|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 10:04:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: atena777

Punce morm vam še povedat, da mi je tolk slabo, pa tolk se mi vrti, da je groza.


Jasna lahko si izčrpana od prenapora - za to je šlo očitno pri meni, ali pa si preprosto user posted image  . to drugo bi bilo bolje user posted image .

Lahko noč!


Glede user posted image je itak izključeno, ker se mi to dogaja že kake 3 mesece. Sej js bi tudi raje to opcijouser posted image user posted image

Ampak si mislim, da bo kr tale diagnoza prava,
IZVIRNO SPOROČILO: visnjaaa

Jasna81 mogoče imaš slabo kri....pejt pregledat železo.


ker sem se spomnila, da se mi je po porodu tudi to dogajalo - tedaj sem dobila 5 flaš legoferja (železo) za spit.

Sam ko se mi takoooo ne gre k zdravniku. Aja še to sem se spomnila sedaj - a je potem sploh možno pomanjkanje železa, ker pa pijem Elevit???user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu atena777)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 10:09:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

jasna jaz ti lahko priporočam pegperegota!mi imamo plikota-torej marelo in že od rojstva pa sem ul zadovoljna!to ti jaz priporočam!druge marele pač meni niso bile všeč!pa sistem zlaganja je ful izi pa lahka je!pa strehica je zelo dober senčnik ker se da v celem gor in dol zlagat tako da ga v bistvu pokriješ lahko z streho!za kakšn makedam ni ker niso velika kolesa ampak srednja!amapk smo bili z njim v živalskem kjer je sam makedam pa je tudi šlo ker smo prednja kolesa blokirali!gozde poti če ni nekih velikih korenin tudi gre skozi za alsfalt pa je tak zakon!lahko vodljiv tudi z eno roko!meni je zakon!evo to so moje izkušnje!


Ja, sej sem šla slike s srečanja gledat, ker vem, da maš ti PP in se mi kr dopade.

IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Jasna naš Traxx Marlin je še dobolj velik ( z nogicmi še ne doseže "stopničke za noge)


Ja, tud tvojega sem gledala. Maj sedi noter kot grof. Se ful vidi, da je naš ožji in krajši. Naš je že septembra dosegel stopšničke za nogice, sedaj je pa itak že kriza.user posted image

Sem gledala zapp-a ker je tako minimalen, sam me ful moti, da se ne da poležat, pa še strehico morš posebi dokupit, pa še tisto sprednje varovalo... user posted image

Raziskujem po netu že par večerov zapored... A je katera naročala kej preko E-baya? A je to varno???user posted image user posted image user posted image

Alen cvili... se slišimo!

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 10:33:09   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

Jutro vsem!

Najprej David in Gal:
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

Mamicama pa  user posted image   user posted image

P.S. Učitelj tehnike od Kolumbo je zakon!user posted image




se podpišem pod tole

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 12:12:45   
Darca_k
Najprej DAVIDU in GALU:
user posted image    user posted image

Ter kot je napisala kolumbo, ne smemo pozabiti tudi na mamici: user posted image , in naj vama sije user posted image .

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 12:21:02   
Darca_k
No pri nas je stanje naslednje:
mamica uresničuje še zadnjo željo pred nastopom službe: shujšati za nekaj kilogramov...

Kot že veste je naš Maj verjetno prinesel v petek domov Rota in tako je moj user posted image  sračkal v soboto, mene je pa včeraj začelo kuhati (sem imela cal dan vročino), zvečer pa premike v spodnjem delu... In tako sem danes ostala doma z občasnimi rednimi obiski stranišča...
Po Maja sta včeraj prišla moja starša (hvala babi in dedi user posted image user posted image ) in je pri njih prespal. Ker je zelo priden, bo verjetno tam ostal še danes, da si jaz spočijem in pridem k sebi...
Jutri pa tako imamo pregled pri zdravniku, tako da se bom za službo zmenila v sredo. Potem pa upam, da se kmalu začne novo poglavje... Mislim da je bilo dovolj za začetek, ne?

Skratka slavljenci lepo praznujte, Malecka_Mateja verjamem, da si super zrihtala na zdravniškem.
Jasna mi imamo tudi PegPeregota (Plikota) in smo ful zadovoljni. Sicer za gozdne terene bi bil mogoče boljše takšen z večjimi kolesi, se pa da super zložiti in za začetek se mi je zdelo ful dobro, ker se je dal narediti v ležeči položaj, tako da je kot dojenček gledal k meni (kot da bi imela košaro), sedaj pa normalno gleda v smeri vožnje sede ali leže... Tako da nama  ni bilo potrebno kupovati posebej košare...

(odgovor članu Darca_k)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 12:33:55   
Darca_k
voziček

tu je sicer link kjer je voziček v ležečem stanju, ko ga pa sestaviš, pa je takšen kot od Malecke_Mateje...

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 7.2.2008 9:09:28 >

(odgovor članu Darca_k)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
4.2.2008 13:00:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Darca_k)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 13:13:17   
Anonimen
Naaajdlaaa! TFK Buggster, cena okol 200 ojrov na soncku. Bom se potrudla dodat slikico, je tak kot zapp, sam da se da poležat, zloži se pa isto na minimum. user posted image user posted image user posted image

Alen bo za RD od babic in dedkov kr denar dobil, tako da bo še mami kej primaknala in bo tale hrošček naš! Sam morm še prej zvohat, kje ga še prodajajo, da ga lahko malo probamo, da ni slučajno kej mali.user posted image

Midva pa še ne vema, kaj nej mu kupima. Verjetno kak tricikel, za drajsat po dvorišču, ko ga pa malo preraste, pa itak dobi kolo. Se še morma odločit.

Res, kje ste vse, ko je tako vreme?

Mateja a si že nazaj???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 13:32:23   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 13:32:38   
Anonimen
A ni lep? user posted image user posted image user posted image

pa še  opis

Teža: 6,95 kg
Velikost zloženega vozička:
103x35x25 cm (s kolesi)
98x35x15 cm (brez koles)

Zloži se pa tako kot Zapp.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 13:48:35   
Anonimen
Kolumbo tole kupta Mayklu za RD

user posted image

Užitek garantiram! Naš Alen ima motor in včasih tako na gas tišči, da se oba z atijem podima za njim po celem stanovanju. Učeri smo celo mizico iz dnevne umaknal, da ma frajer plac!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 13:51:06   
Anonimen
U sm zdej vidla ceno - je neki čez 400 ojrov. Tale je cenejši - mal čez 180 evrov, pa je tudi Mayklov tip:

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   [Brisano sporočilo]
4.2.2008 13:51:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
4.2.2008 13:52:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   [Brisano sporočilo]
4.2.2008 13:53:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 13:53:41   
Anonimen
Baterijska vozila na sončku...

Čak, grem po link...

http://www.soncek.si/si/baterijski-traktor-backhoe-loader-new-holland-i3084.shtml

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 13:54:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

dEJ PRLEPI SLIKO OD VAŠEGA MOTORJA


Čak da najdem, če jo sploh mam na rač. Če ne jo morm naložit...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   [Brisano sporočilo]
4.2.2008 13:55:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 13:59:51   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Evo slikice od motorja



(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 14:00:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

user posted image user posted image user posted image

Evo slikice od motorja








(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 14:02:32   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Ne vem kako nej pomanjšam da ne zasedem tri strani... user posted image Dej ti na mail pošljem, ok?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 14:05:04   
Anonimen
Že poslano.

Punce ne morm verjet, Alen se zdej že ziher kako uro igra s tole pojočo knjigico, pa še dvema slikanicama iz knjižnice. Sploh me ne rabi! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   [Brisano sporočilo]
4.2.2008 14:05:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 15:22:35   
ribicau
Živjo!

user posted image  pridne ste ble punce, sem rabila pol ure, da sem vse prebrala.

Joj, pa smo na forumu OTROCI, kr ne morem verjet user posted image .

Vse najboljše Gal in David. Mi bomo praznovali v soboto, točno na Evin roj. dan. Midva sva ji tricikel naročila, pr babici in dediju bo dobila peskovnik, pr atu in mami pa tobogan - baje (sem kr penasta, ker pravi tašča, da ga še nikjer ni vidla in da ne ve, če ga bo lahko kupila do roj. dneva....pa sem ji rekla, da naj gre v otroško trgovino in ga naroči po katalogu, ker jih imajo itak v skladišču in ga pripeljejo - preverjetno, pa kr nekej teži...user posted image )

U glavnem, Eva vsak dan ene 2x ustnico prebije, pa pa skotali se ene 100x na glavo vsak dan, ja jest res ne vem, kva nej, ne morem bit skoz prlimana na njej....ta otrok je res hiperaktiven!

V varstvu je bla danes ful pridna. Prejšnji teden jo je moj pazil doma, ta teden pa spet hodi v varstvo. Sem se danes bala, da bo štala, ker en teden ni bla tam, pa je blo čist u redu user posted image .


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: FEBRUARČKI 2007
4.2.2008 16:10:10   
visnjaaa
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

Sam ko se mi takoooo ne gre k zdravniku. Aja še to sem se spomnila sedaj - a je potem sploh možno pomanjkanje železa, ker pa pijem Elevit???user posted image user posted image user posted image





Koliko železa pa vsebuje elvit? Kako redno pa ga piješ?

Veš čist možno je, da si tolk izčrpana železa, kljub temu da jemlješ elevit.
Jaz sem mogla 3x na dan pojesti eno tableto 100 mg železa, se pravi na dan 300 mg 3 mesece, da sem si spravla raven železa na normalo. To gre full počas, da si nafilaš rezerve.
Poglej na elevit, koliko piše, da vsebuje železa. Sicer pa pejt v labaratorij in opravi samoplačniško. Stane okoli 5€ in ne rabiš čakat pri zdravniku.
Jaz grem vsako leto si pregledat in si kr sama plačam, ker se mi ne da čakat pri zdravniku.
Sej koliko je pa normala ti pa tako piše na izvidu in vse vidiš sama....stvar rešena.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?