|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčki 2007
4.3.2009 19:02:50   
helimaša
čao!


IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

Punce - a katera ve, če je helimaša že rodila? Nč se ne javi več!user posted image


evo me....nisem še rodila......bi šla pa res najrajš čimprej ker sem že sita trebuha in sama sebe.....se še nč ne dogaja.....tko da najbrž bo kr ob roku al pa celo čez.....tko da mormo še kšn tedn počakat....
drgač se pa pr nas skoz kej dogaja.....rojstni dnevi, rojstva otrok, dekliščina.....tko da nism še nč zamudila.....še ta vikend ma nečak RD.....pol pa gremo lahko rodit.....si morm še vse za v P naštimat.....pol bom pa res lahko šla.....
me pa ful križ matra.....tko da se naj ne bi preveč naprezala.....sm kaj k itak babe ne mormo bit pr mir in pol skoz neki brčkam......zvečer k se pa usedem pa tud vstat več ne moremuser posted image .......
drgač pa boste obveščene kdaj bom rodila......zdej pa grem Mašo za spat zrihtat.....sva same.....pa ne gre tok hitr pol.....
papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   [Brisano sporočilo]
4.3.2009 21:51:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu helimaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: februarčki 2007
4.3.2009 22:34:49   
malecka_mateja
ojla!

evo mene, sploh ne sfolgam. šola delo in še kolegico selimo ker so jo dobesedno tam ven vrgli in je noro.tko da nevem kje se me glava drži sam še pucam knjige in šihtuser posted image ampak bomo preživeli.

roj,dan v nulo uspel.user posted image user posted image torta je bila fantazija res zelo dobra nisem jedla še boljše in tudi lepše še nisem vidlča. kot bi pravega nodija vidla .tjaši se je itak mešalo. darila so bila kr zanikiva niso bila neuporabna tko dauser posted image

naredla sem drug del izpita. jutr me čaka tretji in v torek še zadnji če mi rata sem vse nardila pri angleščini.a mapk itak ne dvomim vase. user posted image

kolumbo hvala da si javla zame. jasna hiter se pozdravte!

sem nemorem več pisat ker še komaj gledam.juter če bo kaj časa pade kaka slikica.
nočko

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu barmaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: februarčki 2007
4.3.2009 23:47:16   
Tabali
čeruser posted image !
evo jaz spet strašimuser posted image , pravzaprav čakam, da moja dva zaspita (upam, da tole ne bere kakšna soc. služba, me bojo ganjal k otroka tok pozno spat dajemouser posted image ). Sam... kaj pa čem, noče in noče iz spat, ma sto in eno reč za poštimat preden ji sploh na pamet pade da bi odšetala do spalnice. Sva ta teden z dragim uvedla bralno uspavalne uriceuser posted image , pravzaprav to dela možek (je res zlatiuser posted image user posted image ). Bereta, pojeta, komentirata user posted image , jst pa ta čas pospravim po kopanju, ona dva pa še kar beretauser posted image user posted image user posted image . Mislim... če bo tak knjižni molj k midva... bog pomagi (midva sva namreč na poročno en kufer knjig sabo vleklauser posted image user posted image user posted image  jao...)
Danes smo se zmenili s mojstrom za strojne inštalacijeuser posted image , streho pa okna pa še zbiramouser posted image user posted image  Kolumbo pomagi - kakšne opeke naj gor vržemo? Tondah Landach Verschiebeziegel, al tondah mulda, al navadni landach (sem ene par dni nazaj sanjala o glaziranih ceglih, pa me je na srečo še pravočasno pamet srečalauser posted image , tko da kar se tega tiče sam engoba pride v poštev...)
hej Helimaša - povej kdaj boš na odhodu v P - jaz bi spet mal žurala in pela kle goruser posted image user posted image user posted image , da nauš slučajno kar tko šla, brez da poveš!!!
Malecka - bravo za drugi deluser posted image user posted image user posted image . You´re verry clever studentuser posted image user posted image
Grem zdele, da se vsaj malo naspim, jutr mam pestro - najprej v službo, pol pa še mal na službeno na Štajersko, Savinjsko Koroški konec.
Nočko

< Sporočilo je popravil Tabali -- 4.3.2009 23:51:11 >

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 0:23:34   
DanijelaNeli
Naj še jst mal postrašim ob tej uriuser posted image ...
danes nikakor nisem mogla zapret ko sm delala.Sm imela na dolgo in široko za spucat kafič.Ob 23.30 sm zaklenila.Še dobro,da delam samo dva krat na teden popoldne,ker jaz nisem za popoldansko smeno...enostavno mi je muka.Kakšen krat pridem ob 15h že zmatrana delat,ker me Neli totalno izčrpa.Namreč ko sem popoldne jo ne peljem v vrtec,ker je ne bi vidla cel dan.
Še danes ni moj prišu zgodaj,se jim je zavleklo v Italiji in je prihopsal komaj po 22h domov.Tako,da jo je imela tašča cel popoldan in večer...je rekla,da ji je blo kr mučno,ker je bla Neli mal sitna.Ma verjamem,da ji je mučno,ker ima 70 let.
KOLUMBO...Ma veš,da skor ne verjamem,da je v Trst bolj poceni.Je kr drag Trst.Vem ko sem kupovala od Breil-a verižico,so ble dražje dol kot pri nas. Ampak,če bom šla kaj dol,ti lahko pogledam.Mislim,da bom šla kaj kmalu dol,ker morem it do H&M-a...ta je bolj založen kot v Ljubljani.
TABALI...hvala za informacijo o tem Backu..bom prečekirala na YouTubu...upam,da najdem in,da spokam tega Nodija v tri krasneuser posted image ...se hecam...
JASNA...ja,te melodije sem mislila.Neli jih obožuje.Tako lepo mi je pet z njo te pesmice.
MATEJA...brava bravisima!!!user posted image user posted image user posted image

Nič,grem jaz pospravit te igrače po dnevni in spat...upam,da bo Neli jutr podaljšala spanje tam do 9h.

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 7:30:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Helimaša tut jst te pogrešamuser posted image user posted image user posted image , lepo d si se oglasila....

Zdele pičm spat...sanjala bom pa o temleuser posted image :

user posted image to je moja rinkauser posted image user posted image user posted image

Jasna eno zate pa uhani- sm ti zbrala belo zlato, maš pa varjanto tut u rumenemuser posted image :

user posted image

Za ostalo kolekcijo s cenami pa tle poglejteuser posted image :

http://www.47collections.com/products.asp?cat=295 

ali njihova spletna stran:
http://www.bulgari.com/splash.php

Že sanjammmmmm




Joooj kolumbo, neki zelo, zelo podobnega iščem. Tako veličino in debelino, pa da se da zapret odzadi brez, da kak del iglice vn štrli. Sam ko sm pa vidla PRICe, me je skor pod mizo vrgl... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 7:31:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

JASNA...ja,te melodije sem mislila.Neli jih obožuje.Tako lepo mi je pet z njo te pesmice.


Evo, že pošiljam!

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 7:36:22   
Anonimen
No, zdej pa dobro jutro!

Najprej so me zašajnale kolumbine iznajdbe, pol pa še muska, in kr pozabim pozdravit! user posted image

Dans moj pride na kavico k men, pa mu morm pokazat tole stran. Sej js sn skromna, mi ni pomembno, da je bvlgari, sam da je neki takega. V kompletu z zapestnico, seveda.user posted image

Drugače pa - učeri smo imeli kontrolo, prstek je še vedno bogi. AB zgleda še ni prijel, jutri ponovna kontrola. Js srčno upam, da ne bo treba kej rezat. user posted image user posted image user posted image

Mateja - congradulations!

Barmaz - lepo, da si se javla!

Helimaša - ti boš pa fajn kregana, če nas boš kr tak pustila. Javlji se kaj!!! Sploh pa ko boš šla rodit! Mormo navijat! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 7:37:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

JASNA...ja,te melodije sem mislila.Neli jih obožuje.Tako lepo mi je pet z njo te pesmice.


Evo, že pošiljam!


AAaaaaaaa - vse pošiljam helimaši! SORRYYYYYYY!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Dej danijela mi prosim pošlji tvoj mail! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 8:44:23   
ribicau
OOOOO Kooolllluuummmbbbooo si še meni lušte naredila. Jest si ful želim ene uhane iz belega zlata. Zaenkrat nosim samo poročni prstan iz belega zlata in Calvin Klein uro (v srebrni barvi). Men moj ob rojstvu Eve ni nič podaril. Moj res ni tak. Še ko sva se odločila za poročit me je vprašal, če "hočem" zaročni prstan, ja haloooo, ob takem vprašanju ga pa res nočem.  Je pa od mojga brat punco zasnubil in ji kupil zaročni prstan....u glavnem vse po propisisima, ona ga pa sploh ne nosi, oz. ga ima na vsake tolk časa gor user posted image . Kva je pa kle fora pa tud ne vem (pa da se razumemo, prstan je lep).  

Uf sem kr mal jezna zdele, in bom mojmu tole mal podrobila. Sicer se mi pa lahko mal odkupi, mam namreč drug teden roj. dan user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 8:58:36   
Tabali
Dobro jutro user posted image
Joj jaz si pa včeri zvečer sploh nisem upala komentirat Bvlgari rings... da me ne bi zaneslo user posted image user posted image user posted image ... joj lepi so... user posted image . Kolumbo, men se zdi da če mi kaj tazga pade na pamet, me moj izseli še pred vselitvijo user posted image user posted image user posted image  (no, mal se hecam - moram to napisat, ker me mr. Tabali skoz špijunera kle goruser posted image user posted image ).
Grem zdele na en sestank, pol pa pičim v avto in vija. Ko bi vsaj bilo mal boljše vreme... ma bo že.
Lep dan punce!!!!

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 9:25:45   
Anonimen
Moj pride zdej na kavo, pa mam kr Bvlgari stran odprto! user posted image user posted image user posted image

Aja - men ko je moj kupu zaročni prstan, ga tud ful dolg nism nosla. To pa zato, ker sem ga 2-krat nesla krajšat. Mi je 4 številke prevelikega kupu. user posted image  Je pa bila fora v tem, ko mi je dal prstan prvič na roko in sem ga hotla objet, mi je prstan odletel z roke v travo, sma ga pol iskala (bila sva zunaj, poletje). user posted image

Vsi pravijo ZELOO slab znak...Ampak midva sva trmasta, čez 1,5 mes. bo 10. obletnica najine ljubavi! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil jasna81 -- 5.3.2009 9:28:48 >

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 10:16:15   
DanijelaNeli
Jutro..ja,kot se rekla...do 9h smo spale.user posted image Tati še spineli se mi je zbudila ob 7.10,je neki sanjala,ker je cmerla in govorila....Ne,tati,ne tati..Mislim,da je to povezano s tem,ker je on vsak drugi-tretji dan tako odsoten...in otrok to občuti.
JASNA-a je vžgalo z nastavljeno odprto Bvlgari stranjo?user posted image Al se je delal indijanca,pa je reku,da gledaš podložke na Merkurjevi strani...user posted image

Moja stran:dnjlm007@gmail.com


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 11:18:23   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

Ampak midva sva trmasta, čez 1,5 mes. bo 10. obletnica najine ljubavi! user posted image user posted image user posted image


...NO IN TO JE RAZLOG, DA TI ZA 10. OBLETNICO NATAKNE PRAVI PRSTAN (pa ne mislim tukaj samo na pravo velikost)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   [Brisano sporočilo]
5.3.2009 11:47:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 4865
   [Brisano sporočilo]
5.3.2009 12:39:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 12:40:19   
malecka_mateja
dan.

kolumbo še mene si okužlauser posted image user posted image

jasna zelo lep trebušček.in mislim da je res kaj bek padlouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem zdaj se najedla je moj kuhal jaz sem šla kolegici še pomagat.zdaj se grem pa učit za danes.upam da bo šlo.

slike bodo zvečer.

lep dan!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 12:47:06   
malecka_mateja
tabali. jaz pa prigesam na  hosekro, če jo sloh poznate? je pa pleh, ki je pocinkan in pa popeskan, tko da ne ruži ko dežuje je pa zelo lep pa zelo ma dobre pluse. meni cigle ni več všeč zakaj?ker tako vreme kot mammo in te toče ti ga zlomi kot keks. moj tast ma bramac in je mel ful  zlomljenih ko je bilo neurje. tko da nevem. pa hosekra mi je všeč ker je v ful barvah pa res lepo zgleda. kolumbo mi ga mamo na vikendu zelenega se spomniš???

glede oken pa sva se midva že odločila za mik celje.res majo dobre ponudbe in dobro kvaliteto.

amapk kje je še to.

zdaj pa res grem.

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   [Brisano sporočilo]
5.3.2009 13:04:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 21:40:01   
Tabali
hej babe kaj je zdej, sem vas komi našla, tko k jasna ene par tednov nazajuser posted image user posted image user posted image  PIŠITE!!!!! JASNO?user posted image user posted image user posted image
pa ne me narobe razumet, sej tut sama komi komi sfolgamuser posted image ...
no kolumbo, jutr grem pogledat nasprot magistrata, bi že dons, pa nisem bila v LJ ob času maliceuser posted image , a je to mogoče malalan? (da nam lih preveč lutala)
ja mateja hvala za info o hoskeri, sam ... pri nas ne pride v poštevuser posted image , smo v območju spomeniškega varstva in mormo met opečnato kritino
kolumbo, zoro v mengšu smo že obdelali user posted image , tam se je tut Danaja zapičila v glazirare cegleuser posted image user posted image user posted image  njej je itak všeč vse kaj se sveti in bleščiuser posted image , razmišljamo tut o erlusu, sam zaenkrat mamo enga krovca z tondahom ki je ugodnejši... mah bomo vidli
jutr bomo napadli sejem, pol pa ekšnuser posted image
jasna - ti kar daj predlog za protokolarno praznovanje 10 obletniceuser posted image user posted image user posted image , nič bat, je superuser posted image
HEJ DONS MA ROKSON EN MESECuser posted image user posted image user posted image  čestitkeuser posted image user posted image user posted image  
vau moj pa gleda neke makaroni pigvine na animalu, kva so faceuser posted image , grem še jaz - nam je uspelo našo razbojnico spravit spat u petih minutah
nočko

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 21:41:29   
malecka_mateja
evo slike so v albumu!lahk pogledate!

jaz sem danes pisala test brez napakeuser posted image user posted image user posted image bravo jaz!kok sem vesela sam v torek še in sem rešenauser posted image user posted image

drugače pa grem spat sem malo utrujena. juter mam dan za počitek!in pospravljanje. ap šolo morem mal še nardit sej bo

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: februarčki 2007
5.3.2009 21:48:19   
malecka_mateja
bravo rokuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 8:28:49   
Anonimen
Morgen!

Eno brzinsko javljanje, ker so me štopali že pri vhodu, vsi neki rabijo! user posted image  Sm rekla najprej kavica in RR, pol pa lepo počasi!

Z Alenom sma bila pri P. Dru se je ko zmešan, čeprav so mu sam povoj dol dali, pogledali pa flajšter gor namontirali. Prstek je bolje, HB je AB prijel. Še 3 dni AB in bo ok.

IZVIRNO SPOROČILO: ribicau

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

Ampak midva sva trmasta, čez 1,5 mes. bo 10. obletnica najine ljubavi! user posted image user posted image user posted image


...NO IN TO JE RAZLOG, DA TI ZA 10. OBLETNICO NATAKNE PRAVI PRSTAN (pa ne mislim tukaj samo na pravo velikost)


No, tule sm ga posračkala... Vsa vesela mu odprem stran, pa mal gleda...Pa reče:"čez kolk cajta praznujema?"  Ja čez 1,5 mes. Sej piše.... Hmm... user posted image   Obletnico imama čez točno 16 dni! 22.3. Ah....Brezveze razlagat, še dobr da me pozna, ker sem izpadla taka lolika....

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

JASNA KAJ JE ZDEJ S SVADBOuser posted image ?



Jah, ne vem... Sej ga bom uprašala, al me misli ženit al ja? user posted image  Ne, sej on bi takoj,... sam zdej ni dinarčkov za kakšno super potovanje, pa da bi se nekjee daaaaleč stran. Ker mojga fotra itak kap trofi, da grem neki kr tak naredit. Mene pa kap trofi, da mi gre po imeniku iskat koga vse pozna, in jih vabit na poroko.

Sej vete kok je blo, ko sm rodila - 3/4 obiskov v P so bili prijatelji od staršev... Sem že takoj, ko sem povedala, da sem v drugo user posted image , rekla, da nočem enega obiska v P. Pa je že fotr jasku... Eh....

OK, js morm tele moje brzince mal skrajšat, a ne? user posted image

V glavnem ROKSON user posted image   En mesec je že, odkar smo navijale? user posted image  Noro!!!

Mateja - ti si Einstein! user posted image

Čau!

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 8:30:22   
Anonimen
ATENAAAAAA???????? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 8:33:36   
ribicau
malecka_mateja sem pogledala slikce, super so user posted image . Čestitke tudi za izpit, matr rasturaš ej....

A okna ste kej gledal od Inlesa (Ribnica), midva jih imava, znotrej les, zunaj aluminij in sva ful zadovoljna. Primerjala sva jih s PVC, pa vam povem, res ni primerjave. Sva sicer plačala mal več, samo pomojem se kr splača. Sploh se pa pozna pri kurjavi in hrupu (ki ga ne slišmo user posted image ). In verjemte, to je pravi balzam, ker imamo sosedo, ki jo posluša celo naselje....

Hm kritina..., mi jo mormo letos menjat, ker imamo še azbestno salonitko...tko da kr na dan s predlogi user posted image , čeprav imam občutek, da bomo moral glih tko dat gor valovitko, ker če ne bo treba še ene par špirovcev, pa en kup lesa, da spremenimo lego user posted image

Kolumbo user posted image , sej pr nas je čist podobna situacija, za doma mora 5x premislt če bo vzel dopust, če je pa kej drucga, pa sploh ni problemauser posted image . Pravi da za brez veze ne bo dopusta jemal (dopust, da bi bil doma), ga vzame če kam gremo user posted image , ampak če je pa v njegovih klubih, društvih treba kej postorit, pa ni problema user posted image . Sej žena pa otrok ga itak vsak dan gledata...user posted image



(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?