|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
9.2.2008 11:14:49   
butara
Prvič je bilo bolj na easy, v drugo pa to ni več možno - je tukaj prvorojenec, ki potrebuje pozornost in topel obrok vsak dan... Torej - začela s polno paro takoj po prihodu iz porodnišnice.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
9.2.2008 17:34:51   
Teya*D.
Začela sem kakšen teden pozneje. Seveda sem malo težje hodila in naredila sem tisto kar sem pač lahko in kar je bilo v moji moči. Nisem pa pretiravala z ničemer in npr nisem dvigovala težkih stvari. Tisto je pač odnesel partner. Pozneje pa je že šlo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
11.2.2008 10:00:34   
sneška_
Prvič in drugič sem začela 15 dni po porodu.Obakrat me je rešila mama takrat je prišla in 15 dni ahtala in mene in otročke. Mož je šel v trgovino mama pa je skrbela za gospodinjstvo. Po 15 dni pa jaz sem začela.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
11.2.2008 12:27:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
11.2.2008 15:39:25   
Dadi
Po prvem porodu tam nekje po 14 dneh...je mož vmes vse rihtal.
Po drugem porodu pa malo več, ker me je tašča prišla razvajat.(mislim da tri tedne)

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
11.2.2008 15:40:27   
Lunc_a
Naja3 zakaj bi se ti smilile??
Jaz to rada počnem in sem komaj čakalauser posted image user posted image

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
12.2.2008 9:21:19   
dadica
 Jaz imam zlatega user posted image , po prvem porodu res skoraj mesec dni nisem rabila nič drugega kot skrbet za otroka, je on skuhal, pospravil in zlikal, tudi vstal je kdaj ponoči in otroka previl jaz pa sem ga samo nahranila! Ko sva po 7 dneh z user posted image prišla iz porodnišnice je bilo stanovanje spucano, cunje zlikane in šopek rož na miziuser posted image user posted image user posted image .

kako bo pa sedaj pa ne vem, ker imamo še dvoletnika pri hiši!

Tudi moja tašča živi v spodnjem štoku,pa mi je vsega skupaj skuhala kosilo 3x in v dveh mesecih prišla gor otroka pogledat 5x.

lp dadica

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
12.2.2008 19:51:35   
Pia77
Berem to temo kot navodila, ki mi bodo v kratkem prišla prav...

Moja več kot 90 let stara babi pravi: "Tudi če se prvih 14 dni po porodu super počutiš in te nič ne boli, se pa ugrizni v mezinec in počivaj!" user posted image
(Potem seveda doda, da ona tega ni upoštevala in da še zdaj, več kot 50 let po zadnjem porodu, še vedno nosi posledice user posted image user posted image user posted image  )

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
12.2.2008 21:57:09   
lelčy
nekje dobrih 14 dni sem počivala ker sem rodila z CR, pa še komplikacije sem imela ker se mi je začelo gnojit, tako da so gospodinjska dela opravljali mama, partner in tašča.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
12.2.2008 22:51:41   
r1ta
Dolgo ne, ker sem imela CR. Prvih šest dni sem imela pomoč na domu, potem pa je dragi skrbel zame. Sesalca nisem prijela v roke 6 tednov ostale reči pa sem začela opravljati po 4 tednih.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
13.2.2008 12:12:51   
Anonimen
zdaj 7m po porodu začenjamuser posted image user posted image user posted image user posted image hecuser posted image

obiskom sem povedla, da prva dva mesca nočem nbenga videtuser posted image če je slučajno kdo pršu, tisto kavo je že dobu, pa kak keks iz trgovine, mi na kraj pameti ni padlo da bi se z obiski obremenjevalauser posted image
prvih pet tednov je bil moj doma, tko da je kr naredil marsikaj, za pranje sem mu na list napisala postopke in zraven stala ko je cunje sortiraluser posted image sicer se je neki bunil, samo sem mu povedla da men tko dol visi, a je kej oprano al ni...jz tko ne rabim druge k pižamouser posted image pa je pral....
kuhali smo bolj tko.mal smo, mal nismo, parkrat je šov po pico, palačinke je peku pa zrezke, pa krompir v pečici in takšno...sesal in po tleh pomival je sam, posodo je pomival, skratka vse, ker mu drugega tko ni preostalo, on je bol pedanten in mu gre na živce če je navlečeno, jaz mu pravim, da če ga mot, na pospravi, da ko bo mene motlo bom že...on pa pravi, da se boji, da mene ne bo nkol motlo....user posted image
u glavnem hočm to povedat, da mi resnično še zdaj ne pade na pamet da bi se presilila s pucanjem, kaj šele da bi mela take prebliske takoj po poroduuser posted image pa itak sem doma zarad otroka in ZA otroka, ne zato da bo stanovanje kot v reklami za brefuser posted image

(odgovor članu r1ta)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
18.2.2008 18:45:24   
bamby
Moja pupika še nima 3 tedne in sem danes začela kuhati sama, ostala gospodinjsak dela pa opravi moj mož, kot so pranje, sušenje in zlaganje perila. Likat ji skoraj ni treba, ker jih iz sušilca takoj zloži in se tako ne mečkajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
18.2.2008 23:36:22   
shooo
dologo nisem kaj veliko naredilauser posted image .
za ziher sem da sem 10 dni samo počivala in dojila ker je takrat vskočila moja mama.
potem sem počasi začela kuhati .M je pomival posodo, hodil v trgovino, obešal in pobiral perilo in tu in tam posesal. likali smo občasno , okna nismo pomivali, ...za silo je bilo... sem se sedaj spomnila da je v prvih dveh mesecih dva x prišla čistilka in počistila  vse v nulo in zlikala gore perila. 
res se ne spomnim kdaj sem začela ribati tla in ploščice a sigurno je moralo trajati vsaj dva meseca ker se je ta čas miška dojila non -stop...
v drugo si bom tudi priskrbela pomoč (pa za malo dlje časa).

lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
19.2.2008 8:14:35   
Lanchy
Ze zelo hitro, sicer sva do devetega dne bili v P zaradi hude zlatenice, med tem casom so bili moji sivi ze veliko bolje, tako da sem zacela pocasi z vsemi opravili. V veliko pomoc mi je bil moz, ki je pomagal pri vseh opravilih, samo kaj ko ocetovski dopust traja tako kratek cas in si potem prepuscen sam sebi. Se je treba kar hitro vrnit v formo...pa se tako se mi zdi 'cim prej tem bolje'. Posledicno gredo kg lepo dol in sem zdaj slabe 4 tende po porodu na - 2kg od renosecniske kilaze. pa nisem ena izmed tistih, ki se je zredila za samo 8kg, ampak kar konkretnih 16user posted image

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
27.2.2008 16:02:57   
pijja
Takoj ,me ni noben šparaluser posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
27.2.2008 18:54:48   
lubicamoja
Tudi sama sem takoj začela v vsem. Toda začela se je druga pesem. Imela sem CR, zato je šla rana narazen... Čeprav je patronažna čistila rano cel mesec, po predpisu ginekologa, a se ni celila. Tako pa sem pristala nazaj v bolnišnici. Bila sem slabokrvna, izgubila veliko krvi..
Zdaj je user posted image  stara skoraj 6 mescev, trebuh imam kot, da bi bila še v 6 mescu... Noge imam kot zobotrebce, obraz shujšan, skratka žal mi je, da nisem počivala. Zdaj bi mogoče imela maternico v redu, kot bi moralo biti... Tako pa je še zdaleč od tega.

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kdaj ste začele gospodinjiti
27.2.2008 18:58:03   
natasaom
IZVIRNO SPOROČILO: pijja

Takoj ,me ni noben šparaluser posted image


mene tud ne

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?