|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Imate zavese?
14.1.2008 16:37:22   
Tanik
nimam zaves, samo žaluzije. 

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Imate zavese?
14.1.2008 16:42:04   
frutka_
Jaz sem tudi imela v mislih nekaj stranskega, da ne zastre pogleda ven. Torej na strani lepo nežno zavesico in morda kakšno debelo preko. Tako mastno, da nabere prah.
Ma, prah ja. Po 3-eh letih sem se naveličala pogleda na gola oknauser posted image , to je prvo, kot drugo pa to, da mi je termopan na lesenih oknih spustiluser posted image  in imam iz notranje strani (med stekli) full okna umazana. Valda jih ne morem očistit, ker bo sicer okno hin. Nova okna imava predvidena naslednje leto.
Aja, pa podoben problem imam kot je ena pisala, da se mi okna pod žaluzijami full rosijo. Moje žaluzije pa niso tiste tanke, lične, ampak take "samoviseče"user posted image , nikakve.
Če kupim zavese jih najbrž prej operem in potem dam šivat?
Mika Bauhaus je poceni? Bolj kot IKEA? Super moram it pogledat.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Imate zavese?
14.1.2008 16:42:46   
mika
minimalno noter vidi, ker imamo delno refleksna okna.


tud jaz sem do danes mislila, da se ne vidi v zimski vrt, ker imamo reflexno steklo. ob sončnem vremenu je prostor znotraj kot na razstaviuser posted image . žaluzije sem dol spuščala samo zvečer.

brez zaves oz. panel smo bili prva dva meseca od vselitve. lepo se je bilo zbuditi in najprej zagledati nebo....prostor pa mi je zdel nedokončan...plešast. izbrala sem tanko blago, da bi vzele čimmanj svetlobe. zvečer se skoz panele vidi vse, kot da jih ne bi bilo, zato pa imamo žaluzije.

aja...ne lovijo  prahu

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Imate zavese?
14.1.2008 17:08:52   
BAMBINA_
Joj, meni je pa prostor brez zaves tako prazen, kako naj rečem... pisarniški... Z zavesami je veliko bolj domače.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Imate zavese?
14.1.2008 17:40:33   
mika
Mika Bauhaus je poceni? Bolj kot IKEA? Super moram it pogledat.


cenovno je blo isto . poleg tega sem bolj zaupala šivilji, da ona vse nardi in  naroči karnise.

če rabiš št. od šivilje mi javi

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Imate zavese?
14.1.2008 17:42:03   
Anonimen
Nimam.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Imate zavese?
14.1.2008 18:10:23   
Dadi
 
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Mi jih tudi nimamo več in jih tudi nikoli več ne želim. Res so lovilci prahu.
Imamo pa žaluzije.



No če maš notranje žaluzije so pa ravno tako lovilci prahu...vsaj po mojih izkušnjah sodeč. Razen če maš une med okni.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Imate zavese?
15.1.2008 1:30:33   
ellie
Jaz si pa brez zaves ne predstavljam bit...je prostor preveč prazen in preveč na "razstavi"user posted image  Imam pa tudi žaluzije...in se mi te zdijo večji lovilec prahu kot zavese...zavese opereš pa je. So pa okna v dnevni sobi tudi ogromna in se mi to ne zdi ovira za zavese...slikice v albumu.

Lp

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Imate zavese?
15.1.2008 1:52:08   
Anonimen
Nimam zaves...
Sin je bil 10 let asmatik... sedaj je koncno brez zdravil...

Na zacetku mi je bilo cudno brez... ampak se navadis...sedaj jih ne bi vec marala imeti..

(odgovor članu ellie)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Imate zavese?
15.1.2008 6:35:24   
lelaval
Nimam zaves...
Sin je bil 10 let asmatik


Zaradi istega vzroka jih tudi mi naj ne bi imeli. Zato pa hčeri tedensko perem zavese - ima jih na palćko - do pol okne in kratke na vrhu, ostale pa na 14 dni.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Imate zavese?
15.1.2008 8:08:22   
sneška_
Imam zavese. Tudi mi ko smo se vselili not nismo jih imeli in res je da mi je v prostoru nekaj manjkalo in ker si nisem mogla predstavljati stanovanje brez zaves  pa sem si kupila čisto tanke. Res je da je to tudi stvar okusa in navade.Pri mojih doma pa smo jih imeli in tudi jaz  sem se tako navadila.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Imate zavese?
15.1.2008 19:37:32   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Jaz si pa brez zaves ne predstavljam bit...je prostor preveč prazen in preveč na "razstavi"user posted image  Imam pa tudi žaluzije...in se mi te zdijo večji lovilec prahu kot zavese...zavese opereš pa je. So pa okna v dnevni sobi tudi ogromna in se mi to ne zdi ovira za zavese...slikice v albumu.

Lp


če pa ti ne bi imela zaves, pa res ne vem, kdo bi jih imel user posted image

kaj hočeš reči, da je naš prostor preveč prazen?user posted image user posted image  na razstavi pa tut menda nismo user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Imate zavese?
15.1.2008 20:28:13   
lotoska
Ja, hiša zgleda čisto drugače z zavesami.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Imate zavese?
15.1.2008 20:41:37   
Seven*
Ne vem. Do sedaj nisem našla všečnih. Da sem pa na razstavi pa me ne moti. Ko šetam naga itak spustim rolete. Čez dan mi je pa fajn, da je svetlo in odprto. Nekako se mi zdi tudi prostor večji.

Je pa tudi odvisno od stila. K moderni opremi mi skoraj nobene zavese ne pašejo oz. zelo redke.. Pa zdi se mu, da prostor ne diha..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Imate zavese?
15.1.2008 21:18:12   
Markova
Nimamo zaves. Samo žaluzije. 

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Imate zavese?
14.11.2009 20:22:14   
matej12
V Ljubljani so odprli nov salon zaves na Dunajski nasproti Gospodarskega razstavišča - DEKORATIVA. Lahko poskusiš pogledati tam. 

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Imate zavese?
18.11.2009 11:18:04   
ALWAYS LARA
nimam, niti ne vem, če jih bomo kdaj imeli user posted image

(odgovor članu matej12)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Imate zavese?
18.11.2009 12:50:35   
naja17
Imava namen dati lamelne zavese. lih tuk da lahko zvečer zagrneš... Meni je kul, če ni zaves...

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Imate zavese?
18.11.2009 13:52:59   
zmajaz
Mi smo najprej dali žaluzije, ko smo se selili, ker ni bilo denarja za zavese, na razstavi pa tudi nismo hoteli biti. Čez kako leto smo pa kupili še zavese - meni je stanovanje z zavesami čisto drugo kot pa brez. Brez zaves je grooozno dolgočasno. user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Imate zavese?
18.11.2009 14:09:23   
rainbow
Mi jih zdaj tudi nimamo, ker imamo stekla zatemnjena, mi gre na živceuser posted image
Pri nas se podnevi res nič noter ne vidi, kakor hitro pa se luč prižge, pa je treba žaluzije spuščat, in pozimi je to od štirihuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Imate zavese?
18.11.2009 14:44:29   
Anonimen
imam....lih kar obesala. roke se mi zsijo tezke po 1 tono! perem jih pa tudi vsak teden.sin asmatik. samo mi je cool, ker pol cela hisa disi po svezem.pa hvača bogu imamo samo 5 okenuser posted image

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Imate zavese?
19.11.2009 18:25:43   
mala zirafa
Imamo pliseje.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Imate zavese?
20.11.2009 23:02:32   
zoja10
vidim da že o zavesah klepetaste, me neki zanima kaj se vam zdi (če me boste prav razumele user posted image )

po celi bajti imam okno zraven vrat (balkonskih), pa se nemorm odločit kako dat zavese,... 1. da gredo do tal tudi pri oknu (kar mi je čudno), ali
da so odrezane pr oknu na višino okna in pr vratih pa do tal.. ?

razmišljam pa o panelnih

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Imate zavese?
20.11.2009 23:07:47   
rija
in kako si ti zamišljaš panelne, ki niso do taluser posted image

jaz tega še nisem nikjer videlauser posted image

panel mora biti do tal...

drugo so lamele...kar pa je itak za pisarneuser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Imate zavese?
20.11.2009 23:13:26   
zoja10
hm,.. a res? user posted image  nism vedla user posted image
naša mami jih ima doma na enih dolgih oknih tko pač ravne na treh višinah ...zgleda lepo

Tko sm si predstavljala da bi bla pač ravna sam odrezana na konc okna... sicer nevem kako bi se to pol zlagalo sam tko...
a mislš da bi blo čudno?user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?