|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 8:01:12   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Pauline

500 m.


Enako.


Približno enako. Sva kupila hišo njegovih staršev. On je ostal torej na isti lokaciji, jaz pa nedaleč od mojega nekdanjega doma.

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 8:18:40   
Rosi*
Jaz 6 km on pa 500 m. user posted image  V glavnem sma na svojem. Če bo vse po sreči, pa bo ravno obratno. user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 8:35:58   
mateyka
3000 km

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 8:37:21   
Anonimen
25km

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 9:11:42   
Felicity
5 km

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 9:16:18   
cukr07
Jaz 6 km od doma, moj 2 km od doma. Sva dobil od njegovih staršev stanovanje, tako da sva na svojem.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 9:24:20   
Sonrisa
Jaz kakšnih 500 m, on pa kak kilometer. Komaj sva se privadila, da sva tako daleč od svojih domov. user posted image

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 9:28:27   
urskas
25 km

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 9:34:03   
tanikaa
On 3 km k meni.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 9:38:25   
nizozemka
1200 km v njegovo drzavo.

_____________________________

Slovenija: 19.9.-30.9.2008 :):)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 9:40:15   
Skratek46
Iz Izole grem v Trst-ni kaj dosti-sam je pa res da je naš del obale lepšiuser posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 10:02:23   
Maxica
Brž po poroki sva oba šla cca.30 km od doma, potem sva se pa skupaj vrnila v hišo mojih staršev. Jaz sem se preselila torej le en štuk višje.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 10:57:53   
dulcinea
Jaz bom šla upam da kmalu 100 km stran od doma.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 11:02:00   
timika
90 km - v Lj, in vidim, da bi se dalo pravzaprav kamorkoli, ko veš, da je oseba prava. Brez vsakršnih težav in domotožja oz. skomin po starem okolju, ker ob njem je moj dom.

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 11:10:21   
Anonimen
Jaz sem šla le čez parkirišče.user posted image  Iz 12. nadstropja v pritličje. In zdaj sem "taspodna".user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu timika)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 11:22:20   
blue sky
14 km

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 12:11:04   
tititi
Ja sej itak dalo bi se debatrat full...sam jaz pravim, da v Lj me še spraviš, ker jo poznam (še iz študija). Gorenjske pa sploh ne poznam. Bla sem mogoče 1x na Bledu in v Kranjski preden sem mojga spoznala... Pa Lj je mesto. In ti nudi vso komoditeto. Če grem pa nazaj iz vasi na vas so pa isti problemi kot do sedaj in zaradi cesar silim v Lj.... bova že neki se zmisnla in zrihtala...

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 12:13:51   
Anonimen
Saj se boš verjetno navadila.user posted image Kam  pa se seliš?

(odgovor članu tititi)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 12:17:23   
Skratek46
Ja sej itak dalo bi se debatrat full...sam jaz pravim, da v Lj me še spraviš, ker jo poznam (še iz študija). Gorenjske pa sploh ne poznam. Bla sem mogoče 1x na Bledu in v Kranjski preden sem mojga spoznala... Pa Lj je mesto. In ti nudi vso komoditeto. Če grem pa nazaj iz vasi na vas so pa isti problemi kot do sedaj in zaradi cesar silim v Lj.... bova že neki se zmisnla in zrihtala...


V glavnem , da te "opozorim"-nočem te strašit. Jst sem imela nekoč fanta iz gorenjske-jst sem pa primorka-z gorenjsko sicer ni nič narobe-obratno-prelepa je-sam so pa ljudje gor čisto drugačni-ne govorim, da smo tukaj boljši ali slabši-sam mentaliteta je čisto drugačna.
Večinoma sem se počutla gor kot v hladilniku-vsaj njegova družina je bila takšna. Drugače ti pa povem, da je gor res lepo in meni se nebi bil problem preselit...
Upam, da nisem kogarkoli užalila,ker absolutno nimam tega namena.Želela sem ti samo povedati kako sem večino ljudi jst doživljala gor.
Lp,pa veliko srečeuser posted image

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 12:19:04   
alička
Iz Ljubljane na Gorenjsko, na svoje.
Se ne vrnem v Ljubljano za noben denar.

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
6.2.2008 12:19:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 12:19:53   
biba77
najprej 15 km k njemu, letos pa skupaj dobrih 30 km proc...

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 12:23:15   
tititi
Ja Skratek46 sej tud jaz ne podcenjujem ali karkoli drugih ljudi...sej so ce tko pogledas ze Ljubljancani drugacni kot mi Krasovci user posted image Nimam proti nobenemu nic, amapk pac ta stereotip o Gorencih...al mam jaz tako sreco al kaj, ampak sam take poznam user posted image  

Tržič se mi obeta user posted image  Masej vem, napaka bit že tko nastrojena proti temu, že v osnovi. Brez da bi sploh poskusla... Ampak ne maram snega, ne maram hribov obožujem morje. A je tle kaj za ne razumet...no ma sej...človek se na vse navadi. Sam da bi nama laufalo.

Pikec RR meni pa res ni jasno zakaj bi se kar tko "z ljubga miru" s primorske selila na gorensko? A zaradi sluzbe?

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 12:27:17   
Anonimen
cca 35km k njemu

(odgovor članu tititi)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 12:34:22   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: tititi

Tržič se mi obeta user posted image Masej vem, napaka bit že tko nastrojena proti temu, že v osnovi. Brez da bi sploh poskusla... Ampak ne maram snega, ne maram hribov obožujem morje. A je tle kaj za ne razumet...no ma sej...človek se na vse navadi. Sam da bi nama laufalo.




Draga tititi, jaz sem se preselila iz Dravograda najprej v Ljubljano, kjer sva imela stanovanje v najemu, po dveh letih sva ga pa želela kupiti. Zaradi službe sem sicer želela ostali v Lj in ker smo bili res na lepi lokaciji (Podutik), ampak zaradi cen stanovanj....user posted image user posted image user posted image

Moj je iz Tržiča. Ko sva iskala stanovanje, sem rekla, da tja pa NI ŠANS, da grem, ker se tako daleč ne želim voziti. In kje sem na koncu pristala? user posted image user posted image user posted image Sedaj sem že od lani tu, sicer je res, da sem se do prejšnjega tedna vozila vsak dan v Lj in sem bila tako rekoč cel dan od doma, sedaj pa uživam bolniško pred porodniško. In moram ti povedati, da mi je tu res všeč in ljudje so vsi tako prijazni. Ne bo ti žal, boš videla. Imaš vse blizu, v Kranju si takoj, kjer šoping centri rastejo kot trava, pa tudi v Tržiču je kar nekaj izbire. Res, da nisem bila še okrog, v kakih hribih, to še pride na vrsto, ampak če primerjam vreme tu in v LJ....Ni primerjave. Zjutraj se odpeljeva, ko sije sonce, malo naprej od Kranja v meglo... In to je kar pogost pojav.

Saj morje pa tudi ni tako daleč. Boš videla, kako boš vzljubila gore in hribe, Bled in Bohinj, ... Evo, jaz ti bom pa kavico skuhala, pa kakšno bova rekli, ko boš tukaj, prav? user posted image



_____________________________



(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?