|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 16:04:03   
Anonimen
Witto, potem bom pa kr še naprej držala pesti zate! user posted image user posted image user posted image

Mogoče pa le kaj bo... user posted image

(odgovor članu witto)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 16:05:28   
pike
Pozdravljena,
Tudi jaz ti držim pesti saj vem kako se lahko dnevi vlečejo preden sploh delaš test nosečnosti. Lep pozdravček in navkljub vsemu NE OBUPAT!user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 16:06:38   
witto
ne, nebom obupala, ravno nsprotno, zdaj ko vidim, da je zrastel, sem dobila upanje

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 17:08:40   
Athina
witto, boš videla, da bo user posted image mogoče je take bolj lene sorte in se mu ne da prav preveč, pa gre vse bolj na izi user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 19:10:30   
Kepica83
hej witto! Danes ko sem kuhala kosilo sem cel čas bila z mislimi pri tebi zato pa sem imela manjše težave pri pripravljanju kosilauser posted image . No v glavnem da se vse obrača v pozitivno smer. Jupi!user posted image user posted image  Vse nam sproti sporočaj. Jaz sem ziher da bo witto dobila pikicouser posted image user posted image user posted image      100%user posted image . Pošiljam ti topel objem in veliko optimizma user posted image

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 19:23:43   
witto
Miniko ma zlata siuser posted image user posted image user posted image , res upam,da je kosilo uspelouser posted image user posted image user posted image  Vse ste zakon punce, res. Sej pravim, če je ta hormon zrastel, potem je upanje, a ne?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 19:44:47   
Kepica83
Absolutno je upanje!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  boš ti vidla kaj ti bodo hormoni delali ko bo mala wittoninja začela rasti kot gobica. user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 19:59:58   
witto
ha-ha-ha miniko tako me v dobro voljo spravljašuser posted image user posted image user posted image user posted image . Hvala ti, to sedaj najbolj potrbujemuser posted image user posted image user posted image  tudi jast ti iskreno iz srca želim, da čim prej zagledašuser posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 20:07:30   
Kepica83
malenkost babika! Ja upam da bom tudi jaz zagledala user posted image user posted image  ampak še imama z dragim nekaj časa. Bom pa za tebe prav tako vesela kot bi bila za sebe.user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 22:26:11   
Anonimen
Punce, čimvečuser posted image user posted image !

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Drobna pikica.....?
24.1.2008 11:49:06   
Kepica83
WITTO?? Kako si rešla danes pri zdavniku? Upam da prinašaš dobre novičkeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Drobna pikica.....?
24.1.2008 19:41:31   
witto
miniko, sem dobila ja rezultate, 0,07........? nevem no, bo treba pač počakat na 12.2. na uz. Ampak je zrastel

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Drobna pikica.....?
24.1.2008 21:38:39   
pikica36
držimo pesti zate in tvojo pikico

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Drobna pikica.....?
24.1.2008 22:07:46   
Kepica83
witto! Super. Pol pa mam res prav. Bo bebi bo. Jupi!!!!!!!user posted image user posted image  joj do 12.2. morem čakat na novičke? Uh upam da bo mi hitro minlo. Kaj pa znaki? Imaš kake?

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Drobna pikica.....?
25.1.2008 6:44:04   
tassi1
hormon beta hcg je pozitiven,kadar je vrednost več kot 40!
med 10 in 40 pa priporočajo uz.

mislim da ti žal ni uspelo,pošiljam ti user posted image  za srečo v naslednjem krogu!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Drobna pikica.....?
25.1.2008 11:40:20   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: tassi1

hormon beta hcg je pozitiven,kadar je vrednost več kot 40!
med 10 in 40 pa priporočajo uz.

mislim da ti žal ni uspelo,pošiljam ti user posted image  za srečo v naslednjem krogu!

ja na žalot tudi jaz tako mislim. hormon se podvaja na 2 dni, če se ne, potem neki ni vredu z nosečnostjo. Vse vrednosti pod 5, pa nasploh pomenijo, da ni prišlo niti do vgnezditve. Pikice v maternici so pa lahko marsikaj. nažalostuser posted image . Pozitivni urinski test, je lahko tudi zaradi povišanega LH hormona (tako pravi pušenjak).
srečo za drugi kroguser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?