|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 9:30:38   
Paštetka
Naš dobi pikice okrog ust, ko pije vodo z okusom. Pa so bili tudi testi na alergije negativni. saj na teh testih itak testijajo samo osnovne svtaari in ne vse.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 9:34:26   
Anonimen
Bioresonanco imam v glavi, ampak pride v poštev, če res vse drugo odpove.

Danes sem spet vsa zbegana. Še enkrat sem govorila z vzgojiteljico (je moževa teta in ji res 100% zaupam) in je znova poudarila, da Ana v vrtcu ogromno poje (doma skoraj nič), da nikoli ne pojamra, da bi jo kaj bolelo (doma stalno), da je vse normalno.

Mater, al je res nekaj čudnega, al pa je tamala že pravi psihopat user posted image

(odgovor članu tatam)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 9:42:16   
Anonimen
Meta, jaz sem tudi že pomislila, da bi mogoče bilo psihičnega izvora. Zaradi bratca in to. Pa zaradi tega ni nič psihopat, kvečjemu en čisto navden otroček, ki ga nekaj malo žuli, pa še sam ne ve, kaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 10:17:57   
Anonimen
Ja, sej user posted image  Ampak ne zaradi bratca. To sta kot rit in srajca. Ampak mogoče ji je (podzavestno seveda) všeč, da je stalno "obravnavana", da se ji na ta račun marsikaj dovoli, v glavnem vidi, da dobi veliko pozornosti. Ker je pa izredno pametna, čustveno inteligentna in dojemljiva deklica, nas z lahkoto prinaša okrog.

Ampak saj razumeš, Splišni, da če pa NI psihičnega izvora, si pa ne bi nikoli odpustila, če bi nazadnje res kaj bilo, jaz bi pa z roko odmahnila in zaključila, češ saj je vse v glavi.

Mah prov žalostna sem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 10:22:23   
piščanc
glivice in razdraženo črevesje. ste na dobri poti do alergije. balastna dieta je hrana z veliko balastnih snovi - brez belega saldkorja, bele moke, mleka... -polnozrnata moka, fruktoza, veliko sadja in zelenjave. to je lahko precej hitro - kakšen antibiotik in malo slabše prehrane in se namesto probiotikov v črevesju razrasejo glivice (ki so sicer prisotne, ampak ne v večjem obsegu).

poglej malo moje spise na alergiji, smo bili točno tam. bioresonance ne rabiš glih nujno, lahko pa pogledaš kaj pravijo o glivicah. veliko koristnih informacij. najbolj pa pomaga prolife (linex je velko slabši).

v vrtcu se zaigra in ne pričakuje od vzgojiteljice da ji pomaga v tej smeri, ti kar verjemi otroku, saj samo tebi lahko zaupa

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 10:23:26   
Anonimen
Ja, verjamem, Meta, zoprna stvar. Ampak če je v vrtcu vse O.K. ... ma res čudno.
Kaj pa če bi poskusila npr. en teden zadevo čisto ignorirat? Saj četudi kaj res je (upam seveda, da ni čisto nič), v enem tednu ne bo najbrž nič drugače, če se to zdaj že nekaj časa vleče. Torej en teden se vsakič kaj pohecaš, ko ti reče, da so boli, ali pa mirno rečeš, da bo kmalu bolje ali kaj takega in delaš dalje tisto, kar si pač prej počela. Da se ne zganja cirkusa okoli tega. Mogoče bi pa sčasoma potem Ana pozabila na te bolečine. Vsaj par dni bi jaz to gotovo probala narediti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 10:28:11   
Anonimen
Ja, in še za povrhu je imel bratranec s hčerko pri teh letih popolnoma iste težave. Boli trebuh, vetrovi, vse sorte preiskave so dali skoz, ni da ni. Po enem letu je pa vse skupaj "čudežno" ponehalo user posted image

Joj, toliko dobrih nasvetov sem tukaj dobila user posted image  da sem še 75x bolj zmešana user posted image  Ampak se bolje počutim, če vem, kakšne ase imam v rokavu user posted image  Ob 12h se slišim s pediatrinjo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 10:31:59   
Anonimen
Meta, ali pa ji vsakič, ko pojamra, da jo boli trebušček, daj tisti Prolife (saj najbrž se ga da enkrat na dan). Da tisto ji bo pa 100-odstotno pomagalo. Samo moraš prepričano delovat.
Pri nas je že kdaj bilo na to foro kaj dobro. Če so ga recimo noge ponoči bolele, pa sem mu slekla nogavičke in potem je bil prepričan, da je sedaj pa dobro in je bilo. V tem slislu. Še kakšne take stvari so bile, pa se zdajle ne spomnim primerov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 10:36:15   
piščanc
telo se res lahko samo pozdravi in v veliki večini se (črevesna flora), ampak zakaj bi se otrok matral eno leto oz. zakaj bi človek riskiral kakšne druge posledice.

jaz sem pri našem res ugotovila, da je črevesna flora zelo pomembna za celotno delovanje telesa in sao malenkosti tiste, ki štejejo

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 10:38:26   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Meta, ali pa ji vsakič, ko pojamra, da jo boli trebušček, daj tisti Prolife (saj najbrž se ga da enkrat na dan). Da tisto ji bo pa 100-odstotno pomagalo. Samo moraš prepričano delovat.
Pri nas je že kdaj bilo na to foro kaj dobro. Če so ga recimo noge ponoči bolele, pa sem mu slekla nogavičke in potem je bil prepričan, da je sedaj pa dobro in je bilo. V tem slislu. Še kakšne take stvari so bile, pa se zdajle ne spomnim primerov.


ja tud to je dobra 'fora'. prepričaš njo in sebe. pa še panike ne bo okoli tega.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 10:48:15   
bini
hej...
ja, si mi dala mislit zdej.. .ker imamo podobne simptome, samo v manjši obliki oz. naša ne omenja trebuščka ne omenja vsak dan in pa ponavadi po slabem apetitu npr. dopoldne potem nastopi požrešnost proti večeru... bom pa tudi jaz začela s prolife, ker je v enem mescu zdaj pojedla dva antibiotika... pa mali tud... nas se sam še bolezen drži, se mi zdi...

se pa zelo podpišem pod to, da je lahko vse skupaj psihičnega izvora, posebej če je v vrtcu popolnoma drugače... takele bistre ane marsikaj pogruntajo... pri nas je sto stvari drugače v vrtcu kot doma -seveda doma dobimo same skrbi in pa slabe zadeve, za vzgojiteljice pa najboljše prišparajo user posted image

držte se, posebej mami, ki je skoraj tako zaskrbljena kot jaz ob dveh norečih bolnikih (meni sploh ne delujeta bolna user posted image )doma na bolniški...

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 10:53:54   
Petraa
Dvomim da bi otrok kar tako govoril,sicer pa mama najboljše zna.Jaz mu vedno pravim bo že boljše,ga ne crkljam takrat in ne vem še kaj.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
21.1.2008 12:49:56   
piščanc
Meta. pa Čvekanje v tri dni je super članek o kandidi od kovača. http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2337245

komentarji so pa že druga zgodba user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
22.1.2008 22:11:29   
aezzy
Tatam,
ali so odkrili alergije pozneje, koliko pa je star-a?
je imel-a znake napisane zgoraj?
zanima me predvsem ali je možno, da mleko prenasa dobro 12m, potem pa je kar naenkrat alergicna?
kako se to kaze na blatu, ali tezje kaka?

ja, veliko vprasanj, ampak me res zanima.
hvala

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kaj bi nakazovali tile simptomi?
23.1.2008 13:02:19   
Anonimen
Meta, ste ugotovili, kaj je narobe z vašo pupo? user posted image

(odgovor članu aezzy)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?