|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 10:46:23   
piščanc
življenje ni že napisana pot, pišeš si jo sam. in vsaka stvar je lahko pozitivna ali negativna odvisno kako gledaš. kakor ti pišeš je tudi brezveze živet, saj bomo itak umrli?

uživaj življenje

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 11:24:58   
kaya2007
Človek se zatipka


je razlika, če se zatipkaš oz. napišeš par besed po domače, ali pa če je celoten tekst izredno težko berljiv.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 11:27:51   
Anonimen
Daj nehajte že enkrat s tem pametovanjem... Pesda, ste res zoprne, človek se dostikrat zatipka, ali piše kakor njemu paše, vam če ni všeč, pojdite dalje, ne pa da pametujete no..

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 11:28:46   
Felicity
Zakaj začet?

Ker smo večni optimisti... user posted image

In upamo na najboljše.

... pa četudi se ne vedno izzide najboljše ... še vedno preživimo in živimo dalje in upamo na najboljše ...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 11:29:09   
Anonimen
Pa, če smo že pri tem.. Kaja2007, ti tudi ne pišeš pravilno.. Kje so velike začetnice? Evo, vidiš... Tako, da ne pametuj, ker si čisto ista..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 11:30:55   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Mal je prisotna nesamozavest (strije, par odvečnih kilogramov)


Pa ne morš to, no ...... mislim, zarad enih q**čevih strij in domnevno odvečnih kilogramov, pa takole razmišljat ?!?!?!?!? Think again, baby user posted image .

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 13:36:26   
kalbo
Mene strije niso še nikol motile. Žena mi je pa z nosečniškimi oblinami tako seksi, da je za znoret, pa če verjamete, al pa ne.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 13:43:13   
daddy
Kalbo, problem sploh ni v tem, da bi nas ( moške ) motile strije, nosečnoški kilogrami ali kaj podobnega ..... problem je v tem, da se nonstop primerjajo z drugimi ženskami ( ki imajo te navlake domnevno manj .... ).
   Noben, še tako izviren in iz srca izrečen argument moškega, pa naj bo še tak mačo, nikoli ne bo odtehtal zavistnega pogleda druge ženske. Težko razumet, a tak to je user posted image .

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 21:37:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Noben, še tako izviren in iz srca izrečen argument moškega, pa naj bo še tak mačo, nikoli ne bo odtehtal zavistnega pogleda druge ženske. Težko razumet, a tak to je user posted image .


Ti moram kontrirat....user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 21:37:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Kalbo, problem sploh ni v tem, da bi nas ( moške ) motile strije, nosečnoški kilogrami ali kaj podobnega ..... problem je v tem, da se nonstop primerjajo z drugimi ženskami ( ki imajo te navlake domnevno manj .... ). 
 


Daj še kaj povej :).

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 22:09:16   
VERONICA
Ne sekiraj se, Alja. Večina nas je zastopila bistvo. Ene rade spuščajo, naj jim bo to v zadovoljstvo.

Tudi mene gdaj prime "blues" in potem sem žalostna ker je življenje kratko in ker so pomorili Indijance...

Glavno je da vem (pa sem kar nekaj let porabila za to) da je razlog temu da sem neprespana in da vem da bo minilo.

In potem si rečem veliko modrost iz znane knjige: o temu bom razmišljala jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 22:14:36   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

Oba sva dokaj mlada, imava hčerko, do zdaj je vse vredu. Ampak očitno več ni ljubezni "do smrti", skoraj vsi slej ko prej varajo, pa zakaj sploh začet?

Midva se pogovarjava da bi si uredila stanovanje (kuhinja nama manjka), ampak zakaj? Če slej ko prej itak vsak gre narazen. Midva ko sva še mlada, pa enkrat bo ziher prišla kaka ženska mu nasproti in če mu nagon nebo dovolil rečt "ne" je ta ves trut zaman. Čemu sploh začet, če itak je logika da tega več ni da bi ostal z eno do smrti?

Mal sem mogla zatežit, po vseh teh prebranih temah, in moram priznat da so me kar potrle in mi dale misliti!



ko zaljubljenost mine, vidiš realnost, ki ostane- potem moraš še toliko bolj iskati ljubezen,,,

itak da ni brezveze in ni konec!

ne delaj si nekih utvar, da je vse brezveze in da vsaka veza enkrat razpade...

pač vedno si morata vzeti tisti čas zase, kjer se najdeta. zdaj če te bo skoz strah, če bo čez 10 let našel drugo...ne ustvarjaj si tega strahu, ker ga boš z mislimi nase priklicala...uživaj zdaj v tem, kar ste skupaj...

če ni zaljubljenosti, kot na začetku, ne pomeni da je oz. bo česar konec...zdaj se začne prava borbauser posted image   kompromisi, prilagajanje,...in še še še..ampak to je čar veze, ker za vsem tem je LJUBEZEN!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 22:16:43   
Anonimen
Če bi vsi tako razmišljali tako kot ti, bi bili vsi sami.

No saj sem tud jaz do predkratkim tako razmišljala. Nisem se hotela spustiti v vezo s fantom.... ker, kaj pa če ni pravi, kaj pa če.....
Pa mi je ena prijateljica razsvetlila pamet: "Prepusti se. Če bo, bo. In boš srečna. če pa ne bo... se boš pa kaj novega naučila in ti bo naslednjič lažje. Prepusti se, opazuj, UČI SE!"

To je moje vodilo.

SEj če pogledaš tud drugod v življenju je tako... na napakah se učimo a ne? pač ene bolj bolijo, druge manj.

(odgovor članu VERONICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 22:19:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Če bi vsi tako razmišljali tako kot ti, bi bili vsi sami.


Ja, potem bi zelo kmalu izumrli.

Še sreča, da je človeška pamet le majčken del narave in da je narava poskrbela, da gre življenje naprej :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 22:20:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

itak da ni brezveze in ni konec!


Imaš pa še drugo možnost.

Ajde, reci si, brezveze je, konec je, jutri bom umrla. A se ti še vedno vse zdi brezveze?

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 22:22:12   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

itak da ni brezveze in ni konec!


Imaš pa še drugo možnost.

Ajde, reci si, brezveze je, konec je, jutri bom umrla. A se ti še vedno vse zdi brezveze?


qluser posted image  i lkie it!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 22:24:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

itak da ni brezveze in ni konec!


Imaš pa še drugo možnost.

Ajde, reci si, brezveze je, konec je, jutri bom umrla. A se ti še vedno vse zdi brezveze?


qluser posted image  i lkie it!


Aj, vživi se :).

Recimo da jutri umreš. Kaj boš povedala o življenju?

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 22:27:06   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

itak da ni brezveze in ni konec!


Imaš pa še drugo možnost.

Ajde, reci si, brezveze je, konec je, jutri bom umrla. A se ti še vedno vse zdi brezveze?


qluser posted image  i lkie it!


Aj, vživi se :).

Recimo da jutri umreš. Kaj boš povedala o življenju?


absolutno se mi nebi zdelo brezveze!

sem se že prej vživela...user posted image

(če bom kdaj rabila pomoč, se bom na to spomnila, )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 22:27:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

absolutno se mi nebi zdelo brezveze!

sem se že prej vživela...user posted image )


Daj potrudi se malo user posted image  pa *alji* kaj fajnega povej :).

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 22:29:29   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

absolutno se mi nebi zdelo brezveze!

sem se že prej vživela...user posted image )


Daj potrudi se malo user posted image  pa *alji* kaj fajnega povej :).


ne... če bo začutila, kaj si hotela s tem povedat, bo videla vse čisto drugače...sam je treba začutit...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 22:31:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

absolutno se mi nebi zdelo brezveze!

sem se že prej vživela...user posted image )


Daj potrudi se malo user posted image  pa *alji* kaj fajnega povej :).


ne... če bo začutila, kaj si hotela s tem povedat, bo videla vse čisto drugače...sam je treba začutit...


Aha.

*Alja* javi se, plis :)).

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
21.1.2008 22:32:49   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

absolutno se mi nebi zdelo brezveze!

sem se že prej vživela...user posted image )


Daj potrudi se malo user posted image  pa *alji* kaj fajnega povej :).


ne... če bo začutila, kaj si hotela s tem povedat, bo videla vse čisto drugače...sam je treba začutit...


Aha.

*Alja* javi se, plis :)).


ja..mi2 te čakava!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
22.1.2008 9:02:54   
*alja*
Ja imam še dva izpita do diplome, ampak ne iz slovenskega jezike (tega tudi cel študij nisem imela), sem pa imela celo srednjo šolo 4 slovenščino, če nebi v spisah in pri esejih delala tolk slovničnih napak bi imela 5, ker drugo obvladam. Mi je sama gospa ki me je učila rekla, da če nebi bila tolk površna pri pisanju in bi razmišljala polek bi bilo dost boljše. Tudi maturo sem naredila 4+2 točki (me je zajebal esej in slovnica, da bi bila petka). Ste zaj zadovolne? Nismo vsi popolni,v znanju, jas sem se z mojo slovnico že sprijaznila, vsako seminarsko,... dam tudi prebrat nekomu ki obvladauser posted image .

Glede teme pa!

Danes je že dosti boljše. Pa saj se trudim, da nebi razmišljala tako, ampak včasih me spet zagrabi. Glede kuhne, saj še nisva sploh začela to so šele načrti (moram najprej študij končat, upam da letos do oktobra bo konec diploma), potem služba itd. Ker zdaj itak nemoreva si privoščit. Komaj sva privarčevala toliko da sva dala narest otroško sobo za Aljo, ki jo pridejo zmontirat ta teden, vsaj tako so obljubili (se je že tako veseli, da skače in se smeje po prazni sobi in razlaga da bo tukaj ona spala).

Pa oba se trudiva da bi nama uspelo, ampak on je bol močen od mene in se ga problemi ne dotaknejo tako močno kot mene. Potem imamo cel direndaj z tastom (grožnje, z taščo se ločujeta), moram skos pazit otroka, v vrtecu sem opozorila da je nebi slučajno odpeljal, zaklepamo se kot kriminalci,.... in potem te to vse skup pripelje tako daleč da pozabiš zakaj se trudiš in čemu se truditi.

Saj hvalabogu da je vsaj on zaj dobil službo in bo mogoče malo lažje živet. Konc leta pa še jas grem  v napat za službo.

Hvala da ste mi prisluhnile in mi svetovale, obljubim da moje misli več nebodo tako črne.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
28.6.2008 17:28:36   
staši
  Zakaj pa sta začela z hčerko???

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: zakaj začet, če je konec očiten
28.6.2008 23:49:06   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: rija

stran od teme:
ispit,
nebom
trut
polek
negre
negdo

alja.....cccc......


...in dva izpita do diplome... !!??

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?