|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
21.1.2008 20:23:40   
lunca99
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: lunca99

Ok jaz dobim ni me sram priznati 384 evre.user posted image user posted image Skoraj 300 evrov gre za položnice,malica v šoli in kaj mi ostane??


Srčno upam, da mož, ki ima vsaj 600€ plačeuser posted image


Nimam moža.user posted image

< Sporočilo je popravil lunca99 -- 21.1.2008 20:25:51 >

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
21.1.2008 20:32:35   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Takšna plača vsekakor ni vredu, ampak ni point, da bi človek spreminjal plačo pri delodajalcu, ker je pač ne more, point je da spremeni svojo miselnost in se vpraša zakaj dela za takšno plačo.



A ti lahko ponazorim z enim hipotetičnim primerom in z enim realnim?

1. Vse šivilje, trgovke, kelnarce, čistilke, smetarji, zidarji, nekvalificirani delavci v proizvodnji, ... bi šli na druga delovna mesta, ki so bolje plačana. To pa so, kot vsi vemo, dela v pisarni. Vzemimo, da je to hipotetično izvedljivo.
Kdo bo torej šival, kuhal, ti stregel v trgovini, zlagal na police, pometal ceste, pobiral povoženo crkovino s cest, čistil javne prostore in wc-je? Nihče - ker si bodo vsi pač poiskali bolj cenjena in bolje plačana dela?
Kaj bi se torej zgodilo? Scenarij lahko nadaljuješ sama, saj ni težko, kajneuser posted image

2. Šivilja se je odločila, da ne bo več delala za mizerno plačo. Začela je na svoje, na črno kakopak, saj na začetku ni zaslužila niti toliko, da bi si lahko plačevala najnižji prispevek oz. bi ji le-ta požrl celotni dohodek. Dobivala je čedalje več strank in danes ji kar dobro gre. Ampak na črno, ker čim bi prijavila s.p., bi bila finančno spet na istem, kot je bila prej v službi - torej si ne bi nič pomagala.

Vprašanje: ali se je ona znašla ali je (glede na eno spodnjo debato) lopov, ki krade državi z delom na črno? (aja, ne prejema socialne, dobi pa pač malo višje otroške, otroci pa so že veliki in se šolajo).


Vidiš - ni pač vse tako simpl. Je pa simpl s polno ritjo kakat. To pa ja.user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
21.1.2008 20:34:08   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: lunca99

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: lunca99

Ok jaz dobim ni me sram priznati 384 evre.user posted image user posted image Skoraj 300 evrov gre za položnice,malica v šoli in kaj mi ostane??


Srčno upam, da mož, ki ima vsaj 600€ plačeuser posted image


Nimam moža.user posted image


Ojej, sori. A potem si sama z otrokom in tak dohodek? Nimam besed.

(odgovor članu lunca99)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
21.1.2008 21:15:23   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Takšna plača vsekakor ni vredu, ampak ni point, da bi človek spreminjal plačo pri delodajalcu, ker je pač ne more, point je da spremeni svojo miselnost in se vpraša zakaj dela za takšno plačo.



A ti lahko ponazorim z enim hipotetičnim primerom in z enim realnim?

1. Vse šivilje, trgovke, kelnarce, čistilke, smetarji, zidarji, nekvalificirani delavci v proizvodnji, ... bi šli na druga delovna mesta, ki so bolje plačana. To pa so, kot vsi vemo, dela v pisarni. Vzemimo, da je to hipotetično izvedljivo.
Kdo bo torej šival, kuhal, ti stregel v trgovini, zlagal na police, pometal ceste, pobiral povoženo crkovino s cest, čistil javne prostore in wc-je? Nihče - ker si bodo vsi pač poiskali bolj cenjena in bolje plačana dela?
Kaj bi se torej zgodilo? Scenarij lahko nadaljuješ sama, saj ni težko, kajneuser posted image

2. Šivilja se je odločila, da ne bo več delala za mizerno plačo. Začela je na svoje, na črno kakopak, saj na začetku ni zaslužila niti toliko, da bi si lahko plačevala najnižji prispevek oz. bi ji le-ta požrl celotni dohodek. Dobivala je čedalje več strank in danes ji kar dobro gre. Ampak na črno, ker čim bi prijavila s.p., bi bila finančno spet na istem, kot je bila prej v službi - torej si ne bi nič pomagala.

Vprašanje: ali se je ona znašla ali je (glede na eno spodnjo debato) lopov, ki krade državi z delom na črno? (aja, ne prejema socialne, dobi pa pač malo višje otroške, otroci pa so že veliki in se šolajo).


Vidiš - ni pač vse tako simpl. Je pa simpl s polno ritjo kakat. To pa ja.user posted image



1. Kot sem napisala, je treba spremenit miselnost in ne poklica. Vsi zgoraj našteti poklici niso enako plačani. Torej, če vzamem za primer zidarja, ni mu treba delati v firmi v kateri zasluži 400 eur, ampak lahko gre delat v drugo firmo, kjer bo za isto delo dobil višje plačilo. Pa tudi dela v pisarni zgleda niso tako dobro plačana, če mislijo štrajkat?

2. V drugem primeru pa se ne strinjam, da bi bila šivilja na istem, če bi prijavila s.p., kot je bila ko je delala za mizerno plačo. Pa veš zakaj ne, ker se mi ne zdi fer do tistih, ki plačujejo davke! To je isto, kot če gradiš hišo, pa jo en postavi na črno, drug pa plača vse prispevke, a je fer? Ni.

Ja imam polno rit, ampak po svoji zaslugi user posted image .

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
21.1.2008 21:17:39   
karmy
ljubica zlata, večino zidarjev je spjev, in verjami da nimajo samo 400€

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
21.1.2008 21:19:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

1. Vse šivilje, trgovke, kelnarce, čistilke, smetarji, zidarji, nekvalificirani delavci v proizvodnji, ... bi šli na druga delovna mesta, ki so bolje plačana.


Očitno nisi na tekočem s trgom delovne sile user posted image .

Smetarji zaslužijo nadpovprečno, da o dobrih zidarjih ne govorimo.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
21.1.2008 22:22:57   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR


Očitno nisi na tekočem s trgom delovne sile user posted image .

Smetarji zaslužijo nadpovprečno, da o dobrih zidarjih ne govorimo.


Jah, no, vseved pa nisem. Če pa imajo nadpovprečneo dobre plače, jim pa iz srca privoščim. Si jih zaslužijo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
21.1.2008 22:46:06   
VERONICA
Ljudje, ne pozabljajte da človeštvu (v tem delu sveta) še nikoli ni bilo tako dobro kot je zdaj.

Sedim na toplem, vedno imam dostop do tople vode, tudi če jutri hudo zbolim moji otroci ne bojo lačni. Naše prababice bi o čemu takemu lahko samo sanjale.

Naš edini problem je da nas futrajo z matrijalizmom z vseh strani. In zato smo verjetno bolj nezadovoljni od naše prababice. Škoda.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
21.1.2008 23:00:25   
yellowcrystalstar

IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

ja,ni mi jasno zakaj misliš,da so vsi pijanci navadni delavci?in da nočejo delat zato,ker ne smejo pit?
mal se ozri okrog..tisti ki hoče delat in je zdrav -dela! so pa tud zgarani navadni delavci,ki so garali na 3 in 4 izmene sobote in nedelje,petke in svetke pa za našo družbo niso vredni niti dostojnega življenja.
pa veliko nas je takih,ki težko plačujemo položnice pa nismo pijanci,ne kadilci pa tud pufov nimamo



zato ker so tabogati na kokici. user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 7:14:51   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar


IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ


Res, da je slovenski standard kar v riti (na sploh) - samo jaz bom pa tko rekla, vsi ki imate mizerno nizke plače - kje ste bili ko je bilo treba hodit v šolo?

Nič osebnega, a tako se dandanes dela selekcija. Nizko izobraženi imajo najnižji standard, srednje izobraženi srednjega, visoko izobraženi pa ali dobrega ali pa nadstandarnega.


Maruška... a pa ti mogoče kdaj pomisliš na tiste, ki NISO SPOSOBNI se šolat? Ki niso tolk inteligentni, da bi izdelali eno 4 letno srednjo šolo?
A po tvoje pa ti ljudje, ki NISO SAMI KRIVI, da jim mati narava ni dala sposobnosti, inteligence (poimenuj kakor hočeš), da bi končali eno 4 letno šolo in bi šli še naprej študirat, niso vredni dostojnega življenja? user posted image

Joj no kake maš...



Maruška... a pa ti mogoče kdaj pomisliš na tiste, ki NISO SPOSOBNI se šolat? Ki niso tolk inteligentni, da bi izdelali eno 4 letno srednjo šolo?
A po tvoje pa ti ljudje, ki NISO SAMI KRIVI, da jim mati narava ni dala sposobnosti, inteligence (poimenuj kakor hočeš), da bi končali eno 4 letno šolo in bi šli še naprej študirat, niso vredni dostojnega življenja?

Joj no kake maš...



men tud čist adijo način razmišljanja. ej res mislim. še dobr, da večina ne razmišlja tako naduto.


Ja res, ker če bi še dosti ljudi razmišljali malo bolj naduto bi videli tudi malo dlje od svojega nosu in videli, da veliko (ogromno) ljudi NOČE delat, ker so raje voluharji na socialni podpori. Jaz osebo poznam nekaj podjetnih ljudi (kot je Karmyin brat), ki jamrajo, da ne dobijo delovne sile! Predvsem gostinstvo in fizična dela - ker se ljudem NE DA DELAT! In pol naj kdo reče, da nismo socialna država - očitno še preveč! Zakaj imamo v gradbeništvu toliko uvoženih delavcev, po drugi strani pa toliko in toliko brezposlenih?

Aja pa to ni naduto - razmišljanje (no vsaj po mojem ne). Čisto isto sem razmišljala še, ko sem imela samo osnovno šolo, samo srednjo šolo, in cel čas. Zakaj! Ker sem jaz in samo jaz odgovorna za svoje življenje - in to je naduto? No tut, prav. Potem sem pač naduta. Vendar meni ni potrebno jokcati nad tem kaj mi je država naredila, kaj so drugi krivi,.... Jaz samo poiščem pot in način, ki bosta zame najboljša.

Aja - vsi z nenadutim mišljenjem - predlagam, da vsak mesec podarite 50€ družini, ki ne more niti dostojanstveno živet. Ste za?

In popolnoma se strinjam z MIČ, ki je rekla - dostojanstvo je tisto, ki si ga ustvariš sam in ne drugi.

nejcko - vprašanje:
"Ko si se odločala za šolanje - si vedela, da boš s pridobljeno izobrazbo - težje zaposljivi kader?"

Tole, kar sem napisala:
""Res, da je slovenski standard kar v riti (na sploh) - samo jaz bom pa tko rekla, vsi ki imate mizerno nizke plače - kje ste bili ko je bilo treba hodit v šolo? "

Tole so tvoje besede, Maruška - sicer nisi nikogar direktno ozmerjala z lenuhom, ampak vzvišenost tvojega pisanja pa vendarle kaže na to."
...pomeni točno to, da je VSAK ODGOVOREN ZA SVOJE ŽIVLJENJE. Da vsak sprejema svoje odločitve in nosi posledice svojih odločitev.

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 7:21:37   
maruškaŠ
A ti lahko ponazorim z enim hipotetičnim primerom in z enim realnim?

1. Vse šivilje, trgovke, kelnarce, čistilke, smetarji, zidarji, nekvalificirani delavci v proizvodnji, ... bi šli na druga delovna mesta, ki so bolje plačana. To pa so, kot vsi vemo, dela v pisarni. Vzemimo, da je to hipotetično izvedljivo.
Kdo bo torej šival, kuhal, ti stregel v trgovini, zlagal na police, pometal ceste, pobiral povoženo crkovino s cest, čistil javne prostore in wc-je? Nihče - ker si bodo vsi pač poiskali bolj cenjena in bolje plačana dela?
Kaj bi se torej zgodilo? Scenarij lahko nadaljuješ sama, saj ni težko, kajne


Hipotetično bi se z odhajanjem kadra dvignila vrednost takšnega dela, ker bi bile potrebe (torej povpraševanje) po takšnem kadru večje kot je ponudba. Dražje bi bilo za tistega, ki ta opravila plača in pa bolje plačano za tistega, ki bi takšna dela delal. Ko bi delavci, ki so odšli to videli bi hoteli nazaj in ponovno bi ponudba tega kadra presegla povpraševanje in cene bi padle nazaj na stanje, ki ga imamo.

V končni fazi bi se nekaj podjetnih ljudi znašlo in na ta račun mastno zaslužilo v tistem vmesnem obdobju.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 8:22:12   
lunca99
Tole, kar sem napisala:
""Res, da je slovenski standard kar v riti (na sploh) - samo jaz bom pa tko rekla, vsi ki imate mizerno nizke plače - kje ste bili ko je bilo treba hodit v šolo? "




Ko nas je bilo tolko otrok pri hiši a so bili starši zmožni šolat vse čeprav je samo oče bil v službi??user posted image
In,če bi bili vsi šolani za direktorje pa zdravnike kdo bi pometal ceste in kelnaril v gostilni??

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 8:26:36   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: lunca99

Tole, kar sem napisala:
""Res, da je slovenski standard kar v riti (na sploh) - samo jaz bom pa tko rekla, vsi ki imate mizerno nizke plače - kje ste bili ko je bilo treba hodit v šolo? "




Ko nas je bilo tolko otrok pri hiši a so bili starši zmožni šolat vse čeprav je samo oče bil v službi??user posted image
In,če bi bili vsi šolani za direktorje pa zdravnike kdo bi pometal ceste in kelnaril v gostilni??



Tekom debate je bilo že povedano, da se lahko šolaš sam, tako kot marsikdo dandanes - študij ob delu, reden študij in študentsko delo, štipendija (ki bi vam sigurno mogla pripadat glede na opisano stanje). Odločitev pa je od vsakega posameznika - ampak ta vsak posameznik naj tudi nosi posledice svojih odločitev, ker niso krivi drugi.

Kdo pa pravi, da so vsi pometači in kelnarji(ce) nezadovoljni? marsikdo je zadovoljen - in s plačo in življenjem inz delom. Jaz pa pravim, da so tisti, ki so s tem nezadovoljni krivi sami - ker nosijo posledice odločitev, ki so jih v preteklosti sprejeli.

p.s. zakaj moramo ponovno odgovarjan na tisto, kar je blo tekom debate že povedano?

(odgovor članu lunca99)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 8:30:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ
p.s. zakaj moramo ponovno odgovarjan na tisto, kar je blo tekom debate že povedano?


Ker se zaman trudiš prepričat prepričaneuser posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 9:12:33   
lunca99
Kaj pa,če nismo vsi tako pametni kot eni,da bi lahko študirali?Pa ne reč,da smo si sami krivi ,ker pač vsak ni za vse dovolj pameten.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 9:46:48   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: lunca99

Kaj pa,če nismo vsi tako pametni kot eni,da bi lahko študirali?Pa ne reč,da smo si sami krivi ,ker pač vsak ni za vse dovolj pameten.


OK. Ampak jaz nisem kriva, država tudi ne, niti sistem. Kdo torej je? In če že ne najdemo krivca. Kdo je tisti, ki bi moral nositi posledice tega, odgovornost do tega.

Po mojem mnenju ta oseb sama, razen če ni tako zaostala, da ni sposobna zaslužiti niti za svoje osnovno preživetje (v tem primeru jo invalidsko upokojijo).

p.s. marsikdo ni 'pameten' je pa iznajdljiv in podjeten (pameten je v navednicah, ker je po mojem mnenju tudi pamet lahko subjektivna).

p.p.s. da narediš faks dandanes ne rabiš bi pameten. Samo priden, dosleden, motiviran in pripravljen se učit.

(odgovor članu lunca99)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 9:53:06   
lunca99
Aja in kot sem že prej napisala,če bi bili vsi šolani za direktorje pa zdravnike kje bi delali?????

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 9:57:55   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: lunca99

Aja in kot sem že prej napisala,če bi bili vsi šolani za direktorje pa zdravnike kje bi delali?????


Boljši direktorji in zdravniki kot direktorji in zdravniki. Srednje usposobljeni zdravniki in direktorji kot srednji kader. Slabo usposobljeni direktorj in zdravniki pa kot trgovci, strežba, smetarji, čistilke,....

Ob dejstvu, da se to nikoli ne bo zgodilo. Ampak je zanimivo opazovati hipotetična vprašanja, ki se itak nikoli ne bodo udejanila.

Kako lahko predpostavljate, da bi se zgodile drastične spremembe, ob tem pa bi bila sistem in družba mrtva? Če bi se začele dogajati drastične spremembe, bi se začele drastično spreminjati tudi okoliščine in pogoji.

(odgovor članu lunca99)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 10:03:01   
lunca99
Misliš,da tisti,ki ima končan faks hoče sprejet službo nižjega sloja,če se lahk tako izrazim?Raje bo doma kot delal nekaj kar mu bo izpod časti.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 10:11:16   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: lunca99

Misliš,da tisti,ki ima končan faks hoče sprejet službo nižjega sloja,če se lahk tako izrazim?Raje bo doma kot delal nekaj kar mu bo izpod časti.


To počneju tut nektari s končano (ali celo ne) osnovno šolo.  In marsikdo s končanim faksom začne z delom ki je za srednješolsko izobrazbo, pa mu ni izpod časti. Jaz poznam prve in druge primere - pa tut takšne primere, ki se jih ti omenila. Ne govori kar na pamet, da so vsi takšni.

Jaz osebno bi raje pometala cesto kot pa da bi me morali živeti drugi (država - davkoplačevalci) - pa neglede na izobrazbo.

(odgovor članu lunca99)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 10:12:41   
lunca99
Ja ti in jaz mogoče ja kokl pa je takih,ki ne?Poznam jih dosti.Nebo delal drugega kot to za kar je šolan.user posted image user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 10:28:52   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: lunca99

Ja ti in jaz mogoče ja kokl pa je takih,ki ne?Poznam jih dosti.Nebo delal drugega kot to za kar je šolan.user posted image user posted image


Torej nima kaj jamrat in si je sam kriv, ne?

(odgovor članu lunca99)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 10:40:51   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: lunca99

Ja ti in jaz mogoče ja kokl pa je takih,ki ne?Poznam jih dosti.Nebo delal drugega kot to za kar je šolan.user posted image user posted image


Torej nima kaj jamrat in si je sam kriv, ne?


Kaj pa tisti, ki nimajo takšne šole ... pa delajo stvari, ki so za une "visoko izobražene" in kljub vsemu niso primerno plačani ... samo zato ker nimajo šole ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 10:50:53   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: tina a

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: lunca99

Ja ti in jaz mogoče ja kokl pa je takih,ki ne?Poznam jih dosti.Nebo delal drugega kot to za kar je šolan.user posted image user posted image


Torej nima kaj jamrat in si je sam kriv, ne?


Kaj pa tisti, ki nimajo takšne šole ... pa delajo stvari, ki so za une "visoko izobražene" in kljub vsemu niso primerno plačani ... samo zato ker nimajo šole ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


Tut to se dogaja, ja. To je meni še najbolj nepošteno. Jaz mislim, da bi morali bit plačano glede na delo, ki ga opravljamo in glede na to koliko naredimo...

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Položnice in nekateri so res na robu revš...
22.1.2008 11:11:14   
Anonimen
Za vse je svet dovolj bogat
in srečni vsi bi bili,
če4 kruh delil bi z bratom brat
s prav srčnimi čutili.
(S.G.)


BTW.: Problemi so problemi bodo .... Mi ne bomo rešle tukli nič razen da si boste skočile v lase.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Ime za fantka
Mesečnica

Katero od teh imen bi izbrali?

Gabrijel (28%)

Nikolaj (19%)

Benjamin (53%)


Število vseh glasov: 809

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!