|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v dvomih
9.3.2009 11:37:45   
teji
pozdravljene!! ne vem kaj nsj si mislim user posted image  bi morala dobit 13.3, bolečine -rahle imam v prsih,pa napihjena  sem! najbolj me pa muči sem test kar tako naredila za foro k sem ga mela doma in je pokazu zelo komaj vidno user posted image   me pa zanima ali lahko pokaze tako hitro delala sem first sing-duo???da ni to mal na nos!!!user posted image user posted image hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v dvomih
9.3.2009 11:45:29   
teji
zna katera pomagatuser posted image

(odgovor članu teji)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v dvomih
9.3.2009 11:47:10   
ursa30
počakaj par dni in ponovno naredi  test..ni druge

(odgovor članu teji)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v dvomih
9.3.2009 12:45:35   
teji
upajmo da bo enkratuser posted image !!! vsem ostalim k ste na istem pa velikouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v dvomih
9.3.2009 13:56:32   
FIA 80
Na tvojem mestu bi tut js še mal počakala!

(odgovor članu teji)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v dvomih
9.3.2009 14:00:38   
mausikaa
še ena nestrpna user posted image   tudi jaz spadam v ta klub, upam, da mi bo tokrat uspelo počakat še vsaj par dni, testek namreč že čaka doma, ne-pričakujem je pa 14.3. me pa tudi že pošteno matra da bi ga naredila.

če je bil pozitiven, potem počakaj še par dni in ga ponovi, če pa hočeš biti povsem prepričana pa pojdi na krvni test, tam boš iz vrednosti videla če je kaj na tem, s tem, da je potem krvni test fajn ponoviti par dni kasneje, da se vidi, če vrednosti naraščajo tako kot naj bi

(odgovor članu FIA 80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v dvomih
9.3.2009 14:07:41   
barika
Jaz sem delala test približno 1 teden pred predvideno M. in mi je test pokazal dve lepi črtici.user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v dvomih
9.3.2009 14:10:46   
hribovkati
Pozdravljene,

tudi jaz sem v dvomih.
Prvi dan zadnje menstruacije sem imela 30.01.2009. Do danes nove mestruacije se nisem dobila. Za fantom sva drugače pazila kako in kaj. Pa tudi mentruacije mam zelo redne. Mislite, da je kaj možnosti, da sem zanosila? Vem, da bo test najbolje pokazal, sam vseeno.


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: v dvomih
9.3.2009 14:30:24   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: hribovkati

Pozdravljene,

tudi jaz sem v dvomih.
Prvi dan zadnje menstruacije sem imela 30.01.2009. Do danes nove mestruacije se nisem dobila. Za fantom sva drugače pazila kako in kaj. Pa tudi mentruacije mam zelo redne. Mislite, da je kaj možnosti, da sem zanosila? Vem, da bo test najbolje pokazal, sam vseeno.




če sta sexala, potem je seveda možnost, da si zanosila user posted image
ne vem, zakaj ne kupiš testa...user posted image

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: v dvomih
9.3.2009 15:29:16   
FIA 80

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

IZVIRNO SPOROČILO: hribovkati

Pozdravljene,

tudi jaz sem v dvomih.
Prvi dan zadnje menstruacije sem imela 30.01.2009. Do danes nove mestruacije se nisem dobila. Za fantom sva drugače pazila kako in kaj. Pa tudi mentruacije mam zelo redne. Mislite, da je kaj možnosti, da sem zanosila? Vem, da bo test najbolje pokazal, sam vseeno.




če sta sexala, potem je seveda možnost, da si zanosila user posted image
ne vem, zakaj ne kupiš testa...user posted image


Se strinjam z Uršo - kupi in naredi test - če si mela ZM 30. 1. pol lahk, da si že kr poteno user posted image - al pa je kaj drugega - želim, da siuser posted image . Sporoči rezultat!

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: v dvomih
10.3.2009 5:52:49   
teji
no spet se oglašam ponoči nič skor spala sem mela nekakšne bolečine v sp delu trebuha,malo me pa tudi peče zgagauser posted image počutje je pa čist ok!! kateri znak je bil pri vas najprej da ste šle po test!!!

(odgovor članu FIA 80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: v dvomih
10.3.2009 13:44:50   
hribovkati
Evo, test opravljen, in bila samo ena crtica, kar pomeni, da nisem noseča.
Menstruacije pa ni....bomo še mal počakali.


(odgovor članu teji)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: v dvomih
11.3.2009 0:53:20   
majalina
si ponovila test al se cakas?
drzim pesti!

(odgovor članu teji)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: v dvomih
11.3.2009 7:44:14   
hribovkati
Bom še počakala kak dan.

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: v dvomih
12.3.2009 9:53:36   
teji
no jst še kr čakam ,danes grem po test ,sicer pa nimam kakih znakov edino napet trebuh in od strani boleče prsi, bomo videli kaj bo 3 dni nazaj je bila komaj vidnauser posted image al pa sem kej preveč vidla!!!user posted image user posted image user posted image vsem veliko!!!

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: v dvomih
12.3.2009 10:44:56   
Pikapoka83
Teji, kot bi slišala mene. Nimam prav nič znakov le napeta sem zelo in prsi me bolijo ob strani. Tud meni sta se včeraj pokazali user posted image . No jutri naredim CB test.

(odgovor članu teji)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: v dvomih
12.3.2009 11:16:14   
teji
upajva skupaj nauser posted image user posted image

(odgovor članu Pikapoka83)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: v dvomih
12.3.2009 12:56:19   
teji
no sporočam naredila sem cb in po 6min pokazalauser posted image

(odgovor članu teji)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: v dvomih
12.3.2009 21:22:47   
tinncyka
user posted image user posted image user posted image user posted image  ČESTITKE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teji)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: v dvomih
13.3.2009 16:25:20   
FIA 80
user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO PUNCA -Čeuser posted image stitke!!!

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: v dvomih
14.3.2009 8:46:39   
hribovkati
Punce, cestitam.
Pr men pa nc novega, menstruacije ni, test tud ne pokaže.... tko,da grem drug teden k zdrvniku, da vidimo kaj je zdej.

LP,  vsem

(odgovor članu FIA 80)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: v dvomih
14.3.2009 10:46:33   
murkica
Teji čestitke!!! Želim ti zdravo nosečnost in čez 8 m zdravega in veselega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu hribovkati)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?