|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj novega?
18.1.2005 7:41:50   
Sandra*
jst sm jemala femoden!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Kaj novega?
18.1.2005 7:42:45   
Skye
sandra jaz tudi

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Kaj novega?
18.1.2005 7:42:54   
Udb
Jaz samo vem, da če bi se še enkrat odločala, ne bi tabletk jemala NIKOLI več!!! Ampak res nikoli! Raje bi se odločila za kondome! Trapa! Mi je res ful žal, ker prej sem imela čisto reden ciklus!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Kaj novega?
18.1.2005 7:43:11   
Sandra*
Sam se je že prj moji tetki:hudicek: btkal usake tolk cajta pa je mal zamudila!Ampak nikol ne več k 5 do 6 dni!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Kaj novega?
18.1.2005 7:43:13   
Udb
jaz pa DIane 35

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Kaj novega?
18.1.2005 7:46:20   
Skye
jaz pa sem bila z tabletkami zelo zadovoljna. M je bila točna kot ura....to mislim dobesedno še skoraj ob isti uri sem jo dobila. Po končanem jemanju pa se to ni kaj dosti spremenilo.

Udb verjetno tvoje telo samo rabi dlje, da se prilagodi.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Kaj novega?
18.1.2005 7:47:46   
Sandra*
Jst sm mela tut čist točno, skori na uro! Zdj je pa mal zmede, tko k je blo pred jemanjem tabletk!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Kaj novega?
18.1.2005 7:47:48   
Udb
ja - zgleda! Mi ni pa nič kaj všeč! Še posebaj ker bi rada :duda:! Pa tudi drugače je zoprno, ker nikoli ne vem kdaj bom dobila M in potem kar naprej s temi vložki okrog hodim!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Kaj novega?
18.1.2005 7:47:49   
emaa
Sam je pa več problemov po Diane35 kolkr vidim. Jaz sem mela minulet, pa se mi ciklus ni bistveno spremenil.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Kaj novega?
18.1.2005 7:49:28   
Skye
ja udb to pa verjamem da zna biti zelo zoprno.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Kaj novega?
18.1.2005 7:49:29   
Skye
ja udb to pa verjamem da zna biti zelo zoprno.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Kaj novega?
18.1.2005 7:50:32   
Sandra*
Pol pa skos sam čakaš, a bo al ne bo, ponavad pride sigurn tkt k jo je najman treba!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Kaj novega?
18.1.2005 7:52:59   
Udb
Točno tako!! ;) Še posebaj, ker sem zelo leteča! Pa služba, pa šola, pa sem in tja! Skoz na poti. In ni ravno fajn, da bi se mi kaj :hudicek: zgodilo!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Kaj novega?
18.1.2005 7:55:32   
Skye
Jaz sem za tabletek Diane35 slišala že tud prav grozljive zgodbe....v Nemčji naj bi nekaj žensk že umrlo (gledala pred leti na nemŠki TV)...koliko od tega je res ne vem......

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Kaj novega?
18.1.2005 7:56:45   
Sandra*
Zakaj pa umrlo!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Kaj novega?
18.1.2005 7:57:03   
Udb
OK! Zdaj me bo pa še strah ratalo!!! :( Zakaj jih pa potem predpisujejo?? Saj, dokler sem jih jemala, sem bila zadovoljna - mozolji so čisto izginili! Ampak ko sem nehala..........še huje so se vrnili!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Kaj novega?
18.1.2005 7:59:17   
Skye
udb saj verjetno niso škodljive, drugače jih ne bi predpisovali...je pa res, da jih ponavadi predpišejo tistim ženskam, ki imajo tudi težave z kožo....v prvi fazi so temu namenjene mislim

Nič naj te ne bo strah......te nisem hotela ustrašiti...sorry

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Kaj novega?
18.1.2005 8:02:17   
Udb
Ne, ampak ni mi vseeno! Saj veš! Verjameš dohtarjem, potem imaš pa probleme! Se mi zdi malo mimo!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Kaj novega?
18.1.2005 8:04:54   
Sandra*
udb jest te čist razumem! Men se zdi, da obstajajo tut tabletke (ne kontracepcijske), ki ti uredijo menstruacijo! Ne vem nek sm brala, pa se ne spomnim kje! Vprašaj ginekologinjo? Če nisi zdaj preveč jezna nanjo?:miska:

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Kaj novega?
18.1.2005 8:07:10   
Skye
se strinjam.....sam na žalost so tudi zdravniki samo ljudje in ne bogovi in posledično delajo napake...bolniki pa so tisti, ko nosijo posledice, in to je kar me jezi:grrr:

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Kaj novega?
18.1.2005 8:07:35   
Udb
Sandra, zdaj imam že drugo ginekologinjo! ;) Sem že bila pri njej z željo, da bi mi pomagala urediti ciklus, pa je rekla, da bi raje videla, da se stvar uredi naravno (:grrr:). Če pa do aprila stvar ne bo normalizirana, grem nazaj in ji bom zatežila 100/h!!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Kaj novega?
18.1.2005 8:09:04   
Sandra*
Veš kaj, ti dj kr težit, gre za tebe in tvoj lajf, ne pa za njen!:bravo::pujs:

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Kaj novega?
18.1.2005 8:09:34   
baguSka
Kaj jst to poslušam o Diane35..:zmeden::( Groza! Jst sm jih tud fuuuull doug jemala zarad kože.:( Pa tud jst mam fuuull preveč douge cikluse. Odkar sm jih nehala jemat od 36-39 dni, med jemanjem pa skoz redno..:( Sicer je pa dons že moj 41 dan brez. Tko da še kakšen dan dva počakam, potem bomo pa vidli na čem smo. Upam le da ne bom tooook doug čakala kot ti udb!?

Aja pa dobro jutro!:)

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Kaj novega?
18.1.2005 8:10:03   
Udb
Ja, saj bom! Brez skrbi! Po drugi strani si pa mislim - pa saj je ona G, je ona študirala, menda ona bolje ve kot jaz...

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Kaj novega?
18.1.2005 8:11:18   
baguSka
Veste kaj jst tud vedno bolj tuhtam da tejli dohtarji tud samo ugibajo bolj kot vejo!:grrr:

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?