|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 8:37:52   
malecka_mateja
jutro!

tamala v vrtcu jaz pa lenarim!kok paše!

jasna te tvoje brzinske so prav zanimive.tko da nič krajšat. ja potrudita se poročit pred drugim drugače pet dve leti nebo ničuser posted image user posted image sej tu na štajerskem je daleč bek od vseh na ptujskem graduuser posted image user posted image user posted image ti sam povej rezerviramo in porotorož na kavo pa je to touser posted image user posted image mal mi dela!mal heca more bit!

aja pa nisem einstain ampak mamo tako fajn profesorco pri kateri se res lahk angleščine  nauiš in jo znašuser posted image user posted image

zdaj pa grem cote dat sušit polpa grem v mestu gledat vetrovko za tjašo v kik majo ful lepe in poceni za v vrtec.

lep dan čeprav deževen.papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 8:40:31   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

Ampak midva sva trmasta, čez 1,5 mes. bo 10. obletnica najine ljubavi! user posted image user posted image user posted image


...NO IN TO JE RAZLOG, DA TI ZA 10. OBLETNICO NATAKNE PRAVI PRSTAN (pa ne mislim tukaj samo na pravo velikost)


No, tule sm ga posračkala... Vsa vesela mu odprem stran, pa mal gleda...Pa reče:"čez kolk cajta praznujema?"  Ja čez 1,5 mes. Sej piše.... Hmm... user posted image   Obletnico imama čez točno 16 dni! 22.3. Ah....Brezveze razlagat, še dobr da me pozna, ker sem izpadla taka lolika....

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

JASNA KAJ JE ZDEJ S SVADBOuser posted image ?



Jah, ne vem... Sej ga bom uprašala, al me misli ženit al ja? user posted image  Ne, sej on bi takoj,... sam zdej ni dinarčkov za kakšno super potovanje, pa da bi se nekjee daaaaleč stran. Ker mojga fotra itak kap trofi, da grem neki kr tak naredit. Mene pa kap trofi, da mi gre po imeniku iskat koga vse pozna, in jih vabit na poroko.

Čau!


Sej maš razlog, da si pobrkala datum, rečeš da si noseča, pa hormoni pa to, če to ni  dober razlog user posted image user posted image user posted image

Drugače pa midva tud nisva prenesla pompa na poroki in sva se zato poročila na drugem koncu sveta!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 8:45:44   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja


zdaj pa grem cote dat sušit polpa grem v mestu gledat vetrovko za tjašo v kik majo ful lepe in poceni za v vrtec.

lep dan čeprav deževen.papa


Oj! Jest sem v ponedeljek gledala v Kik-u v Kranju, pa nisem nič najdla. MI rabimo številko 104 po tamalem. Sem pa tud v soboto mal gledala v C&A v Kranj in so imel eno kr fletno, 19,90 eur, ampak sem se na blagajni skregala, ker sem ji dala dva bona za 10 eur in je rekla, da vračat denarja ne sme in sem ji rekla, da naj ma tiste 10 centov, da ni panike, pa je rekla, da ne sme vzet bonov, ker so imel par dni nazaj sestank..... in da lahko damo en bon, za 9,90 eur pa denarja....u glavnem mi je pritisk tko narasu, da sem rekla, naj jo kr imajo user posted image user posted image user posted image  in sem jih poslala u tri krasne! Sem pa v C&A zamenjala en pulover, ki ga je Eva dobila za roj. dan, in sicer je dobila št. 98, pa sem takoj vidla, da ji je premajhen, no ugante kaj, morala sem  zamenjat za št. 110, ker je bil 104 tud glih za glih user posted image . Noro!

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 9:22:14   
Tabali
Morgen...
joj sem tok bizi da me bo pobralo user posted image , ma bo že
ej mateja ti si pa res ajnštajn - ne se zdej na profokso zgovarjat,  dejstva so dejstva user posted image user posted image , BRAVO!
pr nas je za okna bistven K faktor (toplotna prevodnost), upam, da bomo uspeli kaj zbrskat dons na sejmu, če pa ne pa itak mamo enga že u pričuvi user posted image , tko da bo
joj mi bomo tut mogli po nakupih za našo prinčipeso, sam ne vem kdaj user posted image , komi še kaj časa najdem za kruh kupit, vse ostalo pa se kar nabira user posted image , jao...
no ja če bo jutr dež, po bomo ziher končali v Kranju user posted image  - to je naša sobotna deževna destinacijauser posted image user posted image user posted image
grem delat pa se še kaj ogalsim vmes, če ne preh pa takrat ko poharačim zlatarno nasprot magistrata user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   [Brisano sporočilo]
6.3.2009 9:34:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 10:27:58   
DanijelaNeli
Ejla!
Vi se kar mente od porok...jaz pa bom kr na koruzi ostalauser posted image
Danes sem fraj....user posted image Sem tako happy,pa še lep dan je...sonce.
Zbudili smo se ob 7h,ta malo sem peljala v vrtec,pol sem šla do trgovine pa na kavico.Zdaj sem na hitr en paninček pojedla,teko,da bi bil čas,da se lotim nečesa delat...moram zrihtat tip top vse,tako,da grem pol z mirnimi živci na vikend.

MATEJA...Torta je fenomenalna..oziroma je bla.Res zanimiva,in verjamem,da je bla dobra...


(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 10:54:50   
DanijelaNeli
Jasna-hvala za muziko.Pesmice so zakon,hvala...

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 13:28:30   
Tabali
user posted image  report iz malalana:
tok me je zašajnal, da sem pri povratku skor v Ljubljanico padla user posted image , cene ... nećemo sad o tome user posted image
in hvala Kolumbo k si me na sonce spravila user posted image user posted image user posted image , sicer nimajo tistega tvojega prstana, majo pa mal tanjšega oz. ožjega, pravzaprav tistega ki ma diamanteke okoli... ah.... user posted image
joj že komi čakam da user posted image od tuki, mam že mal dost
a ja - sem ga prej mal posvirala user posted image  - še bolk kot K je pri oknih baje pomemben distančnik user posted image , do pred par minut sploh vedla nisem da to obstaja user posted image , še sreča da mam moža user posted image
hej Danineli a si dobila ZS?
ajd mejte se

< Sporočilo je popravil Tabali -- 6.3.2009 13:31:28 >

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 13:45:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

Jasna-hvala za muziko.Pesmice so zakon,hvala...


Ni blema. Itak pa sem mormo zahvalit Kolumbotu! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 13:45:54   
Tabali
a ja da ne bo pomote: komi čakam da grem iz službe ne z RRuser posted image

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   [Brisano sporočilo]
6.3.2009 14:49:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4886
   [Brisano sporočilo]
6.3.2009 14:52:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 15:04:01   
Tabali
hej kolumbo - na isto vprašanje sem od dragega dobila sledeč odgovor (o distančniku user posted image )

"mislim da jo to tista stvar, ki je na dnu prostora, kjer je plin med stekloma.baje ful vpliva
na kondenz in te zadeve, prakticno je pomembnejsda kot k faktor.."

jst si to razlagam kot zadevo, ki stekla distancira narazen user posted image user posted image user posted image , zdej pa če sem v meglo brcnila, pač sem, sorry user posted image

ej dej se ne sekiri zaradi luči ograje in tega, bo že, mi naprimer mamo slike še po galerijah user posted image , tko da... user posted image user posted image user posted image , saj vem da se sliši mal patetično sam res je važno da se mate radi in da ste že štirje, ograje pa ostala "krama" bo že, boš vidla da bo
čaki sam da mi krenemo u akcijo za ograjo - to bo cela štala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 15:08:21   
Tabali
a ja - rolet nimamo mogoče bomo enkrat, ko bomo veliki user posted image , meli polkne
ferngov pa jst splohg ne bi mela, itak pol še to morš prat
sem glih ene par dni o teh temah mela s tastom debato - on po noči mora met vse tutto kompletto zaprto, rolete spuščene, ferange navlečene, da ga kdo ne vidi user posted image , men pa, po pravici povedano to sploh ni padlo na pamet. Pa tut me ne moti če me kdo gleda, kaj čem, če pa prihajam iz divjineuser posted image  tam o tem nismo nikoli razmišljali

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   [Brisano sporočilo]
6.3.2009 15:27:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 15:33:18   
Tabali
hej a je Maj tut fen od Alexa iz madagaskarja ??? user posted image user posted image user posted image  (jaz tut user posted image )
Kolumbo dobiš če želiš spržene ovce ni blema user posted image , zvečer od doma ti pošljem tudi link za youtube
grem zdele na sejem, sem lih ta prave volje in opaljena do daske od teh ceglov (blagor tistim ki so delali bajte v času ko si mel sam kikindo na razpolago user posted image )
ajd uživite!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   [Brisano sporočilo]
6.3.2009 16:20:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 4892
   [Brisano sporočilo]
6.3.2009 16:27:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: februarčki 2007
6.3.2009 21:53:35   
DanijelaNeli
Čer!
Nisem imela časa prej,pa sem se zdej spravla mal na RR.
No,pr ns je cajt minil kar mirno...v vrttcu je blo ok,popoldne smo ble še eno urco zunaj,ker je blo tako lepo sončece,pa prav toplo je blo.Pol pa je Neli dobila obiske...Naše bivše sosede s Kozine,ko sem prej živela gor,pa s ta malim sta skupaj v vrtcu...Tako,da sem imela cel živ žav doma.Pa še malo ven,dokler ni šel sonček v morje...
Tako,da sem zdaj napravljena za it spat...jutr delam zjutraj.

KOLUMBO...ti si se pa res izkašljala.Svaka čast.Verjamem,da ti je odleglo...

Jaz morem tudi mojmu kaj vržt pod nos... Najbolj pa to situacijo glede dela...njega je dal delodajalec na zavod,kao za 4 mesece,ker je kriza.Drugače je šofer.Zdaj je pri enem drugem,začasno...ampak ima isto nasprotje dela kot prej.Prej je vozil lokalno,bil doma skozi.Zdaj pa gre npr. ponoči ob 3.30 vozit in ga ni do poznega...skor 24 ur.Pol je un dan doma,do naslednje noči. In point je v tem,da jst ne morem tega tempa,..enostavno ne zdržim.Ker sem pol sama za vse.Sej zastopte?In Neli je že začela jamrat...ji "manjka tati."user posted image Pol pa je še težko kombinirat varstvo ko delam jaz popoldne. Briga me za tistih 2.200 Eurov...user posted image odkrito povedano...
No,mal sem zatežila...

Aja,sem dodala slikice od rojstnega dneva in neke druge...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: februarčki 2007
8.3.2009 8:10:25   
DeMer
Ojla!
Kako ste kaj? Še vse spite? Pr nas je zdej ura za ustajati 6.30. user posted image user posted image user posted image Noro! Ne vem kaj mu je, da tako zgodaj ustaja. Smo bili spet bolani. Je imel vnete učke, je bil v petek doma, no hvala bogu so kapljice hitro prijele in je že ok. Včeraj smo kupovali čevlje v Cicibanu in smo kupili 23, zimske ima pa 24. user posted image Zdej ne bo nosil 2 zokn gor. Pa une 24 so od Superfit. Pol smo se pa mogli iz Lj peljat mimo labodov na Zbiljah. Kolumbo smo vam mahali. user posted image Vreme skozi okno zgleda krasno in upam, da tudi je, ko bomo stopili ven. Včeraj je pihalo k pr norcih. Zato smo šli popoldan v šoping. Danes bi bilo pa fino se malo zluftat.
Tempo mamo skoz nor, tako da zvečer padem dol že ob 9h. Tale marec bo nor, pol bo pa bolje. Upam.
Slikce od praznovanj imate lepe, tortice krasne!
Aja, Jasna zaradi kil pa se res ne obremenjuj preveč. Jest jih imam še vedno 10 preveč od poroda. K sem šla rodit sem jih pa mela okoli 25 plusa al pa še malo več. Kriza. Ampak sem imela tak apetit in nobene meje. Vse zato, da bi otroček dobil vse in da bi se mleko dobro delalo. user posted image
Zdej grem pa gledat, kaj počne mali.

Lepo nedeljo!

VSE NAJBOLJŠE OB DNEVU ŽENA! user posted image

_____________________________

Vsi cvetovi bodočnosti so v semenu sedanjosti.

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: februarčki 2007
8.3.2009 8:20:35   
DeMer
Glede stvari k še mankajo... MI smo kupili skoraj leto nazaj luči za v stanovanje, omare,... v Ikeji in so stale in stale. in pol sem en dan rekla, da to pa ne gre nikamor in sem začela kr sama sestavljat omare, no pol se je pa nekaj zgodili. Sicer je trajal, ampak zdej imamo ap vse zmontirano. Eh,.....Zdej morm načrt za bajto narest in papirjke zrihtat, da bomo začeli zidati. Ampak res ne vem, KDAJ?user posted image

_____________________________

Vsi cvetovi bodočnosti so v semenu sedanjosti.

(odgovor članu DeMer)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: februarčki 2007
8.3.2009 8:23:06   
Anonimen
Morgen!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Evo, za vsako ena virtualna rožica ob dnevu žena! Naj vam dan lepo mine! user posted image

Ja, tudi pri nas smo danes uaf že od 6.30h. Ko se je zbudi, je najprej reku "tiskat" (se mormo vsako jutro mal stiskat)user posted image No ko pa je prilezu do naju, je bilo čut še samo "mama utani, gemo" user posted image

Učeri smo 3/4 Alenove bodoče sobice razšraufali in odpeljali na odpad, 3/4 cot sm stran zmetala oz. čakajo v garaži, da jih odpeljemo v humana kontejnerje, ker so čisto cele, samo jih pač ne nosimo.

Moj je šel zdej delatuser posted image Pa sej sta samo 2 urci, ampak vseeno. Midva sva se zdej najedla, Alen gleda knjigice, js pa še u miru srkam kavico.

Zdej grem peglat, ker me čaka še enih par žeht, da bomo spet na nuli.

Lep dan vsem! user posted image

(odgovor članu DeMer)
  Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: februarčki 2007
8.3.2009 19:46:49   
malecka_mateja
ojla!

najvam povem kak počitek je bil moj ta vikend in petek. v petek sem popolnoma sama preštihala tjašino novo sobo in vse počistla skitala in zbrusla res vse sama ker je moj šel delat,pred tem sem vso sobo sam spraznila razen omaro sva skupaj prestavla. v soboto zjutraj sem delal popoldne sem pucala in na roj.dan smo šli. danes pa smo sestavljali in sestavili pojslo in omare  tko da veste kak počitek sem mela. juter pa me čaka zlaganje in pucanje ker mam še vse v škatlah. tjaša je čist navdušena sem ji sobo v rumeno živo vrgla in samo še hodi okoli da ji sobico delamo. res je faca.

kolumbo torte jelka na netu poglej naš naslov in telefomsko ti jo tudi dostavijo v lj. sam zmenit se moreš. majo tudi leva oz kaj si zaželiš.

včeraj smo meli spet njihovo je mel krščenec strelo mcquin nevem kak se napiše. in je bil aspte čudovita dobra pa še bolj. so mu naredli pokrajino in cesto...kot pravo. jaz sem prst v jezero potisnila ker sem misla da je res voda. mislim sploh ni za opisat.

to je vse zaenkrat grem spat ker sem ful utrujena. ta teden me čaka še barvanje najine spalnice ter potem vseh ostalih prostorov.

lep večer.papa


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: februarčki 2007
8.3.2009 21:59:09   
Tabali
cicido cicido cicidouser posted image user posted image user posted image , meni še sam ta pesem po glavi roji, no, včasih se mi not prvleče še tista lepooooo je biiiiitiiiiii kokoooošššššššuser posted image  hahaha, kaj pa čem če cele dneve sam to prepevamo in se režimo ko mačkiuser posted image , Danaja obožuje take lude pesmi
smo meli kar pestri vikend, skoz zidarje - tut danes so bili, mi jih je kar žal ko jih tko gledam, sam pravijo, da če ne grejo domu, da se itak nimajo kam dat, pa da rajši delajo...
z Danajo sva dobile rožice za dan ženauser posted image , pol smo si pa privoščili kitajsko in en ekstremno dolg sprehod
hej kolumbo, jutri ofce začnejo svojo dolgo pot do Zbiljuser posted image , včeri mi pri najboljši volji ni ratalo do pošte. Kakšne pingvine bi mela? Tiso zadnjič smo gledali en dokumentarc na Animal Planet, a to si mislila ak kva?
no mi smo zbrali streho, za okna pa se še odločamo, po sejmu smo sam še bolj zmešani (btw o komarnikih sva slišala tok mnenj koliko prodajalcev oz. proizvajalcev sva prašala user posted image user posted image user posted image , eden nama je celo reku, da če vsako leto tiste mreže za 2 ojro gor napopaš te skoti celo življenje pride majn kot pa en komarnik, ki ima povprečno življenjsko dobo 10 let user posted image ) če bo to šlo tko naprej bomo okna dol zazidaliuser posted image
malecka svaka šast za pleskarsko akcijo, ko bodo naše stene ready - DOBROOŠLA user posted image user posted image user posted image
zdele pa grem spat, da vsaj enkrat pridem kokr tok naspana v službo
nočko

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: februarčki 2007
8.3.2009 22:11:31   
Tabali
user posted image  za vse nas user posted image

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?