|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: smrdljička ali krvomočnica
29.7.2021 12:27:56   
mojcy1
Pozdravljeni.


Da osvežim temo :) 
Sama sem uporabljala krvomočnico in caj plahtnice cca 3 mesece (vmes prekinitve), prenehala sem, ker sem vmes zanosila. Pila sem po navodilih proizvajalcev, kupila v Sanolaborju. 
Ceprav je bil moj cikel prej nekoliko nereden (stres v službi), sem ga s pitjem obeh cajev takoj uravnala, so pa bile menstruacije nekoliko močnejše (ne pa bolj boleče). 
Ali je dejansko vzrok v caju ne morem trditi, je pa dejstvo, da sem ze v prvem ciklu uporabe zaznala spremembe v menstrualnem ciklu. 
Poskusiti ni greh, je moje mnenje. 
Srečno! 

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: smrdljička ali krvomočnica
29.7.2021 15:17:49   
beba92
Tudi sama sem zaznala spremembe ob pitju tega caja- seveda pozitivne! Cikel se mi je skrajsal, M niso toliko bolece .. no le zanosila se nisem


(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: smrdljička ali krvomočnica
30.7.2021 7:00:59   
mojcy1


IZVIRNO SPOROČILO: beba92

Tudi sama sem zaznala spremembe ob pitju tega caja- seveda pozitivne! Cikel se mi je skrajsal, M niso toliko bolece .. no le zanosila se nisem





No, morda pa so le nekaj vedeli nasi predniki 😃👍 drzim pesti, da tudi strucka rata ❤️🌺❤️

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: smrdljička ali krvomočnica
30.7.2021 12:06:59   
maca51
Jaz sem pila tinkturo krvomočnice pa nisem opazila nobenih sprememb. Naslednji mesec bom poizkusila še pitje čaja, da vidim če mi bo kaj bolj pomagalo. 😊Ko sem pila tinkturo se tudi nisem počutila dobro, zdelo se mi je kot, da imam mačka vsak dan. 😕 Kar je načeloma razumljivo, saj je tinktura iz alkohola, ampak toliko veliko ga pa spet ni. 🤷🏼‍♀️


Ste kaj sladkale čaj z medom ali sladkorjem? Nikjer nisem zasledila če je/ni priporočljivo. 🧐

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: smrdljička ali krvomočnica
30.7.2021 13:52:02   
mojcy1
Jaz sem pila caj nesladkan (tudi brez medu).. Ker tudi sicer ne sladkam pijac... Okua je sprva nekoliko "poseben".. Sem se pa osebno hitro navadila in nisem potrebovala ničesar za popravljanje okusa na koncu...


Nekje imam v glavi, da se sladkanje tega caja odsvetuje... Ampak iskreno povedano imam obcutek, da je to bolj osebna odlocitev.. In da dejanskega vpliva sladkor in med na učinkovitost  nimata... 

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: smrdljička ali krvomočnica
19.9.2021 7:05:35   
1262_
Nasvet o uporabi smrdljičke sem našla tukaj, na forumu, pila sem jo (tinkturo) 3 cikle in v tretje je ratalo user posted image user posted image . Juhu... prej sva poskušala slabo leto. Je pa res, da ne morem reči, če je bilo točno to, ali kaj drugega, ker sem v zadnjih treh mesecih spremenila veliko stvari - prehrano (črtala sladkor, mleko, predelana živila, dodala veliko zdravih maščob), začela sem jesti vitamine (poleg prenatalnih) še vit c, b complex, magnezij, omega 3, zink, aswagando. Poleg tega (mogoče še najbolj pomembno) pa sem v zadnjih treh ciklih jemala progesteron (ginekologinja predpisala). nekaj od tega je najbrž pomagalo :)

(odgovor članu mojcy1)
Neposredna povezava do sporočila: 81
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?