|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako daleč ste se preselile?
10.2.2008 12:21:42   
frutka_
Preselila sem se točno tri ulice. user posted image

(odgovor članu Rozica25)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kako daleč ste se preselile?
10.2.2008 12:26:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tititi

Mene malo firbec matra kako daleč ste se preselile, da ste šle živet s svojim partnerjem ter ali je blo to k njemu domov al "kr nekam" ali se je pa vaš dragi k vam preselil in kako daleč je bilo to.

Sama sem namreč primorka in če bo vse ok me v bodočnosti čaka premik nekam na gorensko. Najverjetneje k njemu domov. To je pa čez pou Slovenije?!?! Sej ne da sem tolko navezana na domačo hišo pa to. Sem pa nekako navajena te klime...ali pa je to samo izgovor? Ker v Lj mi ni problem bi in bi rada bila, pa nama ne bo finančno zneslo...


A joj... pol Slovenije je pa res ena taka razdalja.... oooogrooomnaaa user posted image user posted image user posted image user posted image
Prav do solz sem se nasmejala...user posted image user posted image


(odgovor članu tititi)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kako daleč ste se preselile?
10.2.2008 12:48:27   
Anonimen
Trenutno se je on preselil 220 km k meni. Mogoče bo kdaj obratno. Ali pa bova nekje kupila ali sezidala hiško.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kako daleč ste se preselile?
10.2.2008 12:52:38   
karin412
S Primorske na Gorenjsko, najprej v najemniškem stanovanju, potem v stari hiši od njegove stare mame. Pri njegovih starših ne moreva živeti. Kako se bo pa rešilo vprašanje lastništva hiše od stare mame je pa drugo vprašanje, zaenkrat smo tu.
Zakaj na Gorenjsko-najprej zaradi službe,ker je na Obali nisem mogla dobiti.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kako daleč ste se preselile?
10.2.2008 12:56:23   
Anonimen
2km k njemu,potem skupaj na svoje 20 kmuser posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kako daleč ste se preselile?
10.2.2008 13:31:51   
deja27
z ene skrajnosti v drugouser posted image user posted image user posted image user posted image cc24km

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kako daleč ste se preselile?
10.2.2008 14:13:31   
lindy
Skupaj sva pri njemu in to je 8 km iz mojga kraja!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kako daleč ste se preselile?
10.2.2008 14:31:57   
mojcaziga
Oba sva šla iz Velenja v mb, torej okoli 80 km. Pa nimava tu nobene družine ali kaj podobnega, ampak sva se tu počutila doma. In so nama par let nazaj vsi govorili. če sva čudna, da se seliva v MB user posted image , d naj greva rajš proti LJ, kjer je perspektiva in se vse dogaja in........, ampak ne morem opisat kako doma se počutim, ko se peljem proti MB.
Ne obžalujem

LP, MOjca

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kako daleč ste se preselile?
10.2.2008 14:45:57   
trnuljčica
128 km po avtocesti. Iz Lj v Mb.

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kako daleč ste se preselile?
10.2.2008 21:55:34   
* Mateja *
Zaradi dedca se nebi selila, sem prevečnavezana na dom, svojce, našo bajto, klimo,... Tako da smo pri meni doma, oz. se selimo 300 metrov stran. MOž se je pa preselil 3 km daleč.  jaz nebi šla čez pol slovenije daleč, ker si pol sam za vse. Imam v sorodstvu tak primer, ko je šla pupa iz Primorske v LJubljano in je zdej čisto sama za vse, povsod mora froce s sabo vlačit, le za vikend al pa še tisto ne  lahko pride domov in za poletne počitnice. Tako da jaz nisem za take štose.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kako daleč ste se preselile?
11.2.2008 10:38:09   
Anonimen
Od mojega nekdanjega doma cca. 20 km on se je od svojega doma odselil cca. 40 km daleč. Sva pa na svojem in to je res špica.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kako daleč ste se preselile?
11.2.2008 10:45:33   
Dadi
Od mojega doma sem se preselila 75 km stran k njemu. (Iz Lj. na Gorenjsko)Živiva sama. Letos začneva z gradnjo in se bomo selili 30 km proti Lj. Tako da bo glih en prava razlika v km. Ne preblizu in ne predaleč do Lj. (20 minut)

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kako daleč ste se preselile?
11.2.2008 15:20:14   
Teya*D.
4km k njemu

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kako daleč ste se preselile?
12.2.2008 12:10:26   
romy
on k meni 3 km

(odgovor članu Teya*D.)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kako daleč ste se preselile?
12.2.2008 12:15:37   
viv_
Najprej se je on preselil k meni 2 km daleč. Potem sva se pa skupaj 1 štuk nižje user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kako daleč ste se preselile?
12.2.2008 18:45:18   
tititi
**** ne me hecat ;)

Eni smo pač mal piščančki user posted image in nam že taka sprememba okolja full pomeni. Eni ste pa pogumni pa ne sam da se po Evropi preseljujete ampak tudi v komplet drugo kulturo greste. user posted image za pogum.



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kako daleč ste se preselile?
12.2.2008 19:08:05   
baguSka
Se v celoti strinjam z Gino. Govorim iz lastnih izkusenj..

Sem pobegnila nazaj domov... Drugace pa sva se z mojim zdejsnjim najprej preselila... no, najprej on k men cca 10 km skozi mesto, potem sva se skupi preselila na dolenjsko za pol leta, torej 50km iz centra LJ... zdej sva se pa spet preselila, in sicer oba cca 5 km od svojih domacih... :)

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kako daleč ste se preselile?
13.2.2008 8:01:08   
mojsoncek
Iz najemniskega stanovanja v LJ sva se preselila v svojo hisko, ki je cca. 45 km oddaljena od LJ.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kako daleč ste se preselile?
13.2.2008 8:23:07   
Nenya
Med študijem v Lj - oba. Pol pa k mojim, cca 40 km iz Lj, zdaj pa 100m stran v stanovanje v hiši njegovih staršev (vse ločeno).
Jaz ne bi dedca pustila zarad selitve, če si ne bi zaslužu še s čim drugim user posted image user posted image . Najbolj fer je en kompromis, oz glede na to kje so službe, šole ....


_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kako daleč ste se preselile?
13.2.2008 17:09:29   
Anonimen
Samo za 15 km. Mi je žal, da ne za pol Slovenije.  Naj te potolažim, da je Gorenjska zelo zelo lepa. Mi, če gremo na družinsk izlet, gremo vsekakor v ta konec. Imaš zelo veliko točk za izlet. Lp

(odgovor članu Nenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kako daleč ste se preselile?
13.2.2008 17:19:09   
Taula
90 km v njegovo smer. Upam da bova čez kaka tri leta 2 km naprej od tu živela.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kako daleč ste se preselile?
13.2.2008 18:05:43   
kepa*
Gina, spet se strinjam s tabo. Jaz pač lahko povem na podlagi svojega primera. Tukaj, kjer sedaj živim, nisem srečna.  Pogrešam svoj domači kraj, prijatelje ... Nikakor se ne morem vživet v to okolje. Ljudje so večinoma starejši in ful zaprti .. Kadarkoli morem, pobegnem nazaj domov. V srcu tiho upam, da se bi kdaj preselili bliže mojemu kraju, a vem, da je to nemogoče. Mož ima tako delo, da je to neizvedljivo, pa tudi jaz se vozim čisto v drugo smer v službo... Tako da so to le pobožne želje ...
Rada imam družbo, prijatelje, nisem pa taka, da bi jih kar po cesti pobirala ...
Eh, kaka žalostna tematika.user posted image  

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kako daleč ste se preselile?
13.2.2008 18:18:03   
Vrtnica79
Jaz sem se selila samo eno ulico višjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kako daleč ste se preselile?
13.2.2008 20:43:34   
LARIKA
Jaz sem se preselila iz gorenjske v zasavje user posted image

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kako daleč ste se preselile?
14.2.2008 18:15:30   
Ze pequeno
Iz Ljubljane v Novo mesto. Tja sta se preselila starša, potem sem pa na svojo veliko srečo tam našel svojo največjo ljubezen, s katero bom do konca. Pa dolenjska mi je bila vedno zelo všeč, tako da sem tukaj počutim kot doma.  Sem vesel in zadovoljen, predvsem pa srečen.

Lepo vas pozdravlja mali Ze user posted image

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?