|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 22:20:18   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

boh ne dej da bi men kdo kaj takega reku user posted image user posted image zanalašč še več jedla.


ja...user posted image

no..jaz nebi zarad sebe...ampak, nekaj bi sigurno zanalašč nardila

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 22:21:15   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

boh ne dej da bi men kdo kaj takega reku user posted image user posted image zanalašč še več jedla.


ja...user posted image

no..jaz nebi zarad sebe...ampak, nekaj bi sigurno zanalašč nardila

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 22:46:34   
Gina
Evo, meni kile niso pomembne in ne razumem, zakaj je forum fujšanje. Meni je večina ljudi lepih, redko kakšen človek se mi zdi čuden, neskladen, še bolj redko kdo debel, mi pa kakšen ni tolk lušten v obraz kot drugi. Vendar so to vrednote. MOja vrednota niso kile, resnično ne, po moje sem edina pri nas v službi, ki ne govori niti ne razmišlja o hujšanju, ki je normalno in ki se ne obremenjuje s tem, koliko je, pa ki vsaki, ki hujša (itak da vse hujšajo in se krive počutijo ob vsakem grižljaju, pa so totalno obremenjene z reklamnim sistemom nenormalnih totalka suhih mer....) pove, da fajn zgleda že zdaj. moj ima 190cm in 115kg, pa je meni prav lep.

In veste, vita mavrič ima prav, v tistem pismu, ki kroži po spletu. Ljudje so totalno utrgani od hujšanja. IN to je balast življenja. Včeraj mi je ena luštna, prav res popolnoma povprečna (po kilah) deklica rekla, da ji je očka rekel, da morata onadva začeti hujšati. Se mi je stemnilo pred očmi, kako že ta hip pumpajo(pumpate) otroke s temi bedarijami. To je totalka škodljivo za otroka. Ampak otrok si to zapomni, ve da mora biti ne povprečno suh, ampak bolj suh kot to, že samo če bo hotel očetu biti všeč!!?? In začne se manija obremenjevanja z vsakim gramom, grižljajem.... Povprečen človek ima normalne kile, če absolutno nič ne razmišlja o hrani, ampak se normalno prehranjuje. Če pa razmišlja zgolj o anorksičnih suhicah, katerim naj bi bil podoben, pa rata odvisnik od misli o hrani. In posledično zgubi čut za normalno jedenje hrane. Tako da.....moja vrednota niso kile, nekako se težko istovetim s tistimi, katerim ne mine dan, da ne bi vsaj eno misel spustili v eter o svojih kilah in grižljajih....moja vrednota niso xx suhi ljudje.

Kako strašno lepši bi bil svet, če bi več ljudi videlo lepe ljudi hoditi po svetu, če ne bi gledali špehcov, blazinic kot nekaj grdega, če bi jih lahko vzeli za svoje in za lepe. Pa sosedove tudi. Malo smo blesavi. Tako ekstra kratko je življenje, ljudje pa cele dneve samo o tem, kako niso lepi, ker morajo hujšat. Uh, jaz sem tolk srečna, da me to ne obseda. Res sem.


p.s.: meni se skoraj noben človek ne zdi "zanemarjen". Sploh ne razumem tega izraza v tej povezavi. Kako naj ena ženska z ogromno dela ob dojenčku in malčku npr. najde čas za telovadbo...a ji je to sploh tisti hip treba, mora biti perfect zaradi nekoga drugega???ker drug tako misli...user posted image .... meni se zdi najbolj fit mama tista, ki uživa v materinstvu in pač v tistem, s čimer se ukvarja, pa je vseeno, če je to rr ali prijateljice, ali pa knjige. Zanemarjen človek se mi zdi kvečjemu tisti, ki se ne umiva.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 22:50:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Kako naj ena ženska z ogromno dela ob dojenčku in malčku npr. najde čas za telovadbo...a ji je to sploh tisti hip treba, mora biti perfect zaradi nekoga drugega???


Vidiš, sama tudi ne vidim "grdih debelih" ljudi.....

....samo se mi zdi, da je lepo in prav, da človek skrbi za svoje zdravje in svoje telo, to mi je pomembno. In prav je, da ženska tudi po porodu skrbi zase, ne zaradi zahtev drugih, ampak zato, ker si sama to želi. In čas, ki ga nameni telovadbi, ne pomeni, da se tistih par kilc ne bo nabralo, ampak da je še vedno pripravljena skrbeti zase.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 23:15:03   
mami_miki
npr. jaz imam dojenčka, in sem končno začela telovadit...seveda se da...če ne telovadim, sem bolj utrujena,...sem navajena od nekdaj bit mal razmigana...

meni na moškem niso pomembni kg...mi je čist vseeno koliko jih ima moj...

jaz poznam svoje telo, in vem kje je meja največ kg in najmanj..
če jih imam preveč, mi je ponoči zelo vroče, ne morem spat, srce mi hitro bije, če se preveč najem...

če jih imam premalo sem slabotna...treba je poslušat svoje telo..

jaz že pri 2 kg-jih opazim vse razlike...

zato pravim: poslušajmo svoje telo in delajmo sebi dobro...

ne si škodovat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 23:17:21   
Gina
Zakaj pa skrb zase vežeš na telovadbo, gibanje zaradi skrbi zase? A misliš da si res vsaka želi telovadit zaradi svojega gušta? Ajd, jaz sem prej vodila aerobiko, pa hodila sem v hribe zelo intenzivno, pa sem si želela, ker sem bila malo odvisnika od športa, ampak življenje me je prisililo gledati reči drugače. Pride čas v življenju za različne reči. En čas je za laufanje, drug za spanje, tretji za dojenčke, četrti za ples, peti za službo.... za vse v življenju je čas, ko je za to čas. Ne moreš posilit življenja, da hočeš imeti vse ob tistem času, ko ti zahtevaš. Če nekaj zahtevaš na silo, tisto ni več gušt, postane zanesljivo nekaj prisilnega. Pa četudi je bila zame to aerobika ali pa hribi. Ni bil čas za tisto. Pustiti je treba naravnim ciklom da naredijo svoje. Zahtevala sem vrt svoje dni. Naredila vse za to, da sem ga imela. Točno takrat, ko sem zahtevala. Vendar je bila cena strašansko visoka. Previsoka. ukinila sem to ceno za določen čas. Danes je pravi čas za vrt, imam ga, krasnega, takega kot sem hotela. Cena je čisto normalna. Enako je z vsemi rečmi. Ko imaš mahne otroke, celo več njih na kupu, je cena za določene reči previsoka. Potem se vprašaš, ali lahko skrbim za zdravje drugače. Lahko grem z vozičkom vsak dan na sprehod, lahko jem normalno (tega problema ne poznam, ker junk fooda ne maram od malega, pa ljubim zelenjavo in sadje in kruha tudi skoraj ne jem, ker mi ni tolk dober) in prav gotovo mi to lahko tisti hip zadošča, kar se skrbi zase tiče. Lahko grem na čvek s frendicami, pa bom tudi poskrbela zase. Al pa mogoče rolat. In še vedno lahko jem normalno, če se ne obremenjujem z vprašanjem, ali sem lepa, ali sem brez špehka, ali imam kak celulitek, ali lahko dam ta kos torte v usta? Tako da....vsak lahko skrbi zase, zaradi svojih užitkov ob tem...vendar dvomim, da tukaj govorimo o skrbi zase zaradi užitkov, bolj o skrbi zase zaradi tega, ker nekdo sam sebi ni všeč, pa ves čas gleda, kako si pa zdaj bo, če bo zgolj jogurt jedel, ap nič večerjal, pa šel na aerobiko ali fitnes zato, da bi shujšal, ne zato, ker mu je fjan migat...in itak si skoraj nikdar ne bo všeč, ker pač tako gleda na svet - preveč kritično.

No, bistvo je, da si sam sebi všeč, četudi si "zanemarjen", ali bolje rečeno, če ta hip ni čas za točno tvoje hobije, ali morda tudi vrednote. Če si si všeč ne glede na to, boš veliko boljše v življenju prišel skozi, kot če boš ves čas plačeval previsoko ceno, ker se boš ukvarjal z rečmi, za katere ta hip ni čas in ves čas plačeval previsoko ceno, pa še slabo voljo samega sebe  ker takrat ti reči slabo uspevajo, ker enostavno ni čas zanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
24.1.2008 23:19:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Zakaj pa skrb zase vežeš na telovadbo, gibanje zaradi skrbi zase?


Saj ga ne....user posted image .

Samo komentar je bil na tvoj post. Pomembna mi je skrb zase oz. za svoje telo. Telovadba, hoja, plavanje,...karkoli, s čimer skrbiš.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
25.1.2008 8:18:08   
mojcaziga
Veliko ljudi si ustvari prvi vtis glede na zunanji izgled. Ali je prav ali ne - odvisno od vsakeg posameznika. Sem pa na lastni koži občutila kakšne predsodke imajo ljudje o debeluhih (namenoma tako napisano, ker redkokdo uporabi kakšno lepšo besedo). Vedno sem bila športnica. Aktivno sem trenirala judo in imela sem izklesano posatvo. Nisem nikoli imela postave 90-60-90, ker imam široke boke, ampak na meni ni bilo grama maščobe. To je bilo do poškodbe kolena, zaradi katere sem večinoma preležala kar nekaj mesecev, pa tudi kasneje sem večinoma samo hodila in še to počasi. In vsa tista mišična masa se je spremenila v brezoblično gmoto. In kar naenkrat so mi vsi očitali kak sem se  zredila, da naj končno že začnem hujšati ipd. Kmalu sem zanosila in se zredila le 6 kg, bila vsa vesela, ko se, zaradi hude bolezni bila po porodu prisiljena ležati 6 mesecev. In ostali so mi vsi kg, ki sem jih pridobila med nosečnostjo in pridobila sem jih dodatno zraven še 15, tudi zaradi vseh zdravil, ki sem jih pojedla. Koliko slabe vesti sem imelauser posted image user posted image  Poleg poporodne depresije, sem se obremenjevala tudi s tem kakšna sem, kaj o meni menijo drugi. In ni minil en dan, da mi ne bi nekdo nabijal slabe vesti in lahko ugotovite kaj sem začela dobivati za darilo - ja, knjige o zdravem življenju un dietah user posted image  Odnos ljudi do mene se je spremenil, ampak HB partner se ni. On je še edini, ki me razume, ki mi nič ne očita in se kvečjemu postavi v obrambni položaj, ker meni je že dop****
Ja, imajo me za zanemarjeno - zakaj ne vem. Mogoče bi jim morala privoščiti še malo tega, kar sem pretrpela, bi mogoče spremenili vrednote. Medtem ko je bil doma 3 tedne star sinek, sem skoraj 2x umrla in še kar ne razumejo, da ne delim istih vrednot z njimi. Ker najbolj je pomembna zunanjost. Meni pa je najbolj važno preživeti vsak trenutek z malim in uživati v lepoti življenja. Pa mi ne pustijo.

Kakorkoli, nikoli nisem ocenjevala ljudi po zunanjosti, zdaj pa dam na to še manj. Zdravnik, ki me je v drugo rešil, mi je rekel, naj živim tako, da na smrtni postelji ne bom ničesar obžalovala. Pameten nasvet, ki se ga trudim držati. Poskusite tudi ve in vaši partnerji.

LP, Mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: "Da ti ne bo kasneje žal!"
25.1.2008 20:52:10   
Gina
Mojcažiga, žal mi je, ker se ti je to dogajalo, ti pa resnično zelo verjamem,d a je to res. Sama sem na začetku veze velikokrat slišala celo od mojih prijateljev opazke na račun moža, kakšne v smehu, kakšne precej resne, vendar vse žaljive. Sama sem jim razložila, da ni treba svoje zakompleksanosti kazat s tem, da nekoga kažeš kot grdega, da sam zato kvečjemu sam izpadeš osel. Ljudje se strašno grdo vedejo do vsakega, ki ne ustreza modnemu idealu. Ali do vsakega, ki izstopa v kakršnemkoli pogledu od povprečja. Pa na kateremkoli področju že, je vseeno. Ljudje so večinoma komplekski, odvisni od tega, kako bodo ustrezali, kako morajo biti v sredini, tako kot se od njih zahteva. Pač ustrezni. Drugo je za norčevat se, ker je človek drugačen. Žalostno je to.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 184
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?