|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 9:12:54   
tanikaa
Midva bova v marcu vstopila v sedmo leto. user posted image  In se poročila. user posted image  Upam, da ne samo za kratek čas. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 9:58:29   
Anonimen
Midva sva imela veliko krizo po 3 letih, pa manjšo po 7 letih. Sedaj teče deseto leto.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 10:04:46   
Anonimen
Pri nama je res bilo sedmo leto kritično pa,če si priznam ali ne.Sam treba pregurat ne vrčt puške v koruzu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 10:34:43   
jer.za.
Midva bova konec meseca vstopila v sedmo leto, tako da bom poročala čez eno leto kako sva "pregurala"user posted image user posted image .
Sicer do sedaj nisva imela nobene velike krize, prepiri pa so itak prisotni in tudi morajo biti, saj sem mnenja da se s tem zveza le utrdi. Drživa se načela, da zvečer nikoli ne zaspiva skregana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 10:40:48   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Pravijo,da je sedmo leto v odnosu kritično,če tega preguraš potem si kao rešen.Ali to kaj drži?


Nobenga razloga v resnici ni, da bi bilo tako. Za zvezo se je treba trudit in vanjo vlagat, brez tega pač odmira. ne glede ali je prvo, drugo, peto, sedmo, al pa dvajseto leto.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 10:45:39   
Anonimen
Ne nisi zihr če preguraš sedmo leto.user posted image
V bistvu nima veze od let. Za vezo so bolj kritična obdobja, ko se komu kaj hudega zgodi, ko ne gre vse po načrtih, ko se preselita skupaj in še privajata, ko se zgodi kakšna večja sprememba.....
Takrat je kritično obdobje. Pa še če to prebrodiš, ti nihče ne more garantirat kako bo.

Pri nama sedmo leto ni bilo nič kritično, kriza je bila ko so se men kar po vrsti same  slabe stvari dogajale in ga nism blizu pustila. Takrat je bla kriza. Pa ne zarad let. Zarad naju.

V glavnem...nikol ni garancije. Vse kar lahko nardimo je da se mamo radi, pa da se trudmo da partnerstvo ne zamre.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 11:12:18   
Naty*
Z bivšim sva mela krize v različnih obdobjih, sedmo je šlo mimo še vredu, največja kriza je bla pa v desetem, ko sva šla končno narazen.

Tko, da mislim, da ne bo glih držalo, da je vredu, če preguraš sedmega user posted image ...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 11:31:36   
gajka
Ne vem, če je poanta ravno v 7. letu. Midva sva imela krizo nekje med 5-6. letom. To pa zato, ker sem bila eno leto na študiju v ZDA in vezo na daljavo je za eno leto res malo težko negovat. Sedaj, v 7. letu pa se imava še najboljše do sedaj! user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 11:35:30   
Maxica
Ne, pri nama to ni držalo, nisva imela nobene krize.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 11:45:40   
StBarbara
Midva nisva imela nobene posebne krize.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 13:57:52   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne nisi zihr če preguraš sedmo leto.user posted image
V bistvu nima veze od let. Za vezo so bolj kritična obdobja, ko se komu kaj hudega zgodi, ko ne gre vse po načrtih, ko se preselita skupaj in še privajata, ko se zgodi kakšna večja sprememba.....
Takrat je kritično obdobje. Pa še če to prebrodiš, ti nihče ne more garantirat kako bo.

Pri nama sedmo leto ni bilo nič kritično, kriza je bila ko so se men kar po vrsti same  slabe stvari dogajale in ga nism blizu pustila. Takrat je bla kriza. Pa ne zarad let. Zarad naju.

V glavnem...nikol ni garancije. Vse kar lahko nardimo je da se mamo radi, pa da se trudmo da partnerstvo ne zamre.



Se kar strinjam.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 14:01:53   
Anonimen
V bistvu so vsa leta kritična, razen kakšen dan v 7. oz. 8. letu.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 14:13:00   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V bistvu so vsa leta kritična, razen kakšen dan v 7. oz. 8. letu.
,


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 14:13:51   
Lunc_a
hmm,a bi moglo biti kritičnouser posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 14:15:37   
Serendipity
Pri nama je bilo dokaj napeto v tretjem letu in jap, v sedmem. Ampak zdaj pa  - v devetem je super (trkam po lesu user posted image ) .

Ampak po moje, tu ni glih pravil. Pri naju je bilo sedmo leto katastrofalno zaradi večjih sprememb, ki so se nama dogajale. MOje slovo od študentskih let, navajanje na ritem življenja doma, moja khm ... druga (mogoče komaj prva) puberteta in res čudne ideje - no bolj beg od odgovornosti user posted image

Sicer pa teorija naj bi temeljila na dejstvu, da se ljudje v roku (približnem) sedem let spremenimo. Saj spreminjamo se ves čas (vpliv let, izkušenj, okolice, ipd), sedem let je pač neka meja, kjer so te spremembe zelo izrazite. Če se par skupaj ne razvija, ne ''raste'' se lahko pojavijo določeni problemi. Je pa odvisno od para, osebnosti, ... kako se to rešuje in nadaljuje.

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 5.2.2008 14:23:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 20:34:28   
Peppa
Sedmo ni bilo kritično. Je pa bilo šesto polno nekih ovir in preprek, ki sva jih uspešno pregurala. Zdaj nama teče deveto leto user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 21:49:40   
Naja30
Zdaj sva v sedmem letu in nama je lepše kot kdaj prej. No že kakšni dve leti nama je super lepo, letos pa pričakujeva še drugega user posted image  in ni sledu o kakšni krizi.

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 21:55:50   
Pia77
Sicer ne verjamem v pravljična števila, ampak midva sva v sedmem letu končno uspela zanosit, pa tudi poročila sva se. Tako da sem bila s tem letom zelo zadovoljna. user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
5.2.2008 22:49:22   
spacika
kakor za koga. Za mene je bilo s  s prejšnjim.za zdajšnjega ti pa ne morem povedat, sva šele 5 obletnico slavila.user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
6.2.2008 8:05:36   
NinKa
Bom poročala čez kakšno leto, ker sva ravno v sedmem letu.

Sam se pa bolj strinjam s eno od predhodnic, ki je napisala, da je vsako obdobje po svoje nek izziv. Za nama je kar nekaj od tega, kaj je blo našteto...2x selitev, 2 user posted image , ki ne gre po planih (vsaj za moje dojemanje), potem moje težave s študijem,.....ampak če se ima človek rad in se dost dobro ujema z drugim se tudi taka obdobja preživijo, brez pretiranih turbolenc.

Se pa spomnim pri moji mami in atiju, da sta se v 7 letu po poroki, zlo kregala. Moja teta pa se je v 7 letu po poroki ločila....tok da mogoče pa je kaj resničnega na tem sedmem letu.user posted image user posted image




(odgovor članu spacika)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
6.2.2008 10:44:51   
Pajaca
Lani je vse šibal tko k more, brez krize.....

... kero leto je zdaj naslednje krizno??? Da se pripravim.

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
6.2.2008 14:24:40   
leonida
da to drži 100% da je 7 leto kritično. Skupaj sva 7 let in se je začela kriza!!!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
6.2.2008 14:25:43   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: leonida

da to drži 100% da je 7 leto kritično. Skupaj sva 7 let in se je začela kriza!!!


Se pravi, da sta že v osmem letu.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu leonida)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
6.2.2008 15:15:23   
rija
pri nama je bilo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ali je sedmo leto res kritično?
6.2.2008 15:16:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: leonida

da to drži 100% da je 7 leto kritično. Skupaj sva 7 let in se je začela kriza!!!


A zarad let se je začela kriza? Al zarad vaju?

(odgovor članu leonida)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?