|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 21:12:16   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Oba sva dokaj mlada, imava hčerko, do zdaj je vse vredu. Ampak očitno več ni ljubezni "do smrti", skoraj vsi slej ko prej varajo, pa zakaj sploh začet?

Midva se pogovarjava da bi si uredila stanovanje (kuhinja nama manjka), ampak zakaj? Če slej ko prej itak vsak gre narazen. Midva ko sva še mlada, pa enkrat bo ziher prišla kaka ženska mu nasproti in če mu nagon nebo dovolil rečt "ne" je ta ves trut zaman. Čemu sploh začet, če itak je logika da tega več ni da bi ostal z eno do smrti?

Mal sem mogla zatežit, po vseh teh prebranih temah, in moram priznat da so me kar potrle in mi dale misliti!



Zdele so razprodaje... Pokliči v vrvarno, mogoče majo kej ugodno. user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 21:16:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Oba sva dokaj mlada, imava hčerko, do zdaj je vse vredu. Ampak očitno več ni ljubezni "do smrti", skoraj vsi slej ko prej varajo, pa zakaj sploh začet?

Midva se pogovarjava da bi si uredila stanovanje (kuhinja nama manjka), ampak zakaj? Če slej ko prej itak vsak gre narazen. Midva ko sva še mlada, pa enkrat bo ziher prišla kaka ženska mu nasproti in če mu nagon nebo dovolil rečt "ne" je ta ves trut zaman. Čemu sploh začet, če itak je logika da tega več ni da bi ostal z eno do smrti?

Mal sem mogla zatežit, po vseh teh prebranih temah, in moram priznat da so me kar potrle in mi dale misliti!



Zdele so razprodaje... Pokliči v vrvarno, mogoče majo kej ugodno. user posted image


Joooooj, viv user posted image   Ne bit tako prizanesljiva no.user posted image





Sicer pa alja- zakaj začet? Da se boš imel na kaj spomnit.


(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 21:40:45   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Zdele so razprodaje... Pokliči v vrvarno, mogoče majo kej ugodno. user posted image


Ha, ha, user posted image , ojoj viv, a si ti kej v sorodu z mojim, on bi isto napisaluser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
19.1.2008 22:06:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 22:17:41   
kaya2007
IZVIRNO SPOROČILO: rija

stran od teme:
ispit,
nebom
trut
polek
negre
negdo

alja.....cccc......


hvala


2 "ispita" do diplome??? joj joj, kaj bo šele tam napisano user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 22:47:36   
Olivija
... zato, ker se imaš lahko vsaj tistih nekaj  let fino, čeprav greš mogoče kasneje narazen, potem pa pride kaj novega. user posted image

Sem pa že premišljevala, če gre statistično 1 par od treh narazen, kateri par bo prvi v najini druščini. Pa zaenkrat ni nobene bojazni. Pa smo vsi že po 10 let skupaj.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 22:48:06   
Anonimen
Kaya, besede si mi vzela iz jezika, sem hotela tudi jaz napisati enako pa si nisem upala user posted image

Ampak, ker ste že začele, težko verjamem, da punci manjkata samo dva izpita do diplome, saj še osnovnošolskih besed ne obvlada.

Sorry Alja, ampak tak vtis si mi dala, ker tvoje slovnične napake in diploma mi pa nekako res ne gresta skupaj user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 22:50:45   
Rok_LM
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Nihče na tem svetu ti ne more zagotovit da ne boš še kdaj trpela. Sam sedaj ne trpiš a ne? Sedaj praviš da si srečna. Torej uživaj v tej sreči in je ne uničuj z pesimizmom. Prihodnost pa bo pač prinesla kar bo prinesla. S tistim se boš ukvarjala takrat ko se bo, oz. če se bo zgodilo.
Sedaj pa največ kar lahko narediš je da uživaš življenje in trenutke s svojo ljubeznijo in otrokom. Lahko pa tudi naslednja leta preživiš v konstantnem strahu da bo šlo kaj narobe in se zbudiš pri 50ih in ugotoviš da je šlo življenje mimo tebe zato ker si se obremenjevala s prihodnostjo namesto da bi živela. Saj nočeš se postarat v strahu? Ali pač?



user posted image user posted image user posted image  Točno tako. user posted image user posted image user posted image


Po statistikah razpade približno 50% zakonov, kar je kar hudo, ali pa tudi ne, odvisno kako gledaš na to.

Lahko si pesimist in si rečeš 50% zakonov propade, torej je velika verjetnost, da bo tudi moj.user posted image

Lahko pa isto stvar pogledaš z druge strani in si rečeš 50% zakonov uspe, torej je velika verjetnost, da bo tudi moj. user posted image

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 22:53:29   
Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

Kaya, besede si mi vzela iz jezika, sem hotela tudi jaz napisati enako pa si nisem upala user posted image

Ampak, ker ste že začele, težko verjamem, da punci manjkata samo dva izpita do diplome, saj še osnovnošolskih besed ne obvlada.

Sorry Alja, ampak tak vtis si mi dala, ker tvoje slovnične napake in diploma mi pa nekako res ne gresta skupaj user posted image


Čestitke za pogum. user posted image   Mogoče bo dala pa diplomo lektorirat ali pa se bo tam bolj potrudila. Obstaja pa tudi "spellcheck", ki ga imam jaz osebno vedno vklopljenega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
19.1.2008 23:27:34   
Anonimen
Meni se je zgodilo vse tisto česar se bojiš in še mnogo več za povrh...
Ampak rečem lahko samo nekaj, da kljub vsemu trpljenju so bili trenutki, ki se jih bom spominjala brez bridkosti in obžalovanja. In če verjameš al ne - ne obžalujem niti dneva, ki sem ga ''zapravila'' v zvezi, ki je ni več.

Bilo je lepo dokler je trajalo. Ampak zdej je pa tud lepo. Na drugačen način.

In zato je vredno živeti in zato se je vredno truditi. Ker samo z neba ne pade nič (razen če si Paris Hilton).
In najlepše je, ko pogledaš nazaj brez obžalovanja. In si rečeš: živela sem tako kot sem najbolj lepo lahko mogla v danih okoliščinah.
Ker življenje je lepo, ampak si ga takega moraš narediti sam. Nihče drug ti ga ne bo mogel, če sama ne boš želela. Ampak potrebno se je potruditi. In to ni vedno lahko. Pravzaprav je jebeno težko....

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 10:11:50   
Gina
Pa kaj se vtikate v njeno slovnico, matr. A ste ve tak zelo perfektne na vseh področjih, da se vas nikjer ne da loviti na ničemer? Kritičnost je zanič vrlina. V končni fazi najbolj škodi tistemu, ki jo poseduje. Ona je bila pač mal v depri, valjda takrat ne razmišljaš njabrž, kako boš pisal, sploh pa ne na forum, ki naj bi bil domač, srečanje enih rr znancev pač. Potem pa primerjati slovnico s tem, kako sposoben ali nesposoben je kdo....to se mi pa zdi, da veliko pove o tistem, ki kaj takega napiše. jaz sem težko hud frend z nekom, za katerega vsak hip čakam, kdaj bo iskal, kje nisem popolna. Raje imam preproste ljudi, ki jih ne moti mnogo reči. Tako da si zdaj pač mislim nekaj o tistih, ki žalijo, ne pa o tisti, ki  ni uporabljala slovnice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 12:44:43   
mateyka
Kritičnost je zanič vrlina. V končni fazi najbolj škodi tistemu, ki jo poseduje.


ne ne Gina, narobe si se izrazla - kriticnost je lepa vrlina, ce ni skoz negativna user posted image kritika je potrebna, samo obstajajo pozitivne in negativne.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 13:05:36   
kaya2007
Ker samo z neba ne pade nič (razen če si Paris Hilton)


no, tudi njej ni padlo vse z neba, punca se zna tudi tržit, podedovala pa ne bo ne vem koliko...

kar se pa slovnice tiče, tudi to marsikaj pove o človeku. itak, da na internetu ne pišeš vsega pravilno, ampak neka  meja pa vseeno je-vsaj pomoje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 13:30:14   
LoCa
pomoje pa ne, ker se vsak zatipka. in ne pregleduje vsak lastnih prispevkov. se strinjam z gino, kaj za vraga ima ta slovnica veze???? dejte malo sebe pogledat, žeske. raje mam človeka, k ne zna besede prav napisat, kot nekoga, k šinfa.
alja js ne štekam. a si ti mogoče imela kako blazno negativno izkušnjo z moškim, za katerega si mislila da bosta skupaj gradila življenje? ker pol res ne razumem tega pesimizma. ki sam po sebi kot vprašanje, ki se komurkoli pojavi prej al slej ni nč napačnen. ampak tko apliciran na tvojega fanta, s katerim maš otroka....pa ne vem. očitno nisi zadovoljna s stvarmi. mogoče je pa ta kuhinja prispodoba? če ne zrihtaš kuhinje, se ti ni treba predat in s tem ne tvegaš prizadetosti? kuhinja kot nekaj, kar skupaj pedenasta, vlagata denar itd. če ne pa res ne vem, zakaj bi te blo strah, ker kao vsi varajo, da bo tut tebe ipd. a mogoče mu ne zaupaš 100%? pomoje moreš sama  s sabo met monolog na to temo. zaupanje sebi, njemu. in negotovosti k te žrejo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 13:31:28   
rija
gina, da je kritičnost zanič vrlina se sploh ne strinjam.....in taka slovnica ni posledica depre, pač pa pomanjkanja znanja.

pa ti to itak veš.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 13:50:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

gina, da je kritičnost zanič vrlina se sploh ne strinjam.....in taka slovnica ni posledica depre, pač pa pomanjkanja znanja.

pa ti to itak veš.


Pomankanja znanja user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni ste res zelo antipatične s tem pametovanjem, kako pisati, .... Dajte sebe pogledati, res ne razumem, od kod vam čas, da še kritizirate... user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 14:21:27   
Anonimen
hahah...joj zdaj pa še moremo pazit na pravopis,ko bomo tu gor pisale...še en problem več  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 18:40:35   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rija

gina, da je kritičnost zanič vrlina se sploh ne strinjam.....in taka slovnica ni posledica depre, pač pa pomanjkanja znanja.

pa ti to itak veš.


Tukaj obstajata dve možnosti:
- lahko zna, pa ji ni tisti hip za pisat (jaz tipično čisto vedno napišem besedo "tolk" namesto toliko, mogoče pa je njej fajn pisati besede po domače, ker pač čveka
- lahko res ne zna, oz. mora razmišljat zraven, da zna, ampak a je to sploh pomembno?

A veš, ko sem bila še precej majhna, sem prebrala eno misel, pa sem sijo zapomnila za ves lajf, ki gre takole:

Kritik je človek, ki ti pove, kako bi on delal, ČE bi on to znal.

Meni osebno je kriticizem vedno zanič, ker ne spodbuja ljudi k ničemur, razen h kontriranju, prizadane jih in jim ne da motivacije za nič. Zaradi kritike še nihče ni postal boljši, razen morda si je želel kakšen od zelo tekmovalne sorte ljudi, se tistemu morda dokazat, da on pa to zna, zmore, kar mu drugi očita, da ne. Vendar so taki redki. večino ljudi kriticizem (ne govirm o pozitivno nastrojeni, vzpodbudni kritiki, ampak kriticizmu, ki je zame nekaj drugega) zatre še do podna dol, pa vzbudi čudne misli in občutke krivde, nesposobnosti in podobnega. Vsekakor pa človek, ki je nagnjen k temu, da kritizira, sam ponavadi čuti velike komplekse. Če je kritičen do ostalih, je zihr zelo kritičen tudi do sebe. To je pa težko živeti s samim sabo, če si skoz zanič, čim nisi popoln. Prvo stvar, ki jo moraš v življenju, če hočeš biti srečen, je sprejet sebe. Takrat šele se lahko spremeniš, če se pač hočeš.

Kriticizem je v tem konkretnem primeru tudi zelo primitiven. Tole zgoraj je bilo dajanje nizkih udarcev. Spuščanje na osebni nivo tistega, ki mu govoriš neke reči, ki te ne bi smele brigat, še manj pa prizadet. Zakaj nekomu očitat slovnico? A svoji mami tudi očitaš, ker ne govori zborno, kadar se s tabo pogovarja...ne, ne boljše... kadar ti pripoveduje o problemih, ki jih ima z možem, pa si drzne pripovedovat v dialektu? To je isto. Pove nekaj o tebi. Če nekdo ne uporablja slovnice, seveda tudi pove nekaj o njem, nekaj od zgornjih dveh reči, ki sem jih napisala, prav res, vendar... a je slovnica nekaj pomembnega, je nekaj, na kar moramo biti ves čas pozorni, je nekaj, kar nam nudi lepo življenje? Ne, ne, slovnica je zgolj neka izmišliotina, ki si jo je izmislil človek (konkretno jo je ustvarjal pri nas Toporišič), zaradi lažjega razumevanja med raznimi pokrajinami. Univerzalni govor različnih narečij. S tem da trdim, da je marsikatero pravilo butasto in nesmiselno, lahko bi bilo mnogo lažje. Čisto smo zakomplicirali. To je vse, kar je slovnica. Zaradi nas. A je ti ne razumeš, da se vtikaš v njo, kaj piše, kako piše? Samo v tem primeru bi bila upravičena jo vprašat, kaj tisto tam pomeni.

Je pa b.v. vse skupaj sploh razlagat, vem, ker če je nekdo netoleranten, je netoleranten. Umetne norme, sledenj njim so mu dokaz, da on nekaj pomeni. Žal.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 19:03:55   
kjava
Jest bi pa samo tole rekla: te teme na partnerskih me tud slučajno ne spravijo v slabo voljo, kaj šele v depro, ampak glih obratno- vidim, da imajo eni veliko hujše probleme kot jaz in velikokrat postanem prav zadovoljna s svojim življenjem ravno zaradi njih.

Ajde, slovničarke, hitro preštet napake user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 19:58:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

enostavno se bojim biti srečna.


In kaj se bo zgodilo, če boš srečna?

Če boš zadovoljna v partnerstvu, če boš zadovoljna v materinstvu in če celo kuhinja user posted image  izpade tako kot ste želeli?

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 20:52:52   
Maleal
Če bi vsi razmišljali kot ti,potem si noben nebi nikoli nič ustvaril,nebi nič imeli,ne vem zakaj pomisliš na najslabše,po tem takem se po tvojem tud user posted image  ne splača imet,ali pač?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 23:20:47   
Kepica83
Strinjam se z Gino in Angel Rebelde. Res ste ene nenormalno freh tu na forumu. Človek se zatipka pa ga že ponižujete in se delate norca iz njega. Me baš boli **** če napišem nebom ali pa ne bom. Ve ki pa ste totalne perfekcionistke  in vas vsaka manjša slovnična napake moti pol pa se odpravite na zdravljenje. Ker pol se mi smilijo vaši moški in otroci doma, ker  jih verjetno za vsak manjši kiks terorizirate do onemoglosti. Sicer pa ve ki ste popolne pa si to lahko privoščite. Prepričana sem da punci res manjkata dva iSpita do diplome  ve pa ste pokazale svojo faušijo v vsej svoji lepoti. Ups prosim pregljte kje mi manjka vejica ker niti ene nisem napisala. JOJ MINIKO KAKO SI NEIZOBRAŽENA! SRAM TE BODI!user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
20.1.2008 23:59:20   
Olivija
Gina, lepo si napisala.

Alja, zberi se, naredi tista dva izpita, napiši diplomo, najdi službo in marsikaj se bo spremenilo v tvojem življenju. Mogoče te pa daje samo zimska depresija. Ostali bomo pa tudi naprej delali na "ljubezni do smrti". Čeprav me zdaj obhajajo dvomi, nabavili smo satelitsko in, če bo takole šlo naprej z ljubeznijo do daljinca, se nama tudi slabo piše. user posted image  Niso vedno samo druge ženske razlog. user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 7:02:38   
kalbo
gina, da je kritičnost zanič vrlina se sploh ne strinjam.....in taka slovnica ni posledica depre, pač pa pomanjkanja znanja.

pa ti to itak veš.


To je pa slovnica za v učbenik? Če se že spuščaš v slovnico drugih, si sama se smeš privoščit napake, sam ta bo težka.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 7:06:16   
kalbo
Kar se pa teme tiče. Vsak je lahko včasih malo pesimističen. Mene je pred leti od takih misli spravil film Društvo mrtvih pesnikov, tist odlomek, ko jih učitelj pelje do slik vseh dosedanjih letnikov.

Carpe diem

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?