|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: smrdljička ali krvomočnica
20.3.2014 16:15:32   
biba85
Verjetno to piješ po požirih kar nekaj časa, al bolj na hitro? Midva ga pijeva oba in ga bova 3 mesece (kolikor naj bi bilo priporočljivo). Obema je okus čist OK, čeprav sem pričakovala, da mi ne bo ustrezal user posted image . Koliko časa pa ga že ti piješ? A si dala že skoz kak cikel, če ja, se ti je kaj spremenilo? Nisem še zasledila tvoje zgodbe, zato sem malo radovedna user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: smrdljička ali krvomočnica
20.3.2014 16:20:47   
*misi*
Tut jaz pijem ta caj zdj kaksen dober teden, samo meni je rekla in tut pise gor da popijem 3 skodelice na dan. No jz pijem pi eno zvecer oz oba pijva.

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: smrdljička ali krvomočnica
20.3.2014 18:41:29   
jabuk
Jaz jo pijem od sobote, tako da ti kaj vec ne morem povedat :)... Jo pa pijem zato, ker sem februarja prenehala z jemanjem KT in sem imela zelo sibko in kratko menstruacijo.

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: smrdljička ali krvomočnica
23.8.2014 13:29:51   
Mikolina
Midva sva se trudila 7 mesecev, potem sem začela piti krvomočnico in je v drugo uspelo user posted image

(odgovor članu jabuk)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: smrdljička ali krvomočnica
22.9.2014 20:36:02   
roses
A je katera ze zacela pit kapljice smrdljicke med samima menstruacijama - torej je katera zacela pit kapljice recimo 14 dni pred novo user posted image
mislite da bi to znalo bit narobe?

(odgovor članu Mikolina)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: smrdljička ali krvomočnica
22.9.2014 23:14:01   
chocolatecake
roses Jaz sem jo začela piti nekaj dni pred menstruacijo in jo potem pila še ene dva dni med menstruacijo, ker nisem vedela, da naj se med menstruacijo nebi pilo krvomočnice.
Potem sem prenehala in takoj po menstruaciji spet začela in jo pila do ovulacije.
Če je bilo kaj narobe, pa še nevem, ker še čakam na user posted image , ki naj bi prišla enkrat konec meseca. Prejšnja user posted image ni bila nič močnejša ali dalljša kot ponavadi, se mi je pa sploh prve dni pitja dogajalo, da sem čutila nekakšno vročino v jajčnikih, oz. spodnjem delu trebuha. Kot, da je vse skupaj bolj prekrvavljeno.

Drugače obstajajo dve vrsti navodil pitja krvomočnice, ki sem jih jaz zasledila.
Eni pravijo, da se pije od konca ene menstruacije, do začetka druge.
Drugi pa, da se pije od konca menstruacije, do ovulacije, naprej pa ne več, ker ni znanih učinkov na user posted image . Kao za vsak slučaj.

(odgovor članu roses)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: smrdljička ali krvomočnica
23.9.2014 6:13:56   
astrid1
Sama sem pila ta čaj po prvih navodilih. In ni bilo nič narobe z otrokom. Zanosila pa sem po več kot dveh letih truda, neuspelem zdravljenju neplodnosti, neuspelem IVF.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: smrdljička ali krvomočnica
23.9.2014 6:14:41   
astrid1
A ja, pila pa sem ta čaj dva ciklusa in je ratalo.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: smrdljička ali krvomočnica
23.9.2014 9:17:10   
chocolatecake
Hvala astrid1, to je pa zelo spodbudna novica user posted image . Te lahko vprašam kaj je bil vzrok neplodnosti?

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: smrdljička ali krvomočnica
23.9.2014 14:51:15   
Tikie
astrid1 to pa je prečudovita novicauser posted image , predvsem pa nauk za vse dekline tu gor,da ne gre kar tako obupat.
Punce je mogoče katera s svojim sprobala test za moško plodnost-tist domači,ki se kupi v dm-u?

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: smrdljička ali krvomočnica
23.9.2014 19:17:24   
peregrina

IZVIRNO SPOROČILO: biba85

Verjetno to piješ po požirih kar nekaj časa, al bolj na hitro? Midva ga pijeva oba in ga bova 3 mesece (kolikor naj bi bilo priporočljivo). Obema je okus čist OK, čeprav sem pričakovala, da mi ne bo ustrezal user posted image . Koliko časa pa ga že ti piješ? A si dala že skoz kak cikel, če ja, se ti je kaj spremenilo? Nisem še zasledila tvoje zgodbe, zato sem malo radovedna user posted image

Midva sva pila ta čaj. Pije se ga eno skodelico na dan, počasi, po požirkih. No, vsaj taka navodila sva midva dobila.
Pila sva ga mende 6 mesecev, s presledki seveda.

user posted image user posted image sva zagledala v 5. ciklusu.

(odgovor članu biba85)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: smrdljička ali krvomočnica
25.9.2014 16:20:42   
Marčevka2010
Tudi jaz sem danes začela pit ta čaj, ker imam celo zmedo po odstranitvi Mirene avgusta. Upam, da se vse uredi, da bom imela vsaj menstruacije in ovulacije. Upam, da bom imela tudi jaz dobro izkušnjo s tem čajem.user posted image

(odgovor članu peregrina)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: smrdljička ali krvomočnica
25.9.2014 18:16:08   
Tikie
Punce mene pa zanima,a je imela katera po pitju tega čaja kakšne krčke ali pikanje okli jajčnikov?Pa povečan izcedek?Kaj mislite,je to dobro ali ne?Aja,pa nisem v času ovulacije,tako,da ni to razloguser posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: smrdljička ali krvomočnica
26.9.2014 20:21:50   
roses
Tiste ki ste pile kapljice in ne caja-zanima me s koliko vode ste mesale kapljice v en rundi-to je 20 kapljic.

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: smrdljička ali krvomočnica
27.9.2014 13:24:08   
astrid1

IZVIRNO SPOROČILO: chocolatecake

Hvala astrid1, to je pa zelo spodbudna novica user posted image . Te lahko vprašam kaj je bil vzrok neplodnosti?


Najprej so rekli, da je nepojasnjena neplodnost, potem so ugotovili, da imam en jajcevod neprehoden. Sama imam že 12 let težave s postovulacijskimi krvavitvami (krvavim od ovulacije do menstruacije), česar mi nobeno zdravljenje ni odpravilo.
Pri mojem partnerju so bili izvidi dokaj OK, sicer bi lahko bili boljši, ampak naj bi vseeno šlo.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: smrdljička ali krvomočnica
30.9.2014 21:32:57   
Dgirl
Jaz kapljice zmešam z 2 dl vode. Včasih se manj. Spijem jih pa pred spanjem.

Ampak meni se zdi da nič ne pomaga.

(odgovor članu roses)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: smrdljička ali krvomočnica
2.10.2014 13:00:19   
roses
A jih pijes samo enkrat na dan ali veckrat, ker jaz sem dobila odgovor od gospe k je ta zelisca pripravila, da je fajn da jih od 2-3 na dan. Koliko casa jih pa ze pijes?

(odgovor članu Dgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: smrdljička ali krvomočnica
3.10.2014 16:48:06   
astrid1
Sicer glede kapljic ne vem, kako se jemljejo, čaj pa sem pila zjutraj in zvečer, da je bil učinek.
Mogoče pa je enkrat na dan premalo in zato kapljice ne pomagajo?

(odgovor članu roses)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: smrdljička ali krvomočnica
6.10.2014 10:40:08   
SU
Tikie jaz pijem krvomočnico zdaj 2. cikel... pa imam podobne občutke kot si napisala... Špikanje v jajčnikih, povečan izcedek (in tudi nisem bla zadnje dni okrog O) ipd. M je bila sicer enaka kot prej, ampak zdaj, "vmes", pa se je malce spremenilo... Upam, da je to ok. Prejšnji cikel sva bolj malo "hopsala" zaradi bolezni tako, da pozitivnega učinka krvomočnice še nisem zasledila pri meni (še nisem N)... upam pa, da ta cikel uspe...
Test za moško plodnost se kupi v DM? Še nisem videla... Cena je "normalna"? ...sploh si ne predstavljam kako naj bi tak test zgledal... Lp

(odgovor članu Tikie)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: smrdljička ali krvomočnica
6.10.2014 11:09:09   
lotty23
Punce,

morate se zavedati, da krvomočnica na vsako žensko vpliva drugače.

Načeloma je tako, da krvomočnica debeli sluznico, zato je tudi več sluzi med samim ciklusom, naj bi pa tudi bila povečana menstruacija potem.

Nekatere poročajo o zelo pozitivnih učinkih, spet pri drugih ni učinka. Krvomočnica naj bi debelila sluz v maternici, kar pomeni, da se jajčece lažje ugnezdi.

Podobno lahko vpliva tudi rmanov čaj ali pa čaj navadne plahtice (ponekod poznana kot planinska resa).

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: smrdljička ali krvomočnica
10.10.2014 13:34:49   
SU
Jaz vem, da spijem to rundo krvomočnice do konca (kar mam pač doma) in potem neham s pitjem. Ker me resnično, bolj kot se približujem O, bolj "čutim trebuh"-mal boli, špika v jajčnikih... da ne govorim o močnejšem izcedku... No, sej imam ga kar še nekaj... ampak resnično upam, da to rundo končno zagledam user posted image , ker mi, po pitju tega čajčka, ni prav nič prijetno!! Pa ni slab za piti, samo....... Verjamem pa, da na vsako vpliva drugače... Jaz sem že prej kar močno čutila O in imela 1. dan bolečo M... zdaj je pa vse to še stopnjevano pa pijem šele 2. cikel.user posted image No... pa če bo pomagalo, da postanem srečka nosečka pa je to najmanj kar lahko preživim... user posted image

(odgovor članu lotty23)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: smrdljička ali krvomočnica
12.10.2014 10:44:15   
roses
Po prvem ciklu sem pa jaz imela ful krajso menstruacijo. Samo 3 dni je trajala. Zdaj smo v drugem ciklu, tko da bomo vidl kako bo na zacetku novembra

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: smrdljička ali krvomočnica
13.10.2014 19:52:19   
roses
Tiki55 in elylog - malo bi vaju povprašala kako potekata vajini nosečnosti? vse ok? otročki rastejo user posted image

(odgovor članu elylog)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: smrdljička ali krvomočnica
14.10.2014 12:55:26   
Marčevka2010
Jaz sem jo pila sedaj ene 14 dni, in sem dobila menstruacijo. Takoj sem jo bila vesela, kasneje drug dan pa ne več. Je tako močna in boleča, da ni za nikamor, nikoli nisem imela takih. Ampak je vsaj prišla, ker je 2 meseca po odstranitvi mirene kar ni bilo, sem bila že pri ginekologu naročena. Samo v opozorilo, da veste, da imate lahko poplavo. Meni je včeraj vse premočilo, groza, pa še v službi sem bila. user posted image

(odgovor članu roses)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: smrdljička ali krvomočnica
14.10.2014 17:01:12   
chocolatecake
Jaz sem jo tudi pila do domnevne ovulacije, ki ni bila ovulacija, sledil je ciklus dolg več kot 50 dni, je pa res, da je bil prejšnji 83 dni, tako, da mogoče vendarle malo pomaga user posted image .
Sem imela pa nadpovprečne bolečine v prsih, sploh se jih nisem smela dotaknit in tako hude bolečine prvi dan user posted image , da mi je šlo od bolečine na bruhanje. Ponavadi pa ni tako in tudi krvi oz tekočine ni bilo kaj veliko več kot ponavadi.
Nevem, če bi kaj od tega predpisala krvomočnici ali PCOS, sem pa mogla zapisat pod izkušnje, da presodite same.
Ta mesec bom nadaljevala s terapijo maca + krvomočnica, ampak ne do O, ampak do M, ker itak nikoli nevem kdaj je O. Če nebo učinka in če o spet tako boleča M, pa neham.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?