|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:56:46   
Anonimen
Jest bi mu prav prvošču eno anoreksično barbiko s centimetrskimi nohti, našpičeni frizuri in seveda praznimi možgani. Prav privoščil bi mu spanje z žensko, ki da kaj nase in se napaca z obrazno masko zvečer, na oči si pa povezne rezine frišnih kumar, med njima naj spi pa čivava Fifi.


user posted image  user posted image  user posted image

Se mi je kar sendvič zataknu user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 11:58:24   
willma
Ni bolj seksi ženske od samozavestne ženske, ki se dobro počuti v svoji koži, pa so kle kilogrami ničnega pomena. Sam ta trot se tega ne zaveda. Jest bi mu prav prvošču eno anoreksično barbiko s centimetrskimi nohti, našpičeni frizuri in seveda praznimi možgani. Prav privoščil bi mu spanje z žensko, ki da kaj nase in se napaca z obrazno masko zvečer, na oči si pa povezne rezine frišnih kumar, med njima naj spi pa čivava Fifi.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:00:17   
blazka
Jest bi mu prav prvošču eno anoreksično barbiko s centimetrskimi nohti, našpičeni frizuri in seveda praznimi možgani. Prav privoščil bi mu spanje z žensko, ki da kaj nase in se napaca z obrazno masko zvečer, na oči si pa povezne rezine frišnih kumar, med njima naj spi pa čivava Fifi.


Kalbo, a to iz izkušenj govoriš, al iz filmovuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:01:34   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jest bi mu prav prvošču eno anoreksično barbiko s centimetrskimi nohti, našpičeni frizuri in seveda praznimi možgani. Prav privoščil bi mu spanje z žensko, ki da kaj nase in se napaca z obrazno masko zvečer, na oči si pa povezne rezine frišnih kumar, med njima naj spi pa čivava Fifi.


user posted image  user posted image  user posted image

Se mi je kar sendvič zataknu user posted image


Joj joj karin, da ti ne bo kasneje žal, če boš tale sendvič do konca pojedlauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:01:56   
dory
Jst mislim,da ko je on shujšal in se zej kukr pazi,da ne bo kje kej preveč,hoče še tebe napsihirat. tudi zato,da mu ne boš delala luštev. Tipi pač. Če se mu pa tok gre izključno za postavo, potem nej si najde eno shirano. Bolš to, kot pa da se bi mogla ti nenazadnje skrivat pred njim al pa poslušat psihiranja...mislim to so zame bolniki...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:02:26   
kalbo
Kalbo, a to iz izkušenj govoriš, al iz filmov


Malo izkušnje malo pa filmiuser posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:02:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

V tem primeru si rezerviraj manikuro, pedikuro, frizerja, maserja - vse v istem tednu. Poskrbi, da bo urnik res natlačen - ves ta čas naj on pazi na otroka in seveda bo on plačnik vseh teh tretmanov.

Sem skor 100%, da po tem ne bo več potrebe, da imaš urejene nohte, obvezne špičake,... in ob vsem tem pazi, da boš tudi ti njega zafrkavala in kritizitala. Moški včasih najlažje skapirajo, če doživijo na lastni koži.


Maruška, če ne bi imela otroka, bi se sigurno šla kaj takega. Tako pa mi je tisti dve uri, ki ju na dan preživim s pikcem, tako neprecenljivih, da jih ne bom reskirala za "maščevanje".

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:04:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ni bolj seksi ženske od samozavestne ženske, ki se dobro počuti v svoji koži, pa so kle kilogrami ničnega pomena. Sam ta trot se tega ne zaveda.


To tudi jaz mislim.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:04:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blazka

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jest bi mu prav prvošču eno anoreksično barbiko s centimetrskimi nohti, našpičeni frizuri in seveda praznimi možgani. Prav privoščil bi mu spanje z žensko, ki da kaj nase in se napaca z obrazno masko zvečer, na oči si pa povezne rezine frišnih kumar, med njima naj spi pa čivava Fifi.


user posted image  user posted image  user posted image

Se mi je kar sendvič zataknu user posted image


Joj joj karin, da ti ne bo kasneje žal, če boš tale sendvič do konca pojedlauser posted image



Ma ne bo mi žal. Mmm je bil dobruser posted image . Una čokolada za sladico je bla pa še boljšuser posted image

(odgovor članu blazka)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:06:22   
Anonimen
Čisto zares obstaja par, ki je podpisal predporočno pogodbo v kateri piše da se žena ne sme nikoli zredit več kot 5kg, če ne ima pravico do ločitve . In to v Sloveniji čisto običajen par in ne kaki hollywoodski čudaki.


V Sloveniji predporočne pogodbe niso možne. Oz. če se jih že podpiše niso pravnoveljavne, skratka so nične.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:06:25   
kalbo
Ma ne bo mi žal. Mmm je bil dobr . Una čokolada za sladico je bla pa še boljš


Pa jogurta ne pozabuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:09:02   
Anonimen
A zdaj se boste pa norca delali?

Dobro, da nisem teme sprožila včeraj zvečer...ker danes se vašemu pisanju kljub vsemu smejemuser posted image .

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:10:18   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

V tem primeru si rezerviraj manikuro, pedikuro, frizerja, maserja - vse v istem tednu. Poskrbi, da bo urnik res natlačen - ves ta čas naj on pazi na otroka in seveda bo on plačnik vseh teh tretmanov.

Sem skor 100%, da po tem ne bo več potrebe, da imaš urejene nohte, obvezne špičake,... in ob vsem tem pazi, da boš tudi ti njega zafrkavala in kritizitala. Moški včasih najlažje skapirajo, če doživijo na lastni koži.


Maruška, če ne bi imela otroka, bi se sigurno šla kaj takega. Tako pa mi je tisti dve uri, ki ju na dan preživim s pikcem, tako neprecenljivih, da jih ne bom reskirala za "maščevanje".


Ne gre ravno za maščevanje in navsezadnje, tudi za malo/malega je dobro, da nekaj časa preživi sam-a z očetom. In tudi za očeta je dobro. In če bo iz tega še celo kaj pametnega 'spoznal' je pa tako super za vse.

Halo 15 let psihiranje že prenašaš! Se ti ne zdi, da je čas, da se to neha? In če non stop kaže druge kaj imajo in kakšne so - jst bi ga poslala, naj gre pol kr za njo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:13:03   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: LepDan

A zdaj se boste pa norca delali?

Dobro, da nisem teme sprožila včeraj zvečer...ker danes se vašemu pisanju kljub vsemu smejemuser posted image .


Pa sej to je tak neškodljiv norcuser posted image . Od zdej naprej so jogurti najbolj redilna stvar na svetu. Pa brez zamere Lepdan.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:14:08   
blazka
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Kalbo, a to iz izkušenj govoriš, al iz filmov


Malo izkušnje malo pa filmiuser posted image


Sej sem uno čivavo dala tvoji sestrični, tko kot si mi ukazaluser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:14:30   
piščanc
se čist strinjam s Kalbotom. samozavest nima veliko skupnega s kilami.

vsakodnevno najedanje je pa najhujša možna oblika psihiranja, pa to velja za vse, moške in ženske. všeč mi je pa tisti stavek, da je partner življenjski sopotnik, ne lepotni ideal.

tukaj itak ne moremo veliko spremeniti, vsak lahko pove samo svoje izkušnje in mnenje. ti si samo zapomni, da je to njegov problem, ne tvoj.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:14:30   
Anonimen
Neškodljiv norec...da ne bo potem pri poročilih, da so eno izstradano mamico odpeljali v bolnicouser posted image .

(odgovor članu blazka)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:15:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ma ne bo mi žal. Mmm je bil dobr . Una čokolada za sladico je bla pa še boljš


Pa jogurta ne pozabuser posted image


Ma kakšn jogurt. Ne bom si zdej okusa kvarla po čokoladiuser posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:18:25   
trnuljčica
user posted image Sprva nisem mislila komentirat neumnih izjav tvojega. Ampak:
Vprašaj ga zakaj se je za tebe odločil in ne za kako manekenko, ki bi že takrat imela 45 kg, urejene nohte, oblačila in obutev po njegovi izbiri....? Povej da je očitno tebe izkal (vsaj takrat).
A si kdaj pomislila, da recimo bog ne daj zboliš reciva, zaradi ščitnice in se posledično v rekordnem času zrediš za nekaj 10 kg. Kaj pa potem?user posted image Saj tam ti hujšanje ne bo kaj pomagalo.
Hvaležna sem za mojga. Jaz se kdaj sekiram če bom fasala kako strijico sedaj vuser posted image saj res sovražim enodelne kopalke, moj pa pravi ja in kaj potem, meni boš še vedno najboljša.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:20:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trnuljčica

Hvaležna sem za mojga. Jaz se kdaj sekiram če bom fasala kako strijico sedaj vuser posted image saj res sovražim enodelne kopalke, moj pa pravi ja in kaj potem, meni boš še vedno najboljša.



Ja, med nosečnostjo je bil tudi moj precej toleranten. Zredila sem se za 17 kg. Čeprav mi je rekel enkrat, da šest tednov me bo pustil pri miru, potem me bo pa gnal v hrib. user posted image user posted image user posted image

No, pa me ni...fizično. user posted image

(odgovor članu trnuljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:20:40   
willma

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec0 RR

Čisto zares obstaja par, ki je podpisal predporočno pogodbo v kateri piše da se žena ne sme nikoli zredit več kot 5kg, če ne ima pravico do ločitve . In to v Sloveniji čisto običajen par in ne kaki hollywoodski čudaki.


V Sloveniji predporočne pogodbe niso možne. Oz. če se jih že podpiše niso pravnoveljavne, skratka so nične.


A ni tako, da je vsaka pri notarju overjena pogodba pravnomočna?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:27:00   
trnuljčica
Veš, ko sva začela skupaj živeti sem se zaradi spremenjenega ritma zredila za 10 kg. Moj ni niti trznil, kaj da bi dajal neumne izjave glede jogurtov, teka... Ko sem mu pojamrala, da me kile že malo motijo, je rekel, da njega ne. Shujšala pa sem brez težav čez 2 leti, ker sem si sama to želela. Tako, da mi je žal, ampak tvoj je user posted image predrzen. Dvomim, da take izjave daje zaradi skrbi za tvoje zdravje. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:29:53   
Anonimen
Čeprav mi je rekel enkrat, da šest tednov me bo pustil pri miru, potem me bo pa gnal v hrib.


user posted image  Kaj za user posted image user posted image

Oprosti, sam ta tvoj dedc ma resne probleme "v glavi".

Pa to da je on športnik in oh in sploh, sploh nima veze.
Moj je tud športnik, brez grama maščobe....jst sm bla tud suhica, zdej sm pa daleč od tega.....pa tud nohtkov se mi ne da več rihtat, pa frizurce tupirat in podobnega....pa ni še nikul kej tacga prjavu. Če bi.....ve kje so vrata, pa širni svet kjer si lahko najde svojo lutko. K z bebcem pa res nism pripravljena življenja preživet.

Pa nasilje ni samo fizično, to kar tvoj izvaja je psihično nasilje nad tabo. Upam da sam ne bo se še na otroka spravu kako nej bo popoln. Čeprav dvomim da se ne bo. Ne vem no.....se ti ne zdi da je zadnji čas da se postaviš zase pa da postaviš gospoda popolnega na mesto k si ga zasluži?

(odgovor članu willma)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:39:56   
Anonimen
Lepdan, kaj ti je pa všeč na tvojem možu? Značajsko mislim?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
23.1.2008 12:42:01   
piščanc
ja, na kolena in naj prosi za usmiljenje user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?