user posted image ....
...ja v trebuhu pa še kar špika .... mene pol drži en čas in pol je spet bolš....
sem opazla da ko imam poln mehur me trebuh ne boli....ko grem na wc lulat pol so spet prisotne bolečine...a ima ktera ist problem???

(odgovor članu NastyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 11:39:44   
NastyGirl
Talcy, men je dala v lekarni neke druge tablete, ne prav tifol...Zdej me je pa strah, da ni ok to...
mene tut kar naprej neki špika in na wc nenormalno tiščiuser posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 11:44:05   
vianne
Naše stare mame in mame niso imele Tifola, pa so kljub temu zdrave otroke rodile. Pa verjetno katere ženske po svetu tudi niso o vsem tako obveščene kot me pa je z otrokom ravno tako vse O.K.. Npr. afričanke (da ne bo pomote, ne vse, vemo katere mislim) nimajo skoraj kaj jesti, da o zdravi prehrani ne govorimo, pa tudi rodijo normalne otroke...
Tako, da mislim da gre pri našem primeru veliko tudi za zaslužek... toda jaz ga tudi jem... kaj pa vem na koncu nisi pameten. Moj g. je močno priporočil jemanje folne kisline tako da vse ne more biti za lase privlečeno.
Pa če imaš tako organizirano prehrano kot jaz v službi, kjer imamo menzo in si drugega ne moremo privoščiti, saj za malico ni izhoda (ni izhoda vseh 8 ur razen z dobrim razlogom to pa je zdravnik, urejanje papirjev na raznih uradih), po pisarnah ne smemo jesti...(pa delam v eni najbolj dobro stoječih firm v Slo. v računovodstvu), verjetno je pametno vzeti kakšen tifol, glede na to da vemo kakšna hrana se kuha v menzi (beri vse iz vrečke od juhe, krompirja, raznih mineštric...)Verjetno si malokatera lahko privošči pet lažjih obrokov na dan pa še zdravi naj bodo, polni sadja, zelenjave... če pa delaš od 7 do 16 ko prideš domov pa je pozna ura....

(odgovor članu NastyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 11:47:50   
vianne
IZVIRNO SPOROČILO: škorpion
vianne; po mojih izračunih si ti sedaj v 5 tednu in PDP je 18.10


Ma kako v 5 tednu? Malo razlage prosim ker ne razumem user posted image . Če pa bo  PDP 18.10. bo pa na rojsti dan od mojega user posted image .   user posted image user posted image user posted image   No glede PDP pa nisem dosti falila jaz sem si izračunala 17.10.

(odgovor članu škorpion)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 11:49:32   
vianne
IZVIRNO SPOROČILO: *talcy*
sem opazla da ko imam poln mehur me trebuh ne boli....ko grem na wc lulat pol so spet prisotne bolečine...a ima ktera ist problem???


oh pri meni pa je ravno obratno. Ko izpraznim mehur je bolje in je manjša bolečina.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Oktober 2008
11.2.2008 11:55:47   
NastyGirl
Jaz sem v 5. in mam PDP 19.10

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?