|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŽELODČNE TEŽAVE
19.1.2005 12:19:10   
Lidy
Pozdravček

Upam, da bo imela katera pravi odgovor oz, nasvet. Včeraj sem morala pojesti nekaj, kar ne upliva najboljše na moj želodec niti na prebavo moža. Celo noč sem čutila bolečino in pritisk v želodcu in tudi danes že cel dan ni nič boljše. Ne bruham in tudi na WC ne sedim ampak me pa vseeno zanima, če sem si s čim pokvarila želodec ali lahko to upliva na malega.
Pozdravček

Lidy 27t
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ŽELODČNE TEŽAVE
19.1.2005 12:49:37   
urši77
Sem brala pri Pušenjaku, da želodčne in prebavne težave ne vplivajo na plod in nosečnost, moraš pa ob driski in bruhanju poskrbeti za zadosten vnos tekočine da preprečiš dehidracijo:)
Če ne , pa da boš bolj ziher vprašaj za nasvet še njega ali pa pokliči svojo G.
LP

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ŽELODČNE TEŽAVE
19.1.2005 14:48:17   
saba
lindy vzemi v malo vode 1/2 žličke grenke soli.

pomaga

lp
saba

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ŽELODČNE TEŽAVE
19.1.2005 14:59:20   
Lidy
GRENKE soli ? :zmeden2:

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ŽELODČNE TEŽAVE
19.1.2005 15:22:46   
saba
grenka sol, kupiš v lekarni.

na te stvari se spoznam ker imam od vedno probleme z črevesjem in želodcem.:(

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ŽELODČNE TEŽAVE
20.1.2005 9:18:13   
Lidy
Saba hvala bom probala.
Je pa še nekaj možno, da mi mali tako gor pritiska, da me zato želodec boli :( . Ker me boli v določenih položajih, predvsem pri spanju. Do sedaj pa ni bilo teh težav.

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?