|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 18:14:52   
Goldy
A res paki? Če je to res, sem na dobri poti....user posted image

(odgovor članu paki)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 18:19:57   
paki
Ne vem,lahko da se motim. GOLDY v vsakem primeru ti želim da si na najboljši potki in da svoji pikici greješ še 9 mesecev.user posted image user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 18:23:45   
Goldy
Hvala, paki, hvala!!!!user posted image

(odgovor članu paki)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 18:32:19   
spelka12
paki jest imam tudi tak občutek.
Ko sem bila v prvem postopku IVF so okoli mene punce, ki so imele ICSI zanosile (npr._rebeca_ in sayuri...), IVF-jevke pa bolj slabo. Evo zdej so pa meni tudi naredil ICSI in sem user posted image .
goldy pa sej ne boš rabila pingvinčkov. Bosta ti 2 pikici rasli in rasli. Držimo pesti do 1 aprila, pa zares, ne za hecuser posted image .
tia-na držim pesti, da do jutri tvoji folikli že zrastejo in pade stopka.

(odgovor članu paki)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 18:33:31   
pajčolanka
mene pa še vedno zanima koliko pregledov ponavadi opravi dr. Reš po uspešni umetni oploditvi preden te preda k tvojemu ginekologu?user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 18:37:57   
gold fish
Mismis- ...sem menjala številke.... nimam več kristusa...user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 18:39:28   
gold fish
Goldy - lepo grej pikici...... 1 april pa bo tvoj dan ....

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 18:41:22   
gold fish
Tiana - glede bolniške.... jaz sem bila na GK LJ, pa sem bila obakrat od punkcije dalje na bolniški do testa, ne samo 3 dni po ET..., no sedaj v tem postopku sem bila že od 2 UZ doma...ker je bilo ravno pred božičnimi prazniki, pa sem doma še sedaj...user posted image ....

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 18:46:19   
konina
goldy, čestitke za user posted image user posted image . sedaj se pa pusti razvajati in na koncu želim en velik lep +.

mismis, moj test je sicer 25.3., vendar po dnevih je pa že med vikendom, ampak ker so prazniki imam šele na torek, na materinski dan. Ja, dober znak je, da je še ni, saj je danes tisti dan, ko pa naj bi res prišla. Ampak mene res full boli v predelu jajčnikov. Saj bi sumila na kakšno hiperco, pa sem v spontanem postopku. user posted image  Upam, da je to vse skupaj znak, da si otročki notri delajo prostor. user posted image  Ne vem pa kako bom jutri v službi zdržala, ker res težko stojim in hodim. Bomo videli. Še držite pesti, jaz še upam, ampak me je tako strah. Skoz čekiram hlačke na wc-ju. user posted image

LP, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu paki)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 18:50:21   
Linda25
pozdravček punce,

moje počutje je ok. Malo me zvije spodaj, občutki kot pred user posted image  in joškice me bolijo. Drugače nobenih takih znakov.

Goldy, čestitam za user posted image user posted image , bomo stiskali pesti, da bosta ostali pri tebi.

Tia-na, user posted image user posted image user posted image  za foliklčke. Ni panike, če ni vseh zmerila, ponavadin so odločilni ta vodilni, največji. Koliko jih zmeri je tudi odvisno od tdravnika, eden se bolj poglobi, drugi manj.. Ni pa to toliko pomembno.

Kikaa, ni panike, foliklčke bodo rastli in ko bodo dovolj veliki, bo padla stopka. Ti samo relax.

konina, kakšni so občutki' Poročaj...

Za vse  punce user posted image  za srečo.

Lp


(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 18:53:05   
spelka12
m.rudovič z.s. imaš no, čakam.user posted image
trepetalke dejmo punce, dejmo.

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 19:31:55   
sabsa
Pozdravček!

Goldy le pridno grej svoja otročička.

Kaj pa se dogaja z Žirafco? Upam, da je transfer potekal brez problemov.

linda25 z.s. imaš!

Vsem, ki grejete ... pridno grejte ...

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 19:41:37   
mihi78
Čer!
Eno vprašanje - še vedno sem v dilemi - kako oz. od kdaj štejemo nosečnost, od ZM ali punkcijeuser posted image
Kako se imate drugače? Mene že kar mineva, jutri je spet ponedeljek pa je treba v službo. Saj načeloma jo mam kar rada, sam trenutno me neka utrujenost pa naveličanost daje.


(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 19:52:07   
jelka123
pozdravljena nosečka-pt se izračuna oz nosečnost se šteje od 1.dan zadnje menstruacije..

PT pa 1.dan zadne menstruacije+7dni -3mesece

kako se počutiš,si imela že uzuser posted image

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 20:03:00   
Goldy
Saj res - žirafcaaaaa - kje si?

(odgovor članu jelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 20:03:07   
mihi78
jelka, hvala za info! UZ imam 25.3. Počutim se dobro, malo sem utrujena, fuuuul občutljiva, malo boleče in napete prsi pa veliko lulam. Drugače pa se bom zares veselila takrat, ko bo user posted image v mojem naročju. Je bilo že preveč razočaranj.
Kako si ti?

(odgovor članu jelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 20:19:35   
jelka123
počasi vsako obdobje ima svoje čare tako pozitivne in negativne zatobodi vesela nosečka-meni je bilo obdobje nosečnosti vedno najlepše

tudi jaz se zelo dobro počutim,bomo videli kaj bo pokazal testuser posted image user posted image

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 20:25:06   
Goldy
A je to normalno, da imaš po ET-ju tak velik buši? Sploh ga ne morem noter potegnat. user posted image

Saj mislim, da sem ga prvič tudi imela, a se ne spomnim. Zdaj je pa še malo drugače, ker sem toliko shujšala in se mi še bolj pozna.

Pa še enkrat hvala in en velik objem vsem, ki tako lepo navijate zame in seveda tudi za druge.

(odgovor članu jelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 20:35:55   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

Mismis- ...sem menjala številke.... nimam več kristusa...user posted image


Pa se je meni zdelo, da bo nekaj takega, zato sem tudi napisala da HIT povej

user posted image




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 20:39:08   
mismis
Konina

jaz se spomnim, da imaš ti v bisvu 15. dan  na praznik, ker sem ti na seznam najprej dodelita 24. -ega za test, pa si me spomila, da je praznik. Ampak ti imaš naraven cikel in če imaš kolikor toliko redne user posted image si danes že na zelo dobri poti. Meni je v naravnem ciklu prišla točno na 32. dan, ravno tako kot en mesec prej. Dajmo, dajmo Konina


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 20:41:58   
jadrnica
preden vas za dva dni nazaj preberem:

jutri imam punkcijo, tako da POSTOJNA here I come user posted image user posted image user posted image user posted image
sem bila v soboto na UZ, moja hiperstimulacija je napredovala, pa seveda full guzva okol foliklov, meni pa tako slabo, pa kile sem pridobila in voda mi je zastajala v telesu  in glava me je bolele, tako da je reško reku, da kar takoj v soboto stopka in gremov ponedeljek. je pa kar nekaj časa gledal , kaj bi naredu. upam, da smo se prav odločili, me kar skrbi, da bo dovolj in dobrih jajc.
grem brta, za nazaj, upam, da ste vse ok in dobro.

lp,
jadrnica


(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 21:04:57   
žirafca
Pozdravček!

Sam na hitrco:
Od 6 celic se jih je oplodilo 5, tako da bodo videli, če se bo do jutri razvila morula, mi preostanek zamrznejo.
vstavli so mi blastocisto in eno morulo. user posted image user posted image user posted image

Upamo na najboljše!

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 21:10:37   
konina
žirafca, tudi tebi čestitki za user posted image user posted image  in na koncu ti želim en lep velik +.

mismis, ja, danes je 30. dan mojega ciklusa. Res upam, da sem na dobri poti. Tam doli ni še čisto vse v redu, ampak pritisk je nekoliko popustil. Nimam pa nobenih drugih znakov, tako da user posted image . Sem pa kar precej na wc-ju. Malo zaradi psihe  (čekiram hlačke), malo zaradi pritiska in napenjanja okoli jajčnikov. Recimo, da so to dobri znaki. user posted image

Lp, Ninauser posted image

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 21:28:21   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Rubin pa sem pozabila zaželeti dobrodošlico.No bom pa sedaj.Rubin dobrodošla v naši družbi.user posted image


O hvala, hvala, pa tudi vsem ostalim user posted image . Ste pa pridne pri tipkanju. Jaz čakam na sredo, tako da sedaj nimam kaj dosti za povedat.
A ICSI pomeni, da vstavijo v jajčnik? Ne vem, ker meni so obakrat delali ivf.
Nekje sem zasledila, da se vodi statistika uspešnosti, kje pa?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: IVF/ICSI - februar/marec
16.3.2008 21:38:35   
Rubin.
Špelka 12 čestitam!!!!!!!!!!!!!!!!




user posted image

(odgovor članu kikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?