|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 13:12:17   
qwasy
Večinoma sem se počutla gor kot v hladilniku
user posted image ja, ja , od mene recimo kar hladno zapiha ...
Upam, da nisem kogarkoli užalila
ej, ni panike, majčkeno resnice je pa le v tem

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 13:14:19   
jakaracman
Sorry men pa Tržič ni všeč.Tja pa ne bi šla.Kje boš pa delala?Saj si ja cel dan od doma, če delaš v LJ.Če ne pa OK.Kaj pa ko bodo otroci?Kaj ti pomaga lepo vreme če greš v temi od doma in se vračaš v temi.Pa ciljajta na Kranj recimo, če je LJ predraga.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 13:19:26   
pokica_
Moj se je priselil k meni iz Krškega, cca. 160 km v prekmurje, natančneje v Mursko Sobotouser posted image . Moj pravi: kjer je volja je tudi moč!!!user posted image  Njega v glavnem ni nič oviralo, vem pa da mene tudi nebi, če bi se tako odločila, saj sem sprva jaz hotela iti k njemu živet, ampak po 1. obisku v prekmurju je rekel, da si definitivno želi živeti raje v prekmurju kot pa v posavjuuser posted image .

Pogumno v nove kraje!

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 13:23:29   
tinkatonka
Preselila sem za z 1,3 km. user posted image user posted image  K njemu.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 13:26:55   
r1ta
1500km. K njemu.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 13:41:42   
*zvezdica*
On 75 km k meni....iz dolenjske na gorenjsko...pa pravi da ne zamenja večuser posted image

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 14:03:27   
Pikec
Prid u Kranj... Da ne bom edina Primorka...user posted image user posted image

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 14:41:39   
kepa*
55 km, pa mi je še to preveč.
Ful pogrešam prijatelje in domači kraj. Tu sem večinoma sama z otrokom, folk pa ful zaprt in čuden.
Če bi lahko, bi se takoj preselila nazaj.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 15:22:46   
natasarobi
Iz Ljubljane sva šla v Kranj - na svoje.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 16:21:39   
mika
4km

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 17:03:31   
Anonimen
330km k njemuuser posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 19:44:46   
smrka
1600 km

Saj ni vazno na ker konc slo se preselis, to sploh ni dalec, dobre ceste so in lahko prides svojim domacim v petek in si pri njih cel vikend. Jaz si kaj takega ne morem privoscit.

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 20:12:50   
hugolina***
170km iz Gorenjske na Koroško

Mam pa še eno vprašanje za vse, ki ste šli na drug konec Slovenije. Kdaj pride obdobje ko nove kraje vzameš za svoje. Sama po 4 letih kljub temu, da mam 2otroka kr nekak mislem, da sm tu začasno in, da bova šla enkrat k men na Gorensko. Sj mi je lepo v Sg pa vse sam nism še v tisti fazi, da bi rekla ja tu bom za vedno ostala. Včasih me to že kr mal mori ko razmišljem o prednostih pa slabostih tu pa na gorenskem. POl pa vsakič opustim to razmišljanje.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 20:18:44   
Anonimen
jaz se gibljem v okolici kranja. on se je preselil v kranj iz še malo bolj gorenjskega konca (okolica bleda)

(odgovor članu tititi)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 20:30:36   
Anonimen
ajprej se je on priselil k meni, 30 m, potem pa sva šla skupaj kak km stran.

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 20:31:23   
Aneja2003
On 10 m, jaz pa 200 m ... na svoje....daleč, kaj morem....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 20:41:46   
Gina
PO moje pa ni res, da se vsak lahko navadi na vsak kraj. Srce, duša ti pravi nekaj, pa ne moreš čez to. Sama sem rojena ljubljančanka, pa sem od malega gor neprestano trdila, da grem jaz ven iz lj., ker mi ni fajn. In se je nikdar nisem navadila. megla, smog, vse stisnjeno, nikjer pravega zelenja, gužva na kvadrat, nihče nikogar ne pozna, ljudje so odtujeni, pa spet prvi razlog megla, smog, vse stisnjeno, nič placa..... bljak, jaz se nisem mogla navadit. In sem se odselila v bližino Postojne. Moj je iz Mb., pa sva oba zelo rada tukaj. Obema je resnično krasno živeti tu. Uživava, pa otroci tudi. Saj je res, da te jemljejo za tujca, samo nikdar te ne jemljejo za tolko tujca, kot te jemljejo v lj. In to niti ni tako zelo važno. Moram reči, da so na splošno ljudje prijazni tukaj. Meni vsak dan sproti srce igra, ko se peljem domov iz bljakaste ljubljane. Če bo kdaj kaka dobra možnost, bom še službo zamenjala.

Nisem hotela zdaj slavospev našim krajem delat ali tugospev lj., ampak sem ti želela zgolj povedati, da če ti nekaj ni pri duši, boš težko to vzel za svoje. Jaz razumem tvojo željo po morju, čeprav je meni ljubša želja po hribih. Ampak če je to tvoja želja, je spoštovanja vredna ali pa vsaj razmisleka. Če se boš nekje počutila tujec, potem to ne bo to. Ves čas boš sitna, pa ne boš vedela zakaj, ves čas boš bežala od doma, pa ne boš vedela zakaj, ves čas boš po malem nesrečna. Dom mora biti zatočišče sreče in varnosti. Ni to kr neki. To je osnova, na kateri gradiš vse ostalo naprej. Vsaj jaz to tako vidim.

(odgovor članu Aneja2003)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 21:22:44   
tititi
Jaz mislim da je pr meni že ta osnovni odpor problem. Moja mami se je tud preselila iz Lj na Kras pa se še zdej po 30 letih ni navadla na ta kraj (s tem da je ona mela tuki okoli že nono tko, da je bla že med počitnicami od odtroštva tuki ogromno)...

Jaz mislim, da bi jaz verjetno še na Švedsko al pa Finsko šla lažje in rajši kot v Tržič :/ Ne vem kaj mi je. Od kje tak odpor.user posted image user posted image  Je pa res, da če bova ostala skupaj bova morala bazirat nekam v Lj ali severno zaradi njegove službe. Jaz sem dokaj prilagodljiva kar se tega tiče. Mislim da nekje do Kranja bi še šla...ampak cene se pol severneje drastično znižajo...pa pri njemu mava možnost bit... No bova že. Mislm da me je bolj strah tega, da potem nekako izgubiš stike s prjatli. Že tko jih ko nisi več v Lj, ko pa pridejo še otročički...Pa med porodniško si pol kr nekako odrezan od sveta...jaz nisem namreč neka čveka, ki bi kr na ulici spoznavala nove ljudi...Ampak sej spremembe so po drugi strani dobrodošle user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 21:28:19   
Anonimen
 
Iz Celja sem se pred  3 leti preselila v Ljubljano seveda zaradi mojega dragega in še zmeraj se ne morem čisto navadt na Lj, pa mi je drugače vse kul in se imamo super, itak je važno, da smo skupaj ampak še zmeraj me stisne v srcu, ko grem domov in še zmeraj kdaj pomislim, da bomo mogoče kdaj spet živeli v Celjuuser posted image .

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 22:48:58   
solatja
kakih 220 km, s Štajerske na Obalo. absolutno predaleč za moje želje. upam, da bo trajna rešitev severneje. user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kako daleč ste se preselile?
6.2.2008 23:08:49   
vanesa24
jst sm se iz dolenjske preselilav najprej v lj. skupaj v podnajemnisko, zdaj pa sva v grosuplju v svojem stanovanju. Jst sm 70km od doma on 25km.


_____________________________

Zlati zaspancek naj ti zleze v oci, nasmeh je tisto, kar te zjutraj zbudi.
25.05.2007-Kristina
03.11.2009 -Sandra

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kako daleč ste se preselile?
7.2.2008 9:59:40   
Teni_
On 10 km, jaz pa nekje 25 km.

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kako daleč ste se preselile?
7.2.2008 10:39:48   
Naty*
110 km, na hladno notranjsko. Ampak mi je ful všeč tuki....js pravim, dom je tam kjer je srce user posted image . Z dobrimi prijatelji obdržiš stike, družino pač obiščeš vsake tolk, važno pa je, da veza štima in si vsak dan s svojim user posted image , ne glede na to, kje si...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kako daleč ste se preselile?
7.2.2008 10:45:18   
smigli
Gina, spet si napisala zelo modro! user posted image

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kako daleč ste se preselile?
10.2.2008 11:57:42   
Rozica25
200 km
iz Prekmurja na Dolenjsko k njemu
user posted image user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?