|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Leg magic
3.2.2008 15:27:26   
metkica1
Cena je verjetno ista vse povsod?

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Leg magic
4.2.2008 7:53:37   
nemrak
user posted image user posted image ,
cena je ista v Merkurju in Baumaxu. 79.60  eur
V top shopu dobiš res na obrokr, vendra je zraven še poštnina.

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Leg magic
4.2.2008 8:38:58   
catja2
jaz ga imam že dalj časa in se redko spravim na njega; je pa res težko in zaenkarat je verjetno minuta vse kar zmorem-z muko user posted image Drugače pa mislim, da bi pomagal, če redno delaš!

Drugače pa imam tudi jaz pogosto bolečine v kolenih in npr. se s kolesom ne morem voziti oz. zelo kratek čas, ker me preveč bolijo; pri tej napravi pa ne trpijo kolena kaj dosti! Kolena verjetno manj kot pa zaloge špeha na bedrih user posted image user posted image

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Leg magic
4.2.2008 15:39:02   
metkica1
Stvar nabavila user posted image user posted image

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Leg magic
5.2.2008 15:22:23   
Shya
Pozdravljene,
ko sem takole vse to brala, sem rakla, da se vam moram pridružit...tudi jaz se namreč borim s šlaufki okoli pasu in ne vem še kje use....u glaunem, tudi sama uporabljam leg magic in se mi zdi, da je neki na tem. Vaje delam vse po priloženem dvd-ju...ta prvič sm mislna, da bom umrla...me je tako bolel nasledn dan pa pol še ene par dni...zdei po tolkem času, pa je že lažje. Pozna se...zmanjšajo se ti jahalne hlače, noge ne izgledajo več tako, da z njih bingla špehek, ampak dobiš kar malo mišic...pa tut recimo celulit malo izgine, sam morš pa skos delat. Pa fino je če se pred tem zaviješ v prozorno folijo in namažeš s kremo za celulit - boljši učinek:) Poleg tega pa sem še na ločevalni dieti...tako da, se da...samo voljo moramo imeti!!!user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Leg magic
5.2.2008 16:06:12   
malamisha
Bom spet "fehtarka"user posted image

Lako katera presname DVD?


Proooosiiiim!




_____________________________

19.2.2006 smo dobili princesko Mojco

30.7.2007 pridružila se nam je razbojnica Gabi


(odgovor članu Shya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Leg magic
6.2.2008 15:02:00   
Shya
malamisha...seveda ti lahko presnamem dvd...ni problema! ker si iz celja predvidevam, da bi ga morala poslati po pošti, zato pošlji svoje podatke na moj mejl: shyaaa@gmail.com .

lp

(odgovor članu malamisha)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Leg magic
7.2.2008 18:37:31   
helloKitty
Evo jst sm ga tud nabavla, glih tok da se mi mal mišice utrdijo. Danes sem šla za foro mal po unmu cdju delat. Na začetku je še šlo, potem pa gre kr težko. Ko gledaš tisto žensko kako dela, kar brez rok, zgleda tok lahko, jst se moram pa z obema rokama fajn držat. user posted image

(odgovor članu Shya)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Leg magic
9.2.2008 22:27:25   
luka jan
Punce tak ste me navdušile za tale Leg magic, da grem drug teden kar po njega. Sicer z nogami ni tak velik problem, sam rit in šlaufi okol pasu so pa ubitačni. Bom poskusila, saj škodovat ne more, kaj?user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Leg magic
20.2.2008 7:07:00   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: helloKitty

Evo jst sm ga tud nabavla, glih tok da se mi mal mišice utrdijo. Danes sem šla za foro mal po unmu cdju delat. Na začetku je še šlo, potem pa gre kr težko. Ko gledaš tisto žensko kako dela, kar brez rok, zgleda tok lahko, jst se moram pa z obema rokama fajn držat. user posted image


Uf, jaz sem ji v ponedeljek sledila, tisti teti na CD-ju, še danes me vse boli. Danes grem spet v boj z njo. madona, da ji moram priti do konca user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Leg magic
20.2.2008 10:07:39   
natasarobi
Sedaj ga prodajajo že v Mercator trgovinah - v centrih. Cena je pa ista - okoli 80,00 eur.


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Leg magic
20.2.2008 13:20:38   
NATAŠI
pozdravček še od mene user posted image

jaz ga imam še kar nekaj časa (kmalu ko je prišel ven) in tud kao ta nov model (pa je res samo nateg) ... no v glavnem je tako da delam do sedaj le po minutko (od tega tedna dalje user posted image ) .. po priloženem cd-ju še nisem pogledala - ali ga sploh imam user posted image  ... In me kar noge kar bolijo po komaj dveh vajah

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Leg magic
20.2.2008 22:31:11   
luka jan
Tudi jaz pridno delam po priloženem DVD-ju in komaj zmorem. Delam že en teden, pa imam ponavadi vedno na koncu tako trde noge da skoraj hodit ne morem. Bom vztrajala, pa da vidim če bo kaj učinka. Baje je že 3x na teden telovadbe dost.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Leg magic
21.2.2008 7:09:29   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Tudi jaz pridno delam po priloženem DVD-ju in komaj zmorem. Delam že en teden, pa imam ponavadi vedno na koncu tako trde noge da skoraj hodit ne morem. Bom vztrajala, pa da vidim če bo kaj učinka. Baje je že 3x na teden telovadbe dost.


ja, tudi jaz nmislim, da je vsak drugi dan dovolj. jE PA RES TEŽKO SLEDITI TISTI TETI, NO (sori, črke), čeprav včeraj mi je že skora uspelo. Danes pa imam spet telečje noge.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Leg magic
21.2.2008 7:21:58   
tjaga
Telečje noge? Sprašujem zato, ker naprava od daleč zgleda zelo nedolžno. Malo vas bom še brala in morda se potem tudi jaz odločim zanj.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Leg magic
21.2.2008 7:35:51   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Telečje noge? Sprašujem zato, ker naprava od daleč zgleda zelo nedolžno. Malo vas bom še brala in morda se potem tudi jaz odločim zanj.


od daleč res zgleda nedolžno, ko sem jo dobila sem najprej iskala, kje ima nastavitev težavnosti, vendar ko se spraviš gor in delaš po vajah, ki jih dela CD-ju umrše zraven. Pa se nimam za brez kondicije.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Leg magic
21.2.2008 8:04:00   
NATAŠI
jaz sem včeraj delala spet eno minutko- a  je to full premal? ker jaz več ne zdržim... po cd-ju se še nisem spravila user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Leg magic
21.2.2008 8:07:31   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

jaz sem včeraj delala spet eno minutko- a  je to full premal? ker jaz več ne zdržim... po cd-ju se še nisem spravila user posted image


kaj pa vem, če je malo, kakor za koga verjetno, res pa je, da so rezultati prej, če delaš dlje časa. jaz delam z uno teto tam nekje 13- 15 minut, res pa je, da niso vse te njene vaje ravno na leg magicu ampak tako na tleh, so pa še bolj pasje kot na napravi user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Leg magic
21.2.2008 8:10:18   
natasarobi
Jaz še ne delam po cd-ju, ampak grem gor za minutko dve, potem neham in čez nekaj časa spet.

Tako grem kakšen dan gor trikrat, vsakič po 1-2 min. ali pa da jih naredim okoli 30-50.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Leg magic
21.2.2008 11:45:58   
luka jan
Jaz zdržim kamot cel DVD, sam ona teta je pa gajstna. Dela, govori, se zram smeji, jaz pa bi se najrajš zjokala zraven.
Ampak, vsak začetek je težak, vsak dan je malo lažje. Tista vaja ko poklekaš pa je men ubijalska. Tako težka, da ji sploh ne sledim. Men osebno je velik lažje delat kar na magicu kot pa brez njega.
Se mi pa zdi da se že kar mal pozna, po kilah menda ne, po hlačah pa fajn. Je pa res da sedaj tudi jem veliko manj, ker se mi zdi noro telovadit in se matrat, zvečer se pa nažirat.
Po moje bomo do poletja kot tista teta na DVD-ju.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Leg magic
21.2.2008 11:52:10   
Volga
Se mi pa zdi da se že kar mal pozna, po kilah menda ne, po hlačah pa fajn.


Koliko časa pa dleaš na LM?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Leg magic
21.2.2008 13:48:41   
NATAŠI
no saj tud če se po kg ne pozna, da se le na videz... da šlaufki gredo in trebušček ... stegna ,... joj saj ni konca user posted image

V glavnem jaz sem bom počasi začela potem pa bom nadaljevala z zahtevnejšimi vajami in s cd-jem. Imam cilj do avgusta lepo oblikovati telo da bom lepa nevesta user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Leg magic
21.2.2008 15:10:23   
ajdaN
Hja cel teden sem delala parkrat na dan po minutko, dve, včerej pa probala tisto 13minutno vajo (itak ne vse, enih 70%) in grem danes komaj po stopnicahuser posted image .

Tako da za moje pojme parkrat na dan po minutko ne narediš kaj dosti. Jaz nog nisem prej niti malo čutila. Danes pa še v sede vem, da jih imamuser posted image .

Celo tisto vajo pa ne vem kdaj bom sposobna narestuser posted image , čez kak mesec po mojemuser posted image .

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Leg magic
21.2.2008 18:22:56   
luka jan
Volga, aktivno delam en dober teden. Saj ne da je zdaj ne vem kaj, a pozna se. Delam pa vsak dan ono 13 minutno vadbo. Za umret.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Leg magic
22.2.2008 7:38:17   
NATAŠI
jaz pa že po minutki čutim noge.... bom začela z vajami na cd-ju po kakšnem dobrem tednu ...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?