|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
14.2.2008 9:16:37   
mojcaziga
Tudi mi smo šli včeraj, pa se je vse s tamalim zmenla. Je povedal ime in priimek, naslov, rojstni datum, pa še osebno ji je sam dal. Pol ji je povedal še ime od staršev, pa risbico narisal in je (smo) bili gotovi user posted image user posted image user posted image user posted image

Sva bla ko dva trota tam user posted image user posted image user posted image

Aja, no podpisat sva se le midva mogla, čeprav imam občutek, da ni daleč dan, ko bo tudi mali to počel namesto naju user posted image user posted image user posted image user posted image

Lp, Mojca

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
14.2.2008 9:36:59   
Anonimen
Fajn, Lenny, je bil ravno v fazi pačenja, ko smo čakali, je break dance po tleh v avli plesal. Tako da je vse, kar ga je vprašala (kje so bili danes z vrtcem, v akteri vrtec hodi, kako je ime mamici in kako očku) odgovoril tako, da se je pačil zraven.
Potem je samo rekel, da škoda, da ga ni še kaj več vprašala.
Tako da z njegove strani je bilo kar uspešno. No, saj to je pa edino pomembno.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
14.2.2008 9:52:11   
Lenny
user posted image  Super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
24.2.2008 17:43:55   
tejčica
No, pa da se še mi tu pofočkamo. Vpis smo imeli že prejšnji teden in naša pupa je čist navdušena da bo šolarka.user posted image  Jaz pa s solznimi očmi, samo da kdo omeni šolo. user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: evo, pa gre zares - bodoči prvošolčki
28.2.2008 11:26:32   
pijja
Mi imamo danes vpis.
Je naša pupa tolk neučakana.Se je lepo skopala, zdej pa brska kaj bo oblekla za v šolouser posted image

Je kar malo važna ratalauser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?